Vprašaj me... #47

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 20. Jun. 2021 1:53

Za Hrvaško zadostuje kartonček in dobro je, če imaš izpolnjen entercroatia, drugače tam izpolnjujejo. Sicer pa, če imaš digitalno potrdilo za banko lahko s tistim dostopiš do zVem in natisneš potrdilo.
Ravno ta vikend je problem nastal, ker so šli ljudje v petek na Hrvaško, potem zvečer so pa spremenili pogoje za nazaj v slo in zdaj spet rabijo teste za nazaj priti in so včeraj iskali kje jih narediti. Najbrž bo pestro danes na meji.
---------------------------------------

Pink 2019 na Dunaju.

Ponavljam.
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 20. Jun. 2021 2:31

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 17:13, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 21. Jun. 2021 8:21

Najboljši koncert na katerem sem bila?

Nedvomno U2 v Zagrebu. Nepozabno! Spomini za celo življenje!


- - - - - - -

Si rada vse vnaprej planiraš ali si bolj “last-minute”, “go with the flow” oseba?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 22. Jun. 2021 8:54

Sedaj z otrokoma je vse oz. večina splanirano, ko sem bila mlajša sem pa imela tudi hipne odločitve in odhode.


Si imel/a kakšno bližnje srečanje s “Karen”?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 22. Jun. 2021 10:47

Ko vidim težake, ljudi ki ne razumejo logike ali enostavno zabite ljudi, se jim v širokem loku izognem, če je le mogoče. Razumnega obnašanja/razmišljanja pač ponavadi ni z njihove strani. Izjema je, ko vidim da se spravljajo na nekoga, ki jim očitno ni enakovreden v položaju (sem enkrat posredovala ko se je en stric na študentko v Lidlu spravil, ker ni bila taka cena za neko brezvezno orodje kot je on mislil), ali če mam reees slab dan.
Ampak načeloma pa poskušam gladko ignorirat vse ljudi za katere vidim da nima smisla izgubljati časa in možganske energije :)

Ti? Kako upravljaš s težavnimi ljudmi v življenju?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 22. Jun. 2021 11:28

Se sploh ne ukvarjam z njimi edino kadar je pač nujno ker pač v poslu z ljudmi se jim ne moreš izognit. Ampak je večinoma tako da znam s takimi ljudmi, bolj daš njihovo agresijo in aroganco na ignor, bolj si prijazen z njimi, bolj so frapirani in na koncu obupajo ker vidijo da te ne gane, kar jih po tihem še bolj jezi, tako da gredo pomojem potem nekam drugam stopit komu na žulj ki jih ne bo ignoriral da dobijo svojo dozo :mrgreen:

Ponavljam...
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 22. Jun. 2021 13:01

Čez eno uho not, čez drugo ven - dobesedno :D Hitro zavoham, kdo mi bo paral živce, in se pač izogibam kakršnemu koli konfliktu, debatam, ožjim stikom itd. Life is too short for that.



Bi poskusil/a oz. si že poskusil/a služit preko družabnih omrežij?
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 22. Jun. 2021 13:25

Z nekimi konkretnimi izdelki/storitvami (kot recimo sluzijo kake food blogerke, fotografi) bi sicer z veseljem služila, a žal nimam žilice ali strokovnega znanja za to, tako da ne nisem poskusila :). Ne bi pa v nobenem primeru hotela služit s tem, da se delam glupo po socialnih omrežjih kot tele zafnane srednješolke (in tiste ki se samo pretvarjajo da so zafnane srednješolke) in razkazujem about you robo na sebi pa "haule" take in onake. Ali pa z kazanjem jošk/riti na gejmerskih streamih :roll: .

Ti? Tvoje mnenje o influencerjih in recimo teh biznisih ki služijo samo od klikov in izpostavljenosti?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 22. Jun. 2021 14:51

Ne nisem, trenutno se bolj s službo ukvarjam, ker sem še vedno bolj nova, se delno uvajam.

Drugače nimam prav ideje, s čim bi se ukvarjala, služila, po družabnih omrežjih.. Da bi kar tako samo sebe izpostavljala ali neke vloge snemala, mi ni prav prijetno, tudi cela ta izpostavljenost in pol imeti en kup negativnih komentarjev na videe, mi ne deluje ravno zabavna.. razen, če imaš res nekaj, kar te veseli delat/ delit..

Pogledam kdaj od slo. Lepo afno, pa neko korošico, ki ima samo bolj vloge, neka Jasmina.. Od tujih pa sem jih več gledala na temo parfumov.

Moje mnenje o influencerjih... da meni je dostikrat, če pomislim, to delo, da si vsem izpostavljen, da moraš neke svoje stvari delit, kar dokaj neprijetno, raje zaslužim npr manj in imam mir. :D
Drugače pa nič posebnega, očitno vsak ima možnost to poskusit in zaslužit.. sem na zadnje nekje prebrala, da ena tekmovalka od Sanjskega moškega zasluži približno 5000e na mesec samo z objavljanjem slik na onlyfans. Pač v taki dobi živimo, da se da služit na različne načne, ne samo s fizičnim delom, ali izobrazbo..


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 22. Jun. 2021 15:17

Zaslužit večje količine denarja na mesec z malo dela še nikoli ni blo lažje, itak. Se sliši zabavno, ampak se vprašam, a si lahko naša družba privošči (gledano s čisto gospodarskega in finančnega vidika), da bi vsak 2. mlad človek bil influencer, ki se slika po hotelih in dela neke svoje merche? Ne vem, bi prej rekla, da ne. Tudi to je delo, ne želim podcenjevat; Če ne druga, tudi finančno vlaganje v videz in trud zanj zahteva neke vrste vztrajnost/samodisciplino itd. Denar na koncu meseca na računu in dejansko vložen trud pa itak pri mnogih poklicih nisto premosorazmerna, to ne bo in ni bilo nikoli fair.
Kar se mi zdi pomembno je, da imajo takšni ljudje nek plan B, C ali D, kaj bodo počeli potem, ko ne bodo več mladi in posledično manj zanimivi za povprečnega sledilca ali pa onlyfans daddyja.
Pa tudi problematično je lahko, da folk zavoha denar in premalo v nekem življenjskem obdobju (po navadi 20-30 let) vlaga v razvijanje veščin, znanje, izobrazbo, ampak zgolj razvija neko internet persono - na ta način je verjetno izgubljenega dosti potenciala za družbo, ne vem.
Tako da na kratko - ne želim podcenjevat novih oblik dela, ampak nekako so mi jasne pasti in kakor koli pogledam, se mi zdi to delo omejeno na mlajšo generacijo, a pač vsak se stara, kar lahko privede do še več depresije ...

Ponavljam
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 22. Jun. 2021 17:19

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 17:14, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 22. Jun. 2021 17:29

Jao in ti tle spremljaš vse možne ženske iz slo. Na Of. Pač sigurno niso fotografi tako grozno dragi in lahko se slika zunaj.
Itak da se zasluži, saj je to lahko neke vrste prostitucija, tam pa itak, da zaslužijo lahko v enem večeru kot kdo drug na mesec.. Nekje je dala izjavo, da ne bi s svojo izobrazbo frizerke nikoli toliko zaslužila..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 22. Jun. 2021 17:47

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 17:14, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 22. Jun. 2021 19:06

Zdaj sem se spomnila, kje sem to videla, o tem koliko zasluži na Onlyfans. Bil je nek 24ur prispevek z naslovom Onlyfans in se mi je zdelo prav banalna ta kombinacija, o čem se poroča po poročilih. Neka novinarka jo je spraševala, če ji lahko pove cifro vsaj približno, ali je pod 5k ali nad - odgovarjala je samo za Onlyfans..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 22. Jun. 2021 20:13

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 17:14, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov