Skupni prijatelji-par

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

grr
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 27. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a grr » 14. Feb. 2012 13:40

Kje najdete prijatelje kot pari? Za prosti čas, druženje...? Midva imava težave ker imava vsak svoje prijatelje, skupaj pa nekako ne gre...
Preimenovan naslov ..Evelyn..
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 16. Feb. 2012 10:31

Enaki problemi tukej :/
al je en v redu pa je drug butl... alpa nama pač en ne paše alpa... mi2 kermu ne paševa :D

Tko, da skje sta? :D
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2437
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 16. Feb. 2012 11:46

Zakaj imate nekateri pari to potrebo po poparčkanih druženjih? Se ne zgražam, da ne bo pomote :D ampak me je vedno zanimalo. Sem še posebej opazila, ko sem začela z mojim, ker sem/sva kar naenkrat začela dobivat povabila na poparčkane aktivnosti. Zakaj mora biti ravno par? Zakaj se pač ne družita z "družbo," skupino poparčkanih, nepoparčaknih, napolpoparčkanih ljudi... Če vaju je strah, da bi se kdo počutil kot peto kolo, se pač družita z več kot 1 osebo naenkrat. Ali pa ne biti prisesana eden na drugega ves čas, pa sploh ne bo potrebe, da bi se tretji počutil neprijetno :P
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 16. Feb. 2012 12:16

kolk časa sta skupej? :D

po nekaj letih SOLO druženja, druženja s frendi v smislu 1 frend in 1 frendica oz pač s frendi, ki niso poparčkani pride do tega... da solo frendi grejo vn pa se ga nafukajo in iščejo fante/punce medtem, ko je "delovanje" parov malo drugačno ;)

če greš pa na morje je pa vedno lažje da so npr 3je pari... kjer imaš potem 3 želje kam bi se šlo (vsak par - eden vedno popusti v zvezi :D ) kot pa 6folka s 6 željami...

uglavnem - po mojih izkušnjah - slej ko prej rabiš kak par ;)
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 16. Feb. 2012 12:17

_Patchouli_: jah, odvisno o čem je govora. če gremo samo na eno obično soboto malo se družit pa žurat, je meni vedno the more the marrier.
ampak določenih reči ne moreš početi v desetero. niti v šestero. in je res najboljša varjanta kak par.

meni včasih paše, da nas je rinlo like 15 na kampiranje ob kolpi (samski, zasedeni-eden od para, pari, zmedeni...).

smučat za en teden v francijo pa ne bi šla z milijon folka ko se pol itak izgubiš na smučišču + vsi ostali "problemi" ki jih prinese taka masa ljudi. za take priložnosti "rabim" nek skuliran par. sicer greva s fantom sama. ponudb, kjer kateremu od naji kakšna oseba ne sede, ne sprejemava. ker jaz ne bom tam poslušala kako ji veter piha pa kje hodita zdaj tako dolgo iz trgovine. hočem punco, ki ko tipa gresta na pivo, vzame puškin in vpraša "z ali brez kokakole?" in začne šimfat slovenske pevce. recimo.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
*pikapoka*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 440
Na forumu od: 16. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *pikapoka* » 16. Feb. 2012 13:11

To je kao neko nepisano pravilo, da potem, ko si pa v paru, si moreš najdit kakšen par in se družit z njim. Niti pod razno ne smeš bit sam za recimo NY al pa it sam na izlet, ker pol si kr čudn (vsaj pri naju je blo tko, ker so začel sosedje obirat, da kako sva lahko ves čas sama). Midva "imava" tko dva para, s katerima gremo kdaj na kak drink, večerjica, kino, ampak sva pa drugače, takrat ko sva sploh skupaj (vikendi) rajši sama in ne rabiva nikogar. Mi je pa smešno, ko nekateri kar silijo v iskanje nekoga, ker tako pač kul zgledajo, da so družabni.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 16. Feb. 2012 13:35

Itak. To je tak, kot ono, ko na valentinovo greš prej iz službe, da zgleda kot, da maš plane. :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2437
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 16. Feb. 2012 13:37

brandi Ne dost, da bi lahko govorila o "letih druženja" :D Zdej bo komaj eno leto.

Ma ja, mogoče bom drugače razmišljala čez par let. Z nobenim dosedajšnjim fantom nismo imeli skupne družbe, pa sva pač šla ali z mojo (lahko tudi manjšo družbo, še 2,3 ljudje) ali pa njegovo. Je pa res, da sva z bivšim na koncu hodila okoli samo z njegovo družbo, ker se z mojo ni razumel. Kar res ni bilo vedno super, ker tudi meni niso bili vsi iz nejgove družbe simpatični.

Ok, I kinda see your point :D
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 16. Feb. 2012 14:11

*pikapoka* napisal/-a: nekateri kar silijo v iskanje nekoga, ker tako pač kul zgledajo, da so družabni.


o ja. to pa ni normalno kako eni pritiskajo. res poznam en par, ki ne vem če je kje bil sam. ok, pretiravam, ampak zakaj nujno rabiš še nekoga za it bowlat? al pa za it v kino?
najnajhujši so pa pari, ki se vsiljujejo. o đizs. pogovor nanese da nekam grema in se ženska kar zraven povabi. :roll: "ja, midva bova tudi šla! se bomo skup peljali". ammm, ne ne bosta. ker to ni predstava, za katero si lahko vsak karto kupi in pol šparamo na bencinu. :S en drink vsake tri mesce do pol leta je več kot dovolj.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 16. Feb. 2012 14:18

Torej sj si že sama dojela :D

NE iščem parov zato, ker mi je z mojo dolgčas... ampak, ker živiva skupaj - mava dovolj alone timea, da greva kdaj na kako pjačo s parom :)
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 16. Feb. 2012 14:47

^^pa pač povabiš 2 prijatelja? ok, I see, če sta 2 prijatelja že par, je lažje pač enega nagovorit, pa gre še drugi del para zraven. :D

Heh, ampak ja, men je tud ta pojav mal hecen. Although, jz samska tudi "imam" en par, s katerim se velik družimo in hodimo po kosilih in naokoli..
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2437
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 16. Feb. 2012 16:16

Točno to, zakaj mora bit še en par? Zakaj ne skupna kolegica in njen bratranec/sestrična? Al pa sam kolegica?
Jaz še vedno ne vidim potrebe, da bi si s fantom načrtno par prijateljev našla... razumem potrebe po družbi, razumem, da se moraš z njimi razumet, ampak zakaj pari?

da solo frendi grejo vn pa se ga nafukajo in iščejo fante/punce medtem, ko je "delovanje" parov malo drugačno


Tole bi recimo razumela nekako, čeprav v moji družbi ni ljudi, ki bi to počeli (načrtno iskali ons-je). In tudi, če je kdo koga ujagal, ko smo šli ven žurat, jaz pa nisem smela, ker je bil fant zraven, big deal (al pa če sem jaz koga ujagala v samskih časih :D ). Naslednji dan smo se vsaj imeli o čem pogovarjat.
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 16. Feb. 2012 17:38

In še vedno pišete kot da sem obseden s pari?

Pravim, da VSEGA par NE more počet s samskimi frendi. :)
In NOBEDEN tule NE more rečt, da vi v paru lahko VSE delate s samskimi prijatelji/cami.

Mi2 greva ven z mojim BF, njeno BF, njeno sestro, mojo sestro... mojimi soigralci bla bla... AMPAK včasih paše kak par s sabo vzet... Npr na morje... Da ne greva mi2 ležat na svojo brisačko v senco in se mal cmokljat... moj bf bo pa gledal al kaj? :D - ja, se da ampak v takih primerih je fajn biti poparčkan ;)
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 16. Feb. 2012 18:04

midva sva posvojila dva taka para, za smučanje, kino, skupne večerje, izlete...
So pa bili že prej frendi, ampak so zdaj pač poparčkani :)

Men je predvsem kul, ker ne rabim dajat pozornosti na to, da se ne bo kdo počutu odveč, dobu sladkorne in podobno.
Če se jaz z mojim tunkam, lupčkam, cartam, lovim okoli, se delam da je moja mama panda :lol: in podobno, pač ne rabim zraven nekoga ki bo zavijal z očmi, ker mu gre razgled na naju na živce.
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 16. Feb. 2012 18:14

No saj - tisti, ki imamo fanta/punce več kot 3mesce nekak vemo zakaj se gre :D

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron