Vprašaj me... #47

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3493
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 29. Avg. 2024 11:46

Jack cola na zabavi, pivo doma.

- - - - -

Se spomniš prvega poljuba? Kdaj, kje, s kom?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7756
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 29. Avg. 2024 22:42

Ah, neumnost bolj je bila… malo sem bila pijana, bolj kar z enim. Bila je jesen, 1. letnik gimnaziie. September, mislim, da natancno nek28/30. 9.

V neki baraki v sosednjem kraju, kjer sem zivela,sedela sem mu v narocju.
Je bilo pa poljubljanje drugace eno najboljsih do zdaj, tisto je bilo pa res top ze v prvo.
Je pa bil bolj nek tak ‘nepriden’ ‘ki ga ni brigala šola’ in mislim, da sem slisala, da je bil tudi v popravnem domu. :lach:
Neka grupa smo se drzili nekajkrat ze eno poletje pred tem septembrom, nekaj fantov in nekaj punc. Samo da ti fantje so bili vsi bolj taki adijo, ‘nepridni’, sosedje od ene moje sosolke iz osnovne.
Se je naprej nadaljevalo v neko mečkanje pod trtami in bi se on tudi že kar dol dal, ce bi jaz hotela.


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7079
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 30. Avg. 2024 14:59

Jaz sem bila zadnji razred oš, on je bil star 18. Bilo je na enem parkingu. On je bil tak, zelo čeden, zelo popularen. Ni pa več med živimi.

Bi se ponovno vpisala v isto srednjo šolo?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3493
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 30. Avg. 2024 20:48

Ne. Že takrat sem hotela it na eno drugo gimnazijo pa mi ni ratalo…

- - - - -

Najlepši in najslabši spomin iz oš?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7756
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 01. Sep. 2024 6:19

Meni je bila osnovna grozna, gimnazija pa super, mogoče celo boljša kot faks. Slabi spomini so vsaj polovice osnovne, skos, od 4. razreda do nekje 7./8.(ko sem jaz hodila je bilo 9 razredov in smo 'preskočili0 6.)

Hvalabogu sem se v gimnaziji znebila najbolj toksičnih sošolk iz osnovne, ker so izbrale španščino, jaz pa francoščino in so jih dali v drug razred. Naš razred miks francoščina - italjanščina je bil dbest, vse moje najbližje kolegice so sicer bile na italjanščini, sem bila malo osamljena, ko smo s francoščino šli v Pariz.

Srednje šole ne bi zamenjala, sicer pri nas je ena in edina gimnazija, ni za izbirat, razen, če greš na cerkveno v ene 20 min/pol ure oddaljen kraj. :D

V Lj pa vem, da je en kup gimnazij, sem že fante imela iz različnih Lj gimnnazij. :D


Najlepši pa ... vsa priznanja in vse dobre uvrstitve tako pri navadnih predmetih kot pri teku. Druženje z bolj novo družbo zadnji 2 ali 3 leta osnovne. Naše pisanje in izmenjevanje dnevnikov. Presenečenje za 15. rojstni dan. Dodatne ure fizike so mi bile ful všeč. Likovna. Pevski mednarodni zbor - nešolski, v katerega sem začela hodit zadnje leto osnovne..

Ponavljam + kateri moški parfumi o ti všeč?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3493
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 02. Sep. 2024 7:33

Najlepši: 3 dnevni končni izlet v 8.razredu

Najslabši: 7. razred… nekaj je bilo celo zbadanja in norčevanja… kr neki. Vse se je potegnilo iz ekskurzije v Anglijo, kamor sem šla edina iz našega razreda in nekako “ven padla” iz skupine…

Parfum: Hugo Boss

- - - - - - - -

Na čigavi poroki si bila nazadnje?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7756
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 02. Sep. 2024 7:49

Samo na 2 porokah sem bila v zivljenju. Na poroki prijateljice sem bila na zadnje, ze vec let nazaj. Od 4-5 bliznjih prijateljic sta dve naredili poroko, ena se je samo porocila brez praznovanja, ena je imela v ozjem krogu samo za starse in sorojence/ price, ena neporocena..

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3500
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 02. Sep. 2024 8:02

na poroki cimre iz faksa :) .
ful je bilo lepo, tud mož je bil iz našega študentskega doma, in je bilo kot nek reunion kolegov iz študenta :hearts: poseben dan.

pogrešam poroke, smo vsi že "stari" in zadnja leta hodimo samo še po krstih in drugih otroških zabavah :) . poroke so se nekako izpele.
sva ravno o tem govorijo s svakinjo nedolgo nazaj, je rekla da dokler so krsti je še v redu, se je pa treba začet sekirat ko začneš hodit po birmah, 40 letnicah in abrahamih :lach: :lach:
ampak, vsako obdobje ma svoje čare, šege in praznovanja ki ga zaznamujejo, sej ko smo meli po 4 poroke na leto sem tudi bentila :)


zadnje večje praznovanje na katerem si bila? čigavo?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3493
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 02. Sep. 2024 9:01

Nedolgo nazaj. Moj rojstni dan. Okrogla :D.
Praznovanje z razširjeno družino pri nas doma, ko nas je bilo okoli 30.
Dovolj veliko? :lach:

Drugače pa ena poroka v tujini. 300 svatov. 8 let nazaj.

- - - - -

Ponavljam
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7079
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 02. Sep. 2024 16:27

Nazadnje sem bila na svakovi poroki.

Ponavljam :)
The world is as you are.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3493
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 09. Sep. 2024 8:54

Za zadnje tako večje praznovanje sem že napisala.

Vem pa tudi kdaj bo naslednje večje na katerega bom še šla: drugo leto poleti. Poroka. Tujina. 200 ljudi.

Samo za varstvo tamalih se še zmenim pa lahko grem :D

- - - - - -

Obutev, ki jo najrajši nosiš?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7756
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 09. Sep. 2024 9:02

Najraje nosim kaksne lepe petke, da je taka priloznost, da se lahko uredim…. Jih se nisem nosila odkar sem rodila, pa od 20. Tedna nosecnosti naprej, se takrat se je bolj slabo koncalo z gleznji.

Ponavljam + kateri podcast si na zadnje poslusala?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3500
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 09. Sep. 2024 9:27

fake nizke all starke, japonke, še najraje pa bosa. sovražim težke debele čevlje :cry: .

ne poslušam podcastov ker je preveč govoričenja za premalo vsebine. nimam časa poslušat 3h kar bi si lahko v pisni obliki prebrala v 15min :) . nekateri ljudje preveč radi poslušajo svoj glas imho :D
edini ki sem ga parkrat poslušala v celoti je Huberman lab.

ponavljam vprašanje o podcastih in dodajam: katere digitalne vsebine (digital content) največ konzumiraš?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7756
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 09. Sep. 2024 9:56

Če je mali priden in ne vstaja na noge med vozičkanjem, poslušam polovico sprehoda podcast, bi bolj težko brala vmes, pa tudi drugače imam raje video vsebine ali podcaste od branja. V kosu poslušam točno nekje 27 min na en sprehod(polovica namenoma, da ne vea čas poslušam), če sem doma pa pri starših je pa krajši sprehod in je polovica 10 min.


Digitalne vsebine, samo yt(ne vsakodnevno) zadnji čas spet pogledam kaj o ocenjevanju parfumov pa nek chitchat, MileleBlanc, mi je simpatična :D , eno nizozemsko (bivšo menekenko), punco, ki ima yoga in pilates videe(zelo redko da utegnem, sem po moje v zadnjih 5,5m, od 6-skoraj 12 m malega manj kot 10x.
Te 3, drugega se ne spomnim. Aja tudi eno z neko bolj družbeno-kulturno tematiko američanko, ma je zdaj že dolgo časa nisem imela časa oz ne vem ali je sploh še kaj objavljala. (je!, ampak samo live videi, grem poslušat, ko mali spi. :) ) Pa še eno yt o parfumih ponovno zadnji čas, malo prevrtim skozi, če omenja parfume, ki jih poznam.

Od podcastov sem na zadnje Davida Zupančiča, je skor malo tako guilty pleasure, moj se zgraža, ker je zelo proti njegovim obvjavam v covid času, samo po tem ga pozna, čeprav zdaj ni nobenega govora o cepivih, kar sem do zdaj poslušala ali kakršnegakoli navezovanja na politiko...


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 344
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 09. Sep. 2024 19:06

Če je to podcast sploh čeprav ima v naslovu da je :mrgreen: mrballen ker me uspavajo te zgodbe pa k pospravljam čeprav je moj povsem nenavdušen nad to mojo fascinacijo nad nadnaravnim in groznim... Od slovenskih reneseanso...

To je pa tud največ kar spremljam digital content edino še yt kar pa predvsem gledam za job razne video tutoriale.

Na splošno pa premalo časa...

Kam bi/ga boš svojega peljala na romantični izlet/zmenek?

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov