Vprašaj me... #47

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 29. Jun. 2021 15:54

Hm.. ma kakšni zamrznjeni kupljeni najbrž niso prav kvalitetni, niso mi nekaj posebno.. Raje imam samostojno školjke ali ribe ali škampe..

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 29. Jun. 2021 16:46

Ma jaz sem cela nesrečna s svojo postavo trenutno :cry: tri kg odveč, zmehčane roke, tresoča stegna, debela kolena (to menda samo jaz opazim), zajetne prsi, strije (te me niti ne motijo toliko), mehak trebušček, zadnjica ob udarcu se tudi trese malo dlje, kot bi bilo to sprejemljivo :P . Saj v teoriji se strinjam s tabo Sarissima, samo počutim se pa nesproščeno... Žal nisem med tistimi (mamicami), ki ljubijo na sebi čisto vse male spremembe. Se pa sicer strinjam z njimi, da je žensko telo neverjetno in zmore super stvari, konec koncev sem v sebi "vzgojila" za en meter otrok :D Ampak ja... nekaj naredi verjetno tudi emšo, da stvari ne skočijo več tako napeto (in hitro) nazaj, kot so včasih. Bom spravila do konca v red ali pa se probala ne tako obremenjevat... itak mi to pade v glavo, ko imam 5 min preveč časa, kar je pa dandanes itak redkost.

Sorry za tale rant, ampak imam občutljiv dan, ne preveč resno brat...

Bolj nay.

Ponavljam + najljubša vrsta rib?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 29. Jun. 2021 16:58

Uf ne spoznam se toliko na vrste rib :? Skusa, ribon, postrv, orada - te tasplosne so mi ok.. Čeprav tata je rekreativno tudi ribič in se kar spoznata starša oba na ribe. V zadnjem času sem jedla eno, ki se šteje dobra - morska zaba(grdobina), ma mi ni bila nič posebej boljša, narejena je bila z nekim maslom čez, bi bila najbrž boljše klasično samo pecena/na zaru..

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 29. Jun. 2021 21:18

Obožujem morske sadeže, pri ribah tudi nisem zbirčna, sardelice da so še najbolj take ribe da jih nekako ne maram, če pa zbiram prav samo eno pa prav gotovo zmaga orada.

Ponavljam...
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 29. Jun. 2021 21:30

Ne maram morskuh sadežev, čeprav me mika kaj novega poskusiti.
Najljubša riba škarpena.

Ponavljam.
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 30. Jun. 2021 13:39

Morski yay!! Rib pa ne maram posebej, mogoče osliča še najbolj prebavljam, ČE je že treba...

---

Najboljši in najslabši stavek, ki si ga kdaj slišal/a na razgovoru za službo (kot služboiskalec/-ka)?
I am not an enigma, just a contradiction!
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 30. Jun. 2021 21:00

Mislim, nisem si posebej zapomnila nobenih stavkov. Najboljši je bil klic na telefonu, da sem izbrana. :D.. pa ko sem na koncu mogla imet se en pogovor prek neta z lastnikom v Švici, mi je bilo fajn, da mi je izprasevalec rekel nekaj v stilu, naj se ne sekiram pred tem delom razgovora, ker sta oba v izi, prijazna..(so imeli kao v preteklosti enega zajebanega, ta zdaj pa ni problematičen..) Tako, da Mi je bilo malo lažje z nekaj pozitivnimi, vzpodbudnimi besedami.

Drugače, če ne štejem študentskih del, sem bila samo na razgovorih za dve mesti, pri enem sem bila izbrana, preden so pri drugem zaključili izbor. ( sem verjetno veliko slabih stavkov slišala bolj potem, ko sem že delala)
Kjer sem pa bila na razgovoru, je bilo dokaj tako normalno, nobenih dramatičnih stavkov, ne v eno stran, ne v drugo.


Ej morem prav komentirat vprašanje o solo potovanju... Nisem se bila in starši mi delajo cel cirkus zdaj že, če želim it izven Evrope in to z dvemi kolegi, ki imata izkušnje s potovanji, kaj bi šele bilo, če bi rekla, da grem kam sama.. Bi me očitno kar v norišnico poslali..

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 01. Jul. 2021 21:42

uh, pojma, je bilo ze zelo dolgo nazaj.. najslabsi je bil pomoje ta, da so mi po razgovoru rekli hvala, ampak da bodo raje sli s kaksnim moskim kandidatom :rolleyes: ja kul.

Najboljsa 'spucaj hladilnik' jed, ki ti je ratala?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 08. Jul. 2021 13:37

Na tak način noben presežek... Večinoma grejo take zadeve v tortilje, torej zelenjava in podobno, ki gre h koncu.


Pogosto vpeljuješ nove jedi v svoj jedilnik ali imaš pač preizkušene zadeve na repeat?
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 08. Jul. 2021 15:30

Ja pogosto. Ne maram rutine in to drži tudi za moj jedilnik.

Najbolj eksotična oz. nenavadna jed, ki si jo jedla do zdaj?
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 08. Jul. 2021 18:25

Durian, neke kače v Indiji, ritno maščobo ovce v Kirgiziji, neke ptice v Uzbekistanu

ti?
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 09. Jul. 2021 8:00

"Neke ptice v Uzbekistanu?" Js "neke ptice" veckrat na teden jem, kure se jim rece :lach:

Ma ne vem, enkrat sem bila pijana in sem ocvrte zuzelke v Bangkoku jedla. Pa mislim, da sem kobilice tud v Ugandi jedla. Priporocam, niso slabe.
Pa neke kravje organe, kuhane v bambusu v SV Indiji. Ne priporocam.
Durian tudi, sam meni se zdi to pac sadje kot sadje, samo da smrdi.
Ni mi jasno, kako so me kot otroka nahecali, da sem krvavice jedla in to veckrat. Jih ne spravijo vec vame, that shit nasty.

Ponavljam
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 10. Jul. 2021 18:11

Najbrž da so bikova jajca še najbližje neki nenavadni hrani ki sem jo jedla, žal nisem še dovolj potovala da bi lahko rekla da sem jedla kaj res prav nenavadnega, tudi bikova jajca dejansko niso nenavadna samo težko jih kje sploh še dobiš...potem žabji kraki in polži, spet nič posebnega ampak marsikdo tega niti probal ne bi čeprav je bila to pogosta hrana tudi naših prednikov... drugače zelo rada poskušam nove stvari in bi z veseljem poskusila katero stvar od stvari ki so jih našteli predhodniki..gotovo bo prilika v prihodnosti.

Si bolj za slano ali sladko?
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 11. Jul. 2021 19:19

Brez dvoma slano.

Ponavljam.
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 11. Jul. 2021 19:41

Odvisno od “dni v mesecu”.


Si se udeležil/a referenduma?

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]