Vprašaj me... #46

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 09. Jan. 2020 18:26

Amm.. ma tako zadnji čas in proti koncu faxa je bilo skoraj, kot da bi izginili vsi hobiji.. določene zvrsti plesa sem opustila že na začetku faxa in zdaj imam neko pavzo od rekreativnega baleta, ma bom začela nazaj kmalu, potem pa še bolj pilates, joga, tek.. mi je všeč tudi risat, ampak je že zelo dolgo, kar sem na zadnje, sem pa dobila na zadnjo sliko komentar od prijateljice, da bi lahko šla na ALUO (imam pa sicer tudi kakšnega sorodnika iz ALUOja..).


Ponavljam + kako izgleda tvoja (pisalna) miza v službi? :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 10. Jan. 2020 8:40

Ravno pravo vprašanje - danes delam od doma, tako da je pisalna miza od mojega danes moja domača pisarna :D. Je češnjeve barve, polna šalic kofeta in čaja, najinih slik itd. Aja pa z lepo belo orhidejo.
V pisarni pa je kotna, belo siva, gor mam 3x zelene rastline in božično zvezdo. kar se šalc tiče je situacija ista, je pa na njej precej več papirja :D
Sedim ob oknu tako da mam jutranjo svetlobo. Fino je :D ti?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 10. Jan. 2020 14:33

Kotna, ob oknu, svetel les, za zdaj je se bolj novo tako da bolj minimalisticno, prenosnik, zraven steklena flasa z vodo pa loncek s pisali, namizni koledar.. po moje bo ostalo tudi bolj minimalisticno, sicer sem/ bom delno/ bolj okrog, tako da ni pisalna miza moja edina/ glavna tocka..


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 10. Jan. 2020 14:33

Kotna, ob oknu, svetel les, za zdaj je se bolj novo tako da bolj minimalisticno, prenosnik, zraven steklena flasa z vodo pa loncek s pisali, namizni koledar.. po moje bo ostalo tudi bolj minimalisticno, sicer sem/ bom delno/ bolj okrog, tako da ni pisalna miza moja edina/ glavna tocka..


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 12. Jan. 2020 10:06

Bela, velika miza, več map, gor je prenosniik z miško in tiskalnikom, koledarček, manjša roža, velikokrat sveže cvetje.

Kako preživljaš tole nedeljo?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 12. Jan. 2020 10:23

Do zdaj je bilo bolj v izi, sem zjutraj naredila krajši pilates, si naredila zajtrk, rihtala prevoz za jutri.. zdaj naprej pa sem bom
učila cel dan( ni za službo..), verjetno bom tudi hojo na hrib spustila, ker načeloma grejo 2-3 ure za tisto (čeprav sem na zadnje skorajda prišla v eni uri gor in dol), proti večeru možno, da grem na eno pijačo z njim, nekaj smo zmenjeni za danes.. potem pa spat dovolj zgodaj, sicer jutri imam zobozdravnika v svojem kraju ob 7ih zjutraj, tako da lahko zjutraj vstanem lih malo bolj pozno kot po navadi za v službo..


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 12. Jan. 2020 13:11

Nič posebnega, z malo in mojim smo bili na kratkem sprehodu in kosilu, popoldan pa moram do konca zračunat in preverit kilometrino za sestrin s.p., ter poslat v službo eno gradivo, ki ga moram še malo uredit in prilagodit zaradi novosti, potem pa bolj ali manj ležanje, ker sem malo bolna.


Plani za ta teden?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 13. Jan. 2020 7:11

Nic, v glavnem sluzba, voznja domov, vecerja , pol sem tako crknjena da najveckrat nisem uporabna za nic in grem kmalu spat, alpa se malo vegetiram na ytu. :D plus med voznjo domov se malo preberem kaj za eno stvar, pa doma se se malo ucim po vecerji kolikor lahko..
Za vikend spet ucenje.


Ponavljam
(Zobozdravnik zamuja ze 11 min!)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 13. Jan. 2020 22:48

Edina izvenserijska zadeva je, da moram na ponovni uz pregled.
Ostalo pa nič posebnega.


Imaš pospravljeno omaro z oblačili?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 14. Jan. 2020 7:34

Imam ja, si ne predstavljam, da ne bi imela oblek za ven in za v sluzbo pospravljenih..


Ponavljam+ trenutna vsebina tvoje torbice
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 14. Jan. 2020 12:18

Pospravljena je, ni pa urejena, kot je ponavadi, aka zložena po namenu in barvah.
V mojem nahrbtniku je telefon, polnilec, beležka, denarnica, materinska, kulica, robčki, razkužilo za roke.


Hodiš na sprehode? S tem ne mislim da greš peš v trgovino, ampak dejansko samo na sprehod.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 14. Jan. 2020 13:26

Ja. Zelo rada in pogosto :). Greva pa velikokrat samo po opravkih peš, in potem to razširila v uro in pol sprehoda :D

Ti?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 14. Jan. 2020 13:32

Ne, jaz sama nikoli, po navadi sem hodila kar tect, ce sem hotela malo rekreacije, ce sem sama. Cene z njim pa greva kdaj tudi vmes malo hodit, na sprehod ja, pa z bivsim tudi na ljubljanski grad al kaj tazga smo..


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 14. Jan. 2020 22:10

Seveda



Zadnji pogledan film in ocena?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 14. Jan. 2020 22:25

Se ne spomnim kdaj sem na zadnje gledala film.
Se spomnim Ladybird konec poletja in mi je 10 ker sem itak tudi ful fen tiste reziserke in igralcev...


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Majestic-12 [Bot]