Vaše (nenavadne) navade

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 05. Jun. 2016 15:03

- Ce si zmocim eno roko, si moram (!) zmociti tudi drugo, da je uravnoveseno
- Vsako posodo pred uporabo vsaj za sekundo oplaknem, tudi ce je direkt iz omare ali iz pomivalca.. ne morem npr 'na suho' piti iz kozarca :D
- Ko kuham ponavadi vse zmuckam in premesam med sabo, vecinoma uporabim 1-2 posodi za vse skupaj
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 05. Jun. 2016 22:45

^ to s posodo je fajn delat, jaz sicer samo če je zelo dolgo v omari, drugač mi gre pa na živce če je vse mokro in pokapljano, brisat pa ne maram :P
- po striženju nohtov vedno popraskam po kakšni tkanini, da ugotovim če je kje treba še popilit. ne prenesem, da nimam lepo znohtov.
- ko grem na veliko potrebo, vedno slečem zgornji del vsaj do majice. ni šans da sem v puloverju takrat.
- bankovce v denarnici imam vedno zložene po vrednosti in enako obrnjene
- pišem z eno roko, miško pa uporabljam z drugo roko.
- med čakanjem vedno hodim sem in tja ali sedim, stanje na mestu mi ne paše.
hej norci :)
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 05. Jun. 2016 22:59

- neko obdobje sem mela, ko sem vse stvari vohala, npr. šalčko preden sem kaj nalila, wtf :D
- ko nabavim sladkarijo mi ne da miru, dokler vse ne pojem :| torej, večino stvari pojem še isti dan, čeprav mi je potem slabo :| torej, sladkarija na zalogo pri meni ne obstaja :|
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 09. Jun. 2016 21:35

* ne morem biti brez glasbe. torej, ko se zbudim - muska, ko kam hodim - nujno slušalke v ušesa itd. totalno obsedena s glasbo.
* ko sem sama, se dostikrat sama s sabo pogovarjam :D
* ko berem si vedno navijam lase tko s prsti :D
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 09. Jun. 2016 22:04

med sprehodom ful pogosto razmišljam o čem in se smejim (včasih naglas). In vedno vidim da gre folku nasproti na smeh (upam da zato ker sem simpatična, ampak verjetno se večini zdim čudna...:D)
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 09. Jun. 2016 23:15

^meni se isto to dogaja :P in pol se zadržujem da ne bi kdo mislil da se posmehujem

jaz pa nikoli ne poslušam muske razen za računalnikom. si pa zapomnim melodije ki so mi všeč in si jih v glavi igram.
hej norci :)
nekogirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 212
Na forumu od: 11. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a nekogirl » 10. Jun. 2016 7:07

- enostavno ne morm mimo brez da bi si ogledala celotno besedilo, ki sem ga napisala in popravila napake. :D
- včasih še dolgo premišljujem ali naj ga res pošljem.. :?
Uporabniški avatar
donna.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 22. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a donna. » 10. Jun. 2016 11:57

- Ko rešujem kakšne teste (še posebno za obkroževat) ali pa ko berem revijo, nikoli ne rešim ali berem od začetka do konca, vedno pridem nekje do sredine in pol grem na konec in rešujem/berem od konca proti sredini oz. do tam kjer sem končala.

- Imam svoj način oz. zaporedje kako jem Jaffa piškote.

- Včasih sem med ščetkanjem zob obvezno morala hodit po stanovanju, zdej nimam več te potrebe.

- Tudi jaz ko hodim, se kaj smešnega spomnim in mi gre na smeh in se ne morem zadržati, zato takrat vedno izvlečem vn mobi in se delam, da se smejem neki na telefonu :D weirdo.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 10. Jun. 2016 18:17

Danes sem razmišljala o naši familiji in ugotovila da počnemo ful čudaških zadev:
- Da je pri nas čokolada vedno v hladilniku. Enostavno je boljša če naredi HRSK ko jo ugrizneš :D
- Da vsi sladoled grizemo, nikoli ližemo.
- Da imamo doma neverjetno veliko izrazov, ki jih uporablja in razume samo naša družina (nekaj takega kot Eton :D )
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 16. Avg. 2016 15:47

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 7:04, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7042
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 16. Avg. 2016 22:02

Dobra si, jaz bi se s 85% verjetnostjo zaletela z glavo v umivalnik, če bi to poskusila. Pancake butt 4 evah! :lach:
The world is as you are.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov