Trenutno...

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 05. Sep. 2023 14:39

Obleka:Črne 3/4 pajkice in majica s kratkimi Bob Marley
Lasje: cop
Nakit: /
Make-up: / sem doma
Počutje: še vedno lačna, s pomanjkanjem še česa sladkega
Pijem: ravno končujem belo kavo sicer malo manjšo količino
jem: ravnokar 3 amareti piškotke poleg bele kave, prej sem pa 2 breskvi, 2 kuhana jajca in dušeno zelenjavo(brokoli, korenček, scvetačo) za kosilo
Poslušam: /
Želim si: kakšnih sladkarij, tortice, ma ni nič od sladkih prigrizkov doma (razen sladoleda, ma ga jem samo zvečer ob gledanju kakšne oddaje)
Rada imam: seks, sladkarije, čezdnevni spanec, njegov profi jogi, ki je kot da bi spala na oblaku, zdaj ga ni bilo doma od nedelje popoldan in spim na njegovem jogiju
Ne maram: da imam zdaj bolj daleč prijateljice, na drugem koncu slo, da mi denar tako kopni, da on ni ravno zelo pogosto za seks
Čakam: da bom malček brala še eno knjigo in potem naštimam torbo za porodnišnico, potem se pa kmalu 1x on vrne. Da bo čas zvečer za gledanje starih delov Masteršefa in jest sladoled zraven
Misel dneva: da sem lačna že cel dan, da morem ali podaljšati naročnino pri sedanjem operaterju ali novo nekje vezati.. Kdaj se odpraviti za vikend do staršev in za kdaj se zmeniti s prijateljico, če gre on z mano na kavo z njo/njimi, če sploh greva, se zmeniti...
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 05. Sep. 2023 21:01

Obleka: črne pajkice, njegova kratka majčka
Lasje: lepi, gladki, čisti. samo upam da si jih bom kak dan še uspela pobarvati ali da pride frendica frizerka na obisk in me malo uredi.
Makeup: /
Nakit: čisto nič
Počutje: živčna, razmišljam o doooolgi to do listi ki me/nas čaka, in več kot sem odkljukala, več se mi zdi da se mi je nabralo sproti v zadnjih tednih.
strašno sem vesela da smo rešili avto situacijo čez vikend!
Pijem: nič, prej sem enega črnega malta s šipkom in limono :hearts:
Jem: nič
Poslušam: Netflix mi ropota v ozadju.
Želim si: da bi to moje poležavanje na kavču še trajalo. enega dobrega in umirjenega spanca ponoči.
Rada imam: našo familijo, nuklearno in razširjeno. upam da se bomo še dolgo dobro razumeli in si pomagali.
Čakam: naslednji vikend!
Misel dneva:
ah, pa ne že spet.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 12. Sep. 2023 13:18

Obleka:malo nad koleni roza pajkice, iz istega kompleta zelen športni top in svetlo roza konatirica čez
Lasje: v figi
Nakit: /
Make-up: / sem doma
Počutje: dobro zdaj, bla pa noro povožena dopoldan, od malo nespečnosti po 4 in pol uri ponoči, ter bolečih mišic od pilatesa zjutraj in enournega sprehoda včeraj zvečer(v Lj sem imela raven teren 1urnega večernega sprehoda, zdaj v tem mestu imam pa 'progo' za moj enourni večerni sprehod z vključujočo dolino in hojo v hrib za nazaj
pijemravno končala instant kapučin barkafe
jem: za kosilo doma narejeno pleskavico iz domačega govejega mesa, pekoči ajver, da ti začne tečt že iz nosa od pekočega, čebulo in solato iz zelene solate in paradižnika(sem se zdaj od njega navadila, da kupim solatno glavo in ne tiste že pripravljene zapakirane solate)
Poslušam: Kanye West Bound 2
Želim si: da mi uspe naredit čim več stvari, kar imam danes na to do listi
Rada imam: seks, čokolado, pekoč ajvar, hrano iz (domčega) mletega mesa, ta nov pralni stroj, da ga končno uporabljam, sladoled ob gledanju oddaj masteršefa, kuhanje, njega, ko se počutim, da sem naredila več/ vsaj nekaj stvari, ki sem jih imela planirane za določen dan, da mi je končno ratalo te oblekica za dojenčka oprat, oblekice, ki mi jih je mama kupila(sama prej nisem niti videla, da obstaja št. 59., sem nekaj časa mislila, da se je zmotila, ko je govorila da je vzela 59), muziko, kapučin za s sabo na bencinskih, rogljiček, ko greva na daljše vožnje
Ne maram: da mi molji načenjajo hrano(so mi), da nekaj teče občasno voda iz pralnega stroja, tega mojega jogija tukaj
Čakam: da bom še malo pogledala en yt video in pol naprej plačevala ene dve položnici
Misel dneva: da malo imam idejo, da bi šla še ta vikend do primorske, staršev in se z dvema kolegicama videt, s katerima se nisem zadnji vikend, da komaj čakam, da sestaviva eno omaro za v kuhinjo in komodo s previjalno..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 13. Sep. 2023 16:55

Obleka:kratke bombazne vijolicne hlace, zelen sporten top, svetlo roza konatirca
Lasje: spusceni, za oprat
Nakit: /
Make-up: / sem doma
Počutje: prav zjebana v 3 pm, se mi zdi da toliko energije kolikor porabim za pripravo hrane, pomivsnje posode, pospravljanje, ciscenje cel dan, da ne utegnem vnesti toliko kalorij kolikor jih porabim oz tudi doma nimam nic sladkega in nobenih prigrizkov,zdaj mi je pa se sladoleds zmanjkalo za gledat ob mastersefu
Pijem: ravno končujem instant barkafe kapucin, nekaj pozirkov mi je se on spil
jem: sem ze imela zgodnjo vecerjo -2 figi, sop grozdja, jogurt, malo sira in neko staro majhno zemljico sirovko
Poslušam: otroci zunaj
Želim si: tortice!cokolade! Kaksne doooolge, casovno neomejene masaze, da bi ze imela posteljo ogrodje,s teh jogijev, tako tezko vstajam s tal!!! Ceprav se meni zdi in moj tudi pravi da imam manjsi trebuh kot druge nosecnice, ampak se sploh zadnji teden pocutim kot da sem iz svinca, pa iz strahu pred razmkkom misic se bojim stiskati trebusne misice oz jih uporabljati... Da bi imela omaro,ker nimam/nimava se omare za obleke. Da bi nekdo za otroke oblekce polikal namesto mene! Da bi kdo posesal in pomil tla v celem stanovanju namesto mene! Da bi kdo pocistil kopalnico namesto mene. Da gredo tej madezi na rjuhi in pevleki za povster od mojega krvavecega nosu dokoncno proc!!
Rada imam: sladoled, ce je kak bolj naraven ali od tete fride se bolje. Masazooo!!!! To instant kavo kapucin, ceprav mi nekoc ni bila dobra. Ko on karkoli naredi namesto mene. Ko stvar, ki jo kupim dejansko deluje in sem z njo zadovoljna, zgleda je to bolj redkost, kar se tice stojala za susit cunje in likalne mize sploh!
Ne maram: da likalna miza, ki mi jo je ravno on odpakiral, ki mi jo je kupila maam ne deluje lih najboljsa. Sita sem teh nasvetov/ ukazov, kje kupit kaksno stvar da je najcenejsa, kar se tice manjsih pripomockov, bi raje kupila drazje in da deluje!!! Dejstva, da bi se mogla se zdepilirat do jutri pred pregledom in po moznosti lase oprat.
Čakam: da grem likat
Misel dneva: da sem cisto fertik. Da se nam mogoce obeta selitev ponovno konec leta.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 17. Sep. 2023 10:06

Obleka: zelena majica z rdečim srcem (Keith Haring motiv), črne cullote
Lasje: speti v visok čop. In neki črni s pridihom rdeče. Skeširala sem se za prehod iz črne na rdečo, si kupila trgovinsko rdečo barvo in prišla ven črna. Nevideno.
Makeup: /
Nakit: standard
Počutje: kar ok. Olajšano, da je trgatev mimo. Pa ne zaradi dela.
Pijem: /
Jem: /
Poslušam: The Outfield- Your love
Želim si: da bi se vrt sam uredil
Rada imam: jutra kot je bilo današnje, ko lahko poležavam
Čakam: na nič takšnega
Misel dneva: not today, satan
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Sep. 2023 15:48

Obleka:sem se ze preoblekla v kratke svetlo modre hlace za doma in najvecjo majico s kratkimi kar jih imam,svetlo modro, za doma,prej sem za pijaco/rojstni imela svetlo roza kratko oblekico z belim potiskom
Lasje: zdaj v figi, ker mi je faking vroce,prej za meeting pa spusceni
Nakit: dala dol verizico, ki sem jo imela
Make-up: sem si naredila dopoldan za it na rojstni korektor,cotourting,blush, highlighter, obrvi, rjavo svetleco senco,belo,posvetljeno na notranji strani oci, maskaro, rozastordeco sminko oz rosewine odtenek, Chanel coco mademoiselle parfum
Počutje: dobro, sem se pa najedla na ful, dalec najbolj v celem tednu
Pijem: /
jem: nic ful sita, dopoldan oz okrog poldan sem saher tortico,potem pa doma juho z jajcnimi ulivanci,malo ribjega/morskega brodeta, svinjske zrezke,ajvar, popeceno polento,zeleno solato, malo cokolade, kocko jabolcne pite in se ene dve figi utrgala z drevesa na sprehodu po kosilu
Poslušam: /
Želim si: da resimo to stvar, kar pusca pralni,kriv je prikljicek v stanovanju sicer, ne novi pralni stroj. Da ne bi imela vec te nespecnosti in bi ok spala, to noc sem bila ene 2 uri budna. Po sladkem, cokoladi, palacinki z nutelo, torticah imam se vedno mokre sanje, ko postanem nazaj lacna, trenutno sem sita..
Rada imam: gledat mastersefa, tortice! :love: da me on pelje do primorske in se dobro razume s prijatelji in starsi,danes je se dve prijateljici na novo spoznal. Brskat po zbirki mojih parfumov, doma pri starsih, ceprav jih ne nosim tako veliko ali tako pogosto vec.
Ne maram: ko je on siten, se sitno/zivcno odzove. Ceprav velikokrat je tudi takrat,ko misli da mu jaz kaj slabega komentiram ali kritiziram, pa sploh ne mislim tako. Se vedno teh negativnih obcutkov povezanih z bivsim. Imam bonsaj,ki mi ga je dal pred par leti in zdaj so ful neki zaceli izrastki tega bonsaja poganjat in ful hitro rasti to leto,poletje,ko si ze mislil da je ta bonsai v nekem bolj crkjenem stanju,ker glavni del je odmrl, neki podmladki pa noro poganjajo. Zanj sicer skrbi mama,meni skoraj vse roze crkujejo ker sem do nedavnega na 3h lokacijah zivela. Zanimivo,glede na to,da naj bi bonsai veljal za duhovno rastlino.
Čakam: nic, malo pocivam, razmisljam/ se pripravljam, da bi slikala tiste tri parfume,ki jih zelim prodati,da jih na net dam.. bom mogoce se njega vprasala,kako se mu zdi da tisto prodam. En bodi mist in krema za telo so popolnoma nikoli uporabljeni,kupila samo zaradi popularnosti na netu, pa so meni osebno presladki..
Misel dneva: ze vsaj celo 2./2. Nosecnosti,ko sem ponoci lacna imam neke mokre sanje, da bi jedla cokoladno torto in danes se mi je uresnicila zelja in sem koncno jedla saherco!! Bom vzela s sabo v stanovanje se 2 vzorcka parfumov, in sicer Montale-Dark purple in Kilian -Woman in gold, sem sicer bolj minimalist in imam za zdaj samo 1 parfum v najinem stanovanju(Coco mademoiselle)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 17. Sep. 2023 17:21

Obleka: Kratke hlače na rožice, temno vijola kanotjerca ki jo imam ful rada in jo nosim prvič to poletje :hearts:
Lasje: čisti, speti v figico
Makeup: /
Nakit: čisto nič
Počutje: neki čudno anksiozna, ker ko razmišljam, me konkretno ta moment nič kaj posebej ne skrbi. drugače sproščena, udobno mi je v svoji koži, nežno se razgibavam na postelji in ugotavljam meje svoji gibljivosti.
Pijem: grenek čaj
Jem: prej sem datlje
Poslušam: Šume avtov čez odprto okno
Želim si: stisnit mojega in zaspat z njim :hearts: da bi bilo vse čimprej super in bp.
Rada imam: našo familijo, še zdej težko verjamem vsemu skupaj.
Čakam: it domov
Misel dneva: jej prosim.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 20. Sep. 2023 11:11

Obleka: svetlo siv komplet kratkih hlač in majčke
Lasje: speti v fino
Makeup: /
Nakit: poročni prstan
Počutje: pomirjena
Pijem: vodo
Jem: prej sem jedla zajtrk: kosmiči, banana, mleko
Poslušam: soseda, ki prenavlja hišo
Želim si: da se poletje še ne bi končalo
Rada imam: ko je vse ok. Ko smo vsi dobro in zdravi
Čakam: vikend
Misel dneva: Put putujem…
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 21. Sep. 2023 6:48

Obleka: crne dolgr pajkice, s kratkimi crna Bob Marley majica, ki ima se od vceraj vonj po Montalu-Dark purple-to je pa tako jesenski vonj!Baje prevladujoci noti vrtnica in sliva.
Lasje: v figi
Nakit: /
Make-up: /
Počutje: ful dobro, tako precisceno, ker nisem jedla med 16 in 7 zjutraj oz mogoce 17 in 7 zjutraj, rahlo misice utrujene od enega kratkega pilatesa na tesce/ketozo, posebej po nogah cutim
Pijem: crno kavo in vodo
jem: paketek jutranjih belvita piskot okus cokolada
Poslušam: nek yt
Želim si: da zacnem se kqj bolj na podrocju moje smeri brat,se izobrazevat,ker zdaj ze ful dni/tednov nsem nic
Rada imam: pilates, jogo, ko nimam nespecnosti in dobro spim,da je zdaj koncno zadovoljivo pocisceno in pospravljeno stanovanje :hearts: , z izjemo tiste sobe kjer mava kramo in hrano,ki bo sla v omarico v kuhinji, ko bo postavljena,da moljev vec ne vidim, prijatelje
Ne maram: ko je on siten
Čakam: da naprej pogledam en video o parfumih
Misel dneva: ga skrbi, da moja lakota in da sem bila vec casa brez jest sproza porod. :rolleyes: po zahodni astrologiji nismo vec z luno skorpionu, ma po indijski je baje do jutri zvecer 21 ure in do takrat ne bi smela rodit. :rolleyes:
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 21. Sep. 2023 8:22

hayley napisal/-a:Misel dneva: ga skrbi, da moja lakota in da sem bila vec casa brez jest sproza porod. :rolleyes: po zahodni astrologiji nismo vec z luno skorpionu, ma po indijski je baje do jutri zvecer 21 ure in do takrat ne bi smela rodit. :rolleyes:


Malo šale, ampak a ime bosta numerološko izbrala? :lach:
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 21. Sep. 2023 8:29

Ne, je pa 1x imel idejo da bi glede na neke zloge zbiral imena, glede na to kdaj bi bil rojen,samo bi mogel met enih 12 v naprej pripravljenih. Tako da zdaj je ocitno ime ze izbrano navadno oz 2 je imel on na izbiro,je rekel da bo kao prasal astrologinjo katero od teh dveh bi bilo boljse, po drugi strani ga pa kar klice ze po enem od teh dveh imen ze ves cas.

Imam pa prijateljico in njenega moza, ki sta tudi na te stvari in jima je neka numerloginja al kako se rece svetovala da njej prinasa boljso prihodnost ce ima 2 priimka, ne samo mozevega...
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 21. Sep. 2023 19:41

Obleka: crne pajkice, majčka na pike
Lasje: čisti, v kiti
Makeup: /
Nakit: čisto nič
Počutje: navdušena, malo me je tudi strah. bajta je v kompletnem razsulu - škatle, cunje, oprema vsepovsod - tako da se psihično pripravljam da bom 2x globoko vdihnila, zbrcala vso šaro na stran in se probala ne sekirat zaradi tega. je več dnevov ko klobas.
Pijem: grenek čaj
Jem: carbapalooza, priznam. pri sebi mam odprt in na pol pojet kinder bueno, vrečo datljev, čokoladne piškote in sezamove ploščice. snackam že cel večer po malem.
Poslušam: blacklist se mi vrti v ozadju, sem že na koncu prve sezone.
Želim si: da bi danes dolgo in dobro spala.
Rada imam: našo familijo, dejstvo da smo vsi relativno ok in zdravi. mi ni (več) samoumevno in upam da tako ostane. je prav da je človek hvaležen za to kar ima.
rada imam razširjeno familijo in kolege, zadnje tedne nam ful pomagajo s čimerkoli jih prosimo. še nekaj casa bomo rabili malo pomoči, da se ufuramo v nov ritem, potem pa upam (in si želim) da jim bom lahko en dan vrnila vse te usluge.
Čakam: jutri popoldne!
Misel dneva: samo še malo, samo še malo!
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 26. Sep. 2023 11:50

Obleka: trenirka za delo, prevelika majica na kratke, čist preživeta jopca, ampak kaj čem za v svinarijo je ok
Lasje: v figi
Makeup: sp krema, korektor, barvast vazelin
Nakit: pirsi
Počutje: jezna na delavca in na njegovo mt, nekak se morm umirit, študiram da si enga narolam čeprav je mogoče mal zgodaj glede na to, da sem si zadala da pred 15to ne več
Pijem: nič
Jem: nič, tud nisem še in tud ne vem če mi bo od vse jeze kej kmal pasal
Poslušam: svoje jezne misli
Želim si: da bi še jaz mela koga na kogar bi se loh obrnila s svojimi težavami in mu jih vse prelila, sej ne rečem mojmu že lahko kaj potežim sam trenutno še ni v stanju da bi poleg svojih nosil še moje težave, kolegice pa žal čist premalkrat vidm da bi potem v tistih redkih trenutkih ko mamo vse čas še s težavami težila
Rada imam: njega, ko folk ne prestopa mej in ne sfukava mojih težko prisluženih stvari
Ne maram: da daš vse in še več in se to ne ceni, še več potepta se vse skupaj pljuni na vse in ko te j***
Čakam: delavca kaj ko bo še trajal da pride, upam sam da se ne ohladim preveč, ker je konc z mojo toleranco
Misel dneva: FY :mad:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 26. Sep. 2023 17:31

Obleka: crne dolge pajkice, s kratkimi bela majica
Lasje: spusceni
Nakit: /
Make-up: /
Počutje: dobro,ful je lazje doma kot v porodnisnici oz ful je lazje odkar dodajam adaptirano mleko, ko sem bila v porodnisnici in ni imel adaptiranega mleka s eje skos drl (oz od 1. Do 3 dneva po porodu vsak dan bolj)in js tam se matrala kaj naredit, je bil pa skos pri meni, v tisti porodnisnici noben ne pomaga da bi dojencka vzeli ga nahranili ali karkoli, vse mores sam, ..sem samo cudno gledala ko je dns patronazna rekla, da verjetno nism vedela koliko adaptiranega so mu na eno dozo dali v pordnisnici, ker ga odpeljejo, fak nou, noben ga ni odpeljal vse sem mogla sama delat, se da potrebuje adaptirano mi ni noben povedal.. do 3. Dne.., kasneje sem mu pa sama dajala mleko in ga sama tehtala pred on po dojenjem...
Pijem: /
jem: prej par nekih polnozrnatoh ploscic, nekaterino, jogurt, 1 belo zemljo z domaco salamo
Poslušam: kosilnico odzunaj
Želim si: da bi sli cez vikend kaj do starsev ali naslednji vikend, kdaj oni pridejo sem ne vem, nimava tudi se vedno zmontiranega par kosov pohistva ker monterja cakava..
Rada imam: ko spi in ne joce in da joce samo ko je lacen in potrm tiho ko ga nahranis, da lepo spi ponoci do zdaj in se zbudi samo za previjanje in hranjenje
Ne maram: ko dosti joce
Čakam: nic neki mam plan pometat po stanovanju in prat dat in moj bo prisel enkrat v nadaljnem iz trgovin, ampak mi prwv pase malo samq bit
Misel dneva: do zdaj je zaenkrat manj zahtevno z dojenckom kot sem od frendice, ki je letos rodila slisala, se pa tud on trudi pomagat in je vceraj zvecer in danes za kosilo on naredil za jest, sicer na moj ukaz, pobudo, ne lih samoiniciativno.. bon pa jutri cez dan sama ker se gre on v prestolnico dobit s kolegom iz Belgije ki je te dni pri nas.. zanimivo ima ze dva kolega, ki se baje trudita na otroku in ne moreta zaenkrat se zanosit, en iz Belgije, drugi z Berlina..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 08. Okt. 2023 12:03

Obleka: crne dolge pajkice, njegov svetlomoder hoodie
Lasje: spusceni, vceraj oprani
Nakit: /
Make-up: /
Počutje: malo sem bolna in imam malo vrocine od vnetih prsi, pojedla dva lekadola v zadnjih nekaj urah. Na splosno psihicno do sedaj bi pa rekla da kar dosti boljse kot noseca. Ko nimas casa niti razmisljat, tudi slabih misli nimas... do sedaj, pa se moj je tu zraven razen prvi tedenbil odsoten.
Pijem: na zadnje crno kavo, ima veliko boljsi okus nazaj, kot ko sem bila noseca!
jem: paketek jutranjih belvita piskot okus cokolad na zadnje, imela zajtrk malo cez 11..
Poslušam: dojencek se je pred par sekundami neki pretegoval, sicer spi, je tisina , moj je pa tudi na nekem rojstnodnevnem praznovanju sedaj in mi ne ravnokar pisalp, ce mi prinese kaj slascic ali mesa
Želim si: da se mi neha bolecina prsi in rane in otekanja. Da bi slo ok s selitvijo in najdeva v redu naslednji plac ali pa da ostaneva tukaj in njega poklicejo nazaj v to sluzbo.
Rada imam: ko mali spi vsaj 3 ure oz par ur v kosu cez dan. Ko imam cas likat in dat prat. Naso novo previjalno in predalnike. Novo omaro v kuhinji, nov pralni stroj, samo da bi se tiste nastavke ustimali. Novo posteljo -novo zmontirano pohistvo. Kuhanje.
Ne maram: ko se mali joce ali ga kaj matra po hranjenju. Te probleme s prsmi in dojenjem. Ko ne morem pocivst ko bi zelela.
Čakam: nic, ravno nekaj stvari polikala ko je mali spal, zdaj me je pa neka mocnejsa urltrujenost prijela
Misel dneva: /
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov