Vprašaj me... #46

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Okt. 2020 5:48

Lego kocke in uni možički zravn, okrog 10, 12 leta pa sims


*Glede otroških imen še, dva od otrok od sodelavca sta Kiara in Natan in meni sta obe imeni ful lepi, dober okus. :D Od ene kolegice tamala je Ariana, ki mi je tudi lepo, tadruga kolegica je dala pa čist obično sloensko ime, ki je hkrati tudi slovansko, v Rusiji prisotno..

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 17. Okt. 2020 13:10

Pri srcu Alina & Aleksej. Za fantka so mi bili vedno všeč tudi te krajši - Tim, Lan...
Dve kolegici sta dali sinovom ime Tristan in mi na začetku ni bilo všeč, zdaj pa mi je vse bolj (verjetno tudi, ker se navadiš poslušat, čeprav izbrala ga sama ne bi).

Iskreno, težko je izbrat le enega na koncu. (za hčerko ni obveljala prvotna izbira)
Poznam pa par takih, ki so vedli že “od nekdaj” in je na koncu tako tudi bilo, ko so dobili otroke.

Naj igrača? Spomnim se ene kjut miške, ki sem jo v trgovini opazovala večkrat in se mi je zasmilila, ker jo nihče ni kupil in sem jo “rešila” hah :D Drugače pa še najraje te raznorazne lutke/“barbike” s katerimi smo se igrale vloge s prijateljicami.


Ponavljam to, če še kdo želi odg.

+ Kakšna nenavadna zanimivost o tebi?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 20. Okt. 2020 16:40

Če sem utrujena v popoldanskih, zgodnjih večernih urah, lahko spijem kavo in direkt zaspim, ali v roku 1 ure tudi..(tako je bilo zadnja 2 dneva)

Tvoj trenutno naj parfum ali kateri ti je bil na zadnje bolj všeč..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 20. Okt. 2020 19:16

Trenutno Fragonardova večna klasika Ile d'Amour.

ponavljam
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 20. Okt. 2020 23:13

Se sliši bolj romantično kot Love island :D.

Naj Amo Ferragamo per lei (na grobo mi diši kot moška kolonjska z dodatkom hruške) trenutno. Na 2. mestu Ambree Narciso in 3. YSL Mon Paris (največ cutit jagodo, beli mošus)
Kasne bolj klasične Chanel mi pa sploh ne paše nosit že odkar se je s hladilo..
Kakšnih novih Oz takih, ki jih nimam se, že ful časa nisem vohala..

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 30. Okt. 2020 11:54

Nazadnje sta mi bila všeč Valentino Donna (ko se malo razdiši) in Parfums de Marly Delina.




Tvoj najljubši način sprostitve v teh časih?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 30. Okt. 2020 12:22

Glede dišav.. ok za tisto od mayaeb nisem še nikoli slišala.
Delina, je kolikor sem slišala, najbolj opevana od nišnih poleg Baccarat rouge 540, nikoli nobene od teh dveh vohala. Od Valentinota Donna tud še nisem vohala, je to una neka nova?
Sem pa imela enkrat po srednji šoli od Valentinota vzorček Valentina in mi je bila takrat to naj dišava..

Js sem danes po nekaj dneh spet nosila ta Amo Ferragamo per lei za v trgovino in mi je dost bolj všeč od YSL Mon Paris, tako, da unga kar umikam iz seznama, za zdaj mi je še najbolj ta Per lei.



Ma jaz ne bi rekla, da potrebujem zdaj neko posebno sprostitev, službo imam, v službi mi je bilo veliko tezje/ bolj stresno pred zaostrovanjem ukrepov, kot zdaj.
Moji doma so bili do zdaj vsi zdravi, nobeden ni nič zbolel.
Edino, kar me moti je, da zdaj ne morem it domov za vikend, tudi zato, ker pri nas je običajno lepo vreme, je veliko zemlje in narave za se premikat okoli hise, brez, da bi se kam vozil.. tukaj vseeno nisem tako komot..
Če že more omenit sprostitev, je pa to yt, pozitivna komunikacija s sodelavci, telefonski pogovor in messenger s starši in prijateljicami, cigareti, da zgodaj vstanem in sem tiste prve 3 do 4 ure budna samo jaz in je nek tak mir in tišina.. aa!.. celo par meditacij sem poslušala ta teden, ma to je bolj sprostitev od službe, kot od korone..

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 31. Okt. 2020 8:35

Skodelica kave na terasi. V miru.

- - - -

Ponavljam
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 31. Okt. 2020 12:57

branje knjige in zraven skodelica kave :)

Tvoj najljubši film?
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 09. Nov. 2020 7:42

Joj ne vem, nisem fan filmov. Gledala sem recimo knives out nedolgo nazaj in mi je bil ful fajn :).


Kje navadno kupiš darila za najbližje (rd, božič itd)?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 10. Nov. 2020 13:19

Ammm, v trgovini? :D (a se lahko še kje drugje kupi? :D ). V glavnem v raznih trgovinah kupujem :D

Imaš rad/a (dišeče) svečke?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 11. Nov. 2020 17:32

Ne, nisem nek poseben fan, mislim, da imamo v kuhinji in dnevni dve, eno vonj cimeta, ena vanilja, ampak so od cimer..

Glede trgovin, js nisem neki dobra za darila, na zadnje sem bolj dm/muller, mladinska knjiga ( to sem kdaj bivšemu kakšno knjigo, ker on je bolj za to od mene), sama sebi sem pa v zlatarni bolj na zadnje :D..

Tvoje naj note v parfumih
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 11. Nov. 2020 18:43

A v trgovini, res, neverjetno :rolleyes:

Ja kupi se lahko recimo pri slovenski ustvarjalcih, proizvajalcih, pekaricah... Ampak glede na tvoj odgovor mi je jasno kam grejo cele stalaže Fa-jevih darilnih pakiranj decembra :D

Po parfumih me na žalost pogosto boli glava, zato preferiram kake "lažje" (citrus, lahki cvetlični).
Uporabljam ji morda 1x na leto, mamine ;) . Najblizje parfumu kar imam, so nuxova olja za telo (imam roza cvetličnega, ki mi je skoraj malo premočen in še en paket citrusnega, ki so ga umaknili iz prodaje kolikor vem.

Vprasanje za vse ki zdaj (ali na splošno) delate od doma oz ste trenutno na porodniški doma ;) :
Kaj si oblečeš in koliko se urediš za "navaden" dan doma (med tednom)?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 11. Nov. 2020 18:51

Na povprečen dan imam črne pajkice in do kolen dolgo majico/obleko iz bombaža, občasno še preko jopico. Obutev pa Birkenstock plažna varianta (iz gume), da ja zgledam kot Čeh, ki ga zebe na plaži. Če se mi da, si nanesem maskaro, če se mi še bolj da, malo concealerja.

Ponavljam.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 11. Nov. 2020 18:54

Js sem urejena lih isto, kot če bi bila samo doma in ne bi delala od doma. Trenirka, pulover, brez makeupa.
Pol če grem v trgovino, ali recimo danes, ko sm šla na en sprehod z osebo, ki mi je prinesla neki iz lekarne, sem si dala samo maskaro, oblečena isto za doma(nosila sva pa oba masko iz preventivnih razlogov še zraven...)

Za video sestanke si pa dam makeup, mogoče si lase kej spnem/ v izi uredim, odvisno kakšne imam tisti dan brez urejanja, in nek pulover 'za ven/ službo' .

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]