Stvari ki vas spomnijo na otroštvo

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
angie.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 164
Na forumu od: 29. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a angie. » 23. Apr. 2012 0:05

Nekaj risank iz mojih otroških let :) Sem večinoma gledala te kaj so bile na naših programih :D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vzAbNKaAN7k[/youtube]
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 23. Apr. 2012 2:36

What did you do?? Zdej morm USE pogledat pred spanjem :P
Uporabniški avatar
angie.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 164
Na forumu od: 29. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a angie. » 25. Apr. 2012 20:43

Hehe :) Meni pa ni dalo miru, ker se nisem spomnila kak se reče risanki Jajo in Pajo. Pa nisem šla spat, dokler je nisem najdla. V google sem vse mogoče pisala :D

Pa še nekaj, kar me spomni na osnovno šolo.

Slika

V nobeni trgovini je nisem več vidla. Potem pa sem odkrila, da jih imajo v Müllerju in zdaj vedno, ko grem tja si to kupim. Še vedno mi je taaak dobra :D
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 26. Apr. 2012 7:36

Slika

Kinder Lada...kak je blo pa to dobro...pravijo, da jo je Lino Lada nadomestila, ampak ni to to.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 26. Apr. 2012 8:40

angie. napisal/-a:Pa še nekaj, kar me spomni na osnovno šolo.

Slika

V nobeni trgovini je nisem več vidla. Potem pa sem odkrila, da jih imajo v Müllerju in zdaj vedno, ko grem tja si to kupim. Še vedno mi je taaak dobra :D


Ooooo Lilapause :D kak si se uspela na to spomnit :D prav šel bom v müllerja si jo kupit pa se bom verjetno spomno vse dogodivščine iz OŠ za nazaj medtem, ko jo bom jedo :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 26. Apr. 2012 9:21

Slika

Slika

Slika
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 26. Apr. 2012 12:08

Včasih ja bila ena revija o živalih..pa meli so tud oddajo :D "ljubitelji vseh živali..kužkov, ptic prijateljic.." :D pa se ne spomnim imena :( no kakorkoli že, pogosto se spomnim člankov v reviji in zadnjih strani, kjer so oglaševali živali iz zavetišč.. :)

pa še ena stvar, ki me spomne na otroštvo:
Slika
ko je mama dajala v pecivo..pa sem jaz to kr tak malo pila ( ja ja, se mi pozna še zdj :D).. :D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 26. Apr. 2012 13:11

gummitwist :)

Slika
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7042
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 26. Apr. 2012 13:17

Evelyn, mogoče Lord? To je bila obvezna revija, vsak nov izvod je bil moj :)

Slika
The world is as you are.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 26. Apr. 2012 13:25

Loooooord jaaa :D pa vedno sem brala pisma bralcev in se enkrat celo spravila pisat pa nikoli poslala :D
It was forever..but it didnt last long..
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 26. Apr. 2012 16:51

angie. napisal/-a: Pa še nekaj, kar me spomni na osnovno šolo.

Slika

V nobeni trgovini je nisem več vidla. Potem pa sem odkrila, da jih imajo v Müllerju in zdaj vedno, ko grem tja si to kupim. Še vedno mi je taaak dobra :D


Hehe, jaz sem ravno danes jagodno kupila :D Samo ta na zgornji sliki je ena nova variacija izpred par let... takrat smo imeli pa tiste ploščate originalne - in tud te imajo zdaj spet v Muellerju :cool:


Slika

Slika
Uporabniški avatar
Eući*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 477
Na forumu od: 8. 10. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Eući* » 05. Maj. 2012 12:53

o dobra tema ! :D Sploh zame, ker sem dost nostalgična pa rada obujam spomine ...

torej kaj me spomni na otroštvo

od igrač seveda barbike pa en ken heh, pa lego kocke tiste taprave, pa plišaste igračke, oboževala sem žoge, gumitvist, nintendo- super mario, gamboy, tamagoči rolarji, bicikel...pa od iger skrivanje, lovljenje, slepe miši, ristanc, kradenje zemlje, med dvema ognjema, pepček, fuzbal, odbitki, kocka, pa una igra kjer je en na golu, ostali si podajajo in če prejme določeno št zadetkov se ga cilja v rit heh, pa potem tud družabne igre kot so človek ne jezi se, štiri v vrsto, ugani kdo, monopoli, enka in druge igre s kartami kot so tablić, lažnivec, pujsek, remi, vojna, črni peter, pa zelo rada sem imela spomin ....spomnm se tut , da je učasih vsak torek bil bus veselja, kjer se je igralo od namiznega fuzbala, pikada, družabnih iger al se je kej izdelovalo, skratka lepi časi polni druženja.... od risank seveda pridejo v poštev legendarne cn , ki jih z današnjimi sploh ne moremo primerjati; tom in jerry, powerpuff girls, dex lab itd pa ringaraja in živ žav, ko sem celo prej ustajala zaradi tega, zelo dobre risanke so japonske dragon ball, pokemoni in mnoge, ne morem tut mimo telenovel, ki so me navdušile za španški jezik pa ameriška sunset beach, pa detektivske serije kor so columbo, murder she wrote, diagnoza umor, komisar rex, umori na podeželju pa humoristične serije, ki so ble večinoma na kanalu a,...od sladkarij pa vsekakor kinder jajček, lizike , čokoladke milky way, lila pausa, kinder bueno, bounty, twix, jafa piškoti, gumijasti bomboni, ledenke itd. itd

se opravičujem, da sem mal velik napisala, samo ni se mi dal slikc tok slik iskat....skratka imeli smo lepo in pestro otroštvo :)
Optimist: Person who travels on nothing from nowhere to happiness. :)
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 06. Maj. 2012 12:24

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 06. Maj. 2012 12:44

Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika
Slika Slika Slika Slika
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 06. Maj. 2012 13:07

How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov