Nostalgija

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 14. Apr. 2005 10:22

Jst bi zdejle vse dala da bi bla tok stara da bi lahko ob tej uri spala v vrcu na ležalniku, v unih raztegnjenih rdečih žabicah, brez problemou, brez skrbi, brez misli na to kaj bo in kaj ne bo, brez obremenjevanja ...

Sej nič ne rečem tut pri 20 sm še vedno otročja ko ne vem kaj ... :D :wink: Ja jst sm en ful velik otrok ... sam to vseeno ni to ... pa nej mi še en reče, da ni najlepš v vrcu ... :?
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
CommandykA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 3. 11. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a CommandykA » 14. Apr. 2005 10:42

tut jaz bi mela svoje avtke nazaj pa avtoceste bi gradila pa ... (aja nikol nisem bla fanica barbik) :D .. saj je res da se nisem tolk stara - 20 ,sem se vedno otrok se vedno pocnem bedarije,se vedno delam stvari ki jih mogoce katera moja vrstnica nikoli nebi..zal je pac tak da starejsi si vec obveznosti mas...je pa res da se komaj spomnim os,srednje sole..leta prehitro bezijo, zivljenju se prevec mudi :? ful si ne zelim nikoli odrast postat stara in odgovorna (okej do neke meje) pa se smrti se ful bojim...tak da dokler se bom lahko se bom zagotovo se kdaj vrnila v otroske case...
Riba plava in rdeca.Bil je bled in bohinj.Srbela ga je peta in sesta.Znal je brat in sestra.
Uporabniški avatar
Mark
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 942
Na forumu od: 24. 9. 2004
Kraj: Steiermark

Neprebrana objavaNapisal/-a Mark » 14. Apr. 2005 10:49

Meni je tudi blo v OŠ pa SŠ tak fajn :D Ko smo kakšno lumparijo ušpičli ;D

Drugač pa je mama vzgojiteljica in se prav vidi, da uživa v svojem poslu. Včasih pozabi mobitel doma al pa kaj in ko ji ga peljem v službo se majo prav fajn :D
The best way to have a good idea is to have lots of ideas.
Uporabniški avatar
CommandykA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 3. 11. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a CommandykA » 14. Apr. 2005 10:59

Mark napisal/-a:Meni je tudi blo v OŠ pa SŠ tak fajn :D Ko smo kakšno lumparijo ušpičli ;D

Drugač pa je mama vzgojiteljica in se prav vidi, da uživa v svojem poslu. Včasih pozabi mobitel doma al pa kaj in ko ji ga peljem v službo se majo prav fajn :D


naslednic ko peljes kaj k mami se mene pelji tja da se se jaz malo pozabavam :D
Riba plava in rdeca.Bil je bled in bohinj.Srbela ga je peta in sesta.Znal je brat in sestra.
Uporabniški avatar
TOMCAT
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 70
Na forumu od: 17. 9. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a TOMCAT » 14. Apr. 2005 12:25

Uf jaz pa za nič na svetu ne bi šla nazaj v sredno ali pa osnovno šolo. Mogoče v vrtec, kjer smo se res imel fajn.
Mi je kar ok tako, kot je sedaj. :)
Ljubezen je kot solza - rodi se v očeh in pade na srce!
2good4u
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 5. 11. 2004
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a 2good4u » 14. Apr. 2005 12:37

Leta kar hitro bežijo, še posebej če se ti kaj zalomi, in na koncu ugotoviš, da si star 22 let in si še vedno tam ko si biu. Groza!!!
Sicer pa imam jaz včasih občutek, da sm obstala v tem čas,ko sem sedaj. Nekako se mi po SŠ nič kaj ni več novega zgodilo, da bi lahko pozabla na preteklost in zaživla v sedanjosti. Čeprav moram priznati, da mi je včasih zelo všeč, da sem tu, ko sem. Imam se sicer lepo in mi je super, ampak rada bi šla naprej. Pa kaj potem, če bom starejša za eno leto ali 10, še vedno bom isti človek kot sem sedaj.
Včasih pa si tudi jaz želim, da bi pobegnala nazaj v srednjo šolo. Če mi verjamete ali pa ne, tolkrat se mi sanja o srednji šoli, da ko se zbudim, se prav ustrašim, ker mislim, da je moja razredničarka klicala domov in mojim staršem povedla, da kr naprej špricam :D :D :D oh ja...kje so tisti časi, ko je bilo kaj prepovedanega zanimivo početi, ker si vedel, da te lahko dobijo. Zdej pa počasi odraščam in sprejema posledice in dejanja na svoj račun, in samo svoj. Težko se je spopasti z odgovornostjo in se posloviti od brezskrbnega otroštva...
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 14. Apr. 2005 13:21

TOMCAT napisal/-a:Uf jaz pa za nič na svetu ne bi šla nazaj v sredno ali pa osnovno šolo. Mogoče v vrtec, kjer smo se res imel fajn.
Mi je kar ok tako, kot je sedaj. :)


ma jst v bistvu tud ne... v šolo pa res ne več... se mi je kr ornk zamerla ker nikol nismo bli prov dobra družba... pa še tresla sem se skoz da nam kej vprašana oz. kadar smo kakšen test pisal

drgač pa verjamem da ti je pr 21h fajn... men je/bi blo tud :D
Uporabniški avatar
KranCk
Kršitelj/ica 2. stopnje
Prispevkov: 72
Na forumu od: 20. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a KranCk » 14. Apr. 2005 21:44

mah ja...se mal pa bom 19...uf kva letijo leta :) :D
manck + kranck
birikina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 119
Na forumu od: 6. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a birikina » 20. Apr. 2005 20:20

glih tko kot tebi s fantom pa to ne... ker se mi ne mudi
ampak drugače meni dnevi letijo....zdej je biw september, zdej je že maj
učiraj sm bla tam danes že neki tretjega. Ubistvu se ne uspem zavedat vseh lepih trenutkov, ker čas preveč beži :buhu:
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 31. Avg. 2006 17:40

Uf,jaz bi bila nazaj stara 16-17 let. Me tako nostalgija daje na trenutke. Če je pa takrat tako kul blo-žurali smo nenehoma, razen tega da se doma nisem štekala je blo vse super, nobenih velikih skrbi itd. Hjao! Kak je blo vse enostavno.
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
bubbles
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 499
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a bubbles » 31. Avg. 2006 20:07

jst si pa že neki časa želim, da bi bla lahko za vedno 6 let stara punčka na morju s starši pa babico pa dedkom pa še kom... ker je bla dejansk takrat moja največja skrb kako prpravt odrasle, da gremo čim prej na plažo in če sem spakirala ta lepo pižamco... ah...
...just breathe...
Uporabniški avatar
allessya
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 702
Na forumu od: 9. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a allessya » 31. Avg. 2006 22:01

Včasih, ko mi mlajša sestra (ki jih ma ravno 16) razlaga kje so bli, pa kaj so počeli, kako je blo, mi kaže fotografije... se mi kar toži po teh časih, ko sem bla jaz toliko stara. Vse tiste naše zabave (če ne drugo, smo iz dedkove kleti skrivaj odnesli nekaj rdečega vina in si naredili zabavo na prostem) :D , kupi prijateljev, zabijanje časa v najljubšem lokalčku, zbijanje šal in veliko smeha, razne ljubezni, najstniške bedarije. Včasih bi z veseljem podoživela kakšen dan. Saj ne rečem, da zdaj ni fajn, ampak vseeno imam zdaj več skrbi, resnega fanta (ki ga ne zamenjam za vse tiste najstniške trenutke :hearts: ), manj pogoste zabave in drugačno družbo, čeprav se s starimi kolegi še kdaj srečamo, ampak naša družba se je počasi razbila, po tem, ko sva se s prijateljico dokončno sprli in sem se umaknila. Tako kot je blo prej definitivno ne bo več nikoli, ampak ostajajo mi krasni spomini, ki tudi nekaj štejejo. :)
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 01. Sep. 2006 0:28

točno tako, ja, krasni spomini ostanejo :)

Men je tut ful škoda za srednjo šolo, daleč največ sem prežurala takrat, k smo hodili v centrala, pa 4ko, pa na metelkovo, pa legendarni truebar, pa s kolesi smo se vozili, k noben ni imel izpita, še med tednom sem kdaj prišla domov ob 4h, pa šla pol lepo v šolo, treninge sem imela vsak dan po šoli, najboljše sem se razumela s prijateljicami, vse smo bile samske, pa ga srale okrog, skoz je bil kakšni kdo všeč... pil smo, pa imeli "rdeče oči", hehe, kar jih danes nimamo več. Učit se ni bilo treba tok k na faxu... res je bilo luštn :) :cry:
Uporabniški avatar
steLLcy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 809
Na forumu od: 9. 8. 2004
Kraj: CeLjE

Neprebrana objavaNapisal/-a steLLcy » 01. Sep. 2006 11:29

Js čutim nostalgijo sam za gledanjem Smrkcev v nedeljo ob pol osmih zjutri.

Drugače pa naravnost uživam v tem obdobju. :flower:
Waiting in the queue oh whoopee doo
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 28. Nov. 2007 17:10

Sem si kasete presnela na dvd-je. Lahko zaj gledam šolo v naravi (4.razred), birmo... Tak sm se nasmejala ob gledanju.

Smo pa mel u soboto obletnico s sošolci iz OŠ. Blo je super! Gledali smo stare fotografije. Js sm prnesla tut stare listke, ki smo si jih pisal med poukom. So bli vsi zlo presenečeni, ko so vidl, da jih še imam. Smo se nasmejal do solz!

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron