Vprašaj me... #47

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5006
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 23. Jun. 2024 13:01

Imam vse možne barve lakov za nohte doma.
Poleti nosim bolj žive odtenke lakov...vse možne odtenke roza, rdečo, modro, rumeno...

Koliko parov belih superg imaš? :D
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2488
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 23. Jun. 2024 17:53

Nic. Niti enih. Zero. Najbolj neprakticna barva za cevlje. Ne vem, kako ni to vsem logicno. Moz jih ima okoli 150 parov (pretiravam), vsi zgledajo enako, vse konstantno cisti.

Imas kako posebno znamko oblacil, ki ti je posebej pri srcu?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7079
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 23. Jun. 2024 17:58

Ne. Kupujem v razlicnih trgovinah, zase nisem haklik, imam oblacila od domacih ustvarjalcev do Hoferja.
Druga zgodba je pri obutvi, tam moram bolj paziti, ker me 90% cevljev zazulji, ono konkretno.

Ponavljam.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3500
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 23. Jun. 2024 19:00

ne, imam cel mišmaš v omari :) . večinoma pa na žalost kupujem fast fashion, ker se mi zdi da cena in kvaliteta pri dražjih znamkah/šiviljah/small batch creatorjih ne gresta proporcionalno gor + slabo pazim na cunje in se mi hitro uničijo.

enako pa nimam niti enih belih čevljev, dovolj je da moram stalno pucat gumo od allstark :lach:
patchouli, god bless tvojega, očitno je vztrajen dečko ;D ;D

ponavljam + ali si redno menjuješ garderobo?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1726
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 23. Jun. 2024 21:07

2 para belih superg. Bivša mi tega ni pustila kupovat oz. je rekla, da so lepe, ja, sam jih bom hitro umazal. Niti jih toliko ne uničim (beri umažem; je pa res, da jih v dežju ne nosim), razen da te ki jih nosim nekaj same razpadajo :?: (nekoč sem kupoval cheap superge, pa so držale leta... razen če več hodit ne vem :twisted: ) :oops: Eno sem že popravljal, drugo bom pa kmalu moral. Al si bom pa tretji par nabavil.

Drugi par je praktično nedotaknjen, ampak že v štartu so me zožulile do krvi in verjetno me bojo spet, dokler se noga na njih ne navadi... in tako lepe so (lepše od prejšnjih, pa še nenošene :mrgreen: )... tak da jih nisem praktično še nikamor nosil. Čakam priložnost, a videti je ni.

Garderobo menjujem bolj pogosto kot kadarkoli prej, čeprav ne menjujem še redno. Bolj je fora v tem, da pred leti se mi je zdelo, da imam vsaj kratke majice za poletje vsaj približno "seksi", če že ostalega ne... ma zdaj sem si nabavil nekaj srajc, ki so mi še približno všeč, ko pa gledma te kratke majice za poletje pa mi je malokatera všeč :roll: :)

Ponavljam.

Sicer pa mi je na "sextingu" ne toliko nazaj ena rekla, da na sliki (eni stari) sem še približno OK, ampak da če pa pogleda te "birth protection shoes"... no niso ble superge, sam povem
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7079
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 23. Jun. 2024 21:42

3/4 kosov imam vec sezon, si pa vedno kaj dokupim zraven.

Kako bi opisala svoj stil?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3500
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 24. Jun. 2024 6:26

https://nypost.com/2024/02/23/lifestyle ... l-uniform/

Im in this picture and i don't like it :lach:

pa ti?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 520
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 24. Jun. 2024 7:42

rada imam krila, oblekice, ampak vse take dolžine, da se mi ni neudobno usesti in premikati. pa nobene v neko super elegantno smer, bolj take sproščene. nosim dosti prstanov, po več uhanov, več verižic. od čevljev so mi ogabne balerinke, jaz bi še poleti visoke gležnarje nosila, če bi šlo.
sem in tja nosim kavbojke z visokim pasom, pokombiniram s kakim telovnikom in podobno.

ponavljam.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7756
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 24. Jun. 2024 8:22

Glede belih superg, tudi jaz nimam nobenih. Imam adidaske črne barve, večinoma nosim samo te...



Kaj je zdaj zadnje vprašanje... moj stil, ne vem casual, s tem da poleti že nekje skoraj cela 20a sem bila navajena nosit samo oblekice in krila.
Kar sem na zadnje kupovala... imam pa več oz lepše kose oblekic, kril v glavnem samo za prehodno vreme, jesen, skoraj zimo, ker sem eno jesen malo več dobrih, lepih nakupov oblek opravila, ko sem začela malo ven na kakšne pijače hodit.

Poletne sem po večini kar ijih imam kupila še, ko sem imela kar nekaj kg več kot zdaj in pač m niso tako dobro fitted kot če bi nekaj zdaj kupila za zdaj.

Mi je pa všeč urejen, ženstven videz, tudi, da je veliko kril ,oblekic... petke, ko je le za to kolikor toliko primerna priložnost. Ali tudi lepa nizka obutev za čez dan.

Na zadnje mi je bil cilj najti nizke balerinke/sandale v rdeči, lakasti barvi. Ma seveda je tolk specifično, da ne najdeš tega v eni stavbi s par trgovin poleg špara. :D Časa oz priložnosti, da bi šla sama do kakšnih trgovin s čevlji, pa nimam niti oz se nisem spravila do zdaj.

Sem vzela v zameno rdeče sandale, še znižane so ble in samo 21 eur, iz usnja.



Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3492
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 24. Jun. 2024 12:04

Ne vem kakšen je moj stil. Verjetno casual, ja. In že leta isti.
Najboljše se počutim v kavbojkah. Slim, po možnosti temno modrih. Na vrhu majica s kratkim rokavom.
V službi kakšne bolj fine hlače in blazer čez. Vse bolj v modri, črni barvi. Od obutve adidas superge ali All starke.

Poleti pa ne nosim oblekic in kril. Najboljše mi je v kratkih hlačah in spet majica. Poleti imam rada bež tone in belo barvo.

- - - - -

Bomo zamenjali vprašanje: ko greš na dopust, vedno spakiraš preveč za sabo ali si full racionalna, ne kompliciraš in vzameš res najnujnejše?
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3492
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 27. Jun. 2024 12:19

Ne vem kakšen je moj stil. Verjetno casual, ja. In že leta isti.
Najboljše se počutim v kavbojkah. Slim, po možnosti temno modrih. Na vrhu majica s kratkim rokavom.
V službi kakšne bolj fine hlače in blazer čez. Vse bolj v modri, črni barvi. Od obutve adidas superge ali All starke.

Poleti pa ne nosim oblekic in kril. Najboljše mi je v kratkih hlačah in spet majica. Poleti imam rada bež tone in belo barvo.

- - - - -

Bomo zamenjali vprašanje: ko greš na dopust, vedno spakiraš preveč za sabo ali si full racionalna, ne kompliciraš in vzameš samo najnujnejše?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1726
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 27. Jun. 2024 18:57

Preveč, da potem tam zbiram. In določenega niti ne oblečem. Ponavljam. ;)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7756
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 27. Jun. 2024 20:03

Vzamem prej malo, kot veliko, zdaj recimo za na morje in Benetke, ko sem sla obakrat po 3 nocitve, sem zase stvari spakirala v navaden nahrbtnik… plus brisaco za na plazo posebej, obutev posebej(1 telovadne,1 japonke za po apartmaju)… Od tamalega stvari v torbo za previjanje. Noben od nas ni imel novenega kovcka oz potovalke recimo.

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5006
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 27. Jun. 2024 22:28

Vedno spakiram preveč za sabo. :D

Hodiš v hribe?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3500
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 28. Jun. 2024 10:41

ja, ampak ne preveč rada


ponavljam + kau misliš o novih Delamarisovih reklamah "ribe za v hribe"? :lach: :lach:
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov