Vprašaj me... #47

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 20. Dec. 2021 18:11

Preživim ga skupaj s partnerjem.

Ponavljam.
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 20. Dec. 2021 22:07

Bom preživel sam, upam da grem k polnočnici

Bom preživel sam - me, myself, I and my God

Pri polnočnici bo romantično, z Bogom se imam tudi veliko za pomeniti in kake lepe trenutke za preživet

Sicer sem pa morda zaljubljen, neka ženska me ful inspirira - in mi je prav prijetno še temu nakloniti nekaj trenutkov

Ponavljam + dodajam še za Silvestrovo
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 20. Dec. 2021 23:15

Božični večer bom preživela s svojo družino. Isto novo leto, s tem da bo verjetno še kdo zraven (mogoče sestra in svak, mogoče še kdo).

Kakšno je tvoje mnenje o silvestrovanju na prostem?
The world is as you are.
lollypop-@
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 7. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lollypop-@ » 20. Dec. 2021 23:45

Meni je najboljše, ko se za silvestrovo z bližnjimi prijatelji dobimo pri nekomu doma in imamo skupno večerjo z raznimi aktivnostmi. Malo pred polnočjo pa gremo ven na prosto in tam preživimo polnoč. Pogrešam ko so bili različni koncerti in dogajanja na prostem. Nek poseben čar mi ima to. Letos bomo pa itak samo doma. Tudi če bodo kakšna dogajanja, ni nobenemu za hodit ven ob vsem tem kar se zdaj dogaja.

Ponavljam
Never explain yourself to anyone.
Because the person who likes you doesn`t need it,
and the person who dislikes you won't believe it.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 21. Dec. 2021 9:09

Se strinjam v vsem, kar je predhodnica napisala. Mi imajo poseben čar koncerti v živo, bolje kot biti samo doma in zvočnike poslušat. Seveda, če ni kakšno posebej mrzlo novo leto. Nazadnje, ko sem bila zunaj, 2 leti nazaj nekje, je bilo kul.

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 21. Dec. 2021 20:24

Moje najlepše silvestrovo (do sedaj) je bilo 1x, ko se je bivša odločila, da bova seksala in je temu namenila mal več pozornosti - morda plehko, ampak takrat sem to rabil. Vredu je tudi bilo, ko sem 1x bil na romanju. Težko priznam, ampak svojčas smo tudi v okviru družine znali preživeti lepe silvestrove večere kot otroku mi oz. nama je s sestro to obema veliko pomenilo. Mi je drugače precej vseeno ali silvestrujem zunaj ali noter, družba mi je bistvena. OK, ognjemet je imeti fajn v bližini, nekoč mi je veliko pomenilo romantično vzdušje za silvestrovo, ta hip mi pa morda veliko pomeni bolj božično vzdušje za silvestrovo. Torej, da bi ga zares preživel z ljudmi, s katerimi se imamo radi, se čutimo in smo na isti valovni dolžini. Iz tega razloga bom letos preživel v fajn družbi, ki me privlači. Vsaj šefica in njena (ženska) energija me zelo pritegne. Pa verjetno bo še (marsi)kdo zanimiv tudi tam.

Kako si preživel(a) adventni čas? Že čutiš kaj božičnega vzdušja v sebi?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 22. Dec. 2021 1:46

Nisem religiozna.
No ja… vzdušje, očitno zaradi decembrskega vzdušja samega.

Po čem si boš najbolj zapomnil/a to leto?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 22. Dec. 2021 6:03

Po vsem, kar sva s fantom dala čez (in še dajeva). Se mi zdi, da gradiva eno res trdno podlago. :hearts: :)

Po potovanjih, ki so zasenčila mesece dolgčasa med lockdowni. Po nekaj velikih razočaranjih, na katerih upam, da se bo v 2022 dalo delati.

Po srečanju z njegovo veliko družino, ki mi je vedno manjkala.

Eno težjih let v zadnjem času, ampak se ne damo. :ja:

Ponavljam
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 22. Dec. 2021 6:27

Mislim, da božič ni samo religiozni ali pa v drugi skrajnosti Coca-cola praznik in da ga čutijo/-te tudi nereligiozni oz. drugače religiozni, že zaradi kolektivnega vzdušja. Mogoče je bilo vprašanje neprimerno, ker sem omenjal še advent

2021 je bilo zame zelo uspešno leto. Nič drastičnega se ni zgodilo, sem pa šel uspešno naprej po poti, ki sem si jo začrtal.

Začel sem ga v predčasni komi zaradi alkohola (nikoli se mi še ni zgodilo, da ne bi dočakal polnoči na silvestrovo, tudi tokrat ni bilo namerno) in pozneje, ko sem se zbudil, sem vstopil v to leto v tako pobruhani kopalnici (pa je to bila najlepša kopalnica kar sem jih doslej imel) kot še nikoli. Kljub slabemu simbolnemu začetku je potem sledil pregovorni dober konec :)

Stvari, ki sem jih uredil so: streha nad glavo, hobi in posledično lepši in bolj topel pogled na svet in soljudi, pa tudi utrdil sem si pozicijo v službi na način, da me sodelavci cenijo, jaz njih, pa še v sproščenem delovnem okolju delamo in znamo delati/sodelovati tudi kot dober tim :)

Ponavljam.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 22. Dec. 2021 6:54

Po eni strani eno težjih let, po drugi sem pa vsaj prvič v življenju bolj socialno, finančnoj brezskrbna, v primerjavi z nekaj let mlajšo različico sebe.

Po moje si bom zapomnila po Chaskiju(mojem hitrem crushu), po tripu v Romunijo z K (prvič v lajfu imam toliko slik sebe, več kot celo najstniško in odraslo dobo skupaj do tega leta, po zaslugi K) po našem izletku v Trst začetek poletja, po bolezni od bivšega, po najinih sprehodih z bivšim po Golovcu, da mi je nehal odpisovat par tednov/mesecev, ko se je začel zdravit, po izletu v toplice s starši, da imam jaz en zdravstveni preplah, da sem prvič šla k eni ženski z mal posebnimi sposobnostmi in na pogovor, po izletu v Koper, Izolo s K, prijateljico in njenim partnerjem, ki je prišel iz tujine v Slo, aja pa prvi nišni parfum sem kupila Amouage - Sunshine., po kakšni redki kavici, ko sem smo se utegnile dobit s prijateljicami in njihovimi dojenčki, malimi otroki (imam fotke, ko pestvam prijateljičino 8 mesečnico in sem/sva mi prav všeč :D ). In po močnih občutkih krivde, žalosti, povezanih z bivšim, nasploh je predvsem ta situacija z bivšim v ospredju celo leto. Po jokanju na pijači z A in V, sredi enega trga, ko sem prvič A razlagala, kaj se mi je vse zgodilo, o bolezni bivšega in mi je ona priporočila to žensko s posebnimi sposobnostmi (morem še kaj kontaktirat A do konca leta).
Čisto sem pozabila na Swing, prvič v življenju sem začela hodit na tečaj plesa za pare, swinga in prvič po ene 3-4ih letih nazaj na plesni tečaj/ trening.

Ponavljam + Kaj boste pili, jedi za silvestrovo?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 30. Dec. 2021 6:12

Po potovanjih.
Ne vema še niti točno, kje bova. Nekje tu na otoku - kar bodo pač ljudje jedli :D . Bomo pa vstopili 6 ur prej kot v Evropi. :)

..

Kaj si zase želiš drugače v letu 2022? (poleg tega, da covid + lockdowni minejo)
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 31. Dec. 2021 8:00

Da se določene stvari z družino uredijo.
Da bi večkrat kam šla.

Planiraš že kaj dopust za 2022?
Ponedeljek 7.2.dopust,torek praznik. Lepo podaljšan vikend.
27.4.praznik, 28.in 29.4.dopust in doma do 2.5. Že fin mini dopust teh 6 dni.
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 31. Dec. 2021 10:49

Ja samo zdaj zaradi korone, spet moreš malo v naprej vedet, če greš kam v tujino, ali z letalom, kakšni bodo pogoji. Azija zdaj je skoraj cela bolj zaprta, kolikor mi je K pravil. Ne vem, kje bo kaj odprto februarja, zdej po fb skupinah mislim, D a največ hodijo po kakšnih otokih, ki so res ta najbolj tipične turistične destinacije. Če so pa neka stroga covid pravila na vsakem koraku v neki tuji državi, spet ni toliko fajn.

Ali ima kdo kakšno drugo idejo ali informacijo, kam bi se dalo zdaj v naslednjih 2 mesecih iti od tujine?

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 04. Jan. 2022 9:50

Ja planiram. Izkoristit vse praznike in takrat vzet cel teden dopust. Marca verjetno kak teden Istanbul. Pa vmes mogoče že januarja/februarja Italija, Španija in pač delat z laptopom od tam. Hočem, da je celo leto en velik dopust. :D

--

Imaš kak talent, ki si ga odkril/a šele kasneje v življenju in ne kot otrok?
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 11. Jan. 2022 21:03

Ja fotografija je bil en od pozno odkritih talentov, pa sem imela v otroštvu in najstništvu veliko priložnosti da bi ga odkrila :mrgreen:

Kakšna je tvoja jutranja rutina?

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]