policija

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Alhambra
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Alhambra » 01. Okt. 2007 11:57

"če bi pa dobro vedla da sm jst kriva, bi se pa tolkla po glavi, za kaj hudiča sm mogla spit tiste dva štamprleta" - hja, a misliš da js tega nisem počela? :lol:
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 01. Okt. 2007 15:25

samo en komentar za vse tiste, ki se repenčite, da ste pihale prej kot 15 minut po pitju: največja vsebnost alkohola v krvi je baje 1 uro po zaužitju.

sicer pa, kar se mene tiče je to popolnoma irelevantno. če si sposobna vozit, bi morala bit pripravljena tudi pihat.
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 01. Okt. 2007 16:10

Alhambra napisal/-a:astra_mv, upam da se tisti stavek s ponosnim razglašanjem o pijanosti za volanom ne nanaša name, ker če se pričakujem opravičilo. brez zajebancije. krjre bedarije pa pišete...
ne bom sploh govorila o brutalnosti policajev v podobnih primereih, ker je moja prijateljica vsa objokana pristala v priporu brez da bi karkoli bla kriva, oni so pa nad njo nasilje zganjali. pa mi dejte povedat, čigava je pol tle krivda. nehte floskule pisat, res.


v bistvu je bilo splošno napisano...opravičevala se ne bom nobenemu...če se pa je kdo našel v tem mojem stavku..pa mi je zelo žal...ampak tako pač je...
če tako pogledamo...vsak odgovarja zase...zaradi mene lahko vozite pod vplivom kolikor hočete(spet splošno napisano!)...ne gre se pa samo za policijo..gre predvsem za varnost drugih...in na to bi morali prvo pomislit...ne pa samo na kazen, ki je v takem primeru še nekaj najbolj milega kar se lahko zgodi...dokler niso ogrožene meni drage osebe in jaz sama...mi je v bistvu čisto vseeno..

ne vem zakaj je tvoja prijateljica pristala v priporu...ker tudi tega ne dobiš, če samo prečkaš pri rdeči luči...
:?
če se pritožujete nad našo policijo...pa pojdite še malo čez meje pogledat..naši so včasih še zelo mili...
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 01. Okt. 2007 16:18

se strinjam z astro ja.

Alhambra, sej mislim nekak enako kot ti, samo pač odgovornost pijanega je samo njegova, to hočem povedat.
policajo pa itak obstajajo taki in drugačni, holeš nočeš, tako je in tako bo.Nekateri pač delo policaja sprejemajo resno in so policajo zato, da varujejo red in mir in te zadeve, nekateri pa so pač samo zato, da lahko rečejo da so in se ponosno nosijo in hodijo po ulicah s pištolo in pendrekom za pasom s tipično policijsko naduto hojo. :roll: je pa res, da je še vedno treba kakšno pritožbo napisat, če so te po krivem obtožil, no, ampak odštejem za tiste ki so res spili kakšnega preveč.
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 01. Okt. 2007 16:33

tudi jaz vem, da so takšni in drugačni..jaz hvala bogu še nisem naletela na nobenega, ki bi do mene bil nekorekten..pa upam, da tudi ne bom..sicer pa se trudim voziti čimbolj po predpisih...
obstajajo seveda tudi taki,ki se konkretno nosijo zaradi njihove službe...
hvala bogu osebno poznam samo ok policaje...tako, da vem, da obstajajo tudi dobri in pošteni.. :)
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
mimikad
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 189
Na forumu od: 17. 9. 2006
Kraj: bregovi Kolpe

Neprebrana objavaNapisal/-a mimikad » 01. Okt. 2007 18:06

opium napisal/-a:
padalo napisal/-a:Jaz lahko samo to rečem,da so hrvaški policaji totalno fuknjeni,zajebani.
Imajo zelo neumne zakone.Res,niso normalni.
Na hrvaškem moraš imet 0.0% alk.
Poleg tega voznik začetnik ne sme vozit sam od 23.0h pa do 5.0h zjutraj.Ob sebi moraš imet spremljevalca,ki je starejši od 25let in ni več voznik začetnik.
Kot voznik začetnik lahko voziš avto,ki ima max 75 konjeu.
Pri njih v obvezno opremo spada vlečna vrv.

Mislim,HALO,kakšni zakoni so to, :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
Še dobro,da tega pri nas ni, :gut:


ubistvu od zgoraj naštetega sploh ni nič neumno, ok neki alkota bi loh dopuščal :)


Marsikdo hodi tudi v službo ob 6h vjutro in ne znese vsakemu, da bi v eni uri prišel v službo (pa še marsikdo mora bit tam 15 minut prej) :evil:

Tak da je to za nekatere zelo neumno sam tisti "bedaki" ne razmišljajo tako daleč in mislijo, da vsak ki se ob 4-5h vjutro vozi je nujno pijan.

Smo šli na morje pa je brat vozu in na srečo da ga niso vstavli....no sej bi prišli prej kot bi bila ura 23.00, če nebi čakali pred tunelom 15 km. :evil: :evil:

0.0 % me pa nič ne moti, ker ne vozim če pijem.

Drgač pa je pri nas ratalo popularno hodit na Hrvaško v gostilne, ker ni protikadilskega zakona. Kilometer se ne pozna, sam majo policaji včasih kakšno premetancijo več. :D


astra_mb napisal/-a:
15 minut po pokajeni cigareti.. ne po pitju...
aja točno...ti si pila..on pa bi moral počakat, da se strezniš in bi potem pihala?? :roll: punce..tukaj s takimi prijavami same iz sebe delate norca...
mene bi bilo sram kaj takega izjavit...sploh pa da spiješ pa greš takoj vozit...
nosite posledice svojih dejanj..ne pa se zmeraj nekaj zgovarjat...


Ti imaš narobne informacije. Če piješ, MORA policaj počakat 15 min, prav tako za kajenje. Mi smo v teh 15 min jeli ruporute, pa čigume pa vse kaj bi znižalo za napihat.

Grdo si napala punco glede na to da maš narobne informacije.

Če policaja prosiš ti prav lepo razloži, tako kot je meni razlagal ob 4h vjutro.

jullia_ napisal/-a:samo en komentar za vse tiste, ki se repenčite, da ste pihale prej kot 15 minut po pitju: največja vsebnost alkohola v krvi je baje 1 uro po zaužitju.


V krvi je, ampak pri pihaju se gre pa za zrak in zadah v bistvu. Kri je pomembna, če greš na odvzem krvi. Iz zraka se da pa na različne načine zmanjšat količino, ki jo naj bi napihal.
Alhambra
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Alhambra » 02. Okt. 2007 8:34

ja tko je blo, 2 prjatlci so sicer ustavli in je una k je vozla napihala, do tku vse lepo in prou in korektno. ne vem če so ji za 24 ur vzeli vozniško, sploh ni bistveno. bistveno je to, da jih je ona pač vprašala, če lahko zdej se zapelje domov al ne, kaj zdej (sicer je bla ene 10 minutk vožnje od doma), pa so jo ignorirali, in sta se pač usedle in šle. in pol jima je kr naenkrat pršla sledit kibla polna policajev, k so do njiju bli vse prej kot korektni, ko jih je vsa prestrašena spraševala kaj je blo, zakaj sso jih ustavli, kaj so nrdile, da sej noben ni rkeu da se ne smejo odpeljat itd, so se drli na njiju naj molčijo in bli nasilni (niso jih neki pretepali, so meli pa zlo agresivne prijeme), nč niso sploh razlagali kaj je sploh narobe. torej, na 2 pijane punce so se spravli v petih al neki tazga. uni tadrugi, k ni vozla, je uspelo pobegnit :D , medtem ko je moja prjatlca pristala v priporu čez noč, kjer ji niso niti dovolili opravit klica. pač ne zna cifer na pamet in je hotla da ji dajo mobitel lih tolko da ven cifro prebere da pol lahko koga pokliče (ker so ji na postaji vse vzeli), bli so ful nesramni do nje, medtem ko se je ona tam jokala. je človek, k ji ni problem spat na parkingu sredi evrope, ti kreteni so pa bli tko brutalni da je celo noč jokala in bla totalno presrana. js poznamtto njeno družbo in mogoče so punce res malo jezikave kadar ni treba, čisto razumem. ampak oni so njo odpeljali kot nevarno.
kar se pa odgovornosti tiče se pa seveda strnijam. sam point zakona kot pravi astra sploh ni v tistih dnarjih, ampak v varovanju ljudi. in če se njim ne da s človekom, k je pijan, ukvarjat po tem, ko ga ustavijo, potem oni kršijo zakon. če ti napihaš se sklepa da pač nisi neki baš priseben. potemtakem tudi ne moreš odgovarjat za svoja dejanja. that's all. v tem je fora tega ustavljanja in odvezmov vozniških. da se pol ne pelješ ker si nevaren zase in druge. od te točke oni prevzamejo odgovornost. to je njihova funkcija.če ne bi blo sploh treba met policajev.
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 02. Okt. 2007 9:14

mimikad napisal/-a:
astra_mb napisal/-a:
15 minut po pokajeni cigareti.. ne po pitju...
aja točno...ti si pila..on pa bi moral počakat, da se strezniš in bi potem pihala?? :roll: punce..tukaj s takimi prijavami same iz sebe delate norca...
mene bi bilo sram kaj takega izjavit...sploh pa da spiješ pa greš takoj vozit...
nosite posledice svojih dejanj..ne pa se zmeraj nekaj zgovarjat...


Ti imaš narobne informacije. Če piješ, MORA policaj počakat 15 min, prav tako za kajenje. Mi smo v teh 15 min jeli ruporute, pa čigume pa vse kaj bi znižalo za napihat.

Grdo si napala punco glede na to da maš narobne informacije.

Če policaja prosiš ti prav lepo razloži, tako kot je meni razlagal ob 4h vjutro.



sem preverila in ugotovila, da sem se zmotila..se opravičujem...15 minut je za cigareto in za pitje...napadla pa nisem nobenega..izrazila sem samo svoje mnenje.. :wink:
jaz osebno ne grem za volan vsaj še dve uri po tistem, če res kaj malega spijem..tako, da imam zmeraj 100% 0,0.

ja..alhambra...to pa je bilo res čudno...in predvem nekorektno..vprašanje kaj jim je bilo..morda so imeli kako čudno akcijo...ali pa so hoteli, da jo izuči...kot pa praviš..pa najbrž ni bilo ravno najlepše za njo..
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
Uporabniški avatar
B@bsy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 367
Na forumu od: 24. 2. 2006
Kraj: KK

Neprebrana objavaNapisal/-a B@bsy » 02. Okt. 2007 13:32

Alhambra napisal/-a:ja tko je blo, 2 prjatlci so sicer ustavli in je una k je vozla napihala, do tku vse lepo in prou in korektno. ne vem če so ji za 24 ur vzeli vozniško, sploh ni bistveno. bistveno je to, da jih je ona pač vprašala, če lahko zdej se zapelje domov al ne, kaj zdej (sicer je bla ene 10 minutk vožnje od doma), pa so jo ignorirali, in sta se pač usedle in šle. in pol jima je kr naenkrat pršla sledit kibla polna policajev, k so do njiju bli vse prej kot korektni, ko jih je vsa prestrašena spraševala kaj je blo, zakaj sso jih ustavli, kaj so nrdile, da sej noben ni rkeu da se ne smejo odpeljat itd, so se drli na njiju naj molčijo in bli nasilni (niso jih neki pretepali, so meli pa zlo agresivne prijeme), nč niso sploh razlagali kaj je sploh narobe. torej, na 2 pijane punce so se spravli v petih al neki tazga. uni tadrugi, k ni vozla, je uspelo pobegnit :D , medtem ko je moja prjatlca pristala v priporu čez noč, kjer ji niso niti dovolili opravit klica. pač ne zna cifer na pamet in je hotla da ji dajo mobitel lih tolko da ven cifro prebere da pol lahko koga pokliče (ker so ji na postaji vse vzeli), bli so ful nesramni do nje, medtem ko se je ona tam jokala. je človek, k ji ni problem spat na parkingu sredi evrope, ti kreteni so pa bli tko brutalni da je celo noč jokala in bla totalno presrana. js poznamtto njeno družbo in mogoče so punce res malo jezikave kadar ni treba, čisto razumem. ampak oni so njo odpeljali kot nevarno.
kar se pa odgovornosti tiče se pa seveda strnijam. sam point zakona kot pravi astra sploh ni v tistih dnarjih, ampak v varovanju ljudi. in če se njim ne da s človekom, k je pijan, ukvarjat po tem, ko ga ustavijo, potem oni kršijo zakon. če ti napihaš se sklepa da pač nisi neki baš priseben. potemtakem tudi ne moreš odgovarjat za svoja dejanja. that's all. v tem je fora tega ustavljanja in odvezmov vozniških. da se pol ne pelješ ker si nevaren zase in druge. od te točke oni prevzamejo odgovornost. to je njihova funkcija.če ne bi blo sploh treba met policajev.


ja kaj ni logično, da če napihaš da ne smeš peljat naprej? zakaj pa ni še enkrat oziroma n- krat vprašala skoz jo zihr ne bi mogli ignorirat...
ps. nočem se kregat ampak to je moje mišljenje... peace
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 02. Okt. 2007 16:13

Zakon je tak (če se ni v zadnjem času kaj spremenilo), da ti, če napihaš, "prepovejo nadaljno vožnjo", ne smejo te pa aretirati, vzeti ključev od avta ali karkoli, da ti fizično preprečijo, da voziš dalje.
Če te pa dobijo drugič (čez pol ure ali čez pet minut), pa te lahko pridržijo.
Za moje pojme totalno glup zakon. (ne zato, ker te lahko drugič pridržijo, ampak zato, ker te že prvič ne smejo) Upam, da se je zdaj to spremenilo, ker vem, da je zdaj noter nekaj o odvzemu vozila. Nisem pa natančno gledala, ker se me ne tiče. Nikoli še nisem vozila, če sem prej spila več od pol kozarca piva.
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
B@bsy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 367
Na forumu od: 24. 2. 2006
Kraj: KK

Neprebrana objavaNapisal/-a B@bsy » 02. Okt. 2007 17:07

ja sej je alhambra napisala, da sta se kolegici odpeljali naprej šele potem so ju oz. so jo, ena je pobegnila, aretirali... po moje se to pri njih šteje kot kak, kako se naj izrazim... "pobeg"...
metron(temporary)
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metron(temporary) » 02. Okt. 2007 18:00

smešn k pi*ke vozjo pijane pol majo pa še ful za povedat, kok so policaji prasci (tu in tudi v živo) :D Jz prou z veseljem zbiram nastavke za pihat, mam jih že ene 20.
Tko je, en pir (bejbe pol), pa ne napihaš. Nad 1 promil nej pa vozniško vzamejo. V italiji je za vožnjo pod vplivom alkohola kazen 6000 evrov.
Uporabniški avatar
ANGELgirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 770
Na forumu od: 9. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANGELgirl » 02. Okt. 2007 18:17

Ja ženske se kregamo nad policaji, kaj pa tipi? Mislim, da drugače poznam več tipov, ki so zaradi alkohola ostali brez izpita oz. sploh nobene ženske ne poznam, ki bi ji ga vzel :D

Ja metron se strinjam.. Nad 1 promil naj vzamejo izpit ali pa če že v drugo napihaš!
Kdor o sreči samo sanja, naj se ne čudi, če jo bo prespal...
metron(temporary)
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metron(temporary) » 02. Okt. 2007 18:40

Ja tip da mir..ženska pa v miniču sred noči kril z rokami in se vsaja na policaja in je nasploh vsa smešna :D ...ne sej se strinjam, tipi so bolj neumni kar se tega tiče.
mimikad
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 189
Na forumu od: 17. 9. 2006
Kraj: bregovi Kolpe

Neprebrana objavaNapisal/-a mimikad » 02. Okt. 2007 18:59

metron(temporary) napisal/-a:Jz prou z veseljem zbiram nastavke za pihat, mam jih že ene 20.
V italiji je za vožnjo pod vplivom alkohola kazen 6000 evrov.


Ja mam pa sam enega in sem si gor kr datum napisala 1.4. :D Zaenkrat jih nisem uspela več zbrat in naj tako ostane! ! !

Koliko moraš napihat da je tolikšna kazen.???..mislim da moreš bit mrtvo pijan! ! !

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov