Nepojasnjeno, nerazložljivo

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Verjamete v stvari, kot so reinkernacija, vraževernost, čarovništvo, NLP, duhove

Glasovanje se je zaključilo dne 08. Nov. 2004 21:30

verjetno da je nekaj na tem.
26
96%
ne, to so absolutno same traparije
1
4%
da, defenitivno te stvari obstajajo.
0
Brez glasov
Skupaj glasov : 27

Uporabniški avatar
anna_k
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 120
Na forumu od: 21. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a anna_k » 13. Jan. 2006 14:38

sicer pa, kar se tiče prejšnjih življenj, mislim, da je morda nekaj na tem. sama sem, že kot otrok vedno čutila veliko ljubezen do Rusije, ruske zgodovine, kulture, jezika... ko sem kdaj gledala kakšno oodajo o Rusiji (Discovery itd.), mi je vedno vse zgledalo in zvenelo tako znano. tako izarzito sem čutila z ljudmi, ki so morali prenašati zatiranje in odvzem svobode. nekako čutim, da imam rusko dušo. a zveni čudno? :(
I forgive you after all
Uporabniški avatar
Naty
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 95
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: R`dam

Neprebrana objavaNapisal/-a Naty » 13. Jan. 2006 15:43

anna_k napisal/-a:sicer pa, kar se tiče prejšnjih življenj, mislim, da je morda nekaj na tem. sama sem, že kot otrok vedno čutila veliko ljubezen do Rusije, ruske zgodovine, kulture, jezika... ko sem kdaj gledala kakšno oodajo o Rusiji (Discovery itd.), mi je vedno vse zgledalo in zvenelo tako znano. tako izarzito sem čutila z ljudmi, ki so morali prenašati zatiranje in odvzem svobode. nekako čutim, da imam rusko dušo. a zveni čudno? :(


Ne, sploh ne. Če bi šla na regresijo bi verjetno ugotovila, da je nekaj na tem.
Pri meni je bilo tako, da sem bila močno navezana na Tibet, po regresiji pa sem ugotovila, da naj bi tam živela lepo duhovno življenje, dokler me ni pičila neka kača in sem umrla (no, pravzaprav sem bila moški z dolgo sivo brado).
"Ni dovolj, da imamo odprte oči, potrebno je imeti tudi odprto srce."
tmalaa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 261
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tmalaa » 13. Jan. 2006 15:56

Naty napisal/-a:... naj bi tam živela lepo duhovno življenje, dokler me ni pičila neka kača in sem umrla (no, pravzaprav sem bila moški z dolgo sivo brado).


kam si šla.. ???
pa kak nej bi oni vedli kakšna si bla, v prejšnjem življenju.. ?
Don't get so caught up in your destination, that you forget to appreciate the journey..
Uporabniški avatar
Naty
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 95
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: R`dam

Neprebrana objavaNapisal/-a Naty » 13. Jan. 2006 16:05

Kdo oni?

Regresija je neke vrste hipnoza, pri kateri si popolnama zavesten. Duhovni mojster te pelje čez hipnozo in določena obdobja dokler se ti nekaj ne prikaže pred očmi. Sam govoriš in opisuješ kar vidiš. Si popolnoma prisoten in priseben, je le tako kot da bi gledala film. Sama imam vse posneto na kaseti, tako da sva šla kasneje z mojstrom skozi vse dogodke in obdobja, letnice katere sem navajala za posamezno življenje in ugotovila, da ima vse skupaj smisel.
Pri regresiji ponavadi najprej pridejo na površje, se pravi najprej vidiš življenja, ki so bila najbolj intenzivna. Prej sem omenila enega od treh, ki sem jih ob prvi regresiji videla.
Uporabniški avatar
izitanči
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 680
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: bela ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a izitanči » 13. Jan. 2006 16:57

Zdaj pa moje uprašanje....
....kam oziroma h komu greš, da gresta skupaj skozi tvoja obdobja, da sploh izveš kdo si bil??
Kakšen naslov, cena, bi mi prav prišla.
Sončni zahod je mešanica, med pravljico in iluzijo. Ene največjih lepot, kar jih ponuja stvarstvo. Čista katarza človeškim čutom.
Uporabniški avatar
girlie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 924
Na forumu od: 17. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a girlie » 13. Jan. 2006 17:48

mne pa fuuuul zanimajo duhovi :D
Let the good times roll.
Uporabniški avatar
smehec
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 162
Na forumu od: 28. 1. 2005
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a smehec » 13. Jan. 2006 18:57

izitanči napisal/-a:Zdaj pa moje uprašanje....
....kam oziroma h komu greš, da gresta skupaj skozi tvoja obdobja, da sploh izveš kdo si bil??
Kakšen naslov, cena, bi mi prav prišla.

mene tudi to zelo zanima, ker že kar nekaj časa iščem, pa nič en najdem, kam bi lahko šla na regresijo
Ne sanjaj svojega življenja. Živi svoje sanje!
Tiavanna
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1402
Na forumu od: 29. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiavanna » 13. Jan. 2006 19:09

tiasha napisal/-a:Mogoče tole ni lih tema za sm, ampak je pa neki kar men ni jasno oz . mi ni pojasnjeno ... :D Nikol mi ni blo jasno zakaj se mi dogaja da preden zaspim se kr stresem ... tak čudn filing, k da bi nekam padla, v neko luknjo, v neko temo ... :? :eek: In to se mi skor vedno zgodi, skor vsak dan! A se to še kateri dogaja?? In kaj to sploh je?? Sva se lih s sošolko zadnič pogovarjale in ugotrovile, da se njej isto dogaja ...


tiasha, tole bo zgolj sproščanje mišic pred spanjem. :)
Se dogaja več ali manj vsem. Zna pa bit precej strašljivo, ja...
Uporabniški avatar
~škratk štunfk~
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 21. 10. 2005
Kraj: življenje..

Neprebrana objavaNapisal/-a ~škratk štunfk~ » 13. Jan. 2006 19:29

čudna so pota gospodova :D
marsikej je k ni razloženo in nikoli ne bo
umiram.</3
Tiavanna
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1402
Na forumu od: 29. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiavanna » 13. Jan. 2006 21:11

********
Zadnjič spremenil Tiavanna, dne 22. Mar. 2010 18:45, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
tjashika_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 18. 11. 2005
Kraj: celje

Neprebrana objavaNapisal/-a tjashika_ » 13. Jan. 2006 21:57

ja men se tut to dogaja velikrat...sam je pa ful scary k u polspanju kao padš pa te ful strese... :|
¤Hi.EaT Me *=)¤
Uporabniški avatar
girlie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 924
Na forumu od: 17. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a girlie » 13. Jan. 2006 22:03

men tud :D pa sanjam, da iz nekje padam, pol kr naenkrat me pa rukne :eek: :eek:
Let the good times roll.
Uporabniški avatar
Sanda
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 118
Na forumu od: 21. 10. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sanda » 14. Jan. 2006 1:43

jst drgač tud poznam ene par teh zgodbic....recmo...pr mojmu očiju doma naj bi se že zdavni nazaj poročlo eno dekle...ona se je zaobljubla dvema fantoma...in eni svatje so to zvedl in jo ubil...pr enmu mostičku in jo vrgl u potok...in zvečer kaoo če greš tm mim...ker je res strašljiv (gozd u ozadju, potka, nobene luči,...) se ti baje prkazuje ta krvava nevesta... :eek:

jst se načeloma izogibam ponoč sploh tm okol it..tko da :eek:

aja pa predkratkim sm na netu vidla en posnetek...2 tipa ob 1ih ponoč na pokopališču neki snemata...in tko vidta eno punco k čepi ob enmu grobu, čist u belo oblečena...in ona2 jo kličeta (ninja...ninjaa...predvidevam da je to špansk) in punca se kr odenkrat obrne in oči se ji tko friki zasvetjo... :eek: ona2 pa itak sam laufat začela...čist presrana....

če mi babica še kej pove...vam sporočm :wink:
with every goodbye, you learn...
Uporabniški avatar
anna_k
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 120
Na forumu od: 21. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a anna_k » 14. Jan. 2006 12:39

girlie napisal/-a:men tud :D pa sanjam, da iz nekje padam, pol kr naenkrat me pa rukne :eek: :eek:


ta občutek je baje spomin na rojstvo.
I forgive you after all
Uporabniški avatar
girlie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 924
Na forumu od: 17. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a girlie » 14. Jan. 2006 12:45

Kaj?? :eek: js sm mislila, da včasih (ampak zlo redko) sanjam, da nekam padam, pol se mi pa, kot so zgoraj napisal, mišica sprosti al neki tazga in zato trzne :?
Let the good times roll.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov