Strah pred...

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 23. Jan. 2011 10:38

sirova štručka napisal/-a: no js še vedno trdim, da nimam fobije, s tem, ko se bojim glodalcev, je to pač gravž, ki mi ga je lepš videt crkjenga ku živga in mi ne bi blo problema strelat z zračno po njih :D
zdej se bo pa kdo oglasu kak sem grozna...
to ni še nč, un gravž je grozn, ne pa js :D
sej veveričke so mi pa lepe, ku majo take lepe repke :D
pa svizci, ku čokolado zavijejo :D


pa zajčki! :cheer:

Jaz se pa najbolj bojim bolezni.. pa nesreč (tako glede sebe kot svojih bližnjih :nein: ).
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 23. Jan. 2011 10:42

samo dveh stvari se bojim:

da mi ne bi uspelo v življenju izpolniti kar si želim, in da bi umrl z občutkom da mi ni uspelo, ker si nisem upal

ter, da bi umrl sam, osamljen in nobenega ob strani
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 23. Jan. 2011 12:57

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 18:26, skupaj popravljeno 1 krat.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 23. Jan. 2011 15:36

^^ Aja, damn, pol sem pa jaz za časom :D :oops:.. hvala za tole informacijo :cool:
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 23. Jan. 2011 17:45

Strah me je da se bom zadavla, ko bom goltala velike tablete, ki naj bi pomagale mojemu zdravju. :? Celo mali lekadol dam na štiri delčke :/
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 24. Jan. 2011 22:45

^^+1 na "zadušitev".
Jz vse tablete zdrobim z dvema žličkama (al pa žvečim in se potem zgražam nad obupnim okusom); kapsule pa "odprem". :/
Uporabniški avatar
tinxx.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 5. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a tinxx. » 20. Feb. 2011 13:32

jaz mam pa strah pred zaprtimi prostori.. :s
no more regrets, just dreams! ;)
Uporabniški avatar
KberryS
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 79
Na forumu od: 9. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a KberryS » 20. Feb. 2011 15:46

Letal, helihopterjev in na splošno vseh letečih predmetov in letenja z njimi.. Gravitacija je kurba, tehnika pa nezanesljiva, teroristov pa preveč.. :D
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7042
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 06. Sep. 2011 21:31

Jaz sem pa čez vikend odkrila nov strah-ko sem plezala čez sedeže v prtljažnik so me za finto zaprli not. Ajej, kako sem se začela dreti :? Tema in majhen prostor je zame očitno no no prostor.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
haylee
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 8. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a haylee » 06. Sep. 2011 22:08

Že od malega me je ful strah medvedov - zato fuul nerada hodim po gozdovih, če pa že, pa mam vedno potrebo po zganjanju nenormalnega hrupa zravn - karkol rečm praktično zakričim (raj izpadm k en idiot, kokr da se borim za življenje:) ) . Enkrat smo šli s šolo v naravi na Bloke, kjer smo se šli neko orientacijsko igrco in smo po majhnih skupinah hodil po gozdu od točke do točke; pa vnaprej so nam povedal, da smo na območju medvedov. Najdaljše 3 ure ever.

Pa potresov - če gledam kak film, preberm kak članek o tem, se celo noč zbujam, ker se mi zdi da se vse trese. Sploh ne vem od kje ta strah izvira, ampak dejansko pri besedi "potres" vedno pomislm kako smo na potresnem območju, da močnega potresa že fuul doug ni blo in se mi pred očmi takoj prkažejo najbolj črni scenariji.
Uporabniški avatar
*Eliza*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 583
Na forumu od: 28. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *Eliza* » 07. Sep. 2011 7:41

js pa se predvsem bojim da se bo mojim bližnjim kaj zgodilo in bi jih izgubila. sploh ko je kdo na cesti nisem mirna dokler niso "na varnem"
Uporabniški avatar
Temptress
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 199
Na forumu od: 18. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Temptress » 07. Sep. 2011 16:57

Čedalje bolj mi moj bolani um spušča misli, da so tipi ki jih srečujem na poti v službo zjutraj potencialni serijski morilci in psiho-sociopati. :zwinker: Na vlaku najraje prisedem k ženski (ok, najraje bi sedela sama ampak je vedno gužva), na postajališčih trole sem totalno živčna če se kdo postavi za mano oz. preblizu mene. Na troli se pa tako ali tako ne morem sprostiti, če sedi kdo za mano, ker skoz cvikam kdaj bo prislonil nož na moj vrat, me zabodel v hrbet ali pa zadrgnil vrv okrog vratu.. Te misli dobim v bučo samo kadar je temno zunaj. Da 100x preverim, če sem zaklenjena doma (tudi podnevi) sploh ne omenjam..
Uporabniški avatar
black_ariella
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 194
Na forumu od: 29. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a black_ariella » 07. Sep. 2011 17:19

strah me je neviht (grmenja, bliskanja...). res jih nimam rada. vedno dobim občutek, da bo vsak trenutek strela udarila v mene :?
strah me je dvigal in majnih, zaprtih prostorov. v bistu ne vem, če bi to definirala kot strah - v dvigalih in v takih majnih prostorih se počutim utesnjeno, nelagodno in občutek imam, da se bom zadušila, ker mi bo zmanjkalo zraka.
strah me je tudi duhov, nadnaravnega. sicer ne vem, če kaj od tega sploh obstaja - sama nimam nobenih izkušenj s tem. ampak nekje v sebi za drobno pikico vseeno verjamem, da so.
Uporabniški avatar
DuL_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 11. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a DuL_ » 07. Sep. 2011 19:02

Strah me je pajkov in vseh teh golazni,višine ampak čist odvisno :eek: če sem naprimer v stolpnici pa dol gledam je vse vredi če pa gledam čez most je pa že kritično :oops: . Pa strah me je malih prostorov,kr me začne kr dušit
Uporabniški avatar
Malishka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 15. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Malishka » 08. Sep. 2011 8:57

Js se tudi bojim pajkov (ampak to grozno - popade me panika, začnem se dret, jokat itd. - vem, smešna sm ampak ne morem pomagat), pa strah me je višine. Če pa gledam kakšno grozljivko se potem kak teden bojim vsega kar me obdaja :S
"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." - N. Zaplotnik

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov