Pazite na vaše kartice!!!

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 08. Mar. 2007 19:17

Najbolj priporočljivo je plačevanje z gotovino :!:

To se bo vedno bolj pogosto dogajalo :!:

Kam gre ta svet in poštenost :?: :eek: :nein:
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 08. Mar. 2007 20:15

Js pa najraj plačujem z karticami, sploh zdej k ne maram kovancev.
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 08. Mar. 2007 20:45

za mene se pa ni za sekjrt k sm itk pozabla kodo od kartice :wink: ...sej vem de je nekje u predalu, ma se mi ne da it pogledt in poiskt...sej je tko bujši...drugače bi mela prazn račun :P
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 08. Mar. 2007 20:46

Jaz itak vedno plačujem samo in vedno z gotovino. Ne spomnim se kdaj sem nazadnje plačala s kartico. Ne zaupam plastičnemu denarju, pa še full hitro te zanese pri nakupih. Pogledam v denarnico in če vidim da je notri NIČ, potem ne grem v šoping. Če pa se kaj slučajno kaj :lach: najde pa grem lepo malo po trgovincah.
Ženske moramo biti lepe, da nas moški ljubijo, in neumne, da lahko ljubimo njih.
Coco Chanel
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 08. Mar. 2007 20:55

Jaz precej plačujem s kartico, ampak le tako, da jo lahko vidim. Ne bi je recimo dala natakarju, da jo odnese stran.
Uporabniški avatar
allessya
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 702
Na forumu od: 9. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a allessya » 08. Mar. 2007 21:10

Jaz plačam s kartico samo, če je res nujno (če slučajno nimam nič v denarnici, pa nikjer v bližini ni bankomata), drugače pa plačujem vse z gotovino. Če vem, da bom rabila denar, ga pač predhodno dvignem, pa je. Pa kot je LARIKA rekla, če plačuješ z gotovino, maš vsaj občutek koliko lahko zapraviš. :D
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 08. Mar. 2007 21:34

Zvoncica napisal/-a:Jaz precej plačujem s kartico, ampak le tako, da jo lahko vidim. Ne bi je recimo dala natakarju, da jo odnese stran.


Enako. In jaz ponavadi vedno plačujem s kartico, skoraj brez izjeme. Pa na PIN tudi pazim da mi je kdo ne gleda (čeprov nikol ne vem no).
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 09. Mar. 2007 8:56

Jaz tudi vedno več plačujem s kartico. Ampak nikoli v lokalih, samo v trgovinah in na bencinski.
Odkar so uvedli provizije za bankomate drugih bank, se mi ne da vedno iskat pravega bankomata. Provizije jim pa ne privoščim, prekletim požrešnim kapitalistom :evil: :wink:
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
Snow flake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 630
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: okolica Ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a Snow flake » 09. Mar. 2007 9:46

Banda sakramenska izkoriščevalska :evil:
kr.ena napisal/-a:Jaz tudi vedno več plačujem s kartico. Ampak nikoli v lokalih, samo v trgovinah in na bencinski.
Odkar so uvedli provizije za bankomate drugih bank, se mi ne da vedno iskat pravega bankomata. Provizije jim pa ne privoščim, prekletim požrešnim kapitalistom :evil: :wink:

Jaz enako, v trgovini skoraj vedno plačam s kartico, no v živilskih ne tolikokrat, v ostalih pa praktično vsakič, ravno tako na bencinski.
Zvoncica napisal/-a:Jaz precej plačujem s kartico, ampak le tako, da jo lahko vidim. Ne bi je recimo dala natakarju, da jo odnese stran.

Ma saj narediš tako, ampak saj vidiš, v posnetku je natakarica pred njimi, pa se s krasno pretvezo pred njihovimi očmi okoristi z njihovim denarjem ... :?
Uporabniški avatar
***Ally***
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1030
Na forumu od: 8. 7. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ***Ally*** » 09. Mar. 2007 10:41

Jaz bi sicer plačevala s kartico ampak mam samo to za bankomat, tam pa je tak sistem da ti trga denar šele čez nekaj dni in potem sploh nimam kontrole nad stanjem :? Ful bi mela Viso pa mislim da nimam dovolj dohodka. Pomoje so te goljufije bolj redkost in pri nas še niso tako napredni, da bi se to dogajalo :wink: seveda pa jaz tudi nebi dala kartice natakarju, da jo odnese vstran, pa tudi ko dobim račun vedno pogledam če so vtipkali točno vsoto.
Houd de wereld tegen
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 09. Mar. 2007 10:49

Vedno placujem s kartco - gotovine prakticno ne nosim nikoli sabo :) Ce pa je treba kaj z gotovino placat pa mam fajnega fanta (on placa), pol mu pa vrnem denar - ko uspem prit do NLB bankomata (pr nas se mors kr namatrat, da najdes kakega)...Za en x nimam slabih izkusenj s krajami al pa cem podobnim - upam, da tako ostane tudi v prihodnje :D
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
Pink Panterka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 261
Na forumu od: 7. 1. 2007
Kraj: Logatec

Neprebrana objavaNapisal/-a Pink Panterka » 09. Mar. 2007 11:09

ojej...

Jst pa kr skos placujem z gotovino, kjer se zadrzujem po povsod bankomati, ki mi ustrezajo (NLB) tako da nimam problemov. Če pa mi res zmanjka, potem pač plačam s kartico, ampak to se zgodi manj kot enkrat na mesec. Grem pa vedno zraven natakarja in vedno pregledam račun ter ga vzamem.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 09. Mar. 2007 12:08

sAdie napisal/-a:Vedno placujem s kartco - gotovine prakticno ne nosim nikoli sabo :) Ce pa je treba kaj z gotovino placat pa mam fajnega fanta (on placa), pol mu pa vrnem denar - ko uspem prit do NLB bankomata (pr nas se mors kr namatrat, da najdes kakega)...Za en x nimam slabih izkusenj s krajami al pa cem podobnim - upam, da tako ostane tudi v prihodnje :D


Enako pri meni! Odkar so euri sploh ne plačujem nič z gotovino. No,razen za vikend ko žuram. Drugače pa vse s kartico.
Is sex dirty? Only if it’s done right.
sanjavi hudiček
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 28. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjavi hudiček » 09. Mar. 2007 12:56

js večinoma plačujem z gotovino kr s kartico me potem bolj hitro zanese in potem se zna zgoditi da več zapravim kot sm nameravala. sicr plačam s kartico tudi, ampk redko... če nekaj hočem kupiti pa ni v bližini bankomata ali se mi ne da hoditi do njega, potem plačam s kartico ampk vedno tako da jo vidim. čepra tudi to ni več varno kot je bilo videti na posnetku... :?
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 09. Mar. 2007 13:34

allessya napisal/-a:Jaz plačam s kartico samo, če je res nujno (če slučajno nimam nič v denarnici, pa nikjer v bližini ni bankomata), drugače pa plačujem vse z gotovino. Če vem, da bom rabila denar, ga pač predhodno dvignem, pa je.


Enako.

Sploh je pa uvedba provizije dviga gotovine na nematičnih bankomatih nezakonita!
Zadnjič spremenil purple_rain, dne 09. Mar. 2007 16:51, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov