Vprašaj me... #47

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7761
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 11. Jun. 2024 18:35

Z njegovim ocetom in ocetovo zeno dober. Npr ze lansko, prvo leto poznanstva, me je enkrat prisel iskat v sluzbo, ko je bil moj v tujini in sem bila brez avta, ker se mi je pokvaril na poti v sluzbo…
Z njegovo mamo tudi dober, kar sem jo videla, to je bilo pa samo 3x, sicer me malo strasi glede na to, kaj vse je moj povedal o svoji mami, kako problematicna naj bi bila.. zdaj kar sem jo videla v zivo, ni bilo nikoli nic napacnega.

Ponavljam+ trenutna vsebina tvoje kozmeticne torbice
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7079
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 11. Jun. 2024 18:52

Tast je pokojni. S tasco se sicer ne kregava, ampak blizu si pa tudi nisva. Oba je tak je*i veter, tako da tudi s sinom in vnukicama nima ravno nekega odnosa.
Hm kozmeticne torbice prav nimam, lahko pa nastejem stvari, ki jih imam na policki za vsakodnevno uporabo: spf krema, bb krema, maskara, rdecilo v stiku, dve sminki. Vse ostalo je po omaricah.

Gledaš na to kaj in koliko poješ?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7761
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 11. Jun. 2024 21:27

Ne, poleg ostalega dojim 10- 15x na dan in mi vse gre, se poleg dojenja je treba dosti energije zgubit z ukvarjanjem z malim in ga miljonkrat dvigovat gor in dol na dan..

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3498
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 12. Jun. 2024 8:54

Ne preveč, čeprav bi mogoče mogla.

- - - -

Bi nosila očala samo kot modni dodatek?
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 346
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 13. Jun. 2024 6:24

A bi nosila mavec kot modni dodatek? :mrgreen:

Imate tatuje? Če ja koliko?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7761
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 13. Jun. 2024 7:39

Nobenega, mi niso vsec.


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3498
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 13. Jun. 2024 9:52

Nimam tatujev.
Baje je to kot odvisnost… ko si daš enega narest, ne ostaneš samo na tem. Ne bi vedla :D

- - - - -

Kateri šport najrajši spremljaš po TV in katerega najmanj?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2488
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 14. Jun. 2024 16:52

Nobenega sporta ne gledam in niti ne razumem cloveske fascinacije in custvene vpletenosti v brcanje zoge/smucanje/premikanje nog zelo hitro, ce tega niti ne pocnejo sami, ampak popolni neznanci, s katerim ponavadi nimajo skupnega nic drugega, kot da zivijo/so rojeni v isti drzavi/imajo podoben potni list kot oni :nixweiss:

Ponavljam
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5006
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 14. Jun. 2024 17:53

Jaz pa načeloma lahko gledam vsak šport po TV :D Največ pa gledam nogomet, atletiko, smučarske skoke, kolesarstvo, košarko...

Ponavljam.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3498
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 15. Jun. 2024 11:06

Najbolj košarko, najmanj tiste borilne športe v kletkah, ne vem kako je uraden naziv

- - - - -

Si bila kdaj prevarana ali si sama varala?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7761
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Jun. 2024 8:06

Prevarana ne, varala... ne vem, ne tako dobesedno oz. jaz po moje nisem jemala, da varam. Prvi fant je bil za več mesecev - pol leta v ZDA, takrat sem jaz bila z drugim vmes. Pa mutila sem, brez iti do konca z enim kajakašem, angležem, ki ga ravno zadnje dni videvam po tvju njegovo ime na športnih prenosih. :D Je še na sceni po ene 12 letih ali koliko očitno. Joj, 12 faking let nazaj je bilo to.

Pri tadrugem fantu - sošolcu na faksu, sem spala skupaj z enim, s katerim sem se dobivala pred njim, nekje v prvih dneh - tednih, odkar sva s tem fantom začela mutiti ali biti skupaj, ni bilo prav dorečeno, vsaj iz moje strani ali sva skupaj ali kaj in se je zgodilo... na spring breaku, ker sem imela organizirano, da grem z eno skupino ljudi tja, še preden sva s tistim fantom prvič nekaj imela več od prijateljstva... V bistvu sta bila tam dva, s katerima sem že v preteklosti imela odnose, enega sem še zavrnila, potem s tadrugim sem nekaj imela eno noč... Je pa bilo kar tako iz neke navade, da to delam, ali ker mi je bilo kul ali kaj jaz vem, seks mi sploh ni bil dober oz totalno karnekaj, s tem na 'springbreaku', mi je dejansko seks ratal dober šele pri svojem drugem fantu - sošolcu iz faksa in oralni seks pri enem pred njim.
Pa ta fant iz faksa je preboleval lih eno romanco pred mano, po tisti romanci in med mano je imel še eno prijateljico s katero je spal, pred njima dvema tudi še več punc in sem jaz tako dojela, da je neke vrstenapol odprta veza na začetku, dokler ne dorečeva, ker sva oba imela nekaj takih romanc, krajših in daljših zvez vseskozi zadnjih par let...

Pri mojem zdajšnjem pa nisem nič imela z nobenim, niti na zmenke z drugimi nisem več hodila, ne si pisala z nobenim od 2. zmenka z njim/ od 1. poljuba... Je pa bilo tudi del dogovora in pogovor od začetka, da mu kakšne odprte zveze ali kaj podobnega niso všeč in da tega ne bo... Sej baje, da sem ga presenetila, da sem kar nehala si pisat in se dobivat z ostalimi in se dobivala samo z njim na začetku. :D


Ponavljam + Hodiš na pedikure, manikure, eliminacije obrvi, trepalnice, nohte, 'kaj jaz vem še kaj vse obstaja'..?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3498
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 18. Jun. 2024 12:13

Ne, nisem nikoli varala. Pa mislim da prevarana tudi nisem bila.

Hodim na depilacijo h kozmetičarki in 2x na leto, pred morjem, si grem v en salon urediti nohte na nogah, ker je super da dolgo časa zdrži barva, nič se ne “okruši”… na rokah tega ne delam, ker se prehitro naveličam barve, pa še “narastek” (nov noht odspodaj) se vidi in mi je to full grdo.

Pa lase si barvam zadnji 2 leti.

- - - - -

Ponavljam obe vprašanji
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7761
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Jun. 2024 14:01

Ravnoakr sem prisla od frizerja, sem sla zdaj po 7 mesecih spet. Sem pa bila kar precej zivcna, kako bo mali zdrzal toliko casa z mojo mamo, ene 2 uri bila pri frizerju plus hojq do avta in voznja, me ene 2 uri in pol ni bilo. Nikol ni bil toliko casa z njo.
Prvic sem sla, ko je imel mali 8 tednov in takrat ni bilo panike, je lih nekje presel na popno dojenje, ampak je bil na polno navajen, da se mu da flaso, ce mene kdaj ni bilo. Zdaj pa ne vec, ce uspe komu spravit par zlick goste hrsne, cene se samo doji in adaptiranega ne sprejema ze vsaj od 5 meseca.

Na nic drugega ne hodim. Sem pa dobila obcutek, kot da ful zensk v teh skupinah fb od mam hodi na raznorazne stvari.

Za se brit kjerkoli po telesu hvalabogu nisem imela problema do zadnjega dne pred porodom. Niti ne razumem kako se kaksne ne morejo pobrit same ze skoraj na polovici nosecnosti.

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 346
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 18. Jun. 2024 19:14

Razen k frizerju nikamor...pa še tam nisem bila sigurno eno leto.

katere droge si že probala in katere si želiš da bi jih če bi bila priložnost?
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5006
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 19. Jun. 2024 3:07

Nikoli nobenih. Pa tudi mislim, da ne želim nobenih probat. :)

Ponavljam.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron