Vprašaj me... #46

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7538
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 10. Maj. 2017 17:29

Ja :D

Ti?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 10. Maj. 2017 18:24

Sem, zelo, do trenutka ko nisem več.

verjameš v horoskope, oz. kateri del lastnosti svojega znaka bi pripisala da veljajo zate?
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7538
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 10. Maj. 2017 22:21

Prav tako v horoskope, ki jih dobis v revijah al bilokje ne, bolj v astrologijo, oz bolje receno mi je zanimiva astrologija, ki je pa zelo kompleksna in obsezna in moras znat interpretirat cel kup planetov,njihovih razmerij, konjunkcij,pa tudi znamenje lune,ascendenta.. Ne verjamem da te determinira, akpak ti da neko podlago in potem je na tebi kaj naredis iz nje. Baje da ti astrologi lahko precej tocno napovejo zivljenjske dogodke, ce poznajo polozaj planetov ob tvojem rojstvu in vejo na kaksen nacin se bodo planeti v prihodnosti gibali ter v kaksna razmerja prihajali.. Ampak ce se vrnemo k obicajnemu horoskopu sm js riba in najbrz vecina stvari velja, torej da so ribe ful obcutljive,ful custvene ceprav ni nujno da to kazejo, dase dostikrat prevec sekirajo za razne stvari,zasanjane,s cutom za umetnost, introspektivne..mislim, da so te lastnosti najveckrat omenjene pri opisu znamenja rib.

In ti?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 10. Maj. 2017 22:36

Jaz v to res ful ne verjamem, ker na primer kar si ti opisala, da velja za ribe, se recimo tudi jaz v tem opisu precej najdem, pa sem strelec. In sem prepričana, da bi tudi v strelčevem opisu našla marsikaj kar si lahko razložim kot "uf res so me zadeli". Tako da ne, horoskopi se mi zdijo poppycock. Pa drugače v marsikaj nedokazljivega verjamem :D

Ponavljam vprašanje.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 11. Maj. 2017 9:55

Hmm, že več ljudi mi je reklo lisica...te živali pa ne najdem med horoskopskimi :D
Drugače pa ne vem, nekaj drži, nekaj ne. Lahko se v bistvu najdem v vsakem znaku po malo. Rada pa ugibam kaj so ljudje na podlagi njihovega obnašanja itd., npr. ribe zavoham že na par metrov :D

ponavljam
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 13. Maj. 2017 6:20

horoskopi se mi zdijo poppycock

poppycock haha. love that expression :D

Rada pa ugibam kaj so ljudje na podlagi njihovega obnašanja itd., npr. ribe zavoham že na par metrov


hihi bi potem za mene rekla, da sem riba? :D

meni je tko kot ananhas zelo zabavno ugibat kaj je kdo po horoskopu. jaz po navadi takoj prepoznam škorpijone... pa zanimivo je, da imam med dobrimi prijateljicami veliko bikov pa strelcev. načeloma pa imam najraje bike, ker mi delujejo tko zelo močne osebnosti, družinske, in se lahko zaneseš na njih 1000% in se v njihovi družbi počutiš varne.
jaz sem riba, in tudi zame velja, da sem čustvena, zasanjana, izrazito razvita domišljija, umetniška (pri meni je sicer res tko odraženo, da sama žal nisem umetniško nadarjena, ampak umetnost kot tabo obožujem - knjige, slike itd.).

ponavljam
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 13. Maj. 2017 13:08

Bitch, please... Ne, niti malo.

Kdaj in zakaj ti je bilo nazadnje nerodno?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 13. Maj. 2017 18:26

Prejsnjo nedeljo, ko sva s fantom sla na organiziran ogled do klifov in zaradi guzve par min zamudila na avtobus. Vodic je iz tega naredil ogromno dramaticno sceno, ni nama hotel odpreti vrat avtobusa, pred vsemi naju je podil stran in se drl, naj si poisceva taksi. :? Kljub temu, da sem mu 3283x poskusala razlozit situacijo in se se 2x toliko opravicila. Pol pa itak celo pot nazaj all eyes on us..

Ponavljam
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 14. Maj. 2017 18:27

Uf kiro kul vprašanje, sem se prav zamislila.

Hm, ubistvu ne vem, ker me je res redko sram. Situacije, ki druge ljudi spravljajo v zadrego/nerodnost ponavadi v meni sprožijo nek humoren odziv oz jezo. Ne vem, prejšnji teden sem celo dopoldne po opravkih po Ljubljani hodila s cca pol metra listka iz hlač (ki ga je folk sigurno videl, ker če sem ga js slučajno opazila v odsevu pred trgovino kako plapola za mano je bil res kr očiten) in sem se tako nasmejala da so me mimoidoči čudno gledali :D. Pa vedno samo še bolj na glas in doživeto in z neumno koreografijo pojem, če kdo slučajno vrti z očmi in očitajoče gleda ker nimam posluha :D. Ne vem, se znam nasmejat sama sebi v večini situacij, ko pa me kdo udari v kako občutljivo točko pa odreagiram z jezo, ne s sramom. Tako da tistega mencanja in lezenja vase res ne prakticiram.

Ponavljam!
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 15. Maj. 2017 10:56

Ko nisem prepoznala enga modela in mi ni uspelo sfejkat, tako da me je tip direktno vprasal: "Ne prepoznas me, a ne?" Sicer ga res ne vidim pogosto ampak bila sem pri njemu doma na bozicni vecerji, ffs. Darilo sem dobila od njega in zene :rolleyes:
Ampak meni v obrambo, dokler nekdo ni manj kot 2 metra od mene, je zame samo pisan blob. Pa tudi, ko je blob 2 metra od mene, moji mozgani obraze zelo ZELO slabo procesirajo.

Kako dobro si zapomnis obraze?
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 15. Maj. 2017 11:19

Zelo slabo.

Pa ti?
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 15. Maj. 2017 12:05

Ne preveč dobro, sem bila tudi že nekajkrat v situaciji, ko me je kdo nagovoril z mojim imenom, pa sem samo pisano gledala, ker nisem imela pojma, od kod naj bi ga poznala.


Kaj ti trenutno v življenju najbolj manjka?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 15. Maj. 2017 12:12

Discipline.

tebi?
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 16. Maj. 2017 6:36

Ah manjka mi en ornk dopust...

ponavljam
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 16. Maj. 2017 9:34

Prosti cas. Se kaka macka :hearts:

Ponavljam

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov