Vprašaj me... #46

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 31. Jan. 2021 8:44

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 17:33, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 31. Jan. 2021 9:55

Danes sem imela neke kul seksualne sanje in novega tipa, pa da je bil sicer, sproščen lajf okoli teh sanj, brez pritiskov/težjih stvari... Ful mi je bilo bed, ko me je budilka zbudila :rolleyes: :cry:
Ok razen vmes je bila malo nenavadna stvar, da je bila zakonska postelja, midva na sredi, zenska on top situacija in zraven na isti postelji so 3 ljudje spali in se niso zbudili Oz. midva sva mogla pazit, da se niso :gruebel:

Ponavljam

/Drugače to glede Masterjev in 'čustva so za Slave-e' mi je malo vprašljivo, kaj potem sploh 'napaja' Masterje? Ker na nek način so za ljudi čustva in občutja (npr. tudi želja po oblasti, denarju, po nadzoru je čustvo..) edina vrata v našo takoimenovano realnost in življenje.. in imaš možnost ali vzeti to, ali pustiti, ker po drugi strani življenja živih bitij, vrste, se nadaljujejo ena za drugim, eno bitje se rodi in umre in potem nosi te gene naprej (ali ne).. Ne vem, kaj bi 'napajalo' masterje, bogastvo, nadzor nad drugimi za moje pojme ne prinese nekega zadovoljstva, resnice, ampak je samo še ena tančica več od realnosti..

Ali je pa to neka bolj cinična izjava nad tistimi, ki so srečni in išče izgovor zase, ker ni... js tega Žižka ne spremljam. Mislim, da imam v spominu, da nekateri ga ne marajo, nekateri ga..
Da mora sreča izvirati ne samo iz kratkoročnih zadovoljitev, ampak tudi iz dolgoročnega dela/boja/ izzivov, je razumljivo.. najverjetneje je najbolje vseeno najti eno ravnovesje med tem dvojim.. /
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 31. Jan. 2021 16:15

Hehe, pa kaj je bilo danes ponoči v zraku? :D

Sama sem imela tudi neke čudne sanje in sicer sem bila z neko družbo (ene 4 pari) bolj zvečer pri neki reki, kjer smo se kopali (naj se pa ne bi smeli), nato smo se prestavili k meni domov (v rl moj dom v najstništvu) in na vrtu nadaljevali nočno kopanje v napihljivem bazenu. Nato sem prejela sms od kolegice, da nas je izsledila policija in smo se umaknili v hišo, kjer smo šli spat v mojo najstniško posteljo za eno osebo (ležalo nas je na njej ene 5 odraslih (?? :D ) in ena kolegica ni in ni nehala govorit na glas (skrbelo me je, da nas bojo slišali), zato sem jo malo zlasala in potem so se vsi ostali na glas zgražali nad mojo grobostjo, nekdo pa je šel prižgat luč. V tistem je dvakrat pozvonilo in nas je policija našla... V sobo je prišla neka ženska in vsak od nas je moral vzet ponujeno vejico smrečice, kao, da se s tem strinjamo z nadaljnimi sankcijami... Krneki :D


Večkrat sanjaš fantazijske stvari in ljudi ali situacije in ljudi iz svojega vsakdanjega življenja?
Chaski
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 9. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Chaski » 31. Jan. 2021 17:06

Drugače sta master in slave iz Lacanove psihoanalize (https://en.wikipedia.org/wiki/Four_discourses)

Situacije in ljudi iz realnega življenja.

Ponavljam
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 31. Jan. 2021 20:40

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 17:32, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 01. Feb. 2021 7:15

Večino dni nič ne sanjam, zadnje dni pa ja.
Osebe v sanjah (z nobeno nič v seksualnem smislu, D Ane bi kdo mislil)
Danes o šefu, 2 dni nazaj o stranki, 3 dni nazaj o sodelavcu.
Niso ljudje iz domišljije, ne.
Un neznanec v sanjah je bil prav prijetna osvežitev včeraj.

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 01. Feb. 2021 9:35

Bi rekla, da sicer večkrat situacije in ljudi iz življenja, včasih pa tudi take nesmisle kot včeraj. Velikokrat pa sanjam proti jutru v polsnu in se nekako zavem, da sanjam.

Kakšen tvoj pet peeve?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 02. Feb. 2021 21:12

Če grem s kom v kino in me vmes kaj sprašuje ali razlaga, četudi je potiho.



Kako hitro se odpreš "novim" ljudem? Da pokažeš svoj pravi jaz?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 02. Feb. 2021 22:08

načeloma vedno sem tak kakršen sem, kar se pa tiče bolj osebnih stvari pa zelo počasi oz. odvisno od komunikacije, ujemanja, lahko je tudi hitro. mora pa bit nek interes in smisel te odprtosti, če tega ni se mi zdi brezveze.

ponavljam
hej norci :)
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 03. Feb. 2021 10:07

Na žalost sem ekstra ekstrovert, tako da težko karkoli skrijem...
Bi bilo včasih fino kaj zakamuflirat, ampak ljudje kr hitro ugotovijo na čem so pri meni.

Ti?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 04. Feb. 2021 12:33

Odvisno od okoliscin - ce gre za druzenja / zure / informalna srecanja potem ja, v formalnem okolju pa sem precej zadrzana.

Kaj bi si trenutno najraje kupil/a, ce denar ne bi bil ovira?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 04. Feb. 2021 12:56

Uf, veliko (3000m2) parcelo na top lokaciji na katero bi postavila ekstra kul hišo!
Drugih takih želj nimam :) .


Ti?
Edit: razširjam vprašanje s podvprasanjem - ali si v zadnjem letu s prihranki v plus (zapravis manj/zaslužiš več) ali v minus (zapravis več/ zaslužiš manj) glede na prejšnja leta?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 04. Feb. 2021 12:58

Kriptovalute in delnice.
In razne stvari staršem, po njihovih željah.. Tudi vezane na hišo, parcelo, ma ne bom naštevala..

S prihranki v plus, ker sem lani začela z redno službo..


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 04. Feb. 2021 17:14

V plus, ampak ne toliko, kolikor bi si zelela.. kupila sem veliko pohistva + nemsko zavarovanje je drago kot pes. :cry:

Si ze kdaj srecala kaksno znano osebnost?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 04. Feb. 2021 18:26

že kar nekaj sem jih srečal (bolj slovenske), najbolj v spominu pa mi je ostalo ko sem spoznal Jordana Petersona ko je bil v Slo, čez par mesecev pa med zmenkom v kinu še Žižka.

ponavljam
hej norci :)

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron