Vprašaj me... #47

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7761
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 14. Maj. 2024 8:47

Ja js bi rekla, da sem, po mojih zdajšnjih pričakovanjih.

Po najstniških, glede neke profesionalne komponente življenja, ne, čisto nič. Glede komponente življenja partnerstva, ljubezni, bi rekla, da sem po pričakovanjih, moj je čisto tak kot sem si nekako predstavljala moškega že iz najstniških let - osebnostno kaj počne, kak je do mene... ok malo manj fit je kot vsi ostali s katerimi sem prej bila, ampak kot celota mi je pa tak kot sem si ga vedno predstavljala.


Ponavljam + kaj uporabljaš za nego kože?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3501
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 14. Maj. 2024 9:43

haha če bi vprašal 15 letno Sarissimo ali bom danes tu kjer sem - definitivno ne :lach: :lach:
15 letna Sarissima je sanjala o življenju simultane prevajalke, življenje v vetru z cunjami v kufru in ravno dovolj keša za naslednjo letalsko karto :lach: :lach: .
definitivno ne udobne 9-5 službe s solidno plačo in (delno) rešenim stanovanjskim problemom :lach: .

sem o tem ravno razmišljala ko sem prvič gledala gilmore girls revival nekaj let nazaj. in rory živi neko tako življenje kot sem si ga jaz predstavljala za sebe. ampak ja, tsko življenje je glamurozno ko si star 20, pri tridesetih nas verjetno vecina nekako hoče vedet kje imaš čiste gate in spat na svoji postelji, ne na kavču pri kolegih (pa čeprav ti kolegi zivijo v tokiju, Amsterdamu, New Yorku in na bora bori ;D ) .

Tako da - sem zadovoljna s svojim življenjem in dosežki, in ne, ne živim po svojih najstniških sanjarjenih.

Nega kože.... para iz pomivalnega stroja in kar mi na rokah ostane kreme, ko tamalo namažem z že tretjo različno kremo po tretjem delu telesa.
Stara zgledam za cca dobro ohranjenih 50 in sem se s tem že kar malo sprijaznila :lach:


ponavljam!
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3498
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 14. Maj. 2024 13:44

Karierno nisem čisto tam, kjer bi oz. sem si kot dekle predstavljala, da bom… delam na tem, da to dosežem čimprej.
Spet, kar se tiče čisto mojega privatnega življenja, družine itd. pa lahko rečem, da imam srečo.

- - - -

Najlepša otroška imena?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7761
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 14. Maj. 2024 17:24

Hm.. nimam naj imen, pa še tista ki so mi všeč, sem ugotovila, da so na na nekih seznamih 10ih najpogostejših, recimo Julija, Ela, pa še kaj za punco.. kar mi tudi ni všeč in ne bi dala prav najpogostejša...

Pa bolj tako slovenska/ slovanska so mi na splošno všeč, kakšna angleška mi niso, ali kakšna moderna, ki se bolj zadnja leta pojavljajo..


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3501
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 17. Maj. 2024 7:39

Hmmm, bom naštela par takih ki so mi ful lepa, ampak jih recimo ne bi dala svojemu otroku (iz takih in drugačnih osebnih razlogov):
Oriana, Morana, Vida, Agata, Leon, Lenart, Elija, David.

Vesna, a izbiraš novo ime? ;)



Plani za vikend ali pa ime tvoje prve otroške simpatije, kar bi rajši odgovarjali :D .
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7761
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Maj. 2024 8:37

Meni je bilo nekaj časa za fanta najbolj všeč Izak. :) Mojemu ne. :D Pa od takih navadnih slovenskih tudi Matic. Jaša mi je tudi lepo (sam to me zdaj spominja, da je sin od une baletke Ana Klašnja tako imenovan :D ),Teo mi je bilo tudi nekaj časa eno najljubših, samo je bil eden od mojih bivših to, tako da ne vem, če bi koga tako poimenovala, vsaj ne v prvo...

Oriana je en dokaj znan nišni parfum od Parfums de Marly. :D


Nimam plana za vikend, sem bolj pretresene od zdravstvenih stvari, ki se doma dogajajo, za mojega ne sledim čist, kako dela, mogoče v soboto zjutraj ravno konča in bo potem doma.

Prva simpatija, mislim, da Luka, sošolec. Smo imeli 2 z imenom Luka v osnovni šoli v razredu, je bilo kar popularno ime in še zdaj ej še vedno.


Ponavljam + kaj so bila v tvoji generaciji popularna imena, da so se ponavljala npr v osnovni, faksu, srednji pri več osebah v razredu? Aja pa še , kaj so najbolj pogosta imena v razredu vaših otrok, če kdo želi odgovorit.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3498
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 17. Maj. 2024 11:59

Sarissima napisal/-a:Vesna, a izbiraš novo ime? ;)


Hahaha, ne. Sta dva otročka čisto dovolj.

Firbec pač. Z možem sva že v drugo imela kar nekaj težav najti “tisto pravo”, potem naju je pa hčerka “rešila” problema. :D
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3498
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 17. Maj. 2024 12:03

Sarissima napisal/-a:Vesna, a izbiraš novo ime? ;)


Hahaha, ne. Sta dva otročka čisto dovolj.

Firbec pač. Z možem sva že v drugo imela kar nekaj težav najti “tisto pravo”, potem naju je pa hčerka “rešila” problema. :D

Plani za vikend?
Piknik pri nas doma in športna nedelja.

Popularna imena v času odraščanja?
Anja, Mojca, Mateja, Vesna, Tina, Barbara… Za fante Matej, Marko, Mitja, Aleš…

- - - - - -

Smučanje, bordanje ali drsanje?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7761
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Maj. 2024 8:36

Zdej lahko odgovorim glede plana za vikend - danes vozim mamo po trgovinah, ostalo sem doma z mojim, verjetno nikamor ne greva, ker si more odpočit za službo v nedeljo, morala bi iti očeta iskat v zdr. ustnovo na drugi konc Slo, ampak gre moj, tako da meni ni treba.

V nedeljo zgodaj zjutraj gre moj delat, tako da grem do morja z dvema kolegicama in z mojim 8 mesečnikom in 13 in pol mesečnikom od kolegice.
-------------------------------------------------------------------------------

Najljubše, daleč najbolj, od omenjenega, mi je bordanje, samo nisem bila na smučišču že od nekje 18-20 leta, mela sem navado hodit smučat še s taprvim fantom - pa še njegov oče, ki je bil učitelj športne, nam je vedno karte s popustom zrihtal, v tistem obdobju, pred tem sem pa hodila bolj na razne zimske tabore kot mladoletna, ker starši nismo smučali oz vsaj ne v času odkar so mene imeli.

V naslednjih dveh oz treh zvezah, ki sem jih imela do zdaj partnerji niso smučali in zato nisem hodila smučat... med študijem pa itak niti denarja ne bi imela za to...


Ponavljam vprašanja, lahko tudi še za nazaj, kaj delate za vikend...
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 832
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 18. Maj. 2024 10:36

Vse mi je všeč. Najbolj alpin bordanje in turno smučanje. Drsanje je tako za na hitro, imamo vsako leto v mestu drsališče.
Če bodo otroci imeli interes bom najbrž začela spet smučati.

Imaš že planiran poletni dopust, veš kam greš?
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3498
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 18. Maj. 2024 12:57

Ja, imamo.
Je zadnjih nekaj let isti in ob približno istem času.

- - - - -

Ponavljam
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 531
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 18. Maj. 2024 13:27

Verjetno Sicilija. Pa mogoče še kak dvotedenski road trip z avtodomom. Ampak še nič rezervirano.



Imaš kakšno karakterno lastnost ali pa navado, ki jo ljudje pri tebi pogosto kritizirajo?
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3501
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 21. Maj. 2024 9:50

ne, večinoma se kritike/pripombe ne ponavljajo. vsakega moti nekaj drugega, ponavadi ravno tista lastnost kot jo ima tudi kritik :lach:


ti je težko koga kritizirati (tudi če gre za konstruktivno kritiko)?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7079
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 21. Maj. 2024 20:20

Kar ja. Mora biti res motece, da omenim. Razen ozjemu krogu, tam je kar lazje, ne zavijam v celofan :D

Cesa si se nazadnje ustrasila?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 531
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 21. Maj. 2024 21:50

Tega, da je čisto malo manjkalo in bi bila udeležena v prometni nesreči in da bi se avto zabil od strani v mene kot sovoznico. :pale:


S katerim prevoznim sredstvom se najraje voziš in pri vožnji s katerim ti je po navadi najmanj prijetno?
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]