Vprašaj me... #46

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Sep. 2020 4:30

Eem.. Ne vem, če bi lahko rekla, da imam dovolj znanja, da bi sigurno lahko pametovala o tem.. Maske bi rekla, da nekoliko vseeno pomagajo.. Najhuje je za tiste, ki morajo biti 8 ur z masko ali več. Jaz sem po moje bila max nekje 5 ur? s kakšnim odmorom vmes, pa s tem, da ko govorim po telefonu si jo umknem dol, da me dovolj razumejo, se tolk bolj, če v ang. moram govorit, jbg..

Tisto zaprtje mej s Hr mi je bilo še najbolj mimo, če si pogledal okuženost po regijah npr, je bila Istra po gostoti enako kot Lj.. (Dalmacija in Zagreb več..)

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 18. Sep. 2020 7:18

Ne, vsi se mi ne zdijo smiselni.

Najbolj bizarna poškodba, ki si jo dala skozi?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Sep. 2020 10:39

Nobene bizarne poškodbe nisem imela.. Na začetku srednje sem si nalomila roko pri bordanju, to je še edina poškodba.. Ok pa neke vezi vnete od strechinga in vaj za spage..

Poznaš (dosti) ljudi, ki so bili okuženi, so ali so imeli kakšen preplah glede covida?
( fak me delajo živčno te novice.. Predvsem zaradi službe, pa tudi sicer psihično mi ne paše najbolj, da ne morem nikamor it/se druži v prostem času, že tako redko vidim prijateljice/ bliznje..)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 18. Sep. 2020 13:10

Evo ravno danes sem izvedela za enega, ki je okužen. Star okoli 20 let, ima vročino in se slabo počuti. Je tudi njegova družina zaradi tega dobila odločbo o karanteni.

Za ostale okoli sebe nisem slišala, da bi bil kdo okužen in tudi mislim, da ni bilo nobenega preplaha.

Ponavljam.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Sep. 2020 13:18

Best frend od bivšega je imel čisto na začetku karantene, naj bi staknil na koncertu v Avstriji. Nisem imela nevem kakšnih podatkov, kaj je bilo, ugl če bi se v kaj hujšega razvijo, bi vedela, torej bil bolj kot nek prehlad, gripa..

Pri možu od frendice v službi je bila ena v stiku z nekom in zdaj plača firma vsem testiranje in vsi preventivno doma 10 dni, pa tisti, s katerim sem se dobivala na zadnje, je bil nekje v hribih, pri eni koči, kjer naj bi bili tudi ljudje, bila gužva, ki so imeli pozneje potrjen primer, to je pa to.. se je šel testirat samo njegov kolega, ki je bil z njim in je imel neg. izvid..

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 19. Sep. 2020 6:41

Ne, ne poznam.

Deluješ isto stara kot dejansko si, ali starejša?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Sep. 2020 7:29

Po obnašanju ali videzu?
Dokler se nisem pobarvala v črno in sem imela pobarvane svetlejše pramene, sem morala se par dni po 27. rd pokazati osebno, ko sem cigarete kupovala..
Zdaj pa ne vem koliko, starejša najbrž ne, tam tam nekje, okrog 25, sem slišala od koga tud da še manj zgledam v obraz..
Kdaj me ima kdo za študentko bolj, recimo tisti sosed, ki sem ga ta teden spoznala ali pa kakšni študenti na prevozih, ki jih vozim..

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 19. Sep. 2020 7:42

Hmm mislim, da izgledam letom primerno.

Resno vprasanje: si kdaj dvomila partnerja (do te mere, da si si zelela zapustiti partnerstvo), ali si vedno vedela, da je 'to to'?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Sep. 2020 9:50

Več kot očitno sem, sicer bi bila še vedno v kateri izmed vez.. :D Ne rečem pa da ni bilo pr zadnjem krivo tudi to, da je on bil še malo otročji/ mlad.. Oz mogoče tudi oba..

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 19. Sep. 2020 10:46

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 17:46, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Sep. 2020 10:53

Vem, da ni bilo namenjeno ravno meni vpr., ma se mi je lih dalo malo zabluzit tu gor.. :D
Kolegice, ki so poročene, niso pa nikoli razlagale o nobenih problemih/ dvomih, so se pa tudi relativno hitro poročile po začetku zveze, za mojo oceno vsaj..
Ja, glede na moj bolj ožji krog, so vedno ženske zaključevale zveze, mogoče pri eni jo je en tip še v srednji šoli, sicer bolj ne..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 19. Sep. 2020 11:00

Velikokrat se navzven predvideva, da biti poročen pomeni biti brez problemov. Prej bi rekla, da ne želijo deliti, ker se s tem razblinja ta mit o "srečno poročenih parih". Jaz prijateljici ne bom povedala, da je doma kaj narobe, sestri pa komot, da bi karikiram včeraj moža najraje izstrelila v orbito.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Sep. 2020 11:10

Hotela sem bolj reči, da niso nič potožile pred poroko, ko je bila še zveza, omenjale nobenih problemov, so pa najbrž bile še vedno v neki honeymoon fazi, ker je bila pri obeh zaroka nekje 2 leti po začetku zveze..
Zdaj, ko so poročene, se pa niti ne vidimo toliko oz. ena se največ/ predvsem pritožuje nad službo, o ostalih stvareh ni nič takšnega narobe..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 19. Sep. 2020 18:21

Sem dvomila, vedno bolj. Nikoli bila prepričana, da je to to.

Rad/a kuhaš?
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 19. Sep. 2020 18:27

Ja, rada kuham in preizkušam nove recepte.

Ti?
The world is as you are.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov