Vprašaj me... #46

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 19. Jan. 2015 1:28

Kruhovi cmoki. A je tle kaksna povezava?

Najbolj glupa stvar, ki si jo v zadnjem casu koga slisal izustiti?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 19. Jan. 2015 12:20

Ena izmed mojih prijateljic je izjavila, da kako sem srečna, ker je moj tip luzer (ja dejansko je uporabila to besedo), in se posledično po njem ne vesijo druge ženske :D. Najprej sem malo umrla, pol sem se pa od srca nasmejala :D


Pa tvoja?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 19. Jan. 2015 12:58

Respect Sarissima da je nisi zalimala.

Družil sem se z enim Kurdom, in sem govoril v eni druščini, in me en sosed prestreže z: "te kurčevi muslimani so vsi teroristi".

Take stvari me razpizdijo v 0.

--------------------------------

najboljši zmenek na katerem si bila?
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
schjora
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 17. 11. 2012
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a schjora » 19. Jan. 2015 18:07

Še čakam ... :D



Pa tvoj?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 19. Jan. 2015 18:41

hm, dva sta bila res dobra

z eno sva šla v etnografski muzej pogledat Orinoko razstavo o indijancih, jedla cool pito v Macu (jaz sem classy gospod)

z eno sva šla pa poleti v Bohinj, sva fruštkala, šla na Vogar, potem pa vzela eno pico v Ribčevem Lazu, se odpeljala na sredo jezera in jedla, ona mi je pa razlagala o Kafkinem Gradu, zvečer sva šla pa plesati na eno veselico, ona je pila pir, jaz sem pil Pepsi.

---------------------

boljše plešeš ali poješ?
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 19. Jan. 2015 18:55

Pred kratkim smo zaceli skoraj vsi iz pevskega zbora kolektivno obiskovati se plesne vaje.. :D tako da se obojega ucim. V nobeni kategoriji pa nisem Pro.

ti?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 19. Jan. 2015 19:00

Hm, plešem bore malo...kot pri igranju inštrumentov si moram šteti zraven, 1,2,3,2,2,3 :D, ampak imam potencial...

Pojem pa slabo, vsi moji člani družine so RES dobri pevci, a jaz ki najraje pojem sem najslabši. Zbiram pogum da grem enkrat na vaje pevskega zbora, ker baje se da naučiti.

Tko da, me čaka še veliko dela.

----------------------------------------------

si bolj za lenobne ali aktivne počitnice?
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 19. Jan. 2015 19:32

aktivne, čeprav ne tako, da po tem človek rabi še par dni dopusta. rada hodim po mestih, grem v kak muzej, pogledam kako znamenitost,...najraje pa šetam po ulicah, sedim po parkih, pijem pive na trgih in gledam domačine, ki šetajo mimo po opravkih, se družim tam kjer se družijo lokalci.

rada imam road tripe (obožujem road tripe), kjer sediš v avtu z zemljevidom, gledaš pokrajino, se kje ustaviš in si ogledaš kako mesto. imam srečo, ker dragi ful rad vozi na teh road tripih, ki niso na avtocesti, js sm pa ful rada sovoznik. poleg tega sem najboljša pripravljalka hrane v avtu ever. pa nikoli ne spim iz solidarnosti. skratka, road tripi so fajn.

ležanje na plaži gre skozi par dni.

___

pa ti?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 19. Jan. 2015 20:38

podobno kot ti floribunda, raje sem sopotnik, sam da vedno spim in se potem se voznik ali dolgočasi ali pa izgubi :lol: .

Klasika drugače, vsako leto potujem okoli 3-4 tedne skupaj, vedno grem v Bohinj vsaj za 3 dni...na morju prav samo na morju sem bil pa 3 leta nazaj.
Delam enodnevne ali pa dvodnevne relax izlete, terme, morje...drugače sem aktiven.

Sem pa ponosen da še nikoli v življenju nisem šel nikamor z agencijo :) .

------------------------------------------------

Do koliko strani približno vztrajaš če ti knjiga ni všeč?
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
schjora
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 17. 11. 2012
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a schjora » 19. Jan. 2015 22:05

Hm, če se gre to za knjige za faks, potem vztrajam do konca, ker pač moram. Drugače je pa odvisno, ene knjige pustim po dveh straneh in jih sploh ne preberem nikoli, druge pa berem po dve strani naenkrat, ampak pridem do konca (ena taka je bila recimo Let nad kukavičjim gnezdom, nikakor nisem mogla prebrat več kot par strani skupaj, ampak sem jo prebrala do konca- če ne bi, bi mi blo žal, dobra knjiga je).


Okej, dost mojega nakladanja.
Selitev v tujino: ja/ne, zakaj, za koliko časa?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 19. Jan. 2015 22:46

Ja, ce bo prilika. Predvsem zaradi sirjenja obzorij in spoznavanja novih kul ljudi, ljudje me pac fascinirajo :) ce se kdaj pokaze se kaksna poslovna priloznost pa sploh. Bi pa najbrz prej ali slej hotela priti nazaj v Slovenijo, kaj pa vem. Se bom pustila presenetiti.

Osvaja te tip/bejba z RES cudnim imenom. Ima kaksno sanso? :D
(priznam, da se mi to ravno dogaja. Jaz sem grozna oseba.)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 20. Jan. 2015 15:08

povej primer a ne...

Ne vem, osebno ne bi imel problema, mogoče bi se mi zdelo malo zabavno in smešno...ampak saj je samo ime, najbrž imajo ljudje zadržke ker bi se drugi smejali če bi rekla da hodiš s Sandokanom iz Fužin :) .

------------------------------

Najbolj cheesy poskus osvajanja tebe, ki je bil uspešen?
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
disketa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 267
Na forumu od: 11. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a disketa » 20. Jan. 2015 21:04

Hmm.. ekstra cheesy so bili praktično vsakič neuspešni, razen če šteje to, da mi je moj dragi v fazi prijateljstva kupoval sladki muškat. Samo zame. In je trajalo ene par flaš, da sem poštekala. :D
Kako sva potem pristala skupaj pa je itak 'diabetes alert'.

Katera je tvoja najbolj čudna/smešna zgodba v zvezi z osvajanjem?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 20. Jan. 2015 21:12

Ko sva se z bivšo pogovarjala še pred začetkom, sva se enkrat preko telefona pogovarjala celo noč, ene 8 ur skupaj, in ob 5ih zjutraj se nama je že dobesedno bledlo, jaz sem ležal sredi dnevne, ona je govorila kar o neki telenoveli, jaz sem govoril da je en pes rešil vojaka med drugo svetovno vojno...pol ko sva se začela poslušati sva šla raje spati :D.

Poleti sem šel pa z dvema Poljakinjama v hribe, in debatiram s tisto ki mi je všeč...in onedve sta bile bf ampak je bila napetost v zraku, in kar enkrat sredi hoje v hrib se samo začne dretje, kurwa gor, kurwa dol...ena je šla peš levo nekam, una se je zažela jokati tam...in jaz sem začel obe pošiljati v k***c...spravil jokajočo v dolino, potolažil...kupil Nutello, zvečer pa ko me je še druga poklicala ker se je seveda izgubila, še enkrat šel na Oskovnico in jo našel v mraku, spet peljal v dolino, in potem sem jih posedel in je bil mir, in potem sem lahko tisto peljal ven.

Scenarij mojega življenja je napisal Wes Anderson.

Pa tvoja?
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 21. Jan. 2015 18:37

V predlanskem bozicnem casu sem se skoraj nekoliko zblizala s chrushom svojega zivljenja.. Bili smo na nekem zuru, spilo se je precej, ura je bila ze precej, on pa je precej ocitno tudi flirtal z mano.. jaz pa v 7ih nebesih. Povabil me je na neko temno stopnisce na vrh stavbe, stran od vseh.. Zacela sva se pogovarjati, obema je bilo malo nerodno.. Sredi stavka me je prekinil in me vprasal, ce imam fanta :oops: rekla sem, da ga nimam, bil je vidno zadovoljen. Z obrazi sva si bila ze zelo blizu, ko me zacne malo bockat, ce bi mu rada kaj povedala.. ali ce bi ga rada vprasala kaj osebnega.. jaz pa cisto omamljena, a vseeno zivcna kot nikoli izjavim: ''Nekaj osebnega.. Kako je kaj potekala tvoja puberteta?''

moment je bil vsekakor unicen :D ;(

Najljubsi vonj?

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov