Skupni prijatelji-par

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 17. Feb. 2012 18:37

brandibelle napisal/-a:Probleme ste našli VI. Ne mi, ki smo si zaželeli še enega para zraven :D


Nismo mi našli problema. Nobeden ni našel problema, ker ga ni. Mene je pač ta fenomen zanimal in sem lepo vprašala. Pa še napisala sem, da se ne zgražam ali "zgražam," noooo :D
Dej, če ne bi jaz nič napisala, bi tema imela like 2 posta in padla na dno. Tak pa ostaja mal dlje časa na vrhu in vam da mal več možnosti, da si najdete par za družit :P
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 17. Feb. 2012 19:06

:lol: :lol: brandi :D

Ajča napisal/-a: Po pravici povedano, ne vidim razloga zakaj bi se družila s takšnim parom (keepsake), če sta bolj usmerjena drug v drugega kot v druženje.


nevem kje sem jaz napisala, da sva bolj usmerjena en v drugega, kot pa v druženje,
jez sm napisala da mi je kul, ker se ne rabim ozirat na to da bi se kdo počutil odveč, neprijetno,... :)
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
sarimari
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 172
Na forumu od: 8. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a sarimari » 17. Feb. 2012 22:20

občasno paše se mal podružit s kakšnim parom, ampak itak sma pa najrajši sama, pa delama kar nama paše pa grema kam se nama zahoče...
Sama vem, da bi šla samo z eno kolegico poparčkana kam na morje, vprašanje pa je kako bi se moja druga polovica znašla med njima.

Sma že šla kdaj na kofe z njegovim kolegom pa njegovo punco, ampak po pov ure sm jo meal že dost, ker druga ko o svojem pesu ni znala povedat, poelg tega da ga je nonstop lupčkala, pes jo je lizo povsod, da bi si šla roke umit, ko smo dobil hrano ne duha ne sluha, psa je mela ves čas na kolenih (pa ni to čivava)... Tko, da sem mela čist dost, da smo šli enkrat na pijačo in to mojmu tut povedala, tko da zdej gre kr sam :) ker itak ona dva padeta v svojo debato, ona pa itak vsazga zahakla, da lahko govori o svojem cucku :)
*Lani*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lani* » 17. Feb. 2012 23:36

Jaz tudi nisem vedela, da se eni drugače obnašate glede na to, če ste s parom ali z dvema samskima prijateljema, ampak če vam tako ustreza, kar. Jaz sem čisto ista, če se s fantom srečava z dvema prijateljema, ki hodita, ali pa z dvema, ali tremi, ali štirimi, ki ne. :)
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 20. Feb. 2012 12:36

keepsake napisal/-a:Če se jaz z mojim tunkam, lupčkam, cartam, lovim okoli, se delam da je moja mama panda :lol: in podobno, pač ne rabim zraven nekoga ki bo zavijal z očmi, ker mu gre razgled na naju na živce.

Tole mi je pa sploh bedno gledat, četudi bi imela zraven sebe svojega fanta. Do neke mere mi je kul, da se izkazuje nežnosti, ampak lupček na vsake toliko časa, objemanje kot da ne znata sedeti/stati vsak sam zase ipd. mi je v družbi nadležno in otročje. Jaz z nobenim bivšim nisem v družbi tega počela, ne glede na "sestavo" družbe. Itak pa mi nikoli, ampak res nikoli ni bilo važno, da imava zraven par. :? Našli smo se ful dobra družba, kjer sva bila samo midva par, ostali pa pač samski ali pa niso vlačili s sabo partnerjev, ker se z njimi nismo posebej ujeli/njihovim partnerjem ni bilo za it zraven, pa smo se vedno meli fajn. Zdaj sem pa samska in se v največjem možnem loku izogibam parov, kot sta vidva, ki ločujeta pare in samske. :wink: Poznam pa kakšen čist kul par, ob katerem se ne počutim outsajder tudi, če sem sama z njima na pijači ipd.
Uporabniški avatar
HopeStar357
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 234
Na forumu od: 18. 5. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a HopeStar357 » 20. Feb. 2012 13:47

midva sva bolj ko ne sama, ker se vidiva samo za vikende, ampak na kako pijaco, kino, ven zurat pa greva s kakim njegovim prijateljem in njegovo punco, al pa mojo prijatelco in njenim fantom, nimava pa nekega para s kerim bi se vedno druzila. se pa dobivava tudi z mojimi in njegovimi prijatelji in hodimo ven, pa ne rabijo bit poparckani, se mamo vseeno fajn. recimo za na morje, mi je pa fajn ce je par, lani smo bli z njegovim prijateljem in njegovo punco in je blo super, smo se pac dogovarjal kaj komu pase, pa tud vsak par posvoje smo sli, ce smo pac mel razlicne interese. sej se da vse zmenit :) recimo ta vikend, sva sla pa pustovat z njegovimi prijatelji in je blo res super, pa sva bla edini par v tej druzbi :)
~ The greatest trick that devil ever pulled, was convincing the world he didn`t exist ~
grr
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 27. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a grr » 20. Feb. 2012 14:30

Ne vem kje je blo tu omenjeno da se ločuje na pare in "ostale"? Če je dobra družba je dobra družba...ne glede na sestavo se lahko imaš fajn...Samo za ene stvari, da pokličeš in se zmeniš da greš ne vem na morje skup....je pa lažje par :)
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 21. Feb. 2012 10:34

^^ I tell you where:
brandibelle napisal/-a:Pravim, da VSEGA par NE more počet s samskimi frendi.

:wink:
Ob tem stavku se vprašam, kaj pa takega sploh počnete v javnosti (imeti zraven sebe par ljudi, je že javnost), da to lahko počnete samo ob še enem ali več parih? Če pa ste eden tistih parov, ki si morata nežnosti izkazovati na vsakem koraku, je pa to zame en sam bruh. Nikoli nisem čutila potrebe po tem, da s fantom (ko sem ga imela) uprizarjava predstavo nežnosti (ali hude strasti, kot da se eno leto nisva videla). Če sva si že želela izmenjati lupčka, sva to storila na eleganten in prikrit način, ko nobeden ni bil v neposredni bližini, ne pa za mizo, kjer smo bili vsi zbrani. Meni se to zdi fer do družbe, midva pa zaradi tega ne bova umrla, če se ne bova vesila eden po drugem. Je pa bilo zato toliko bolj zanimivo in pestro, ko sva se zvečer (ali zjutraj, odvisno kateri del dneva sva preživela z družbo) posvetila eden drugemu. :wink:
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 21. Feb. 2012 11:03

Preberi svoj post.
Še enkrat preberi svoj post.
Še enkrat preberi svoj post.
Si?

Cel čas, ko si zunaj s fantom gledaš okoli, da če ga boš poljubila, da bo to diskretno in fer do ostalih :)
Torej tudi TI oz VIDVA NE moreta početi v družbi ljudi vsega kar lahko počneta drugače.
Oz NE - vi2 imata še večje "probleme".


Jaz mojo kušnem/zažvaljim/stisnem k sebi med 12313131folka ali na samem - ker pač rd to počnem in ne zato ker, če tega ne bom storil "zaradi tega ne bova umrla" :)
A štekaš?

V vseh tvojih postih tukajle si ti oz sta vi2 nekaj posebnega, ker lahko hengata z vsemi... Zraven pa pišeš, da polovico stvari ne delata, če vaju slučajno kdo vidi...
NIHČE tukaj ni rekel, da je (npr jaz z mojo) nek posebnež, ki se druži samo s pari in samo in vedno in vedno in samo s pari.
Je pa dejstvo, da včasih, po druženju s samskimi prijatelji/prijatelji/družino/prijatelji s svojimi simpatijami/babicami/babicami z jebači ipd - zapaše tudi druženje s kakim parom... Ker pač samskemu frendu ne grem razlagat anekdot, ki so se nama zgodile na najinih skupnih dogodivščinah... Prav tako se z mamico ali teto ali taščo ne pogovarjam o sexu... In, ko gremo skupaj na morje bi šla 2 single frenda vrebat bejbe na plažo pa potem zvečer k njima v šotor... Jaz pa pač s svojo ne morem tam skakat... ETC.

U are NOT special :D
Predvsem TI delaš problem tam kjer ga ni - nobeden od nas ne reče: "danes grem na pijačo s parom - draga prosim, če prineseš tist phonebook v katerem imam pare napisane" medtem, ko ti "se v največjem možnem loku izogibam parov" (sem skrajšal stavek, ker smo razčistili, da nihče od nas NE ločuje folka glede na stan)...
Obregnila si se tudi ob keepsake (podčrtan del je tvoj) -

keepsake je napisal/a:

Če se jaz z mojim tunkam, lupčkam, cartam, lovim okoli, se delam da je moja mama panda in podobno, pač ne rabim zraven nekoga ki bo zavijal z očmi, ker mu gre razgled na naju na živce.

Tole mi je pa sploh bedno gledat, četudi bi imela zraven sebe svojega fanta. Do neke mere mi je kul, da se izkazuje nežnosti, ampak lupček na vsake toliko časa, objemanje kot da ne znata sedeti/stati vsak sam zase ipd. mi je v družbi nadležno in otročje. Jaz z nobenim bivšim nisem v družbi tega počela, ne glede na "sestavo" družbe.
- in si spet ustrelila v temo.
Ona je napisala, da ko gre na morje pride čas, ko se igra pande s svojim fantom... In takrat nek samski prijatelj zraven lahko samo a) gleda b) gre drugam počet nekaj drugega c) spi d) se pretvarja da spi ; medtem, ko parček pa lahko skoči na brisačo 2m stran in se igra zebre - in NE, tega ne počnemo tako/zato, da bi se kazali drug drugemu/se nastavljali ipd...
Ampak, ker se imamo radi - in to, da se imaš z nekom rad lahko pokažeš vsak dan, vsako uro, vsako minuto - KJERKOLI in KADARKOLI!

Najbrž nisi tako nagravžna, da bi se folku obračal želodci medtem, ko poljubljaš svojega tipa - ko ga boš imela ;) - ali pač?
Torej - find a bf ;) pol pa hitr skočita v eno jamo kjer se bosta lahko poljubila BREZ, da vaju kdo vidi potem pa seveda skočita na pijačko s svojimi super special friendi med katerimi nihče ne ločuje parov in samskih.


In preden se najde še kak/a pametnjakovič/ka, ki bo mene, keepsake ali grrr ali nevemkogatretjega obtožila, da smo čudni ipd - PROSIM, da preberete tole...

NIHČE NI REKEL, DA SE PAR LAHKO DRUŽI SAMO S PAROM.

Hvala in LP
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 21. Feb. 2012 13:00

Honestly? Sploh se mi ni dalo brati tvojega posta, ker sem prepričana, da v njem hočeš samo kontrirati mojemu mnenju oz. dokazati karkoližepač.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 21. Feb. 2012 13:09

Eni se pa res hitro počutite užaljene oz. napadene. :D Saj ne gre za vojno, calm down brendi! Imamo pač različna mnenja. Meni tudi ni kul, da se pred mano (magari smo sami pari na kupu) en par lubčka, dotika z nosekom itd. :roll: Na srečo nimam take družbe, pa imam okoli sebe večinoma pare.
Besides, ti maš en hud kompleks, ker misliš, da če sta do sedaj dve osebi v tej temi povedali kontra tvojemu mnenju, da se imata za posebni.

Da gre en tip dejansko takole analizirat en ubogi post ... Svašta. :lach:
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 21. Feb. 2012 13:13

Jah kaj češ, očitno ga je tole iskanje para za družbo že pošteno izrčpalo in zafrustriralo. :lol:

From now on I`m out of the discussion. Saj bo. :alright:
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 21. Feb. 2012 13:23

@Tamala_mrha
Vojno?
Da se mi da analizirat?

GLej - Kje najdete prijatelje kot pari? Za prosti čas, druženje...? Midva imava težave ker imava vsak svoje prijatelje, skupaj pa nekako ne gre... - tole je bla tema :)

Preberi sranje nametano v tej temi oz. komentarje kako je nekomu bedno gledat pare, ki se pocmokajo ipd v javnosti...
Pa potem se poste v smislu KAJ NAM JE? , da ne moremo s samskimi ven (čeprav tega NOBEDEN ni rekel) - potem pa prebereš še 20 postov, kjer tisti, ki se strinjajo z mano (in niso zmagali oz ne tekmujemo al wtf) pišejo, da NE pravijo, da se s samskimi ne družijo ampak, da včasih paše družba para...
In potem prideš nekako do tega, da nekdo hoče povedat, da smo čudni - ali pa samo jaz tako interpretiram?

Kot da bi jaz napisal - omfg men je res lame, če je nekdo družbo izbiral na podlagi tega, da nima notr nobenega para, ki se noska...
(kao ciljam nate - čeprav tega nisi rekla kar je tist absurd, ki tukaj najeda)...

mal ste smešne s temi - Da gre en tip dejansko takole analizirat en ubogi post ... Svašta. ker vsi vemo, da se na 3h straneh razpišete o tem kako je kak tip kreten, pa koga je ogoljufala ena Lubarda al kaj, o tem katera ima rdeč lak rajši kot rumen etc...
In v tej izjavi SPET vidim neko "pametovanje" oz. dobim filling k, da si nekako vzvišeno dvignila roke nad to temo - ker itq tekmujem kle kdo se strinja z mano in kdo ne...
cmon ;)

@leonessa - v svojih 2h postih samo kontriraš nekaterim uporabnikom - ampak jz mam pač cajt na šihtu in sem tvoje poste prebral :) in odgovoril nanje :)
in hvala, ker boš svoje bistroumne zaključke NEdelila z nami :)
(cuz ur over and out like a real lady)

ZAKAJ se tolk "sekiram" in obupujem al karkol že - ker v vsaki temi začnete nabijat o eni zadevi o kateri sploh NI govora ;)
in potem ta tema rata SRANJE.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 21. Feb. 2012 13:36

grr napisal/-a:Kje najdete prijatelje kot pari? Za prosti čas, druženje...? Midva imava težave ker imava vsak svoje prijatelje, skupaj pa nekako ne gre...


Nekaj mojih prijateljic je poparčkanih, nekaj njegovih prijateljev ima punce...in že tukaj se nekak najdeš. Vsaj mi smo se.
Pri čemu je pa pri vama problem, da se s partnerji njegovih/tvojih prijateljev ne štekata? Kaj ste tko zelo različni al kaj?

Midva greva npr. brez problema na morje ali ven z njegovim bratom, pa je samski. In smo samo mi 3...so what. Mi je čisto ql in se vsi zabavamo.
Čeprav mi je ponavadi boljše, ko se gre ven, da nas je čimveč....ni važno s kakšnim "statusom".

Sem pa že doživela, da smo se dobili na pijači - midva in še en par (moja frendica in njen tip) in sta onadva skos en po drugem plezala, se lupčkala in božala. Mi je blo kr malo mimo vse skupaj...
Ne rečem kako poljubček, objem ali kaj podobnega...tudi midva to nardiva, ampak ne vsakih 5min. Mislim...ostanta doma :D
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 21. Feb. 2012 13:40

Evo jz bom naredu (še en*) OT in rekel samo - EVO, zakaj pa nekdo lahko takole normalno lepo pokomentira?
:respekt:

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov