Trenutno...

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7498
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 21. Mar. 2020 10:51

Obleka: črne pajkice, črna majca
Lasje: lih oprani, valoviti, še malo vlažni
Make-up: nič
Nakit: nič
Počutje: dobro, dober občutek po telovadbi še vedno, rahlo me bolijo mišice, že lačna
Jem: nič, na zadnje bil zajtrk pečena zmešana jajca, pršut, kruh s semeni
pijem: vodo
Poslušam: ptiče slišt skoz okno
Želim si: da bo šla v redu naslednji teden služba od doma, hrano, mi že kruli, še kakšne rože za v sobo, tako so fajn popestrile te vrtnice :hearts:
Rad imam: filing, ko se zbufiš, imaš občutek, da je spet delovni dan in potem po par sekundah, ko prideš k sebi, realiziraš, da je sobota :hearts:
Sovražim: /
Čakam: da nazaj grem brat
Trenutna misel: da mi je fajn k sm lih malo shujšala se mi zdi med to karanteno, ali je pa samo krivo, da sem v tistih dnevih v mesecu, ko si najbolj lean zardi hormonov. Mogoče ima pa le vezo, da nisem v službi, kjer imamo kup prigrizkov za med obroki, od vseh možnih oreščkkov, slanih, neslanih, grisinijev, čokolad, sadnih ploščic, proteinskih čokoladic, piškotov..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2436
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 21. Mar. 2020 12:04

Obleka: zelena dolga majcka z rozastim potiskom, oranzne trenirkaste hlace, japonke z zlatimi blescicami, ki sem si jih morala kupit na mestu, ker so me stopala v prejsnjih sandalih bolela & zatekla in nisem hotela vec koraka narediti v njih. Zelo stylish, skratka.
Lasje: v figi. Tudi stylish.
Make-up: nic
Nakit: nic
Počutje: utrujeno, navelicano, dolgcas, vroce, kot da imam 100 kil
Jem: prej pojedla brownie s sladoledom
pijem: ledeno kavo
Poslušam: ljudi okoli (na varni razdalji, lol), zvoke iz kuhinje
Želim si: da bi tale norija sla hitro mimo, da bo vse vredu z mano in malim, ko se odloci priti. Da bi se vsaj enkrat zbudila naspana.
Rada imam: kavo. Lezanje na plazi, po moznosti na Tajskem ali v Indoneziji.
Sovražim: zaspanost. Novice. Socialna omrezja.
Čakam: kratkorocno nic
Trenutna misel: norisnica.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7498
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 22. Mar. 2020 15:03

Obleka: črne pajkice, črna majčka, zavita v deko
Lasje: valoviti
Make-up: nič
Nakit: nič
Počutje: uredu, manjka mi kaj sladkega, ker skoraj že cel teden nisem nič
Jem: nič, na zadnje za kosilo polnozrnate špagete s tuno in začimbami, rdečo peso
pijem: lih sem si naredila kavo z mlekom
Poslušam: nič
Želim si: kakšne piškote ali čokolado, da mi rata nek projekt v službi, pogledat kako serijo ali kaj smešnega za sprostitev, sem že naveličana tega gradiva
Rad imam: ko mi gre dobro v službi, smeh, kavo
Sovražim: /
Trenutna misel: da me zelo zanima, če bo karantena samo še ta teden in se bo potem šlo v službo in nič več od doma ali kaj bo..
Sem vidla prej skoz okno, od daleč lih enega, ki je odhajal iz parka in je imel lase iste barve kot T, isto frizuro, isto bundo, hlače iste, isti način hoje, telovadne tudi isti model, sam da niso čist bele ble oz saj ne vem točno katere vse je on imel.. sam najbrž je bil bolj kakšen mlajši, mogoče srednješolec.. T itak ne bi imel kaj delat tukaj..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7498
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 24. Mar. 2020 18:03

Obleka: trenirka,flis zgoraj, zavita v deko
Lasje: spuščeni
Make-up: nič
Nakit: nič
Počutje: bedno, pms, lačna, napihnjeno, kr se skos s čaji in vodo nalivam
Jem: nič, prej datlje
pijem: lih sem si naredila kavo z mlekom :hearts: :hearts:
Poslušam: nič
Želim si: kakšne piškote ali čokolado - ful, pa da bi lahko prišel bivši jutri k meni delat od doma, da bova skupi delala od doma, samo se bojim zrd virusa, pa naj bi bli obiski prepovedani, že prejšnji teden sem ga skenslala zaradi virusa, zdaj bi mi pa res že pašala družba, sem sama doma od torka prejšnji teden pa še cela nejevolna od pmsja..
Rad imam: kavo :hearts: :hearts: , sonce, hrano
Sovražim: ta veter mi gre tako na k***c, pa mrzlo vreme
Trenutna misel: da ne vem al pustit jutri bivšemu da pride k meni ali ne, ker sem imela namen it konec tedna domov k mojim in se bojim, da bi jih slučajno kaj nalezla.. + ne vem, a bi se mogla obleči bolj formalno za video sestanek? Oz. ne vem niti ali bo video ali mogoče samo avdio in skupen chat?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7498
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 28. Mar. 2020 15:29

Obleka: črn in sive pajkice, moder pulover
Lasje: spuščeni, valoviti
Make-up: nič
Nakit: nič
Počutje: super, zadovoljno, hvaležno za vse kar imam zdaj, uživam ob kavi in miru v stanovanju
Jem: par mandljev in indijskih oreščkov
pijem: lih sem si skuhala kavo z mlekom :hearts: :hearts:
Poslušam: zgornji sosed vsaketoliko nekaj ropota, kot vedno, hiperaktiven človek
Želim si: da bo vse ok s službo po tej karanteni, mogoče kakšnega potovanja/ izleta enkrat v prihodnosti
Rad imam: kavo :hearts: :hearts: ; indijske oreščke :hearts: - stvar konkurira čokoladi (in avokadu), sam na žalost niso nič manj kalorični; gledat standup pred spanjem :hearts:, še dodatno mi je fajn, ko me bolijo trebušne mišice ob smejanju, me spomne, da sem tudi za telo nekaj produktivnega delala v zadnjem času..
b]Sovražim:[/b] nič
Trenutna misel: Me skrbi, do kdaj bo karantena, sicer mi je super bit sama v stanovanju in delat od doma, sem že ena 2 tedna sama, sem verjetno tudi samotar po duši, ampak dlje kot bo trajalo, slabši bo vpliv na službo in gospodarstvo..
Študiram, da če pride jutri bivši na kosilo, bom najbrž delala riž in neko meso, zanj more meso obvezno bit pri vseh obrokih, čene ni dobr, riž mu je pa najljubša OH priloga, pašta mu ni, lih kontra kt meni, riž najmanj zanimiv za jest, najboljše so pa pašte.. + ugotavljam, da določene hrane, kot so tortelini ali njoki, nisem jedla že od osnovne šole, doma ne delamo tega, plus js nikol nisem delala..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7498
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 01. Apr. 2020 18:00

Obleka: črne pajkice, zelen flis zgoraj, zavita v deko
Lasje: v čopu, bom oprala bolj pozno proti večeru
Make-up: nič, šla danes na sprehod brez nič
Nakit: nič
Počutje: ma tako, malo sitno, ne da se mi enih stvari učit, skos sem lačna, kar je ta karantena
Jem: nič več danes, na zadnje nekaj datljov
pijem: ostanek že bolj mrzlega metinega čaja z limeto
Poslušam: nič
Želim si: petek, vikend, čokolade, pice, kakršnekoli hrane.., v redu odgovore pri mailih..
Rad imam: del dneva, ko končam s službo, čisto stanovanje, pleskavice, datlje..
Čakam zajtrk jutri zjutraj :D Da nazaj se lotim brat, pa mal bolj pol da pogledam še malo enga yt videa in še na kka čik grem..
Sovražim: da me dela živčno, ker ne vem, kje sem s težo, ker se ful malo gibljem zadnji čas in na zadnje sem se tehtala doma..
Trenutna misel: da upam, da kolega, ki se vozita iz lj v naš kraj vsak teden in kontra kaj odpišeta, če sta že šla ta teden in kakšno je stanje glede preverjanja.. :/ . Sicer mene malo skrbi, onadva sta pa čist brezskrbna glede tega..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7498
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 04. Apr. 2020 10:33

obleka: črne in sive pajkice, črna majčka..(ja, nisem bila oblečena za ven, odkar sem bila na zadnje v službi, 3 tedne približno?)
lasje: čisti, spuščeni, naravno valoviti
make-up: nič
nakit: nič
počutje: zadovoljno, pomirjeno, sproščeno, malo lačna, v pričakovanju ponedeljkovega sestanka, da izvem kako bodo stvari z mano v službi naprej..
jem: na zadnje par mandljev
pijem: vodo
Poslušam: nič
Sedim na: pisarniškem stolu za mizo
prvi napis, ko pogledaš stran od računalnika: afrodita
rada imam: to stanovanje, bit sama v stanovanju in mir, dober/ produktiven dan v službi - od doma
želim si da nam gre v službi dobro naprej, bit kje ob/ na morju
čakam: da bo čas za delat kosilo, lačna, tokrat bom pa kr ene špagete, malo OH za spremembo, prvič v tem tednu (za kosilo),
sestanek v pon., da izvem, kako bo s službo naprej ali bom na čakanju al kaj bo, sem mogla rabit zdaj od 3. tedna karantene naprej 1 dan dopusta na teden (letošnjega, ker nimam lanskega, ostali pa lanskega)
misel dneva: da raje koristim 1 dan dopusta na teden, kot da bi bila vse dni na čakanju in ob 20% plače (ali celo odpuščena) :/ ( če karantena ne traja dolgo). Je pa res, da, ker sem šele prvo leto redno zaposlena, nimam sploh občutka, kako je s temi dopusti, koliko se ga porabi in kakšen je občutek, če imaš par dni manj oz. odvisno koliko dolgo bo ta karantena trajala.. Sodelavec je mnenja, da ne bo konca pred junijem. :/
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7498
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 07. Apr. 2020 17:21

obleka: črne pajkice, črna majčka..
lasje: za oprat, jih bom pol bolj zvečer
make-up: nič,bla zuni brez nič
nakit: nič
počutje: aaa! sita tega gradiva :tot: , zelo leno, lačna, malo me bolijo mišice od jutranje telovadbe
jem: nekaj časa nazaj banano, manjšo pomarančo, grški jogurt, par datljev
pijem: metin čaj s citrusi
Poslušam: zgornji sosed nekej ropota
rada imam: komplimente, grški jogurt
želim si kakšnega peciva, da oddam nekaj do jutri zvečer, tako kot mora bit/ uspešno narejeno
čakam: da grem domov v čet po službi, da končam danes s tem in bo čas za standup
misel dneva: da komaj čakam, da bom jedla potico al kaj podobnega, ko domov pridem :D Da se ne veselim malo bolj generalnega čiščenja preden grem.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7498
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 13. Apr. 2020 9:32

obleka: trenirka
lasje: jih bom danes oprala
make-up: nič
nakit: nič
počutje:malo čutim utrujene mišice od teka in telovadbe, dobro, lačno
jem: orehe
pijem: vodo
Poslušam: nič
rada imam: komplimente, kavo
želim si kak šoping, nisem zapravila še nič, odkar sem začela z novo službo, razen najemnin, vinjete, bencina, za hrano.. :? , malo shujšat nazaj..
čakam: kosilo
misel dneva: da bi imela še par fraj dni, da upam, da bo jutri na sestanku vse ok, brez kakšnih slabih novic, pa a bom eno stvar hitro zrihtala do konca..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7498
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 16. Apr. 2020 16:31

obleka: črna trenirka spodaj in roza pulover zgori
lasje: spuščeni, zlikani
make-up: nič
nakit: nič
počutje: utrujeno, sito od hrane, ampak bi lahko brez problemov še naprej jedla, malo razočarano, ker nič ne skrbim za postavo in količino hrane zadnji čas (dokler sem imela unga jebača, mi je on ful dajal motivacijo, zdaj očitno ni nobene take stvari..), bolijo me stopala in žulji od teka, še od včeraj in prejšnjih dni, danes ne bom šla tečt, bom od zdaj naprej samo vaje za moč delala..
jem: prej banano, frtaljo z zelišči in pršutom, neke piškote s čokolado in lešnikov kremo.. končala s hrano za danes
pijem: metin čaj z aromo citrusov :hearts:
Poslušam: žvrgolenje ptičev
Sedim na: stolu za mizo v kuhinji
prvi napis, ko pogledaš stran od računalnika: formilacija..
rada imam: hrano, bit sama v stanovanju v Lj
želim si vikend, da se ne bi redila več
čakam: nič, da nazaj grem brat
misel dneva: da sem vesela, da sem končala za danes in da komaj čakam, da jutri končam in bo vikend.. in da mislim da bom šla v ned proti večeru nazaj v Lj
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
LinaTE
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 24. 2. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a LinaTE » 28. Apr. 2020 9:08

obleka: trenirka, majica
lasje: spuščeni
nakit: prstan, uhani
make-up: -
počutje: odlično
jem: ravno popila smothie
pijem: vodo
poslušam: dalmatinske
želim si: da trenutna situacija čim prej mine
rad/a imam: družino, prijatelje
sovražim:golobe :D
čakam: da vse skupaj čim prej mine :D
misel dneva: vse bo ok
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7498
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 28. Apr. 2020 19:30

obleka: črne pajkice, domska majčka s kratkimi iz rožne :D
lasje: nakodrani/ valoviti, sprednji del las spet v čopu odzadej
make-up: imam še gor makeup od službe danes
nakit: uhani
počutje: utrujeno, malo tko lačno/švoh
jem: na zadnje banano, grški jogurt, malo slanih arašidov
pijem: nekaj časa nazaj irish coffee z mlekom :kaffe: :love:
Poslušam: zvonenje zvona
Sedim na: stolu za pisalno mizo
rada imam: sodelavca, ki mi vedno polepša dan v službi, ker vedno kakšne komplimente dobivam in na sploh je dobra energija :hearts: , oreščke - arašide in indijske, irish coffee, bit sama v stanovanju, čisto stanovanje
želim si bit čimbolj produktivna
čakam: nič
misel dneva: da mi yt neke bizarnosti predlaga :eek: , sem gledla nek video 'Ukrainian Adult Posing As A 6 Year Old', kao ena k jo posvojijo in ma neko motnjo se pretvarja, da je otrok in v resnici odrasla in je psihično motena in naklepa umor svojih posvojiteljev in jih ponoči gleda, ko spijo.. Karkoli je res, prispevek resnično tako zmontiran, da res izpade kot iz nevemkakšne grozljivke.. mene je kar strah ko take stvari gledam.. sem včeraj imela namen poslušat meditacjo in pol, ko sem tisto pogledla, me je kar minila meditacija..
Da mi teži, ker starši skor nek pritisk delajo name, kdaj bom prišla domov, da se pol skor krivo počutim, ker sem tukaj.. Imela bi možnost it domov že danes po službi, ker do konca tedna delam od doma.. samo še ne vem točno kdaj bom šla..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7498
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 04. Maj. 2020 19:13

obleka: črne pajkice, siva domska majčka iz študenta
lasje: spuščeni, skuštrani
nakit: uhani
make-up: še vedno ostanki od službe
počutje: dobro, sodelavc mi je lih kar sporoču, da mojemu akumulatorju od avta dobro kaže, ker se polne pri njem :D , upam, da bo jutri vse ok, spet sem ful lačna :( , tako, prijetno, ko imaš koga, ki takoj priskoči na pomoč, ko jo rabiš..
jem: nič, na zadnje sem grški jogurt, jagode, par vafljev/piškotov z lešnikovo kremo
pijem: prej irish kavo z mlekom
poslušam: nič
želim si: da čimprej mine pandemija obdobje in da bo čim manj vpliva na gospodarstvo, da bi mi podaljšali zdajšnjo službo po izteku enoletne pogodbe, da gre vse čim bolje v službi, da bo jutri vse ok z avtom, sladoled, čokolade.., da mi gre čimveč te snovi iz gradiva v glavo..
rad/a imam: tega sodelavca :D , dejstvo da bom lahko jutri spet od doma delala, češnje!! jedla prve ta vikend, komaj čakam, da jih bo malo več in jih bom nesla še v službo, najbrž naslednji teden.., frendico in njene fotke iz tržnice v Kurdistanu, ful zanimivo videt nek mal drugačen svet..
sovražim: ko je kak bolj slabši dan v službi
čakam: da nazaj grem brat, da bo čas za it spat in malo čilat pred spanjem, hrano - zajtrk jutri zjutri..
misel dneva: da je blo zakon po dolgem času spet pit kapučin v kafiču
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7498
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 09. Maj. 2020 10:19

obleka: sive vzorčaste pajkice, moder oprijet pulover
lasje: valoviti, skuštrani, lih kar sem se naročila pri frizerju za striženje in barvanje čez dva tedna :)
nakit: /
make-up: /
počutje: naspano po 14 urah spanja z eno uro budnosti vmes in totalno nemotivirano za delo in živčno, ker me vse prehiteva..
jem: zjutraj za zajtrk pečen toast iz graham žemlje s pečenim jajcem in malo salame in začimbami
pijem: vodo
poslušam: Milky Chance - We Didn't Make It To The Moon
želim si: da mi uspe vse čim bolje speljat oz po pričakovanjih, pico, da bi se mi nazaj malo zmanjšal apetit, da se mi ne bi bilo treba domov nazaj vozit ta vikend, ker nimam ravno največ časa..
rad/a imam: kapučin, spanje, vikend
sovražim: raje ne začnem razmišljat o tem
čakam:
da se mi bo uspelo spravit učit, mogoče grem še na en čik prej
misel dneva: da je bila edina produktivna stvar do zdaj danes, da sem poklicala k frizerju..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7498
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 14. Maj. 2020 20:02

obleka: črne pajkice, moder oprijet pulover, flis, ovita v deko
lasje: valoviti, spuščeni
nakit: /
make-up: lih sem si odstranila bb kremo in maskaro
počutje: ful lačna, mraz mi je, bolj meh, vsi dnevi so faking isti, samo, da po novem nimam več stanovanja zase, ampak nazaj cimre in da jutri morem še na servis peljat avto..
jem: nič, na zadnje češnje in par grančereale piškotov
pijem: že mrzel ostanek metinega čaja
poslušam: cimre bolj od daleč
želim si:da mi uspe čim prej naredit za službo, kar morem jutri naredit/ končat, vikenda, da bi bla sama v fletu, res je bil luksuz ta dva meseca arantene
rad/a imam: ko mi zvoni službeni in je na zaslonu 'samo' ime od sodelavca :hail: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts:
sovražim: da ne morem jest čokolade, kolikor bi želela..
čakam: da bo ura za spat in malo yta pred spanjem, da jutri končam s službo in sevisom, da dobim nazaj fešto..
misel dneva: fake it till you make it, že zadnjih par mesecev..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov