Vprašaj me... #46

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7537
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 04. Jul. 2019 11:42

Js nisem nikoli imela, starsi doma majo skor vedno zdaj ali roze, lavando..ma majo vse iz lastnega vrta..


Imas kje po telesu strije?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 04. Jul. 2019 13:07

Jup, na bokih in prsih, ker sem hitro 'vzcvetela' med puberteto. Ampak so ze zdavnaj zbledele, tako da me ne motijo pretirano..

ponavljam
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7537
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 04. Jul. 2019 13:27

Med puberteto na prsih in pri ene 22 na notranji strani stegen kar precej, med zimo, ker mi je teza skocla nekam v visave za nekaj casa.. ma zdej je vse brezbarvno.


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 04. Jul. 2019 14:17

Ene par na zunanji strani stegen (pod bokom), ampak ker so bele in ker je moja koža tudi zelo bleda se na srečo vidijo bolj kot ne zgolj na soncu.

Katera država se ti zdi, da bi ti lahko najbolj ustrezala za selitev in zakaj? Če si se že preselil/a pa vprašanje: zakaj ravno ta država? :)
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7537
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 04. Jul. 2019 14:29

Nimam pojma, se nisem ukvarjala s tem do zdaj. Malo bi bil ovira jezik, ker za zdaj govorim bolj anglesko in osnovno francoscino, se mi pa ne bi bil problem naucit novega, mi je to se vsec, samo do zdaj nisem imela casa oz se nisem dala v to.. mogoce Nemcija. Lahko tudi Italija, to mi je ze tko al tko malo domace.. Za zda rabis pa karto ne, ma me tako al tako ne mika prevec tja it.. pa partner mislim da ne bi hotel nikamor iz slo hodit.

Aja razlogi: ker ce bi, bi prvo sla nekam blizje, da bi lahko tudi se kaj sla obiskat doma. Italija mi je vsec vreme, podnebje.., Nemcija pac gospodarsko mocna, veliko vecjih mest, kjer se vec dogaja kot po kaksnih mestih v ostalih drzavah(si predstavljam?), je vseeno malo cenejsa od kaksnih drugih EU drzav(se mi zdi). Pa recimo v primerjavi s kaksno Svico, sem slisala da je folk bolj tak depresiven tam napram Nemciji? (Tudi to sem samo slisala.. ). Pa ce primerjam se s Francijo.. baje v Fr bolj ne marajo tujcev in so ful dlakocepcki, ce ne govoris perfektno njihovega jezika, kot kje drugje..


Ponavljam, ce bi se kdo odgovoril + koliko otrok zelis imet oz ce ze imas, bi imel/a se kaksnega?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Flavij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 353
Na forumu od: 14. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Flavij » 08. Jul. 2019 11:47

Liechtenstein! :top: Majhnost, odmaknjenost, drugačno videnje davkov...

Verjetno 2! ;)


Ponavljam! :)
All is vanity, nothing is fair.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 08. Jul. 2019 12:17

Če bo prišlo do VELIKE selitve, bom morda potem o tem pisala.

Ja, čez dobro leto bova začela delat na drugem otroku. Po 32/33. letu ne nameravam več rojevat. :D


Ponavljam...
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7537
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 08. Jul. 2019 12:25

Js bi imela 2, najraje oba spola, bi pa da bi bila vsaj 3 leta narazen in da bi se priblizno prva 3 leta posvetila samo prvemu.. leta se mi zdaj ne zdijo ne vem kaksna ovira(mene je imela mam pri 40 pa teta od bivsega je tudi imela tam nekje 36 in 40) bi imela prvega priblizno do 34/35, skoraj sigurno pa bolj v zacetku 30ih in ne v 20ih..


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7045
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 08. Jul. 2019 13:13

Upam, da bom imela dva.
Hayley, to, da boš se lahko prva tri leta posvetila samo enemu je tako tako, ker drugi bo prišel avtomatsko v družino s sorojencem in ne bo nikoli sam, kot je bil prvi. Oz da vprašam drugače-zakaj si prvi zasluži več tebe, iz katerega razloga (razen da je prvi)? Jaz osebno tu bolj vidim plus v tem, da ne previjaš dvojno :)


Če bi morala takoj zdaj poimenovati otroka, kako bi mu bilo ime?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7537
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 08. Jul. 2019 13:19

Em ne vem, ker je z dojenckom vseeno vec dela kot z otrokom in je tezje imet 2 cisto majhna? Pa potem je lahko tudi za tistega drugega malo vec casa, ce je prvi nalo vecji, .. to je blo bolj tako na pamet.. vse to je za vec kot 5 let v naprej tako da ne vem, ne morem zdaj v resnici nic dobro vedet, ce bom sploh imela..


Za imena ne vem, nisem se nikoli prevec ubadala s tem.. Ampak neka bolj obicajna, ne prevec neslovenska/ tuja..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 08. Jul. 2019 13:20

Alina/Tim



Bi bila odprta za posvojitev?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7537
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 08. Jul. 2019 13:24

Ce jaz ne bi mogla imet ja/ oz odvisno kolk bi bilo komplikacij s tem in stroskov. Sem imela cene sosolca v osnovni, ki je bil posvojen. (Do zdaj nisem imela nobenih problemov ginekoloskih, upam da tudi v naprej ne bom.. imam pa tudi kaksno prijateljico, ki ze zdaj baje brez dodatnega zdravljenja ne more imet..)


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7045
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 08. Jul. 2019 13:28

V primeru, da sama ne bi mogla imeti otrok, zagotovo. Razmišljala sem tudi o rejništvu (dejansko), ampak ne bi zdržala tega, da bi otroka potem vrnili k kakšnim podnom od starša.


Koliko daš na to, kak avto voziš?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7537
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 08. Jul. 2019 13:34

Zdaj ne dam veliko na to, itak sem se bolj mlada in vse. Mogoce bom kot starejsa kaj bolj.

(Aja ime mi je za puncko lepo Neli sem se spomnla. Kako je s posvojitvami nimam pojma, upam da ne bom rabila niti vedet, tisti sosolec pa ne vejo tocno od kje je bil, najverjetneje ne iz Evrope..)


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 08. Jul. 2019 13:37

Ko sem bila mlajša je bilo bolj v stilu "samo, da pelje", zdaj se mi je pa standard dvignil :D pa ne gre le za znamko ampak na splošno, da je dober avto, poraba, varen. Pač, jajc ne mislim vozit...



Kako daleč v otroštvo ti sega spomin?

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov