Vaši vtisi o sodelovanju Cosmo maturantk

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 06. Apr. 2010 13:51

Jz nekega posebnega mnenja o vsem skupaj nimam, se pa strinjam, da so mi bile všeč tiste, ki so upale kaj več povedat (npr. tista v neki temi v "Ljubezen & Sex", ki je priznala, da ji 1. spolna izkušnja ni bila nič posebnega in da, če tip slučajno bere, naj ne zameri :lach: - žal se pa ne spomnim imena..hmm?).

Moram se pa spotaknit ob neki: večkrat ste (na blogih) zapisali koliko članov kao redno obiskuje forum, Danes ga dnevno obiskuje že več kot 30.000 članic in članov - :rofl:, pa kaj še, redno in pridno jih sodeluje mogoče 30 (ok, karikiram, pač pretiravam v drugo smer), ampak 30k pa vsekakor ne; par tisoč jih je samo prijavljenih brez ene same objave..
Uporabniški avatar
flesherka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 675
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a flesherka_ » 06. Apr. 2010 15:04

ideja sam po sebi ni toliko napačna, če bi punce malo bolj aktualne teme polnile, ne pa že dolgo pozabljenih. pač po mojem mnenju je slab vtis pustil občutek prisile, delovale so fake one in njihovi komentarji. (Ne vsi, večina). Žal res nisem sodelovala pri izbiri izziva, če pa bi, pa mogoče komu drugemu predlog ne bi bil všeč, ali pa ne bi izpadel tako, kot bi si ga predstavljala jaz. Vsak ima svoj okus...
ONCE YOU GO PINK, YOU NEVER GO BLING...
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 06. Apr. 2010 15:07

zanimivo mi je bilo, da so imele za prikazne svoje slikce...
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 07. Apr. 2010 13:38

Meni se je zdelo predvsem nepregledno - dolgo sem mislila, da je samo ena, potem pa sem ugotovila, da se množijo. :D Jaz jih po pravici povedano nisem kaj preveč brala, ker niso odgovarjale zanimivo in so večkrat na izredno vljuden način smetile teme. Meni se je zdelo vse skupaj cirkus.

Verjamem, da so vse punce super in nimam proti nobeni nič, punce, res, ne zamerite. Kritike niso osebne, verjamem, da če bi se prijavile pod pseudonimom in pisale iz lastne želje, bi bilo drugače. :bussi:
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 08. Apr. 2010 21:46

flesherka_ napisal/-a:kr nekaj so bili njihovi komentarji, ker se je lepo vidlo, da komentirajo na silo in so pisale v teme, ki so že leto ali dve neobiskane samo zato, ker so morale. živa bedarija, da ste jih prisilili, da morajo biti na forumu in pisati.


se strinjam, zoprne do kraja. Pa bi bilo lepo, če bi se to na začetku že pojasnilo zakaj se sploh gre.
Uporabniški avatar
CosmoMatura
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 18. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a CosmoMatura » 08. Apr. 2010 22:23

Sessa napisal/-a:
flesherka_ napisal/-a:kr nekaj so bili njihovi komentarji, ker se je lepo vidlo, da komentirajo na silo in so pisale v teme, ki so že leto ali dve neobiskane samo zato, ker so morale. živa bedarija, da ste jih prisilili, da morajo biti na forumu in pisati.


se strinjam, zoprne do kraja. Pa bi bilo lepo, če bi se to na začetku že pojasnilo zakaj se sploh gre.


Vse to smo objasnili tako v nagradni igri predlagaj izziv (tema o nagradni igri je bila objavljena tudi pod splošno kot Opozorilo - vedno na vrhu) kot tudi v podrubriki Cosmo matura. V kolikor bi forum oziroma Cosmopolitanove spletne strani bolj podrobno spremljala, bi vedela za kaj gre pri Cosmo maturi (vse sodelujoče maturantke imajo namesto zvezdic na forumu logotip in namesto običajnih oznak (sramežljivka, etc.) oznako Cosmo maturantka) že nekaj časa nazaj. ;)

Tudi v navigaciji (sivi rob zgoraj) ter v Cosmo navigaciji (desno) je navedena Cosmo matura oziroma Matura.

Nagradna igra (Sre Feb 17, 2010 14:39) in izbor nagrajenk (Pon Mar 01, 2010 12:19), tema o tem kaj se bo dogajalo: Cosmo maturantke na forumu (Ned Mar 28, 2010 23:16)


Kako drugače bi vas še lahko obvestili o tem, kaj se bo dogajalo?
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 08. Apr. 2010 22:35

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 22:45, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7042
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 08. Apr. 2010 22:36

^^in vsi aktivno sodelujemo :D
The world is as you are.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 08. Apr. 2010 22:37

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 22:45, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
CosmoMatura
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 18. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a CosmoMatura » 09. Apr. 2010 7:37

Ne mislite naivno, da je število uporabnikov problem. A potem bi se šele vsi pritoževali! Vdor z zasebnost! Dobivam nezaželjena promocijska sporočila v zasebna sporočila! Ojoj!

Kakšen bolj resen predlog, kako bi še lahko člane foruma obvestili pa lahko pride prav.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 09. Apr. 2010 10:57

Lol, le zakaj imam občutek, da za CosmoMaturo stoji pretirano živčna oseba za funkcijo, ki jo opravlja? :D :bussi:


No, tudi jaz nisem vedela kaj je to Cosmo matura in me pravzaprav niti ni zanimalo, zato, ker me že nekaj časa ne zanima nič, kar sproducira Cosmopolitan - razen seveda tega foruma, ki je kul. :cool:
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 09. Apr. 2010 11:19

Eh pa dobro no, saj ni bilo tako nadležno. :D Zdaj so se itak "izgubile" in jih ni več brati, ker se jih bo večina verjetno registrirala pod novim imenom, kar v bistvu čist razumem. :) Meni se ideja ni zdela slaba, čeprav nobena ni posebej izstopala, ker so pač bolj pazile kaj so napisale.
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 09. Apr. 2010 11:20

^^same here. Nič slabega ne mislim, ampak so te punce kr nekak šle mimo mene...thnx god :D
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
Liefde
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 11. 10. 2009
Kraj: Nizozemska

Neprebrana objavaNapisal/-a Liefde » 09. Apr. 2010 12:22

Vse najboljše :D ... Kje so zdej? :D
"Življenje je kot ljubezen; ni lahko in mirno stanje, ampak težka in čudovita pustolovščina."

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov