Trenutno...

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7745
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 21. Okt. 2023 12:50

Obleka: črna oprijeta trenirka -hlače, zelena bomažna majčka čez pletena krem kimona
Lasje: v figi
Nakit: /
Make-up: /
Počutje: utrujena, ful manj prehlajena kot včeraj, filing, da sem ok ni vročine, v primerjavi s prejšnjimi dnevi..
Pijem: /
jem:na zadnje za zajtrk paketek belvta piškot in še kakšen ovsen pišot sem prigriznila zdaj pred likanjem in pospravljanjem perila
Poslušam: na slusalkah ima nekaj od Kota the friend, mali spi, moj šel ven v trgovino
Želim si: hm...kaj pokadit it v miru, še kakšne masaže, dolgee, a je vse ok s to hrbtenico in vbodom, ko ful stisnem mišice celega telesa mislim, da čutim vbod od epiduralne.. Da bi šlo š naprej ok to dojenje.., imet čas in mir za pogledat izobraževalne videe do konca in brat knigo..
Rada imam: ko mali spi, masaaaažooo!, ko lahko v miru spijem kavo, ko lahko v miru pogledam kk izobraževalni video ali knjigo berem(no 9njige nisme že 10 dni nekje utegnila - je psihološka, ne kar neki sicer..
Čakam: če mi bo ostal čas, bom šla pogledat kake videe za telovadbo po nosečnosti, če ne pa čakam da moj pride nazaj s trgovine da začnem kosilo delat
Misel dneva: ja da sem že 2x ali 3x v zadnjem času sanjala bivšega, da neki vmesni čas ko sem s zjutraj zbudila, me je spet prijel modrosni zob, da mi raste, upam, da ne začne kj preveč, ker nima placa v ustah, čene se bom še s tem mogla ukvarjat..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 23. Okt. 2023 16:50

Obleka: usnjene črne legice, črn oprijet puli, kosmat bel brezrokavnik
Lasje: razmršeni
Nakit: pirsi, prstani, obesek
Make up: črn eyeliner, maskara, bb krema, vijolčna šminka, če mi ni on lihkar vse razmazal, važen da maskare ne maže več :lach:
Počutje: zadovoljena :D pa živčna ker čakam na en pomemben odgovor
Pijem: čaj...študiram še če bi enga kratkega al si dam rum v čaj?
Jem: trenutno nič
Poslušam: PF! :hearts:
Želim si: da se 0 v mailu v 1 spremeni
Rada imam: njega, sex, posel
Ne maram: čakanja! in živciranja posledično
Čakam: ODGOVOR!
Misel dneva: Če majo napisan da odgovorijo v 24 do 72 urah, a pol je možnost da odgovorijo danes al bodo čakal do zadnjega roka??!?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7745
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 25. Okt. 2023 14:11

Obleka: crna trenirka, bob marley majica s kratkimi, pod kovtrom
Lasje: v copu
Nakit: /
Make up: /
Počutje: utrujena, bolijo me bradavice( mislim da sem danes vsega skupaj spala 5 ur, ponavadi pa 6 ali 7 ali 8 in vec)
Pijem: na zadnje spar colo lihgt
Jem: za kosilo sem lososa v pecici, spinaco s sampinjoni, cebulo, cesnom, zeleno solato s paradiznikm, koruzo. Se mi zdi da porabim vec kalorij s kuhanjem in pospravljanjem posode, kot jih dobim iz hrane
Poslušam: nek kombi piska, pomivalni iz kuhinje
Želim si: cajt za polikat in pospravit perilo iz stojala, kaj sladkega, cokolade, samo tatretji teden po porodu smo meli sladko doma, ostalo nic.., masaze
Rada imam: ko mali spi, ko mam obkljukane opravke, ko je pocisceno, pospravljeno, ko moj naredi kaksno opravilo doma... sladko, pico, masazo
Ne maram: da v kopalnici pri pralnem se vedno pusca voda, non stop cistit potleh v kopalnici. Kako ima moj posastno razmetan avto, sem vidla vceraj ko sem ga 1. Vozila po porodu.
Čakam: da se spravim likat
Misel dneva: sem narocena k gin, kljukca za eno stvar
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7745
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 28. Okt. 2023 14:20

Obleka: temno modra trenirka spodaj, zgoraj crna konatirca in odprta modra karirasta srajca
Lasje: cop
Nakit: /
Make up: /
Počutje: sprosceno, cutim alko
Pijem: zdaj sem pri koncu enega kozarca'nikšičko tamno pivo', prej sm pa ze en kozarec 3,5 % laskega Burin.
Jem: nic na zadnje malo cokolade milka noisette
Poslušam: pecica sumi, '96 bulls - Kota the friend
Želim si: hmmm.. da ostane vsi zdravi , az in bliznji. Mama bila ta ali prejsnji teden na tem presejalnem testu za prsi( lih mi je sla beseda iz glave), oce pa tud neki pri zdravniku..
Rada imam: pivo, kuhanje(ceprav se ne bi bralna, ce bi kdaj se on pospravil in pomil, da bi imela vec casa, eno obdobje krajse je to redno delal, zdaj spet bolj vse js pomivam in dajam v stroj.., darila za malega.. Tisti z darili iz zlata, ne vem ce vejo, da moj v bistvu planira imet 3. :D ko imam v miru cas za kavo zjutraj. Koncno zivet v svojem stanovanju in ne s cimrami. Da sem lahko cel dan doma, v stanovanju in mi nikamor ni treba. Bit na porodniski in da ni treba v sluzbo. It's a blast. Mislim, da nikoli v zivljenju nisem bila toliko fraj in z mozgani na off, kot sem zdaj. Ko moj poskrbi oz malo popazi zanj in jaz lahko kuham oz sem malo fraj.
Ne maram: skrbi, ko je karkoli zdravstveno narobe z bliznjimi.
Čakam: da se spece burek
Misel dneva: da moremo it se kaj na sprehod, da bi brala knjigo, ce bo ostalo kaj casa in se lotila sobe za shranjevanje, ce bo cas in bom dovolj motivirana.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7745
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 31. Okt. 2023 10:45

Obleka: črne najlonke, rebrasto tricetrt temno modro s cvetlicnim potiskom krilo, bela pletena jopica, crne adidas telovadne, ker petk ali ceveljckev nimam nobenih v najinem stanovanju
Lasje: spusceni
Nakit: srebrna verizica
Make-up: /
Počutje: v stresu, cela trda, ker je moj cel zivcen in se nekaj drl pred potjo, ampak zdaj ze bolje, ker otrok je zaprl oci in je tiho, kar je v avtu, samo, ko je bil zaprt v lupinici v stanovanju na tleh se je drl
Pijem: nic, na zadnje crno kavo doma, ce ne bi bilo otroka, bi si vzela kapucin za s sabo naenem petrolu/bencinski... pa se cokoladni rogljicek po moznosti
jem:na zadnje paketek belvita peciva
Poslušam: /
Rada imam: ko je mali priden, tiho in spi
Ne matam: zivcnost od mojega, kriticnost, ko poplavi pralni stroj, to puscanje njegovih las po kopalnici in ciscenje za njim
Čakam: nic, da prispemo, ce bo delovalo da mali res trdno spi in ko se js malo bolj sprostim, bom pogledla en yt do konca
Misel dneva: nic..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3485
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 31. Okt. 2023 12:52

Obleka: svetlo siva Gap trenerka in navadna bela majčka s kratkimi rokavi
Lasje: na sveže pobarvani in umiti
Makeup: maskara
Nakit: zaradi otekle roke nisem nosila prstanov že en teden
Počutje: utrujena. Zaspana.
Pijem: /
Jem: zdaj nič
Poslušam: televizijo v ozadju
Želim si: da bi se vreme izboljšalo in bi vseeno lahko šli kam na oddih. Da bi se zunanja dela lahko pričela. Da mu uspe kar si je zadal.
Rada imam: moje tri :)
Čakam: družbo in obiske danes pozno popoldne
Misel dneva: Let it shine…
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7745
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 20. Nov. 2023 11:31

Obleka: crne adidas telovadne z belimi in lavanda crtami, bez hlace/jeans, tanka roza -fuksija jopica.
Lasje: oprani in ostrizeni 2 dni nazaj, polikani, pobarvani malo svetlejsi prameni
Makeup: concealer, contour, blush, rjavo sencilo na oceh, maskara. Chanel no.5 edt parfum
Nakit: srebrna verizica
Počutje: zaspana, vstala 15 do 6e, malo na trnih kako bo zdaj ta pot s cakanjem do 2 uri v lj, malo me je strah sitnarjenja mojega
Pijem: /
Jem: doma na zadnje razlicne stvari za zajtrk od masla in prsuta na popecen kruhu do masla in medu na popecenem kruhu
Poslušam: /moj ne mara radia v avtu
Želim si: spat
Rada imam: nemoteno spanje, it ven na pijaco(in tortico ) s prijateljicami, ko imam dovolj mleka da v dnevu ne rabin adaptiranega dodajat
Čakam: /
Misel dneva: /
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7745
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 20. Nov. 2023 11:37

hayley napisal/-a:Obleka: crne adidas telovadne z belimi in lavanda crtami, bež hlace/jeans, tanka roza -fuksija jopica.
Lasje: oprani in ostrizeni 2 dni nazaj, polikani, pobarvani malo svetlejsi prameni
Makeup: concealer, contour, blush, rjavo sencilo na oceh, maskara. Chanel no.5 edt parfum
Nakit: srebrna verizica
Počutje: zaspana, vstala 15 do 6e, malo na trnih kako bo zdaj ta pot s cakanjem do 2 uri v lj, malo me je strah sitnarjenja mojega
Pijem: /
Jem: doma na zadnje razlicne stvari za zajtrk od masla in prsuta na popecen kruhu do masla in medu na popecenem kruhu
Poslušam: /moj ne mara radia v avtu
Želim si: spat
Rada imam: nemoteno spanje, it ven na pijaco(in tortico ) s prijateljicami, ko imam dovolj mleka da v dnevu ne rabin adaptiranega dodajat
Čakam: /
Misel dneva: /
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 23. Nov. 2023 12:43

Obleka: bordo rdeče usnjene hlače, črna prosojna srajčka, spodaj korzet, gležnarji s peto
Lasje: speti v visok čop
Makeup:črn eyeliner, bordo rdeča šminka, puder, korektor, maskara, črn lak na nohtih
Nakit: pirsi, prstani, choker
Počutje: zadovoljna in zadovoljena ;D
Pijem: prej sem kavo
Jem: nič, za zajtrk sem kefir s chia semeni in kolagenom
Poslušam: radio iz delavnice
Želim si: da bi mel spet čas zame :oops:
Rada imam: seks, posel, itak njega no sam njega nimam sam rada :hearts:
Ne maram: da nima časa trenutno, mrazu
Čakam: da bo mel čas :mrgreen:
Misel dneva: tako blizu pa tako daleč
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3485
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 24. Nov. 2023 8:29

Obleka: temne skinny kavbojke in moder Superdry pulover. Obožujem ga.
Lasje: spuščeni
Makeup: nova labella na ustnicah, maskara
Nakit: mali uhančki
Počutje: dobro.
Pijem: Kavo z mleko
Jem: zdaj si bom pripravila zajtrk: kosmiče s toplim mlekom in koščki banane
Poslušam: /
Želim si: snega, da bi šli lahko drug vikend smučat, zdravja pri tamalih, da ji kljub vsemu uspe…
Rada imam: okrašeno Ljubljano in to magičnost, veselje meseca decembra, ko se zdi, da je vse mogoče.
Čakam: klica na razgovora
Misel dneva: Naj traja…
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7745
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 26. Nov. 2023 15:36

Obleka: temn modra trnirka spodaj, bombažna zelena majčka n v izrez zgoraj
Lasje: v figi
Makeup: /
Nakit: /
Počutje: sproščeno, malo čutim alkohola, spočito, mali je pri njem
Pijem: pivo Laško burin z 3,5 %
Jem: bo zdaj čez 5 min zeljna juha skuhana
Poslušam: /
Želim si: ammm...čokolado, saher tortico, kakšnih skupnih pijačk, srečanj s kolegicami
Rada imam: našo družinico, pivo, kuhanje, ko on karkoli postori kak opravek, karkoli pomaga v stanovanju, porodniškoooo :hearts: . Madona, če je bom še kdaj imela, ko to zaključim, ne bom nikoli več tako brezskrbna s samo enim otrokom.
Čakam: juho
Misel dneva: da pač na dneve, ko narediš sprehod z vsem tem sestavljanjem vozička, nošenjem malega gor in dol v bloku, ostane kar precej manj za ostale opravke v dnevu, zato do zdaj nisem marala sprhodov z vozičkom, v tem času, ko ne joče in ko se ne hrani, imam vsaj čas kaj nrdit po stanovanju, če ne grem ven..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7078
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 02. Dec. 2023 11:11

Obleka: črn pulover na v izrez, črne hlače
Lasje: speti v čop. Nizek. Ni preveč lep.
Makeup: /
Nakit: prstana
Počutje: ok. V pričakovanju delovnega popoldneva.
Pijem: metin čaj
Jem: /
Poslušam: Buttress-Brutus
Želim si: da bi bil odpovedni rok čimprej mimo
Rada imam: moje.
Čakam: /
Misel dneva: december je. Zaradi vsega kiča v trgovinah imam vsako leto težjo nalogo, da pridem v praznično razpoloženje, ko je čas.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7745
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 04. Dec. 2023 19:23

Obleka: crne pajkice, crna konatirca
Lasje: cop
Makeup: /
Nakit: /
Počutje: dobro, koncno mi je uspelo telovadit po 6 dneh, oz jogo sem imela pred 6 dnevi ma vseeno.
Pijem: pol kozarca piva Pelicon Yes boss!, ki je ostalo se od poznega kosila
Jem: rizoto s kremnim sirom, lososom, spinaco, buckami, suhimi gobami, ki je ostala od kosila
Poslušam: od sosedov tv in njega in tamalega v sosednji sobi, mali ful neke vzklike dela in ga je slisat..
Želim si: da ostane tako kot je in da se se midva uspeva z mojim se bolj zblizat in malo manj mogoce casa za ekrani za oba
Rada imam: gledanje serij zvecer, danes mam plan pogledat eno mastersefa in eno kriminalko, kao nordijska ampak na zalost govorijo ang, sm pa ful padla notr na zacetku, ceprav sem najprej zelela eno svedsko govoreco..
Čakam: serije
Misel dneva: da je super bit v svojem stanovanju in kuhat v miru...v primerjavi s prejsnjimi leti s cimri, s katerimi si nismo bili tako blizu..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3485
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 06. Dec. 2023 13:49

Obleka: temno modre kavbojke, črna majčka, siv volnen pulover čez ramena
Lasje: spuščeni
Makeup: maskara, labella
Nakit: /
Počutje: dobro
Pijem: vodo
Jem: prej sem smoki grickala
Poslušam: /
Želim si: da nam uspe
Rada imam: božično vzdušje, sneg, lučke na smrekicah…
Čakam: vikend, da gremo na smučarski oddih
Misel dneva: Naj bo letos božič bel :D
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2487
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 08. Dec. 2023 10:20

Obleka: temno sive hlace, rjav pulover, bordo rdec plasc, gleznarji
Lasje: v copu, naelektreni od puloverjev, salov, kap :<
Makeup: pet plasti balzama za ustnice
Nakit: /
Počutje: zebe me, malo dolgocasno
Pijem: drugo kavo, bolj zato, da me pogreje, kot zaradi kofeina
Jem: prej sem sirovo
Poslušam: sumenje klime in grelca, v skladiscu nekaj delajo
Želim si: da bi lahko malo bolj uzivala v veselem decembru
Rada imam: zasnezeno zimo, ce ne traja vec kot 1 teden, tople napitke (tudi poleti ;D ), posteljo
Čakam: da pridejo ene pakete pobrat, da koncajo v skladiscu, da grem lahko po malici od doma naprej delat
Misel dneva: :muede: :snowman:

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron