Vaše (nenavadne) navade

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

V_Rose_V
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a V_Rose_V » 05. Avg. 2010 22:33

-vidim da branje časopisa od zadaj naprej ni nič nenavadnega več :D torej ni čudno to pri meni :d
-emm...ko jeljem perilo iz pralnega stroja, si nardim en kupček velikih cot, pa en kupček malih-perilo...pa ko obešam, vedno cik-cak obešam, pa vmes med luknje dajem spodnje perilo
-ko se stuširam, pobrišem steklene površine z ono plastiko...
- tik preden grem v postlo, morem it lulat, pa čeprav je samo kaka kapljica..
- najraje čistim, ko sem sama doma
Uporabniški avatar
Ice_cofee
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 4. 7. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Ice_cofee » 06. Avg. 2010 22:31

-Zasvojena sm s čigumiji, bognedej da bi šla v šolo brez njih :D

-Prva dva meseca šole oz. včasih malo dlje me že od nižjih razredov drži pretiran perfekcionizem:vsa snov more bit urejena tip top, napisana z mojo najlepšo pisavo, naslovi simetrični, če se mi kaj zalomi, gre list ven x) Zadnja leta sicer opažam, da se je to mal omililo, ampak je še vedno precej čudno, glede na to, da mi zadnje mesece pa dol visi za vse

-Še bolj čudno (glede na prejšnjo točko):iz zvezkov se sploh ne učim. Ne morem. VEDNO si delam nove izpiske še na snov iz zvezka, pa nej bo to še tko potratno :oops:

-Pred spanjem morm nujno na wc x)

-Ne preklinjam. Nikol. Ne morem :D Nisem bla pretirano konzervativno vzgojena al pa kej + skos obkrožena z vrstniki, ki so kar po mornarsko kleli, tko da sm mela vse predispozicije, da bi se navadla, ampak nekak kletvic ne spravim iz ust :D Notranja pregrada očitno ;P

-Včasih sem, ko sem dobila kakšno novo stvar, le-to vlačila s sabo povsod. Primer:dobila sem nov blokec/plišasto igračo. Vzela sem ga s sabo v dnevno, ko sem gledala tv, potem spet v kuhinjo, ker sem brala, pa nazaj v sobo, pa na nočni polički sem ga mela... :roll: Od vsega tega je zdej ostala mila oblika:če kupm kakšno stvar, ki mi je res zlo všeč, se ne morem upret, da je ne bi nekak vtaknla v torbico, ko kam grem, čeprov je ne bom niti slučajno rabila

-Skoraj vedno spim pokrita z vsaj enim koščkom odeje, tud če je +37 stopinj

-Pred spanjem nujno preverim, če so vrata zaklenjena x)

...in še mnoooge druge do neskončnosti :D
Največja sreča življenja je vedenje, da smo ljubljeni;ljubljeni zaradi sebe-ali bolje, ljubljeni kljub sebi.
Uporabniški avatar
soncica21
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 20. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a soncica21 » 07. Avg. 2010 9:28

...moja je pa kr precej nezdrava :? če nimam časa v miru pojest, sploh ne jem dokler ni dovolj časa... nap. če cel dan nimam časa jest, tud zvečer če je že pozna ura ne bom jedla...
Uporabniški avatar
eclipse.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 29. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a eclipse. » 07. Avg. 2010 13:21

Ice_cofee napisal/-a:-Še bolj čudno (glede na prejšnjo točko):iz zvezkov se sploh ne učim. Ne morem. VEDNO si delam nove izpiske še na snov iz zvezka, pa nej bo to še tko potratno :oops:

Jaz to vedno delam. Grem že sama sebi na živce, ko morem vedno nekaj prepisvat. :?
tralala
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 12. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a tralala » 08. Avg. 2010 20:42

ja... jaz tudi vse vedno prepisujem... ročno... pa pol pobarvam 1. z barvico bolj pomembne stvari... pol še z markerjem... pol pa dan pred izpitom prepišem še une glavne stvari na stran lista pa še podčrtam ... pa vsako poglavje ma svojo barvo....

nasplošno, sem verjetno obsedena z barvami:
v omari je vse urejeno po barvah, nima veze, če je zimsko oblačilo zraven poletnega.... važno, da gre od črne k zeleni, pol temno plavi k plavi, pol vijola, rdeča.... itd do bele...

in lih danes sem obešala perilo: ker mamo barvaste ščipavke jih moram seveda barvno uskladit z oblačilom, ki bo na njih viselo, in pol me ful živcira, če npr zmanjka rdečih ščipavk pa je še kaj rdečega za obesit... pa tudi pri različno belih barvah ščipavk, vedno gledam, da če dam dve na isto oblačilo so si čim bolj podobne bele barve.... auuuh...
Uporabniški avatar
Mrs. Wonka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 15. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Mrs. Wonka » 10. Avg. 2010 19:03

če se zbudim ponoči ker moram na wc, vedno prižgem lučko na mobitelu in z njo svetim do wcja, ko pa pridem nazaj v sobo pa z mobitelom preverim da ni nikogar v sobi. :D

ko se pokrijem z odejo jo vedno pri stopalih spodvijem, tako se počutim nekako bolj varno. :D

ko grem na avtobus 100x preverim, če imam s sabo kartico.

vsakič ko se ponoči zbudim pogledam na mobitel koliko je ura, če mam kakšen sms...

če za kak stavek v angleščini ne vem točno kako bi rekla, v glavi ponovim več opcij in uporabim tisto, ki se mi zdi najprimernejša.

pa verjetno še kaj. :razz:
~beauty is not in the face; beauty is a light in the heart~
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 17. Avg. 2010 17:48

Preden pijem vodo iz pipe iz kozarca, moram kozarec vsaj dvakrat splakniti z vodo, preden natočim vanj tisto vodo, ki jo bom pila. :D
Ko parkiram avto pred kakšno trgovino in ga zaklenem, se čez kakšnih 50 m obrnem in tečem nazaj gledat, ali sem avto res zaklenila.
Spim z odejo čez glavo. Tudi poleti. Plus odeja mora biti pri nogah obvezno spodvita.
Pa še kaj.
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 17. Avg. 2010 17:57

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 19:44, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 17. Avg. 2010 18:17

V_Rose_V napisal/-a:- najraje čistim, ko sem sama doma


:ja: + ponoči
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3422
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 17. Avg. 2010 21:22

- tisti dan, ko si na sveže operem lase in imam lepe kodre...ko grem spat, nikoli las nimam pod glavo, ampak jih izpodrinem izpod glave in vzglanika da ne spim na njih....da se mi slučajno čez noč kodri nebi zravnali al nekaj takega pod težo moje glave :D
....ja vem... :stupid:
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 17. Avg. 2010 22:15

v-e-s-n-a napisal/-a:- tisti dan, ko si na sveže operem lase in imam lepe kodre...ko grem spat, nikoli las nimam pod glavo, ampak jih izpodrinem izpod glave in vzglanika da ne spim na njih....da se mi slučajno čez noč kodri nebi zravnali al nekaj takega pod težo moje glave :D
....ja vem... :stupid:


Jaz isto :D
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
Uporabniški avatar
monique*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 16. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a monique* » 18. Avg. 2010 7:28

hautehippie napisal/-a:Jaz pa skačem med njimi oz. čez njih, kao se jih ne smem dotaknit. :D (Pa to delam samo kot sopotnik, če vozim sem pozorna na cesto.)


Tud jz sem to delala včasih :D
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 19. Avg. 2010 0:27

..a je to že blo?? :D
-> ko pridem sam eno reč pogledat/prebrat na forum, "moram" še vse ostale nove zadeve poklikat, ker ne maram met neprebranih zadev, ko se odjavim oz. da česa slučajno ne "spustim" ob naslednjem obisku. :?
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 19. Avg. 2010 0:31

^^Skoraj vedno tudi jaz to počnem :P

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov