Top Shop/TV prodaja [ZT]

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kaj menite o TV prodaji izdelkov?

Sem poizkusil/a in sem zadovoljen/a
3
17%
Sem poizkusil/a in nisem zadovoljen/a
4
22%
Nisem poizkusil/a, a želim
1
6%
Čista izguba denarja
10
56%
Skupaj glasov : 18

Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 18. Avg. 2005 11:06

Mah ni šans da to kej pomaga. Vse je en bullshit.!!!
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 18. Avg. 2005 11:07

sofia83 napisal/-a:Ja kam pa nej bi pol ta stopljena maščoba čudežno "izginla"? Razmisl mal ... Ne morm verjet, da folk še naseda tem instant zadevam ... :?


ja, v vene :rofl: :rofl: kam pa te...
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
Tamala`
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 31. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala` » 18. Avg. 2005 11:08

bejbika napisal/-a:
CorfuGirl napisal/-a:Kaj pa pravte na uni solarni pas(nevem kak se mu reče)ki ti "baje" topi maščobo dol???Hmmm...a naj bi kaj pomagal?Si ga frendica hoče kupt,pa ne bi rada da kup neko sr*****!

a špehopuc?
pomoje to nč ne dela ... pol bi bli vsi suhi in lepi in zdravi brez špeha

Pomoje je kar tak učinek kot pri unih metuljčkih.. ga ni...
Če prav bejbika.. če si se smejala se mišice napenjajo in delajo.. mogoče je pa to poanta metuljčkov :D

jst sem vzela un Bun&thigh max in prmejdun da če ga dejansko uporabljaš deluje.. priznam.. imam manjšo rit :D
Uporabniški avatar
CorfuGirl
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 9. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a CorfuGirl » 18. Avg. 2005 11:08

sofia83 napisal/-a:Ja kam pa nej bi pol ta stopljena maščoba čudežno "izginla"? Razmisl mal ... Ne morm verjet, da folk še naseda tem instant zadevam ... :?



Saj glih v tem je point ka nikamor ne izgine.ok,saj se ti mogoče stopi,AMPAK po moje gre sam tu odvečna voda ven in ko kaj spiješ...ups,spet gre vse nazaj,...
Uporabniški avatar
CorfuGirl
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 9. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a CorfuGirl » 18. Avg. 2005 11:09

lun|ca napisal/-a:Imamo kar nekaj stvari od te prodaje doma, pa se na večini od njih nabira prah :roll:


Kaj pa mate doma?Mal se razpiši da vidmo če je kaj za uporabit al ne :lol:
Uporabniški avatar
t-e-a
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 195
Na forumu od: 18. 2. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a t-e-a » 18. Avg. 2005 11:13

Mi mamo un sesauc ka nj bi človeka dvignu pr ns pa še drobtine s tal noče :lol:
to je pa tud use ker ne nasedamo več od takrt ... ma pa babi ful tega ... ma že skladišče u bajt - kupla je un za ameriške palačinke pa pekač ka loh več stvari hkrat pečeš pa še in še tega ...
Uporabniški avatar
@
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 2. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a @ » 18. Avg. 2005 11:13

Mene je že parkrat kkšna stvar premamla, ampak sem si potem zadnji trenutek premislila, tko da si do dons še nism nobene stvari naročila... Ampak vidm, da vas je kr neki, k so vas naplahtal - pa sem mislila, da sem jst naivna, hehe... :D
Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 18. Avg. 2005 11:16

nism še nikol nč naročila in tud ne mislim, to je sam en nategvanje folka :twisted:

itaq, pa sploh ne gledam več topshopa, k mi reeeeeeees najeda :evil:
Uporabniški avatar
Ange|ina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 26. 8. 2004
Kraj: Pred tipkovnico in ekranom :)

Neprebrana objavaNapisal/-a Ange|ina » 18. Avg. 2005 11:18

kolega ma magic bulet mešalnik.. kul je za led topit pa šejke ipd. delat.. če pač nimaš navadnga mikserja za te zadeve je ok.. za hrano prpravlat pa je reku da sux, da se vse prime.. koktejle pa sorbete nam je pa supr naredu :D

Angie
Aye papi eres tan grande y tan duro, Y me lo da tan bueno, Tu eres mi pecado mortal, Coje lo otra vez!!
Uporabniški avatar
matea
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 82
Na forumu od: 12. 9. 2004
Kraj: PrImOrSkA

Neprebrana objavaNapisal/-a matea » 18. Avg. 2005 14:31

Vermilion napisal/-a:nism še nikol nč naročila in tud ne mislim, to je sam en nategvanje folka :twisted:

itaq, pa sploh ne gledam več topshopa, k mi reeeeeeees najeda :evil:


ja tud js ne.. ko sm bla pa manjša pa sm ful rada gledla. sam pol sem vidla pri drugih kok bogi izdelki pridejo.
drgač moj tata je kupiu tist AB KING pro, k nej bi ful lažje delu trebušnjake, pa so jih nek časa delali, pa se ni nič poznalo, zj pa je mamo od tizga začnu bolet vrat pa so nehali. zj morm pa js brisat prah z njega( kokr da ni dovolj ostalih stvari :evil: )
skratka brezveze, pa ful drago(še posebi tiste barve za steklo :/ ) rajš kupim v trgovini, če ne zarad druzga zarad vseh tistih poštnin k jih morš drgač rihtat..
:cool:
Uporabniški avatar
laram
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 792
Na forumu od: 29. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a laram » 18. Avg. 2005 15:12

Edina stvar, ki smo jo kupili iz teh reklam je jogi Dormeo. V bistvu smo kupili za vse postelje. Nevem, meni je ql, drugače si pa teh for od obližev do ponv ne bi kupila.
Uporabniški avatar
steLLcy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 809
Na forumu od: 9. 8. 2004
Kraj: CeLjE

Neprebrana objavaNapisal/-a steLLcy » 18. Avg. 2005 16:09

sAdie napisal/-a:ne najboljsi so oni ti đi (al nekak tak), oblizi proti hujsanju... :rofl: sej ne mors no...pa neke patike so ble ko samo po prstih hodis pa kao shujsas...

looooooooollllllllllll
ne vem no.. lol... kdo to kupi... lol... pa kdo vrjame, da si boš nalepu obliž pa boš jedu, pa jedu, pa jedu, ....lol... pa boš suh!.... jao.....

dedi ma dormeo, pa je ful zadovoln, mami pa nek parni čistilec al ka... itak sam še ena navleka...
Waiting in the queue oh whoopee doo
jancy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 354
Na forumu od: 17. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a jancy » 18. Avg. 2005 17:33

jaz ne nasedam, moja mama pa. :D doma mamo palačinkarja, ki smo ga uporabli enkrat (palačinke so z njim ful premale), neko ponev za piščanca, ki smo jo tudi mislim da uporabli enkrat, pol power juicer, ki je od vseh stvari še daleč najboljši, še zdaleč pa ne tak čudežen, kot naj bi bil. :D
I don''t have to worry.
My mother does it for me.
Loesje
Uporabniški avatar
lun|ca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 2. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lun|ca » 18. Avg. 2005 17:44

CorfuGirl napisal/-a:
lun|ca napisal/-a:Imamo kar nekaj stvari od te prodaje doma, pa se na večini od njih nabira prah :roll:


Kaj pa mate doma?Mal se razpiši da vidmo če je kaj za uporabit al ne :lol:


Pa tist orbitrek, pa turbo maximus al kaj je, pa nek aparat za sok delat, pa spet en aparat za nekaj miksat skup, pa še kaj bi se našlo, sam se ne spomnem teh stvari, ker jih nič ne uporabljamo... Lahko odkupiš kaj če hočeš :lol:
Uporabniški avatar
izitanči
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 680
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: bela ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a izitanči » 18. Avg. 2005 18:24

Moja mami je kupila vok že pred leti, in ni bil slab.Ampak jaz pa tudi reklam ne morem teh gledat, tok mi grejo na jetra.
Pa ponavljajo se skos pa skos pa skos, da ćloveka prav to odbije od kakšnega koli nakupa.Mene že ne bojo nateg....!
Pa tisti obliži, in neki za zobe pobelt je blo .
Brez veze.....
Sončni zahod je mešanica, med pravljico in iluzijo. Ene največjih lepot, kar jih ponuja stvarstvo. Čista katarza človeškim čutom.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov