policija

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 24. Sep. 2007 21:25

lubica napisal/-a:Mene pa neki zanima...če neki na policiji nočeš povedat pa si priča (neb namreč rada hodila kje po sodišču) ali je bolje, da rečeš da se ne spomniš ali da nisi nič videl.??


dobro pretehtej kaj boš nardila, ker če greš na sodišče, to ni kar tko da boš rekla da nič ne veš, nič nisi vidla in boš šla domov.mene so tok zjebal, kljub temu da sem rekla da sem bila koma pijana in se spila litr pa pol vina.In e je prasec tožilc al kva, tok obračal in medel, da sm v vsej zmedenosti clo nekej zinla, ampak hvala bogu nč konkretnega.So me pa matral več kot pou ure, čeprov sem skos zatrjevala da nč ne vem. :roll:

metron, tole z ambrušani pa tud men ni jasno.Da ustavjo policaje..Mislm kam gre ta država, čist nben ima več nobene pravice, kr eni kmetje ustavljajo državne organe na cesti ki sploh ni njihova ampak od države :roll:
prov patetični so že s temi strojani, ot država, tudi uni kmetje :roll:
metron(temporary)
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metron(temporary) » 24. Sep. 2007 23:41

Ene pa druge v kible, oboji so ciganarija, a ne
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 24. Sep. 2007 23:45

točno tako :D
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 25. Sep. 2007 14:10

Med poletjem so neki zatežil, ker me je en na balanci vozu :roll:
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Alhambra
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Alhambra » 27. Sep. 2007 18:18

no, js tut same slabe izkušnje.
1. šle s prijateljico čez prehod za pešce zvečer pr avtobusni, in sredi zebre se pokaže rdeča, nikjer nobenega prometa. ful je lilo, pa nas je pol.avto ustavu in dobile smo kazen. čez 50 metrov je avto ustavil naslednje mlade in si polnil blagajno. js morem povedat še to, če vam bo kdo težil, če boste šli recmo čez cesto tam, kjer ni prehoda, pa da ne bo avtov po cesti (da bi blo kašno ogrožanje, pa to ne mislim v radiju 5m, ampak da sploh ne bi blo prometa), vam ne smejo dat kazni, ker to sploh ni kaznivo. smo se pozanimali :D
2. ok, moja krivda, vozla pod vplivom, prvič in zadnjič, ob šestih zjutro v nedeljo sem pač šla domov z metelkove. pa ne da bi nrdila kak prekršek, čakali so skriti v ulici pa mi sledili. in me ustavi po unmu podhodu po orto baru, pa ženska, in začne težit zakaj se nisem prej ustavla. ja d, nisem vidla, ob šestih zjutraj mam vendar pravico bit zaspana in se koncentrirat na vožnjo. ok, sm mogla pihat, sploh mi niso razložli celega postopka, pa bejba mi je celov faco rekla, da semdobro vozla, čeprou je res da sem ful napihala :D . ok, sej ni smešno.smešno je to, da smjs to edinkrat v lajfu nrdila in me ustavijo. pol pa mi baba vzame vozniško, pač postopek, in ME Z AVTOM POŠLE DOMOV , torej, js mrtvo pijana pa še brez vozniškega, baba me je praktično poslala ogrožat svoje življenje :eek: . no sej...
3. pridemo s sestro z avtom do križišča pr pentagonu, pa je to tam tko, da če hočeš levo, je pogosto tolko kolona, da oreš malo preden se prične pas za levo it iz kolone za naprej. in midve pač gremo. in pol iz kolone za naravnost kr naenkrat pride policijski avtom s sireno in nam sledi,se ustavmo in model začne sikat, da smo nrdile prekršek ker smo prej zavile tja. pol ga pa sestra vpraša, če on ni nrdil prekrška ker je iz kolone kr brez smernika šou, je pa sam zapizdu, da ne. čeprou je. no na koncu je popisal, ni blo pa kazni.
4. dosti izkušenj, ko so kolege ustavjali policaji MULARIJA. k mu ni jasno niti kolko je pet plus pet.

sicer pa šesmešna izkušnja sestre: mamo eno zateženo sosedo pod nami. in ta ženska psihotična je poklicala v petek zvečer policijo, da pri nas vrtamo (nimamo niti vrtalnega stroja), pa ne da bi pršla vsaj kaj rečt nam, ne, ob enih ponoči pride policaj zvonit h nam :roll: . js sm pač lepo spala naprej in ignorirala, sestra pa pride na vrata s pomečkano čupo in takim pogledom ala "wtf ti sredi noči", pa un reče zakaj je tle, ona ga je pa samo tko pogledla in pokazala s prstom misli kao na zgornje sosede. un se je sam smejal, se opraviču in šou. ne vem kaj mu je una krota od odcpodi natvezla, ampak vrjetno se ne bo takih njenih prijav več jemalo resno :P

mislim, meni ni všeč tisti pristop, kao, mi smo večvredni od tebe, in moreš nam brezpogojno vse odgovorit. res si preveč privoščijo, ene čase je bil famozen en policaj na bežigradu k je zlo rad kr pretepu ljudi, k so si upali kaj rečt. ne vem. meni se zdi problematično to, da lahko 18 letni mulac tala kazni in s tem kašne svoje frustracije sprošča in krepi občutek neke svoje vsemogočnosti. js ne trdim, da so vsi taki, poznam pa večino ljudi, k nima nevemkolko dobrih izkušenj z njimi. pa tut partner od moje mame je upokojeni policaj, tko da točno vem kaj se dogaja.
mimikad
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 189
Na forumu od: 17. 9. 2006
Kraj: bregovi Kolpe

Neprebrana objavaNapisal/-a mimikad » 27. Sep. 2007 19:39

Izkušnje s policaji....ogromno jih je. Živim malo od meje in so nam zdaj za nagrado naredili novo policijsko postajo pa še par policajov nabavli.

*Na faks se vozimo 3 kolegicei in dve mamo "domače" registracije ena pa LJ. Kadar je vozila tista z LJ registracijo so nas vedno vstavlali. V enemu tednu tudi 3x in to vedno ob 7.30 na istem mestu. (Sam pogruntala da je šlo tle definitivno za diskreminacijo zaradi tablice)

* so me 1x ob 5h zjutraj vstavli, ko sem vozila domov in so rekli da so me vstavlevali 2 km :evil: , ampak ja jih res nisem vidla (in drugi 3 v avtu tudi ne) dokler nas niso prehiteli. (napihala 0.00)

*ko poletji delam, maloobmejni policaji vsak dan stojijo pred podjetjem in vstavlujejo delavce, ki grejo na delo (vsi delavci se zapeljejo na parkirišče od podjetja in grejo v firmo), bogi "revčki" pa neznajo kaj bi naredili....mi se jim pa smejimo ko nori...pa komentari med malico, ko smo zunaj pa jih komentiramo... :lol:

* sem šla s kolegico na sprehod skozi en gozdiček in se pripeljejo policaji in sprašujejo kdo smo, kaj smo (vse v zajebanciji) grejo vn iz avta in nas vprašajo če so lahko z nami da si pržgejo čik. Ko smo se z njimi pogovarjali je koligica pogruntala da je policaj fant od njene sošolke in je znala vse o njemu. (vse pikantnosti iz njihove veze) :D

* znanec, ki je policaj nas je ponoči ustavil, da nimamo krsničke....iz zajebancije

*brat ni šel čez prehod za pešce in je mogle k sodniku za prekrške (star je bil 14 let) in ate je mogu it z njim ker še ni bil povnoleten :eek:
Ni čudno, da imamo toliko sodnih zaostankov ko pa hodimo na sodišče zaradi gluposti! ! ! (dobu je opozorilo, sodnica pa mu je rekla, da je šla njena hčerka čez prehod za pešce pa so jo vseeno povozili)
Uporabniški avatar
ANGELgirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 770
Na forumu od: 9. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANGELgirl » 28. Sep. 2007 10:28

Evo ena moja slaba izkušnja... Zunaj sem ga žurala in je prišlo do zapletov, da ne bom morala v lj prespat.. Ok prav, nisem potem pretiravala v pijači in se odpravim z avtom domov.

Itak, policaji z liziko.. Ustavim.. Prvič so me ustavil in sem bila vsa živčna, nisem vedela točno kako deluje kakšen postopek.. Uglavnem mi da policaj za pihat in ga vprašam če kaj upliva, da sem ravno pila. Njegov odgovor ja in mi že tiši tisti aparat v usta. Drugače naj bi 15 min minilo, pri meni pa ni niti 5 min. Super, napiham.. Takoj sem padla v jok in mu razlagam, da imam občutek, da ne bi smel toliko pokazat, on spotoma že obkroži, da se strinjam. Idiot.. Potem mi je pa tipček še rekel, da lahko vozim domov :roll:

Hvala bogu so potem zakon spremenil, kajti drugače bi fantek tako pritožbo dobil, da bi ga glava bolela..
Kdor o sreči samo sanja, naj se ne čudi, če jo bo prespal...
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 28. Sep. 2007 10:54

a se pravi, da če si v zadnjih petih minutah spila tri štamnperlete šnopca, da morjo oni eptnasjt minu počakat da se te prime, al kako? :D
Uporabniški avatar
ANGELgirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 770
Na forumu od: 9. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANGELgirl » 28. Sep. 2007 10:56

Ma fora je v temu, da imaš ti v ustih še okus po alkoholu in zato tud alkotest več pokaže..
Kdor o sreči samo sanja, naj se ne čudi, če jo bo prespal...
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 28. Sep. 2007 11:00

aja, aja.Ja, sam me prav zanima kter, če mu poveš da si pila, ti en bo alkotesta v usta porinu :D

moj je meu pa enkrat problem, ko je na tržaški mal preveč na plin stisnu-lih iz ulce je zapelal, pa je valda mal bol stisnu za kšne deset metrov.In itak ravnina, edin na cesti, pa ga je dubu na radar.No policajčkoviča sva najprej skor povozila ker nama je dobesedno pred avto skoču-brez lizike :D :roll:
In je mojmu dal za pihat, pa ej napihal nulanula.Pa ga policaj gleda in ga praša če je to možno, moj pa njemu, nevem, pomoje mate alkotest pokvarjen :D In mu da še enkrat za pihat, pa itak spet nulanula.Pa poicaj njemu, če se dela norca, pa moj njemu nazaj, da zakaj bi se orca delal, če tko kaže potem je tko res ane :D In un ves penast ga je sam napodu naj že enkrat gre. :D jst sm umirala zraven.
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 28. Sep. 2007 11:55

ANGELgirl napisal/-a:Evo ena moja slaba izkušnja... Zunaj sem ga žurala in je prišlo do zapletov, da ne bom morala v lj prespat.. Ok prav, nisem potem pretiravala v pijači in se odpravim z avtom domov.

Itak, policaji z liziko.. Ustavim.. Prvič so me ustavil in sem bila vsa živčna, nisem vedela točno kako deluje kakšen postopek.. Uglavnem mi da policaj za pihat in ga vprašam če kaj upliva, da sem ravno pila. Njegov odgovor ja in mi že tiši tisti aparat v usta. Drugače naj bi 15 min minilo, pri meni pa ni niti 5 min. Super, napiham.. Takoj sem padla v jok in mu razlagam, da imam občutek, da ne bi smel toliko pokazat, on spotoma že obkroži, da se strinjam. Idiot.. Potem mi je pa tipček še rekel, da lahko vozim domov :roll:

Hvala bogu so potem zakon spremenil, kajti drugače bi fantek tako pritožbo dobil, da bi ga glava bolela..


15 minut po pokajeni cigareti.. ne po pitju...
aja točno...ti si pila..on pa bi moral počakat, da se strezniš in bi potem pihala?? :roll: punce..tukaj s takimi prijavami same iz sebe delate norca...
mene bi bilo sram kaj takega izjavit...sploh pa da spiješ pa greš takoj vozit...
nosite posledice svojih dejanj..ne pa se zmeraj nekaj zgovarjat...
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 28. Sep. 2007 17:23

mja, se čisto strinjam. ti si budala, ker si morala nujno še nekaj tik pred odhodom spit.

a imaš mogoče kakšno pametno argumentacijo zakaj? mislim, itak si vedela, da greš in če preračunamo, da si se morala spravit s parkplaca, vozit do policajev, se ustavit, mu pokazat dokumente in nato pihat, si verjetno tisto zadnjo pijačo zvrnila že z eno nogo v avtomobilu. a za srečno pot? :roll:
Uporabniški avatar
ANGELgirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 770
Na forumu od: 9. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANGELgirl » 28. Sep. 2007 17:29

O bog.. Saj ne vem kaj naj rečem..

Gremo - Astra baby.. 15 min je po alkoholu in 5 min po cigaretu.. Preberi si zakon prosim..

Jullia_ spila sem 2 bandidosa in po vseh pravilih naj ne bi smela napihati..Sem pila zadnjega bandidosa več kot eno uro in sem zadnji požirek naredila 2 sekunde preden sem odšla iz lokala. Ustavili so me pa 5 m stran od mojega avta..

Še kaj?
Kdor o sreči samo sanja, naj se ne čudi, če jo bo prespal...
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 28. Sep. 2007 17:38

bi pa počakala še 10 minut v kafiču ane. še vedno si kriva ti, ne pa policaj. on ti je dal za pihat, ti si pa napihala.
Uporabniški avatar
ANGELgirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 770
Na forumu od: 9. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANGELgirl » 28. Sep. 2007 17:45

Prosim? A zdaj naj jaz štopam kdaj bo 15 min mimo? Sorry, ampak logično je, da policaji ravnajo po zakonu. Ne morem biti pa jaz zdaj kriva, ker ga g. policaj ni upošteval..
Kdor o sreči samo sanja, naj se ne čudi, če jo bo prespal...

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov