Presenečenje

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Matepkc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 18. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Matepkc » 18. Avg. 2012 20:02

Lep pozdrav!
Vem,da naj bi bila ta stran samo za ženske in lih zarad tega je še bolš da tukaj vprašam,ker se dekleta/ženske bol spoznate na to. :D

Stvar je taka,svoji punci hočem podariti verižico (srebrno) s polovico srčka (zlatega),drugo polovico bi obdržal jaz seveda. Zdej pa me zanima,če slučajno poznate kakšno dobro stran,kjer bi se to dalo dobit ali pa trgovino v Ljubljani,kjer to imajo oz. se da naročit. Po googlu sem gledal,a večina strani ima samo cele srčke ali pa verižico iz traka in ne srebrnih.
Hvala za pomoč! :)
Sportnica26
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 13. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Sportnica26 » 18. Avg. 2012 20:37

kaj za to rabiš odpret novo temo? vsaka večja zlatarna ima oz. ti bodo pa naročili....
Matepkc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 18. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Matepkc » 18. Avg. 2012 20:42

Ja,ker tebe osebno nič ne moti se ti ni treba pritoževat. Spraševal sem za naročilo prek spleta ali trgovino kjer to že imajo,če pa nebi nikjer bilo bi šel naročit. Ko dobim odgovor lahko admini zbrišejo,tako da nobenega ne bo motila nova tema,saj je tu še 40 ostalih tem,ki pa sploh nimajo pomena pa jih noben ne k****
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 18. Avg. 2012 20:50

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 9:23, skupaj popravljeno 1 krat.
Matepkc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 18. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Matepkc » 18. Avg. 2012 20:52

Jaz bi raje srebrno verižico in zlato srce. Enega sem našel,ampak je bil srček čudne oblike :? Vseeno hvala :)


edit: sem videl,da bi se dalo dobit tudi na srebrni verižici,hmm,če zlatega ne bo,bo tudi ta v redu,hvala še enkrat
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 18. Avg. 2012 23:17

A ne dela Zlatarna Celje po naročilu? Tam mogoče...
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 19. Avg. 2012 13:34

zlata verižica+ srebrno srce? :freak: ne bi raje obojega srebrnega? bi blo pomojem manj kičasto?
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 19. Avg. 2012 18:43

(Sam res, kje delajo take kičaste dece, zadnjič se je en prijavil zaradi lonca v obliki srčka, zdaj pa že tole :heul: :D )


Sem pa drugače našla še tole varianto, mogoče ti bo ustrezalo: http://www.silicij.si/graviranje.htm

Piše, da si lahko izbereš barvo obeska, pa še verižica je zraven.
Uporabniški avatar
Poppy.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 429
Na forumu od: 30. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Poppy. » 19. Avg. 2012 19:52

Meni se pa nakup zlate ali srebrne verižice ne zdi kičasto; sicer bi sama tudi raje imela oboje enake barve, ampak mogoče je pa njegovi punci tak všeč :)
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 19. Avg. 2012 19:55

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 9:22, skupaj popravljeno 1 krat.
Matepkc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 18. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Matepkc » 20. Avg. 2012 16:43

Hvala vsem,za tiste ki pa ne znate brat: Srebrno verižico in zlato srce. Ker ne maram zlatih verižic,zlati srček je pa lepši kot srebrni in nevem kaj je tukaj kičasto. Bi pa raje imel oboje srebrno,kot pa oboje zlato to pa 100%

dot : Tega sem našel pa je zelo zelo grde oblike. Sej to je komi srčk,oz. neki na pol.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 20. Avg. 2012 18:13

ja bog pomagaj, meni se pač kičasto zdi. in se mi zdi mogoče bolje, da bi bila oba dela iz iste kovine.

kaj je pa tvoji punci všeč, samo ti veš. :wink:
Matepkc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 18. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Matepkc » 20. Avg. 2012 18:47

Ni letelo nate,čeprav si tudi ti narobe prebrala. Letelo je na dot,ki ne zna svojega mnenja izrazit normalno pa še to je čist narobe prebrala. Vrjetno bom naročil tistega z črno verižico in srebrnim srčkom. :)
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 20. Avg. 2012 18:57

to se že boljše sliši. in najbrž bolj mladostno zgleda (čeprav, če sta stara več kot 20+ razmisli o kombinaciji obojega srebrnega. bo dosti bolj classy zgledalo in precej lažje je kombinirat srebro kot zlato, če nimaš ravno filinga za stil, ki ga tvoja dečva fura.

tukaj maš dosti takih luštnih stvari za zaljubljene, mogoče najdeš kako alternativo. ne vem pa kako je kej z naročanjem.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 20. Avg. 2012 19:02

Lol, ljudje ti hočejo pomagat, ti pa vsakega nadereš in skritiziraš, kar ti pokažejo. :lol: In ne, sem dobro prebrala tvoje napotke za nas forumske iskalce, zato sem rekla, da barvo obeska lahko izbereš (da sta obe polovici enaki)... za verižico pa na linku zraven ne piše barve (oz. možno, da kje drugje na strani piše, samo celega referata pa ne bomo drugi delali iz tega, link je mišljen kot pomoč zate :wink: ).

In ja, meni se tudi ne zdi lepa kombinacija različnih barv kovine.. to je forum, lahko povemo svoje mnenje + nemalokrat različna mnenja in nasveti pomagajo spraševalcem pri izbiri darila in mogoče najdejo kaj še boljšega / lepšega, kot so si najprej v buči zamislili. Sploh pa ni bilo mišljeno osebno zate, bolj kot splošno spoznanje, da se zadnje čase na forum prijavljajo moški z željo po iskanju daril v obliki srčkov za svoje partnerke.

Tako da veselo iskanje še naprej :wink:

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov