Js sem si v bistvu zdaj za backpackanje bolj proti minimumu spakirala. Npr. 2 tedna sem se tuširala in si prala lase z njegovim oldspiceom.

(oz ob prav taprvem pranju sem porabila 2 vrečki šampona za lase, ki sem jih lani v enem hotelu vzela) Pa obleke tudi dokaj proti minimumu se mi zdi, čeprav nisme nič prala vmes, je bilo jih toliko, da je ravno bilo dovolj za 2 tedna. Brisačo vzela samo eno manjšo, tistih za kopanje ne, ker preveč zavzamejo..
Bi pa lahko vzela tudi še malo več, imam nov ruzak od tega poletja in je tako narejen z unimi opornicami na hrbtu, da ob večji teži, je manj teže čutiti, kot pri tastarem nahrbtniku.
Mislim, da ko sva se vračala na letališču, je bil moj ruzak 8 kg, njegov pa 14 kg.
Zadnji dve leti sem šla back packat pred tem je pa že več let, oz vsaj 3 poletja nazaj ko sem bila kje drugje. Prej, če sem šla z avtom in sem dala kovček v avto, sem pa vzela dosti ja, mislim,da ko sem bila bolj v začetku 20ih sem kdaj vzela kar 2x toliko, kolikor sem potem nosila, zdaj zadnja leta sem bolj minimalist.
Ponavljam