nepravično

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

tmalaa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 261
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tmalaa » 05. Jan. 2006 18:14

to, da majo profesorji vedno prav.. prav tudi ko nimajo in sploh nemorejo priznati svoje napake :roll:
tdy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 62
Na forumu od: 13. 10. 2007
Kraj: primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a tdy » 27. Okt. 2007 18:19

ryu10kyu napisal/-a:Mislim,da celotna človeška rasa(zdajšnja civilizacija)...in da živimo v džungli!
Welcome to the jungle! :D


kt da bi mojga cimra poslušala, sam da on to izrazi: "ljudje smo črvi!" :)

meni je nepravično, da jih tisti, ki javno izražajo svoje mnenje, slejkoprej dobijo po nosu.
da jih javnost sicer spočetka podpre, kasneje pa pozabi, oni pa zaradi tega, ker so se postavili za druge, nosijo posledice svojega jezika...
ne zdi se mi prav, da se zdaj, ko se z vsem pompom odpira onkološki, ne pomisli kdo je za to zaslužen - če se ne bi dva zdravnika in tisti, ki so ju podpirali, tako oštro postavila za pravico, vprašanje, če bi nov onkološki danes bil.
ne zdi se mi prav, da se nekaterim to zdi tema "o kateri bomo kdaj drugič, danes pa ne, k smo tuki, da se mamo fajn" in da si siti poslušat o tej problematiki. Marsikdo bi si moral it pogledat stavbo A -krivično je, da se ljudje zdravijo v takih razmerah.
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 27. Okt. 2007 18:22

Svet nasploh. Naši odnosi, odtujenost, prezaposlenost z delom in drugimi obveznostimi, to da nimamo več časa za nas in za ljubljene, vojne, sovraštvo...
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
*inch*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 162
Na forumu od: 3. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *inch* » 02. Nov. 2007 15:19

ne zdi se mi pravično da imajo nekateri v šoli status (da so lahk uprašani kadar hočjo bit) pa ga sploh ne potrebujejo......to bi bla moja sošolka :evil:

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov