Vprašaj me... #46

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 06. Nov. 2019 14:16

Se 4kg me locijo od teze, o kateri sem sanjala celo zivljenje :D aka teze, ki je v odrasli dobi sploh nikoli nisem imela.

Gladko se bom nagradila s piercingom v popku ali s cim podobno banalnim, just to celebrate it :D

Film, ki ga lahko pogledas veckrat?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 06. Nov. 2019 15:38

The nightmare before Christmas.



Hrana, ki je tebi zelo dobra, ljudem okrog tebe pa niti ne?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 06. Nov. 2019 15:43

Hm, ne vem ubistvu, ne gledam zelo rada filmov. Bi pa rekla da sem največkrat pogledala sam doma, ker je božič edini čas v letu ko več gledam televizijo (vsi pa vemo kaj se takrat vrti :D ).


Dammit prehitela :D
Ja - kislo zelje na surovo, brstični ohrovt, kisla repa ni da ni. Bolj smrdi rajši mam :D

Damn ponavljam tvoje vprašanje ali pa lahko naslednji odgovori na moje:

Kako spretna si z office orodji? (Word, Excel, PowerPoint, Outlook...)
Uporabljaš dnevno tudi kaka druga orodja?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 06. Nov. 2019 16:05

Obupna, sovrazim jih in se skoraj zjocem vsakic, ko mi kdo da kaj za 'oblikovat v wordu'. Uporabljam vse glavne Adobe-ove programe.

Od hrane.. ne vem, sem prej jaz tista, ki ne mara popularnih jedi (npr. karkoli pekocega, ker ratam cisto rdeca). V trenutnem krogu je ogromno veganov, tako da se pocutim malo cudno, ko narocim samo meso + zelenjavo.

Kako si do sedaj odreagiral/a na kosarice/zavrnitev osebe, ki ti je bila vsec? Si to zelo jemljes k srcu?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 06. Nov. 2019 16:52

Hm ne vem kaj točno se že šteje pod košarico. Situacije, ko bi pristopila do nekoga in bi me direkt zavrnil še ni bilo, ker niti ne prihaja do teh situacij oz. ne poskušam “sreče” na ta način. Da bi mi po zmenku nekdo rekel “to je blo zadnjič” se še ni zgodilo, razen dvakrat ni bilo več kontakta, ker sva obadva že tekom zmenkom ugotovila, da nimava nič kaj veliko skupnega. Izpovedovala ljubezni tudi nikomur še nisem tako tu spet nimam kaj za povedat. Se mi je ene dvakrat zgodilo, da mi je tip rekel, da me vidi kot friendico+ in si ne želi resne zveze, tako da pač v teh situacijah sem rekla, da razumem in da sama ne iščem fuck buddyja ali kaj podobnega. Ugl. res ni bilo pri meni nobene neke posebne situacije na to temo, da bi lahko podala nek konkreten odgovor. :)

Kateri laptop imaš?
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7530
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 06. Nov. 2019 16:53

Hm.. ja itak, da si slabe volje ane, po mojem sem bila toliko depresivna, kolikor je sploh mogoče. Prav konkretno košarice nisem nikoli dobila, se mi zdi. Bolj je bilo v smislu, da mi je bil kdo všeč, ma sem ugotovila, da ni dovolj interesa z njegove strani, da bi se kaj razvilo in pol tudi jaz nisem nič posebi silila v tisto osebo.. - to vse, ko sem bila še več let mlajša od zdaj..

Zdej sem po moje bolj taka konkretna postala, da me ni več strah se kar hitro izjasnit, kaj hočem, al pokazat to določeni osebi..

Zdej na zadnje se mi bolj dogaja v smislu, da mi je nekdo toliko všeč, da imam js interes bolj za resno zvezo, nisem pa prepričana, če ga ima tudi tista druga oseba ali sem mu všeč bolj samo vizualno..





Laptop ne vem točno kateri model, lenovo neki..


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 07. Nov. 2019 9:24

Tudi moj je od firme Lenovo, modela ne vem na pamet. No, ta je skupen. Prav moj je hp-jev, ampak ga nisem prižgala že kakšno leto ali dve.

Si vraževerna?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7530
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 07. Nov. 2019 9:39

Ne


Koliko denske nogavice/ najlonke nosiš na krila, obleke zdaj v tem času?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 07. Nov. 2019 10:23

Pogosto. Če je hladneje, potem pač morajo biti hlačne nogavice debelejše. Imam full rada jesensko kombinacijo hlačnih nogavic, kril in puloverjev.

Kako se to zdi idealno imet urejene finance s partnerjem? Kdo kaj plačuje? Skupne neprimičnine ja/ne?
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7530
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 07. Nov. 2019 10:27

Jaz sem vprašala kolikšno debelino najlonk nosiš v tem jesensem času? Ne koliko pogosto.. Ali 30, 40 50 denske?


Glede partnerja, ne vem, nisem nikoli imela tako resno zveze, da bi šli v bolj resne stvari. S prejšnjim sva pač imela v izi oba na pol vse..


Ponavljam glede debeline nogavic in to zadnje..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 07. Nov. 2019 10:35

Stanovanje in stroski so bili vedno na pol, nisva pa komplicirala glede hrane - kdor je sel v trgovino je pac placal vse skupaj.

Ponavljam.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 07. Nov. 2019 10:45

Ko sva oba skupaj v trgovini, plača on. Ko grem sama, plačam sama. Finance so skupne. Hiša je skupna, edino hiša od prej je pisana samo nanj, ker je podedovana.
V glavnem, res ne komplicirava in vse deliva, ni moje in tvoje, ampak je vse najino.

Ponavljam.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 07. Nov. 2019 14:47

Midva neke sprotne izdatke plačujeva kot pač pride, izjema ko greva ven kaj praznovat, takrat nikoli ne plača slavljenec :).
Ja, zdaj mava uradno na pol nepremičnino, se mi zdi fer.
Nimava pa skupnega računa kot nekateri pari ki jih poznam (se mi zdi nepraktično).



Zaslužita s partnerjem primerljivo ali kdo občutno več/manj?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 08. Nov. 2019 7:37

Trenutno zasluži nekje enkrat več kot jaz.


Si zadovoljna s trenutno situacijo glede hiše/stanovanja ali bi se raje preselila, če bi bilo mogoče?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 08. Nov. 2019 9:53

Super zadovoljna, ne bi menjala :luff:


Ponavljam!
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov