Skupni prijatelji-par

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 16. Feb. 2012 20:02

keepsake napisal/-a:Men je predvsem kul, ker ne rabim dajat pozornosti na to, da se ne bo kdo počutu odveč, dobu sladkorne in podobno.
Ah dej dej, kot da s(m)o vsi samski tolk zateženi in nikomur ne privoščimo ljubezni, al kaj! :lach:

brandibelle napisal/-a:moj bf bo pa gledal al kaj? :D - ja, se da ampak v takih primerih je fajn biti poparčkan ;)
Zato se pa vzame še eno (2, 3..) osebo zraven. Oz. kašnega čudaka pa imaš to za BF, da ne zna nič sam počet in je odvisen od tebe? :P


Se hecamo, valda.. zanimivo vidt kako po svoje dojemamo reči.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 16. Feb. 2012 20:18

No, jaz sem že kdaj mela fanta več kot 3 mesece (čeprav, a ni ravno na začetku tako, da ne moreš držat rok eden od drugega za več kot 15 sekund? :P ) pa nikoli nisem imela potrebe po zganjanju tovrstne romantike v javnosti. Mogoče zato ne vidim pointa teh couple datingov in lahko rečem da JA, jaz lahko vse počnem s samskimi prijatelji ali poparčkanimi.
Mogoče to izvira iz tega, da sem bila precej časa samska med poparčkanimi :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 16. Feb. 2012 20:22

Ti si kupiš psa, ona si kupi psico...pa imata par za ven hoditi.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 16. Feb. 2012 20:25

purple_rain napisal/-a:
keepsake napisal/-a:Men je predvsem kul, ker ne rabim dajat pozornosti na to, da se ne bo kdo počutu odveč, dobu sladkorne in podobno.
Ah dej dej, kot da s(m)o vsi samski tolk zateženi in nikomur ne privoščimo ljubezni, al kaj! :lach:


Ja! In potem pišete v temo Kaj mi gre na živce in se pritožujete! :D :D

_patchouli_ recimo da greš s fantom poleti za vikend v Bohinj. Se drugače obnašaš, če:
1. sta sama
2. je zraven 5 mešanih frendov
?
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 16. Feb. 2012 20:34

Ja, drugače se obnašam, če sva sama. kadar sva sama, ni za v javnost :D
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 16. Feb. 2012 20:37

No, parčkanje je pa ravno tam vmes nekje, med ne-za-v-javnost in 'družbeno sprejemljivo' :D
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 16. Feb. 2012 21:01

No, saj pravim, najbrž se moj pogled razlikuje ravno v tem, da jaz nisem tip človeka, ki bi javno (pretirano) izkazovala ljubezen, ne glede na tip družbe.
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 17. Feb. 2012 15:03

Midva greva sama norčije zganjat in sva takrat rada sama, ne vem zakaj bi v to najino "pocukrano idilo" vabila še 1 par zraven.
V družbi para ali prijateljev se pa isto obnašava (ne spremeni se obnašanje glede na samskost/nesamskost družbe), greva tudi večkrat s mojo frendico na pjačo, ker ni najin namen, ko greva ven, da drug po drugemu laziva, ampak da druživa in se imava fajn. Po pravici povedano, ne vidim razloga zakaj bi se družila s takšnim parom (keepsake), če sta bolj usmerjena drug v drugega kot v druženje.
Parkrat sva bila s kakšnim parom na pjači (njegov kolega in punca) in je bilo katastrofalno. Teme o tem kako so se varali ali da že od prvega dne skupi spita ali pa eni pocukrani stavki: Z mojim hani bani lubijem vsak večer skupi spiva od kar hodiva in vsak večer pred televizijo objeta zaspiva in nikamor ne greva drug brez drugega. In js sem v takih primerih: Wtf? Get a life. :roll: :eek:
Mi je pa ql se družit z mojo sestro in njenim možem in njegovim bratom in njegovo punco. Tudi v naši družbi je tak, da vsak pripelje fanta/punco in se družimo čisto obično. Ni bilo nikoli zavisti, čudnih pogledov od samskih in tudi k sem bila js samska sem se družila s pari. Ne vidim problema sploh.
A goal without a plan is just a wish.
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 17. Feb. 2012 17:10

Probleme ste našli VI. Ne mi, ki smo si zaželeli še enega para zraven :D

Ravno lani sem bil z dvema paroma na morju - ampak mene pač ne moti bit third wheel - k so šli fukat sem pač šu se tuširat, brat, spat, drkat... :D

AMPAK pač ljudje si včasih zaželimo tudi druženja s pari - najbolj zabavno se je it kake katance ipd družabne igrice s pari ker rata totalna vojna :)

Kdor pa pač ne more bit s parom zato, ker se onadva/vidva lubćkata etc - je pa to njegov problem :)
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 17. Feb. 2012 17:40

Kaj se nekaj razburjaš?
Če se slučajno name:
Sem napisala, da se druživa s pari (moja sestra, njegov brat in še en par na morju - sosedi). In se gremo catance in gremo smučat, plavat, na večerje. In ne rata totalna vojna k se greva catance s parom, je primerljivo z drugimi prijatelji. Enkrat je sicer pri Človek ne jezi se res bilo bolj pestro, ampak to je bilo zaradi popite pjače :D .
Da bi pa rekla, da čutim potrebo po druženju s pari, je pa ne :) . Še manj pa želim iti s parom ali komerkoli drugim na morje. Rabim tistih 10 dni, da sva sama, potem pa se nama lahko za 4 dni še kdo pridruži.
Torej odgovor na tvoj prvi post: druživa s pari s katerimi se razumeva in so skulirani (sorodniki) in starejšimi pari

In ne vem na koga se je nanašal tvoj post, drugič povej kdo konkretno te tako moti :)
A goal without a plan is just a wish.
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 17. Feb. 2012 17:45

Na vse, ki se "zgražajo" v smislu zakaj mora biti par, a ne more biti samska oseba ali dve ali tri.....

tut mi2 greva na morje za 14dni... in za kake 4 dni paše kakšna družba ;)


BTW -
Sem napisala, da se druživa s pari (moja sestra, njegov brat in še en par na morju - sosedi).

Da bi pa rekla, da čutim potrebo po druženju s pari, je pa ne . Še manj pa želim iti s parom ali komerkoli drugim na morje.


NIHČE od tistih, ki zagovarjam par+par druženje ni rekel, da NUJNO samo pari..
PAČ včasih paše debatko udart alpa kaj tut s kakim parom - će so pa vsi pari k jih poznate blesavi-v-kotu-lizači pa spet to ni problem druženja par-par ampak oseb s katerimi se družite :D

SPET se "kregamo" zaradi tega, ker je nekdo narobe razumel point teme... pol je pa vse eksplodiralo.
grr
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 27. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a grr » 17. Feb. 2012 17:49

Vsak po svoje ve...jst vidim point druženja s pari v tem, da sta moška 2 ki se lahko pogovarjata, ženski 2 ki se lahko pogovarjata (ene teme pač niso za vse :D )in skupaj se lahko imaš fajn....
Vsaj midva pa ne iščeva best frendov da bova komu razlagala ne vem kaj....nisva taka da se rabiva non stop zalizvat al karkoli....ves čas sva skupaj...in kdaj je pač fajn it z družbo kam...to je pa to...kokr je bilo omenjeno, na smučanje, na morje, za novo leto...kako privatno zabavo, večerjo narest, in to je to...v bistvu bolj na easy zadeva :) s ciljem imet se luštno...brez posesivnosti, teženja...

Itak ima pa vsak svoje prijatelje...in se dobiš na pijači tudi v troje če tako nanese...sam ni to to in tko greš težko na morje naprimer :) Sama sebi sva zadostna, nama bi blo pa fajn če bi imela kak par za družit...težava je le, kje ga spoznati :)
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 17. Feb. 2012 18:00

OK, NE IŠČEVA PARA ZA SEX - wtf folk no :/
grr
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 27. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a grr » 17. Feb. 2012 18:05

Hehe, od kje pa zdej to :) ??? :lol:
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 17. Feb. 2012 18:19

brandibelle wtf? Slika Si falil temo?
A goal without a plan is just a wish.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov