Sprehajanje s cigaretom ali steklenico v roki

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
pjotra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 25. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a pjotra » 30. Jul. 2005 6:41

Kako se vam zdi, če se kadilci sprehajajo po mestu s cigaretom v roki, ali najstniki zvečer s kako litrco?

Jaz drugače kadim, samo nikoli se ne bi sprehajala naokrog s cigaretom v roki, pa tudi nikoli se nisem.
Mladimo s flašami pa sploh ne bom komentirala. Izgleda ogabno.
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 30. Jul. 2005 8:01

Ne kadim in ne pijem in se mi zdi resnično ogabno videt nekoga z eno ali drugo svinjarijo v roki.
Ženske moramo biti lepe, da nas moški ljubijo, in neumne, da lahko ljubimo njih.
Coco Chanel
glamBABY
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 704
Na forumu od: 1. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a glamBABY » 30. Jul. 2005 8:05

Po cesti kadi veliko ljudi ja..mene osebno nič ne moti so mi pa smešni uni 13-15letniki k se delajo frajerje :rofl: sama ne kadim,priznam pa da sm se jest pri 15tih tud sprehodila s kakšno pločevinko pera..zdej sm 2let starejša in na to tut mal drgač gledam..če ga gremo žurat pa da zraven kej spijemo gremo vedno v bar ničveč po ulicah po igriščih in tako dalje :D
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 30. Jul. 2005 8:16

sej se vidi na slikcah a ne glambaby
Ženske moramo biti lepe, da nas moški ljubijo, in neumne, da lahko ljubimo njih.
Coco Chanel
glamBABY
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 704
Na forumu od: 1. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a glamBABY » 30. Jul. 2005 8:17

LARIKA napisal/-a:sej se vidi na slikcah a ne glambaby


:roll: :D :D :D a je** ga :D :D :D
olivia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: Bela Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a olivia » 30. Jul. 2005 8:59

meni je še bolj neokusno kot to, to da ima nekdo cigareto u ustih (ne da kadi temveč da jo drži z ustnicami) in potem govori ali pa hodi naokoli....
Uporabniški avatar
Chica Guapa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 285
Na forumu od: 17. 1. 2005
Kraj: skoraj Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Chica Guapa » 30. Jul. 2005 9:43

To se mi zdi ogabno... še moja mami, ki kadi zlooo dolg, ne more s cigaretom hoditi okoli :D
HASTA LUEGO
Uporabniški avatar
miska13
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 374
Na forumu od: 20. 1. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a miska13 » 30. Jul. 2005 10:38

just one word:

disgousting :roll:
Beatus non est qui habet quae cupit, sed qui non cupit quae non habet !!!
Uporabniški avatar
misssixty
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 23. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a misssixty » 30. Jul. 2005 11:58

glamBABY napisal/-a:Po cesti kadi veliko ljudi ja..mene osebno nič ne moti so mi pa smešni uni 13-15letniki k se delajo frajerje :rofl: sama ne kadim,priznam pa da sm se jest pri 15tih tud sprehodila s kakšno pločevinko pera..zdej sm 2let starejša in na to tut mal drgač gledam..če ga gremo žurat pa da zraven kej spijemo gremo vedno v bar ničveč po ulicah po igriščih in tako dalje :D


tud men so patetični frajercki, k so mogoc ze 12 let stari, pa se skrivajo k kadijo - pr vrtcu, da jih mamica iz bloka dol ne vidi :roll:
Uporabniški avatar
smotkica_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 561
Na forumu od: 11. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkica_ » 30. Jul. 2005 12:27

ja men je to kr neki, dobr sej me nič ne moti, sam zgleda mi grdo an, da vidim eno punco lai fanta s čikom v roki, potlej pa pokadi ta čik, pa še začne pluvati po tleh... :roll:

še bolj mi je pa grdo, da vidim mlado mamico, ki je ravno rodila, pa drži v gobcu gun čik....joj k bi jo kr zbrcala :box:
...če ljubezen nosiš v sebi...potem jo vedno tudi srečaš...
Uporabniški avatar
t-e-a
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 195
Na forumu od: 18. 2. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a t-e-a » 30. Jul. 2005 12:36

Men je to neprivlačn da hodš po cesti s cigareto :? pa še če je velik ljudi na kupu in pol morš sam pazt da ti kdo ne unič obleke s cigareto ... men se je to enkrat zgodil in sm bla čist jezna :evil: sama ne kadim

Najstniki z litrcam ... grozica :? res ne vem kaj misljo medtem ka to počnejo ... to sploh ni frajersk ampak zgledajo kot eni pijančki al pa clo klošarji usi veseli da majo litrco u rok :(
magic woman
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 29. 7. 2005
Kraj: celje

Neprebrana objavaNapisal/-a magic woman » 30. Jul. 2005 12:46

hej dame :D !am js sm tle med najmlajsimi oz med mularijo spadam po vase...jah sj mate prov glede tega da vids enga z steklenico ali cigaretom da je to mal ogabno...js sm se zi sprehajala z cigareto nwm no men osebno se ne zdi to nic kej tazga itk zi vsak drug kadi...res je pa nekolturno pihat dim v drugiga pa te stvari...ja no to je to... :D :D :P
opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 30. Jul. 2005 12:57

pjotra napisal/-a:Kako se vam zdi, če se kadilci sprehajajo po mestu s cigaretom v roki, ali najstniki zvečer s kako litrco?

Jaz drugače kadim, samo nikoli se ne bi sprehajala naokrog s cigaretom v roki, pa tudi nikoli se nisem.
Mladimo s flašami pa sploh ne bom komentirala. Izgleda ogabno.


bolj kot kadilci na cesti, me motijo kadilci v lokalih :D
to da ga pa mladina predvsem ob vikendih pije po raznih parkcih mi je pa tko cist normalno...
Uporabniški avatar
Anchi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 224
Na forumu od: 19. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Anchi » 30. Jul. 2005 12:58

Ja zame je bil največji šok 6 let nazaj, ko sm se po dveh mesecih prvega letnika na gimnaziji, dobila z mojimi sošolkami iz OŠ...dobile smo se pred Maxijem, jz sm misla, ajde gremo na eno tortico.
Yeah right. Najprej dol v samopostrežno (jz še vedno misla, da gremo po čigumije...) po tako imenovane llitrce (seveda najcenejše) in potem ven v en gozd poleg Maxija sedet na tla, kamne...in pit. Z ostalo družbo, ki se je tam že zapijala, seveda. JAO. Še zdej, ko se spomnem na to, mi rata slabo. :roll: Otroc, a pa a si res ne znate najt drugačne zabave, kot pitje najcenejših ogabnih vin (ki se jih pije seveda samo zato, ker je to kul, okus majo pa po nevemčem) povsod kjer je možno? Meni je to patetično res. Grem vn iz garažne hiše, pa pri vhodu cel kup nabasanih 12-letnikov. Juhu. A je tok težko karte igrat... :roll:
Kar se pa tiče kajenja...eh, na splošno mi gre na živce. Pa naj kadilec sedi, hodi, pleše, joka, skače,...nima veze. Ne vidim razlike med sedečim in hodečim kadilcem.
Zadnjič spremenil Anchi, dne 30. Jul. 2005 12:59, skupaj popravljeno 1 krat.
Zapisuj rane v pesek in srečo v kamen. (anonimo)
Uporabniški avatar
smotkA
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 686
Na forumu od: 30. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkA » 30. Jul. 2005 12:58

Glede tega ma itak vsak svoje mnenje, mene sam mot kajenje v dvigalih al pa manjših prostorih, in to je res nevljudno do ostalih. SAma sicer kadim, samo sem oz. vsaj poskušam bit uvidevna do drugih.
E una vita sola non pu bastare,
per dimenticare una storia che vale,
dei tuoi occhi che mi stanno guardare, non dimenticare ...

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov