Vprašaj me... #47

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7760
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Jun. 2024 7:15

Samo travo, zdaj nimam zelje nic probat vec.

Sem vesela ze ce lahko alkohol pijem in kadim, ker recimo med nosecnostjo ne smes nic.. oz sem bila vesela da sem lahko kaksen kozarcek/ deci, dva pive spila po rojstvu…

Mislim, da je ena kolegica, ki ima enoletnika ponovno zanosila, sem si ravno mislila, kako tecno, ko ponovno zanosis, spet ne smes alkota skoraj eno leto..

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3501
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 19. Jun. 2024 8:20

prav nič posebnega, samo travo in njene derivate.
verjetno ne bi probala nič več, še to kar sem me preseneča. recimo temu poklicna deformacija :lach:


hrana/jed/kombinacija okusov ki jo obožuješ in ostali mislijo da je "čudna"?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1980
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 19. Jun. 2024 11:06

Olive in gobe dajem v jedi, omake, v katere baje ne pašejo. Pa bbq omakco... :D


Ponavljam.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3497
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 19. Jun. 2024 11:13

Ko sem bila mlajša sem jedla pašteto in čez sem si namazala majonezo. Doma so bili čisto :eek:

- - - - - -

Brazilska depilacija, da ali ne? Zakaj?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7760
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Jun. 2024 11:51

Mislim sla bi provat, ce bi bila taka priloznost. Do zdaj nisem bila oz nisem imela zelje, da bi sla iskat, kje to delajo in si sla pol tja nardit…

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3497
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 19. Jun. 2024 12:07

V današnjem času mislim da skoraj ni kozmetičnega salona, da ne bi nudil brazilke. Kakovost je pa seveda nekaj drugega…

Mene je tudi imelo, da bi šla probat. Nisem še z brala pogumna… Po drugi strani pa baje full boli… :?

- - - - -

Kateri zaščitni faktor uporabljaš?
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 832
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 19. Jun. 2024 12:13

v-e-s-n-a prvič res boli ampak je znosno. Potem pa vedno manj, ker so tudi dlake vedno bolj šibke.

Večinoma uporabljam zf 30, včasih tudi od tamalih 50.

Ponavljam
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7760
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Jun. 2024 12:51

No ja sploh kozmeticnih salonov ne poznam, tako da bi mogla iskat sam kozmeticni..

Ce ze bi si sla kaj kozmeticnega delat, bi me pa prej mikali nohti ali obrvi, kot ta depilacija…

Nisem nobenega uporabljala do zdaj. Samo tamalga sm mazala. Ce bom kje bolj na sredi dneva na soncu vec casa na plazi, bom kar od tamalga 50. Uporabla. Imam enega samo za obraz 30, ma niti ne rabim nic zadnji cas. Ce/ ko pa rabim kaj za obraz, imam 30ko.

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3497
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 19. Jun. 2024 17:48

50 faktor.

- - - - -

Prijateljuješ s kom iz vrtčevskih/ osnovnošolskih dni?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7760
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 20. Jun. 2024 7:04

Ja, 2 prijateljici imam iz osnovne sole. Ena od njih je bila tudi v istem vrtcu.

Sem pa v najtesnejsem stiku in najbolj pogosto se videvam s prijateljicami iz gimnazije.

Ponavljam + si ohranila prijatelje tudi na faksu, tako da se redno videvate?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3497
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 20. Jun. 2024 7:27

Najboljša prijateljstva sem ohranila z ljudmi iz faksa. Se pa ne družimo pogosto, ker smo vsaka na svojem delu Slo doma.

- - - - - -

Lahko zase trdiš, da se trudiš pri ohranjanju stikov? Si ti tisti, ki predlagaš večino druženj, piknikov ipd.?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3501
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 20. Jun. 2024 7:34

hm, niti ne. grozna sem za ohranjanje stikov, ampak se pa 100% potrudim, da so iniciative na obeh straneh enakovredne. torej tisti prijatelji, ki so zelo pridni za ohranjanje stikov in nas velikokrat kontaktirajo, pokličejo, pridejo na obisk - za tiste se tudi FUL potrudim da jih povabimo/pokličemo mi. tako da se čez leta počasi oži krog ljudi s katerimi smo v rednih stikih, ampak so pa te vezi bolj poglobljene :) . za neke znance, bežne kolege tako zmanjka časa in energije, sem jih pa zelo vesela ko jih srečam na dogodkih, koncertih, na random sprehodu itd in takrat jih povabim na kavo/pivo da malo dlje poklepetamo kot pa samo površinsko "kako si".


ponavljam
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7760
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 20. Jun. 2024 9:03

Ja, s tistimi dolgoletnimi sem dajala trud in na faksu in ko sem bila že v službi, da sem jim kdaj pisala, smo se zmenile, da smo se dobile, večinoma, ko sem bila na primorskem. Predlagamo pa druženja nekje pol-pol vsaka stran. Ene 2 imam pol še take, zraven, kjer morem bolj samo jaz pisat in se redkeje vidimo zadnja leta.

Zdaj, ko par mesecev živim pri starših, je pa dokaj spontano, ne dajem posebnega truda, ker 2 že tako živita v bližini istega mesta, ena je isto na porodniški oz ni v službi... ravno 2 dni nazaj bili na pijači/ praznovanju rojstnega in za danes se tudi menimo da gremo nekam skupaj.

Za eno iz faksa sem ji tudi kdaj pisala, sem po moje bolj jaz njej, kot ona meni, ki je pa iz bolj štajarskega konca, ma več kot toliko potem nisem več nekje zadnji 2 leti.... tako, da za take s katerimi smo se krajši čas družili tekom faksa, ne dajem energije v to, da bi se naprej videvali, ohranjali stike..



Na kasne barve kopalk in modele ciljas, ko nakupujes kopalke?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3497
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 22. Jun. 2024 20:46

Nekako je tako naneslo da imam večino v temno modri barvi, s kombinacijo bele.
Bikinke navadne, letos sem en spodnji del kupila tudi brazil.

- - - - - -

Barva laka ki ga najpogosteje naneseš poleti na nohte? Katere barve imaš doma?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7760
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 22. Jun. 2024 21:10

Js sem si pa kupila ravno zivo roza- fuksija enobarvne in mi moj napise da mu ni vsec rdeca in temu podobni odtenki. Bom sla zamenjat v pon za svetlo modro, ker majo lih isti model se v svetlo modri, ce bojo meli stevilko. Samo itak majo ful malo stevilk v tej lisci, skoraj za nic niso ineli kar sem rabla, bom vidla, ce kaj bo… pa od zdaj naprej mi pase imet moderc na kost, prevelike joske po porodu za bikini ali kaksen model brez kosti da se samo zaveze ocitno.


Nisem si imela se casa nabarvat nohtov, v bistvu niti postrist ne na nogi, grozna hodim okrog, sem pa malemu strigla jih ravno danes na rokah in nogah pa tud dokaj pogosto mu jih, samo njemu ocitno….

Pred casom sem imela na roki tako nude prozorno svetlo roza oz od Chanela odtenek Ballerina in najbrz bi si taksno kar povsod nabarvala po zdajsnjem obcutku.

Ne vem niti kaj imam doma, ker sem trenutno v zacasnem domovanju kjer nimam nic svojega prav pospravljenega, zdaj sem se sploh 2x selila v roku enega leta in nimam pojma kak je kje. Ampak po spominu sem imela prejsnja leta rdeca, oranzna, bela, nude prozorna…



Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov