Vprašaj me... #46

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 02. Dec. 2020 15:51

Sošolca na faksu na kratko. :D potem tisto leto, ko sva začela hodit, sva pa bila prej pol leta lab partnerja pri vajah pri organski :D

Ne ni bila ljubezen na prvi pogled, prvo leto faxa sva bila še oba v prejšnjih zvezah, kolikor vem.
Pa to sem bolj pozno izvedla, da je imel takrat punco, najprej sem ga ocenila, da je bolj tak tip, da nima punce in se niti ne zanima za punce. :lach:


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 02. Dec. 2020 17:03

Na srecanju ene reddit skupnosti, katere del sva oba :lol:

Ljubezen na prvi pogled.. lahko bi kar rekla, da ja. Meni je prvi padel v oci, ko sem prisla na srecanje.. njegove prve besede pa so tudi bile 'uu.. to je Saarijarvi?' :P cez par dni sva ze sla na prvi zmenek.

Ponavljam + koliko casa je trajalo, da sta 'zapecatila' deal?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 02. Dec. 2020 17:29

Hm..odkar je padel prvi poljub, ko me je enkrat povabil k sebi na kosilo, ki ga je on skuhal.. oz mogoče je bilo malo postopoma in sva ene 3 tedne po tistem res vedela da sva skupaj, sem pa nekako že takoj po tistem poljubu/ tisti teden vedla, da 'sva' ali da 'bova'..

Sva se pa že prej prijateljsko družila..

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 03. Dec. 2020 2:37

Spoznala sem ga pred (skoraj) petimi leti v službenem okolju, posredno smo imeli nek opravek (ni bil sodelavec).
Ja, me je kar zadelo tisti dan na hodniku.
Ne verjamem v ljubezen na prvi pogled, bila pa je privlačnost in "energija". :D
Kmalu po tem srečanju me je povabil ven; ob druženju in pogovoru sva ugotovila, da prihajava iz podobnega ozadja, tako da sva dokaj hitro vzpostavila neko globje razumevanje med sabo... Se zelo v redu ujela tudi sicer in sem že po tistem skupnem večeru nekako slutila, da tu ne gre in ne bo šlo le za "privlačnost na prvi pogled"...
Spoznala sva se na začetku marca, do konca meseca je bilo zapečateno. :)


Imaš umetno ali naravno smrečico? V kakšni barvi prevladujejo okraski na njej?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 03. Dec. 2020 5:03

Se nobene? A vsi tako zgodaj delajo smrečice? Jaz mislim letos v začetku decembra kaj okrasi, prejšnja leta sem pa bolj proti koncu decembra.. ko bo kaj časa za vikend. Mislim, da se nisem bila zares prosta ta teden..
Ena kolegica jo je pa okrasila že v 2., oboje že. V novembru..

Doma doma smo imeli vedno pravo smrecico, ko smo jo delali, aja zakaj je meni osebno boljša prava, ima resničen vonj po smreki.. :D
Tukaj pa mislim, da so imele lani eno umetno, se morem pozanimat, če je še obstoječa, ali jo je katera odnesla, ko se je odselila..

Pobavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 03. Dec. 2020 6:21

Umetno, srebrne kuglice in obicne lucke. :D

Evo, ker se mi da

https://pasteboard.co/JDahgrE.jpg

Ponavljam
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 03. Dec. 2020 11:52

Iiii!!! Kjut!
Midva tudi nimava še (okrašene) :). Imava sicer pravo smreko, ki sva jo mela od lanske sezone na balkonu in redno zalivala.
Načeloma za prvo adventno nedeljo narediva venček, okoli Miklavža dava kake lučke po stanovanju, nujno kupiva božične zvezde za na okna.
24 narediva pa ostalo okrasje (v zameno za zamujen čas pa potem pustiva okrasje do svečnice :D ). Lani sem kupila ful lepe steklene okraske (se tudi temu primerno skesirala), navadne rdeče in zlate. Letos bi (če bi bilo kaj odprto) verjetno kake še dokupila. Imava pa samo warm.white (torej rumene) lučke za vsepovsod :).


Ponavljam :ja:
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 03. Dec. 2020 13:17

Jaz sem dobila občutek, da ljudje eni letos prav namenoma okrasujejo toliko prej, da si malo izboljšajo vzdušje zaradi covida.. Ne vem, ali ste nekateri vsako leto začeli tako zgodaj? :)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 03. Dec. 2020 13:19

Ja, sej logicno. Si doma in si hoces dom urediti na cim bolj prijeten nacin. :ja: jaz prav uzivam. :D vceraj sem narocila se novo barvo za domaco pisarno, komaj cakam, da se lotim.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7042
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 03. Dec. 2020 18:25

Naravno. Okraski so v rdeči in zlati barvi, lučke v toplo rumeni. Na vikendu bo umetna, ali v modro-srebrni ali pa v domačih okraskih, odvisno od časa (iz slanega testa, slame).


S kom boš ali si postavila smrekico? Imaš kak običaj na tisti dan?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 03. Dec. 2020 20:26

Našel sem neko spakirano smrečico, ampak ne vem če je to moj štih, mogoče je to da živim sam, in ne vidim nobene vloge zame.

budget za božična darila?
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 03. Dec. 2020 22:51

Huh, za nečaka neomejen. S prijatelji si ne kupujemo daril ampak gremo namesto tega en vikend v januarju skupaj v hribe. Z družino smo zmenjeni, da mora biti nekaj doma izdelanega. To je to, ni nakupovalne mrzlice z zapravljanjem :)

Ponavljam.
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 04. Dec. 2020 11:27

hayley napisal/-a:Jaz sem dobila občutek, da ljudje eni letos prav namenoma okrasujejo toliko prej, da si malo izboljšajo vzdušje zaradi covida.. Ne vem, ali ste nekateri vsako leto začeli tako zgodaj? :)


Ja je res, da se okrašuje prej. :ja: Jaz sem stanovanje okrasila že konec novembra, pa prej nisem še nikoli tako hitro.


Aktualno vprašanje...
Ne zapravim veliko. Večina kupim samo kake malenkosti.

Ponavljam.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7042
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 04. Dec. 2020 23:49

Za tamali dve vsaka cca 50€, mož 20€, ostali 10€.

Koliko verjameš influencerjem glede priporočil izdelkov?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 05. Dec. 2020 0:28

Nic, ne sledim nobenemu. Imam samo par keto strani, tam pa so izdelki itak na voljo samo v usa.

Priznam pa, da sem ze kupila kaksno stvar, ki mi jo je ig reklamiral.. nazadnje projektor zvezd za na strop v spalnici, in je res mega. :oops: :D

ponavljam

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov