Vprašaj me... #46

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 13. Sep. 2019 21:24

Kaj točno bi pomenilo 'odpreš'? Znam bit zelo odprta z veliko ljudmi, tudi z naključnimi na prevozih npr.. ali pa kdaj na kakšnem žuru, z ljudmi, ki jih prvič spoznaš.. odvisno tudi od samega človeka, s katerim komuniciraš.. Edino kar je, da sem kdaj zadržana, sploh, če pridem v kakšno večjo skupino, kjer sem bolj nova in se vsi ostali poznajo, ali na nek tak kraj..


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 13. Sep. 2019 21:31

Oja, gromozanske superge in kake elegantne na zvonc hlače in blazerji :/ nisem še videla ene ženske, na kateri mi to ne bi zgledalo smešno, ne glede na postavo. Sama ne bi mogla v tem samozavestno okrog hodit pa naj bo še tak trend, ker mi je iz estetskega vidika res mimo.
Pa oversize plašči z živalskim kričečim potiskom. Ali pa kakšne čudne craftwork torbice, majce.

Kako hitro se odprem: čisto odvisno od človeka. Kaj bolj zasebnega hitreje zaupam ženskam, pri moških sem previdna, da si ne bi kaj prehitro razlagali v napačno smer. Drugače bi rekla, da dokaj hitro pokažem svoj pravi karakter, nimam kaj skrivat, ker se najbolje počutim, ko sem lahko z ljudmi takšna kot sem. Tudi ne počutim se dobro v družbi ljudi, ki rabijo celo večnost, da povedo kaj o sebi in o svojem privat življenju. Pa ne da sem firbec, tako pač funkcioniram. Z neko zdravo mejo, kaj je primerno povedat o sebi, če še ne veš, če človeku lahko zaupaš in seveda glede na situacijo. Tako da bi še najboljši odgovor: hitro, ko mi bližina nekega človeka res ustreza in pogovor lepo teče.

Ti gre na živce kakšen slovenski in svetovni zvezdnik?
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 13. Sep. 2019 21:41

Kakršnekoli novice povezane s temi Kate, uno tatmno in to kraljevo družino, mi je do konca dolgočasno.. Od slovenskih kaj vem.. ja k sm vidla v prvo reklame za to Lepo afno in 20x premočn makeup za moj okus, mi je bla totalno mimo, Maja Keuc mi je tudi mimo, zdej se ne spomnem prav kdo vse še obstaja, bi mogla kake ideje dobit..

Meni elegantne hlače na zvonec v bistvu delujejo kul (ne v kombinaciji s supergi, če je bilo mišljeno kot trije trendi na kupu.. ), tako nekaj na hipijevski stil spominjajo, 70a. ( mislim, da naj bi naredile tudi bolj ozke noge od skinny jeansa? )Sicer nimam zdaj nič takega doma. Ampak se ful vračajo več različnih modelov na široko kolikor sem vidla..

Ok bom kr napisala trendi, ki so mi všeč, oz nevem sploh če so prav trendi; jeans jakne, vse z visokim pasom- hlače, krila.. take mom jeans/boyfriend jeans/girlfriend jean - da so rahlo ohlapne in visok pas kavbojke, bele kavbojke..


Ponavljam + kateri so ti všeč od slovenskih in znanih svetovnih?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 17. Sep. 2019 0:03

Cool fotr in njegova mi gresta na zivce, drugih niti ne poznam.

Naj marmelada?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Sep. 2019 7:29

(Meni niti ista tko slaba ta Cool fotr, sicr razen tega, da je kdo od frendov na fbju kaj lajkal al objavil, nisem niti nikjer naletela na njiju.. Se mi zdita tko, da jima ful laufa biznis, en miljon reklam imata povsod in od tega zaslužita.. hkrati mi je tudi fascinantno, ker enkrat, dosti časa nazaj, ko sem ju nekaj pogledala, sta imela dosti negativnih komentarjev, a onadva kot da ni nič, lepo snemat naprej, nalagat naprej.. )


Za jest al kašna druga? :D Marelična, običajno drugih niti ne maram jest razen marelične..


Kaj narediš, ko si slabe volje/ down?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 17. Sep. 2019 8:23

V glavi premlevam razlog, ki me je pripeljal do tega, pogovorim se z bližnjimi, naredim si kako muziko, v tem stilu. Delam na tem, da več nisem slabe volje.

Koga prvega pokličeš ob slabi novici?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Sep. 2019 8:33

Fanta, se dobro poznava že veliko časa, si poveva vse, edini problem je, da on dostikrat/ skoraj vedno ni tak, da bi 'tolažil', ampak je tak skrajni realist/ nečustven in dostikrat pove stvari skrajno direktno in kdaj se potem počutiš še slabše..
Drugače pa tudi mamo in prijateljico (sošolko iz srednje). Čeprav zdaj, ko so starši že starejši, moram (skoraj) pazit, da jih ne obremenjujem s kakšnimi svojimi stvarmi, da ne bi skrbeli zame/ se slabo počutili zaradi mene..


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 17. Sep. 2019 12:47

Mamo. Mama je edina oseba, ki ti bo brezpogojno stala ob strani, in ti bo vedno želela le najboljše. vedno te bo znala najboljše potolažiti, da ti bo lažje ob srcu. imam tudi sicer dobre prijateljice... ampak... mama je le mama :D
tud, če mam kej za pošimfat al kej takega, vedno mamo kličem.
(ampak imam res srečo, da imam najboljšo mamo na svetu. res najboljšo).

ponavlja
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 17. Sep. 2019 16:25

Mojega, naslednja je mama.
Sodelavka se poroči naslednje leto. In ob vsaki življenjski novici najprej kliče mene (nisva si tako blizu, da bi bilo to meni "normalno"). Podaljšali so ji pogodbo - kliče mene. Pregnancy scare - kliče mene. Jo vprašam če sta kaj prosilavila z njenim bodočim možem novo pogodbo - čaka na vikend da mu pove ker ma rojstni dan. Wtf?
Ne štekam teh prioritet, res ne, ampak vsakemu svoje.


Zadnji fail ki si ga zagrešil/a v prometu :)
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Sep. 2019 16:41

^Lol

Nič nisem nikoli (trk trk), razen kak prvi mesec vožnje, dvakrat med parkiranjem, ne prav v prometu.. Mam pa eno to prigodo, v prvem mescu, ko sem začela vozit, pri 18, sem šla na zdravniški pregled, kjer sem mogla bit tešča in se mi zdi, da sem bila takrat že cela taka švoh in nepozorna in sem, ko sem parkirala odrsala nek avto direkt pred lastniki in so me ful nakričali na licu mesta in js sm se kr jokala tam sredi vsega. Zdej mi je smešno, ko se spomnim, denarnih posledic sicer hvalabogu nisem imela nobenih, ker sem imela kasko..

Ponavljam + si se kdaj cepila proti HPV?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 18. Sep. 2019 9:31

Nič takega. V sestro sem se v Lj zaletela s kolesom zaradi slabih zavor na kolesu in je padla.
Ja sem se 2x, bi rabila še 3. dozo cepiva, ampak je zmanjkalo prostih mestih takrat, ko sem želela po 3. odmerek. ;(

Za kakšno pričesko bi se odločila, če bi lahko eksperimentirala po mili volji (in šla takoj nazaj na staro v primeru faila)?
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Sep. 2019 9:44

Nisem nikoli nič eksperimentirala z lasmi.. ena frendica m je enkrat rekla, da mi kao najbolj paše ta barva, ki jo imam.. (imam približno isto kot Inja Zalta.. lol sem gledala v zadnjih dneh prvič Usodno vino). Tko da ta barva mi je kul in daljši lasje, mi je pa všeč poleg tega recimo bolj paž blond. Pa tudi tipa, srednje dolgi lase, da so tako lih malo čez ramena, da zgleda nekako bolj urejeno vse skupaj, kot pri daljših laseh, to sem tudi eni prijateljici razlagala, da bi se ostrigla bolj na kratko in ona meni nazaj vztraja, da ne da mi ful pašejo dolgi..

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 18. Sep. 2019 12:09

Jaz sem se ravno dva dni nazaj ostrigla iz las, ki so mi segali nekje do pasu, do sedaj cca. 15cm čez ramena (tako "kratkih" že dolgo nisem imela), odrezala sem pribl. 20cm las. Tako da to je to za nekaj časa... Sem morala, ker mi je šla kvaliteta po porodu navzdol in čakam, da se obnovi vse skupaj. Mi je pa všeč lahkoten občutek. (Pa bolj mom-friendly je :D)
Če bi lahko bolj eksperimentirala bi pa probala svetlejše barve, kak lep svetlo rjav-blond balayage.


Nabiraš kostanj? Ga ješ?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Sep. 2019 12:16

Pozabla dodat še zgoraj, da mogoče bi provala tud za en čas nek tak roza-rdečo barvo, lahko tudi bolj kot balayage, spodnji del.. Sam to pa res bolj začasno..

Ga ne nabiram, jem ga, če ga že naredijo moji, mi ni nevekako do njega..


Kaj si danes jedla za kosilo?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 18. Sep. 2019 12:20

Smoothie iz banane in malin + polnozrnat rogljiček namazan z domačo malinovo marmelado.

Katero tvojo karakterno lastnost ljudje pogosto pohvalijo?
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov