Nujno potrebujem! (info, linki, pomoč...) #9

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 01. Sep. 2017 20:26

:|

Kaka alternativa? Poleg starih dobrih taksijev?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 01. Sep. 2017 21:23

Če je Lj potem Bicikel.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 02. Sep. 2017 9:46

Ni isto :nein:

Po Lj se da itak tudi s trolo prit vsepovsod, kjer se da z Bicikljom. Ampak hvala za idejo, po moje mi se vedno letno trgajo z racuna za Bicikelj, sam se staro Urbano moram najt :)
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 04. Sep. 2017 8:33

OK, novo vprasanje: na kateri postaji LPP-ja je najbolje it dol, ce grema v Iski Vintgar? 19-ka se neki tam okol suce, ampak mi ne uspe ugotovit, katera postaja je najblizja.
Flavij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 353
Na forumu od: 14. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Flavij » 19. Sep. 2017 21:44

All is vanity, nothing is fair.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 20. Sep. 2017 11:09

Neke vrste rent a car, ce prav razumem? Nimam izpita, ce bi ga imela, ne bi rabila uberja in trol in vsega :D
CherryBe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 15. 5. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a CherryBe » 20. Sep. 2017 11:09

_patchouli_ napisal/-a:OK, novo vprasanje: na kateri postaji LPP-ja je najbolje it dol, ce grema v Iski Vintgar? 19-ka se neki tam okol suce, ampak mi ne uspe ugotovit, katera postaja je najblizja.


Mislim, da moraš iti kar do končne postaje. Za zihr pa kar šoferja vprašaj.
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 21. Sep. 2017 21:30

Živjo,

mene pa zanima kje v Ljubljani je varno parkirat (nočno parkiranje) v okolici glavne avtobusne postaje?

Hvala. :)
Tu es dans toutes mes pensées.*
Lilah
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 14. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lilah » 11. Okt. 2017 15:26

Jaz mam pa eno vprašanje za bančnike oz. koga, ki je komitent koprske banke :D Konkretno se vprašanje naveuje na banko IN (spletno banko torej), kjer sem uspešno plačala dve položnici, a nikjer ne najdem Natisni potrdilo o plačilu. Brez potrdil pač ne mislim ostati, ker sem vsa leta, ko sem plačevala položnice fizično, shranjevala oz. še vedno shranjujem čisto vsa potrdila.
Kontaktirala sem že njihovo linijo za informacije, pa mi je dvakrat dvignila različna oseba, obe pa povedali različno. Potem sem klicala na matično banko, kjer sem odprla račun in mi je rekla, da to samo na informacijah vedo, nakar sem rekla, če mi lahko kar ukinejo to spletno zadevo, ker mi dva eur provizije vlečejo za to, da ni niti potrdila kot dokazila o plačilu, pa je rekla, da me provizija stane več, če plačujem fizično. Ampak itak plačujem položnice tudi na druga imena v družini, česar pa spletna banka ne omogoča, samo na svoje ime lahko plačujem, torej ne vem, če se mi za dve položnici ravno splača imeti spletno banko oz. minus 2 eur na mesec :evil:
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 22. Okt. 2017 7:10

Spet bančniško vprašanje - ali je možno, da mi Maestro kartice noče povezat na paypal? Kakorkoli obračam, vpisujem številke itd mi niti št kartice ne zazna kot pravilne. CSC št vem da Maestro niti nima, ampak mi je na banki rekla da ne bi smel bit problem, ker naj bi se dalo povezat.


Kakorkoli, pomoč strašno zaželjena :hearts:
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 05. Nov. 2017 11:24

Hej, ima kdo kako izkušnjo z izposojo e-knjig v cobiss+ sistemu? Rabim za magistrsko, tako da bom ful hvaležna, če bi mi kdo lahko pomagal :). Prosimhvala :hearts:
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 05. Nov. 2017 13:03

Spreminjam vprašanje - ali je kkateri/katera slučajno vlanjena v pravosodno knjižnico in bi mi posodila svoj oddaljen dostop do ene e knjige? :)
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Lilah
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 14. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lilah » 04. Dec. 2017 20:35

Eno fejsbuk vprašanje! Zakaj mi več ne prikazuje sidebar-a nad chat tabelo na desni strani? Da bi vidla kdo je kaj lajkal/komentiral ipd.? Probala sem že počistit piškotke in se jovo na novo prijavit v fb, sprobala v različnih brskalnikih itd itd, a nič od tega ne pomaga. :<
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 10. Dec. 2017 17:23

Probaj pomanjsat stran (ctrl in -)
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 16. Dec. 2017 11:12

Pozna kdo kak lokal v centru Ljubljane (ali v bližini), ki je v stilu kavarne, samo da imajo na voljo tudi kakšne prigrizke (tortilje, pomfri,...)?

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov