Nostalgija

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Dalila
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 5. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dalila » 05. Okt. 2004 16:47

Cao,sej ne vem kakšna je kle povprečna starost,ampak me zanima, a si kdaj želita bit spet najstnice(tiste,ki to več niste),stare 16 let,odfukane,recimo da brez resnih problemov. Jaz si včasih tolk želim,da bi bla spet stara šestnajst,da bi šla ven in bi me starejši gledal(kao,sami otroc so kle),ampak mene bi bolil k****,da bi hodila v sredno šolo in v glavnem podoživela lepo najstništvo,ki sem ga imela brez razmišlanja kako boš plaču račune,...? Sej ne da mi je full hudo,še vedno imam lepo življenje in marsikaj kar pri šesnajstih ne morš imet,sam tko ko jih kdaj pogledaš,pa te prime da bi se samo za en dan vrnil nazaj in kako nebi nikamor hitel in bi sprejemal drugačne odločitve,če bi lahko.
SEJ TE PRIME PA TE MINE... :)
pa pa
Uporabniški avatar
cotkica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cotkica » 05. Okt. 2004 16:56

ja js sm ravno v teh letih :) mogoče kakšnem nasvet? :D
Uporabniški avatar
Dalila
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 5. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dalila » 05. Okt. 2004 18:09

cotkica napisal/-a:ja js sm ravno v teh letih :) mogoče kakšnem nasvet? :D


Hiti počasi in uživaj vsak trenutek, šparaj živčke, pridno se uči, bodi zaljubljena in počni stvari,ki se jih boš potem z veseljem spominjala. Predvsem pa uresničuj svoje sanje.
pa pa
Uporabniški avatar
Saša_26
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 102
Na forumu od: 28. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Saša_26 » 05. Okt. 2004 22:47

Tudi meni bi prav prišlo včasih... se mi zdi da ratujem (pre)resna :?
Don`t regret something that you did, because at one time...you wanted it!
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 05. Okt. 2004 22:57

Se strinjam z ostalimi, pasal bi :D
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 05. Okt. 2004 23:31

Včasih si pa res zaželim, da bi bila v tistih norih najstniških letih brez problemov in večjih skrbi.

Seveda mi pa tud večkrat prov pride da sem stara tok kukr sm.

Še nasvet za vse najstnice: Živite vsak trenutek posebej in ga izkoristite za vse nore stvari, kasneje vas bo na njih spremljal lep spomin. Seveda ne pozabite na šolo in ostale resnejše stvari.
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
krEna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 21. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a krEna » 05. Okt. 2004 23:38

tud jaz bi šla včasih nazaj v tista leta.... :roll:
Uporabniški avatar
lisička
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 27. 7. 2004
Kraj: malo tuki malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a lisička » 06. Okt. 2004 9:56

No ja, mogoče v kakšen lep trenutek, da ga še enkrat podoživim. Drugače pa mi sedaj prav nič ne manjka (23) in mi je tudi lepo. Moramo se pač naučiti živeti v sedanjosti in se truditi, da je ta čim lepša.
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 06. Okt. 2004 13:09

ubistvu ne......tamale majo preveč problemou s sabo, pa še zdejšni časi so čist drugi kot so bli 5let nazaj :lol:
ma jst sm svoja najstiška leta fajn izkoristla pa zdej se mam tut prou fajn......
odfukana sm pa lahk tut zdele......za to ni treba bit star 16.....
pa žuraš ga lahk glih tko pr 20 in to včas še bol kt pr 16ih.........
Uporabniški avatar
Michael
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 26. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Michael » 06. Okt. 2004 23:10

fino je blo v srednji ja, brez odgovornosti, skrbi, sam sola po zur :cool:
Gone
Uporabniški avatar
Kikka23
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 30. 6. 2004
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a Kikka23 » 10. Okt. 2004 20:18

joooooooooj jaz bi se takoj vrnila nazaj ... se posebej v 3 in 4 letnik srednje sole. Ta leta so bila res najbolj nora. Takrat smo ga zurali za 10 let nazaj in naprej :) Ko te boli ku*** za vse ... neopisno ... nepozabno ...
Uporabniški avatar
alina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 350
Na forumu od: 28. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a alina » 10. Okt. 2004 22:04

jst tut zadnje čase razmišljam in ugotavljam kako smo se imeli fajn v srednji šoli in bi šla takoj nazaj...zdaj na faksu je vse tako neosebno, nihče ni prijatelj....full pogrešam tista res najstniška leta-z mano se strinjajo tudi srednješolski sošolci....smo glih zadnji ugotavljal kako je bilo fajn in obujali spomine :lol:
It looks like we could have made it baby...me and you!
Uporabniški avatar
Kali
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 1. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Kali » 12. Okt. 2004 0:01

Men je pa dons bl lepo. Nikol nisem bla kakšna huda žurerka in nikol nisem znala vseh stvari odklopit ali bit naivna in nerazsodna, čeprav sem si kdaj želela da bi bla tolk sproščena in naivna in brezskrbna kot moje prijatelce, ampak sem si vsako sekundo prepletala glavo z problemi. Prveč sem se sekirala zarad svojih napak, preveč zarad šole preveč zaradi politike, na katero nism mogla vplivat, preveč sem se jezila na apatijo ljudi, prevč sem pustila da so me drugi izkoriščal, ko so imel probleme... Tako da na najstništvo gledam bolj kot na en križev pot neke neprilagojene osebe, ki skuša zbrcati folk da bi se še drugi spremenil vsaj tolk da bi začel skrbet še za kaj druzga kot za svojo rit.

Dons se mal mejn sekiram, mal mejn upijem kolk je vse krivično in kolk nikamor ne gre ta sistem, kolk nam tranzicija škoduje in koliko bi bilo drugače če blo tko in tko,... ampak mal več naridm na področjih kjer lahko vplivam.

Ampak nostalgija me daje sam toliko da rada razmišljam o tem kako sem zrasla do osebe kakršna sem dons in komi čakam kako bom jutri gledala na včeraj in kaj se bom medtem novga naučila, nekako vsak dan sebe presenečam...

En vprašanje mal mimo teme: Ste se pred recimo 10 leti predstavljele sebe takšno kot ste danes? In a bi bile razočarane al presenečene nad sabo če bi razmišljale s tisto glavo takrat o vas sedaj?
Nusi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 29. 12. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Nusi » 12. Apr. 2005 21:13

:oops: :ertrink: Mogoče se bo to sedaj slišalo noro, ampak se je že kateri zgodilo, da čas tako prehitro gre mimo, da se sploh ne zave kaj se dogaja. Jaz imam že polno glavo biti odrasla...
služba, popolno obnašanje, fant - familija ( velika pričakovanja ), zdi se mi, da sem komaj bila stara 12 let sedaj pa gre že vse zares! A ima katera tudi takšen občutek, da bi spet najraši bila stara 10 let in spet bila ....? :magic:
Uporabniški avatar
limonca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 11. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a limonca » 12. Apr. 2005 21:19

ja jst bi bla tud rada spet mala deklica. sej nisem ne vem kok stara, letos bom 20 in se ful bojim, pa ne vem česa :( Rada bi da bi bila brez vseh skrbi, da me ne bi v šoli in doma priganjal, da ne bi jokala za tipom...ampak itak bi enkrat to mogla dat skoz. Joj, kok bi blo luštn ko bi me vsi crkljali :grinsevil:

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]