Vprašaj me... #46

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 22. Jan. 2019 20:01

Filipini

Pospravljas sproti, ali imas zloglasni 'stol za cunje'? Koliko si na splosno urejen/a?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7539
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 22. Jan. 2019 20:16

Bi prej rekla, da sem malo lazy kot neki skrajno urejena. :D Drugače cunje za ven po navadi pospravim, kar je za doma pa ostane kdaj kak kos na stolu ja.

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7045
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 22. Jan. 2019 22:22

Nimam stola, imam pa obešalnik v kopalnici.
Glede urejenosti-kaj pa vem. Čisto vseeno mi zagotovo ni, ker vsak dan sesam, perem, umivam. Frik pa tudi nisem, ker imam živali-moram pa reči, da se lahko pri nas usedeš in na sedežno in na stole, pa ne boš imel dlak po hlačah. Tudi to je nekaj. Igrače so pa druga stvar-včasih, ko tamala kaj išče izgleda, kot da je skozi dnevno šel tornado.


Ponavljam.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 23. Jan. 2019 7:58

Sem urejena oseba, imam pa vcasih dneve, ko vse zmecem po stolih etc, ker se mi po sluzbi ne da s tem ukvarjat. Sesam na dva dni, prah enako... Lol je sploh smiselno, da razlagam, mislim, da je se na forumu splosno znano, da sem clean freak.
Sem pa rahlo neurejena, kar se tice izgleda. Mejkap redkokdaj, puder tudi (skusam ugotovit zakaj imam tako rdeco kozo), krneki oblecena, bedni copi... Dont get me wrong, nisem umazana, ampak se mi preprosto ne da vec "rihtat", pa vse mi je dol padl odkar imam te probleme s kozo. Samozavest nula

Ponavljam
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 23. Jan. 2019 10:10

Osnove sproti ja. Imava pa mizico za cunje in včasih tudi lijak poln nepomite posode ;). Načeloma je lijak edino kar me moti, ker je moj tako stereotipno "ne moreš pomivat takoj ko poješ" tip osebe.
Ostalo pa pucava dejmo rečt cca 1-2x na teden, odvisno od svinjarije ki se nabere. Če sva doma za vikend je potem v soboto na sporedu generalka in pranje kot pri naših babicah :D

Urejena? Kot kdaj, v službo hodim zadnje leto večinoma diskretno namazana in v kakem bolj "business" outfitu (razen poleti ko nosim oblekice), doma pa pač raztur. Trenirka in razvlečeni puloverji :).


Kdaj in zakaj si nazadnje jokala na javnem mestu?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7045
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 23. Jan. 2019 10:37

Pred kakšnim mesecem in pol, ko sem šla domov iz obiska v bolnišnici, kjer je bil moj. Prav dovolj sem imela vsega stresa, skrbi, strah me je bilo kaj bo in sem jokala celo pot od sobe do parkinga.


Ponavljam.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7539
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 23. Jan. 2019 10:45

Uf ne spomnim se, ma meni ni to nic takega, se kar pogosto se mi zgodi da mam kak custven izpad in se mi minimalno solze orosijo tako da si niti ne zapomnem takih stvari.. enkrat sredi decembra ko sem bila s prijateljico po dolgem casu na pijaci in so ble take bol osebne/ izpovedne/tezje debate sem bila nekje na robu, da sem pol nekam pozrla tiste solze in se mi ni vse ulilo dol, ampak je bilo opazit..


Bi, ce bi imela otroke, zelela biti pred tem porocena, ali bi ti bilo vseeno ce nisi? Ali jih niti ne bi zelela imet?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 23. Jan. 2019 11:30

Sarissima napisal/-a: "ne moreš pomivat takoj ko poješ" tip osebe.


Haha, me spomni na stare čase, ko sem živela s sestro v stanovanju. Joj kolk je blo krega zaradi tega.
Pomivalec FTW.

Huh kljub zvezi ne razmišljam o otroku/poroki, niti on, niti jaz, noben od naju ni tipičen družinski človek, to je vse kar veva. In da mogoče v obdobju 10ih let. Če ne bi mogla zanosit, bi iskala druge poti, tko da biološka ura me ne skrbi. Mi je od nekdaj všeč ideja posvojiti otroka - čedalje bolj vbistvu ... ko slišim koliko sirot je po svetu, travmatiziranih od vojn, brez prihodnosti v begunskih zavetiščih, me tako stisne pri srcu, da groza. (ja, vem da je izjemno težek postopek posvojitve, ampak pač sama ideja mi je všeč).
Tudi ne bi se ujela s tipom, ki bi imel mentaliteto ala “moraš imet biološkega otroka in širit svoje gene”. Pač ne, ne rabiš, na svetu je preveč otrok, ki rabijo pomoč.

Ponavljam.
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7539
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 23. Jan. 2019 11:40

Ne saj ni misljeno vprasanje za zdaj, pac nasplosno, kadarkoli bi jih imeli.. Ja kolikor js vem so zelo dolgotrajni in komplicirani postopki za posvojitve, ce bi lahko imela sama, ne bi posvajala.

Js ne vem kaj bi, samo opazam, da dosti mladih ima otroke neporocenih. Recimo da bi bila rajs vsaj zarocena, ce ze ne porocena..

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 23. Jan. 2019 12:35

Bilo bi mi vseeno, ce bi bila porocena ali ne.

Ponavljam vprasanje od prej, kdaj si nazadje jokala v javnosti?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 23. Jan. 2019 13:35

Decembra, na pogrebu dedka od mojega.



Se sramuješ jokanja v javnosti ali nimaš težav s tem?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 23. Jan. 2019 13:54

Ubistvu zelo redko jočem. Načeloma nimam problemov z javnim izkazovanjem čustev (pa če so pozitivna ali negativna).


Ponavljam obe vprašanji. (Kdaj/zakaj + tvoje mnenje do joka v javnosti)
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7539
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 23. Jan. 2019 14:05

Prvi del sem že odgovorila, drugi pa ja, mi je malo nerodno, odvisno tudi od situacij, če se pogovarjam z nekom, ki mi je zelo blizu in je vse bolj čustveno/ osebno, potem mi ni toliko in se počutim sproščeno, tudi ni nujno, da se gre prav zame, kdaj recimo sem se jokala ob uprizoritvah filmov v javnosti in podobno..


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 23. Jan. 2019 14:37

Prav hlipala v javnosti nisem ze dolgo ( to je bilo nazadnje najbrz v studentskih letih, ko mi je nekdo spustil kosarico :cry: ) so mi pa solze tekle v kinu zadnjic, ko sva se skregala. Pa tudi na kaksnem koncertu so mi ze tekle solze, ampak to od ganjenosti. :lol:

Kdaj si nazadnje bil/a bolan/a?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 23. Jan. 2019 14:40

Viroza med božičnimi prazniki :tot: :tot: :tot:



Ti?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov