Sparov oglas - Slovenija moja dežela

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 05. Mar. 2012 20:25

slovenc79 napisal/-a:meni je vseeno od kje prihaja izdelek.

naloga trgovcev, proizvajalcev, kmetov itd. v naši državi je, da naredijo kvalitetno in prodajajo poceni. ne moja.

sicer tudi kupujem stvari pridelane v sloveniji, ampak ker so dobre, iz kje so, me ne briga :D


Se ti pozna da ti je vseeno. :D
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 05. Mar. 2012 21:57

mimogrede, zelo na živce mi gre, da pri naših izdelkih trgovci ogromno zaslužijo.. se mi ne zdi fer, da imaš večino dobička od tega da samo posreduješ izdelek naprej.. nimam pa nobenega vpliva na to, to mora država uredit :)
hej norci :)
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 06. Mar. 2012 11:50

slovenc79 napisal/-a:nimam pa nobenega vpliva na to
Imaš; kar precej zadev se da direktno od kmetov/pridelovalcev/proizvajalcev nabavit.
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 06. Mar. 2012 13:32

Tole je pa resna zadeva postala, danes v Delu, praktično cela stran ( Mnenja, peta ali šesta, tam nekje), posvečena tej reklami, glavni pisec daje ob bok originalno reklamo z lipovim listom in sloganom, s Stolnico, bolnico Franjo...v smislu narodove kulturne dediščine.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 06. Mar. 2012 13:40

Ne dajem preveč povdarka tej reklami.
Spar bo še naprej ena mojih najljubših trgovin in bom še vedno stranka, zaradi nižjih cen istih izdelkov (kot ostale trgovine), super ponudbe.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Mimika55
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 29. 6. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimika55 » 13. Mar. 2012 9:31

Meni se smilijo tako na SParu kot na Studi marketingu. Na agenciji zato ker kot neka kreativna agencija in to slovenska se niso znali spomniti kaj bolj kreativnega, pobrali so denar in Spar nahujskali da bo to zagotovo palilo. Pa na žalost ne pali! Oglas je totalno mimo. Na SParu pa bi se lahko zavedali v kaj se spuščajo s tem ko uničujejo tako legendaren oglas kot je zares bil Slovenija - moja dežela. Škoda no, ker Spar s slovenskim ima bolj malo!

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov