Nepojasnjeno, nerazložljivo

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Verjamete v stvari, kot so reinkernacija, vraževernost, čarovništvo, NLP, duhove

Glasovanje se je zaključilo dne 08. Nov. 2004 21:30

verjetno da je nekaj na tem.
26
96%
ne, to so absolutno same traparije
1
4%
da, defenitivno te stvari obstajajo.
0
Brez glasov
Skupaj glasov : 27

Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 23. Feb. 2008 0:18

marypa napisal/-a:. ravnokar se je radio sam od sebe prižgal.. verjetno kakšen kratek stik ali nekaj takega :D


mi mamo tak radio, eno staro kišto.Pa je ugasnjen, sicer vštekan v elektriko, in vsake tolk časa mal zabrunda :D pa ko ga potegnemo iz štroma ven, model še kr ene pet minut svira dalje :D duha smo že odčrtali :D
Shmeky
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 110
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Shmeky » 03. Jul. 2008 11:48

jst bom samo tole reku zacel bom z daljno zogdovino kameno dobo moski so bili lovce zenske nabiralke in so doma delale in sevede ker so bile doma se jim je kasn otrok mal su zajebavat in so mislle da je nekaj kar ne obstaja to se danes widimo moski o teh vedezevalkah nismo prepricani ko pa zenske skoz hodijo h njimi halo poglejte na studenstki servis iscejo zensko ki se malo razume v astrologijo da potem ko bojo klical na 090 se bo ona javla in neki filozofirala to pa iscejo take ki znajo stvari z besedam zkomplicirat in da zdijo resnicne wedno wam bojo pa odgovoril na vasa vprasanja pozitivno ..kar boste pac hotl slisat ane:D hmm to da je bla v grciji suznja suznji so v grciji bili v antiki in to sicer vojni ujetniki ne pa zenske ....so bili predvsem moski saj grki niso bili osvajalsko naravnani kot poznejsi rimljani ....poleg tega je pa najblolje ce hocete kaj zvedt pojdite v cerkev v tistmo okraju kjer ves da je zivela tvoja prababica ali pradedek in tam vam bojo z veseljem dali pac te zapiske kdo je biu kdaj krsten v katerem casu kaji cerkev obstaja 2000 let ane in ce so dobri zapiski lahko pogledate do 500 let nazai kdo so wasi predniki in stem naredite svojo druzinsko drevo nikjer pa neboste mogl najdt da ste v prejsnem zivljenju bili suznja:D paranormalno lahko razlozimo kot normalno use se da razlozit uprasite karkol vas zanima najdu wam bom 5 dejstev ki so stem povezani in vam bom tud razlozu zakai se je to zgodilo
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 03. Jul. 2008 11:54

Shmeky napisal/-a:paranormalno lahko razlozimo kot normalno use se da razlozit uprasite karkol vas zanima najdu wam bom 5 dejstev ki so stem povezani in vam bom tud razlozu zakai se je to zgodilo

Posplošuješ. :P
Paranormalno je normalno, ko se da razložiti. OBEji so za nekatere paranormalni, za druge normalni; odvisno od tega, če (si) jih znaš razložiti. Isto z duhovi, vampirji, telepatijo, da ne začnem spet s telekinezo, vilami, vesoljci, dušami .....
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 03. Jul. 2008 11:56

Mal OT, ampak ... Shmeky, ločil ni?
Shmeky
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 110
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Shmeky » 03. Jul. 2008 12:52

sorry za locila hiteu sm cist:D ja jst recmd a se da use razlozit ker usaka stvar ima svojega malarja:D
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7045
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 03. Jul. 2008 22:27

iz posta na prejšnji strani....mislim da ni fora da bi rasli lasje in nohti, ampak je neka fora s kožo...razen če na csi ob sredah bluzijo v prazno:p
Uporabniški avatar
pika20
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 28. 6. 2006
Kraj: Bled, Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a pika20 » 04. Jul. 2008 13:33

moji stari mami se pa začne kolcati, vedno ko kdo prihaja k nam na obisk ali ko se starša vračata iz službe...najbolj spooky je to, da se ji včasih iz nč kolca in čez kakšno uro, dve se nekdo, ki ga poznamo prikaže na vratih (nenapovedan obisk). To vem že od majhnega (mi je že kot otroku povedala), moji mami pa se ne zdi to nič tazga, pravi da je imela ta dar tut njena mama. Men se niti ne zdi to nič tazga, sam če tko pomislm, to ni glih nekaj vsakdanjega... :eek:
Uporabniški avatar
Pearl Girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 23. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Pearl Girl » 04. Jul. 2008 15:53

Mal berem tole temo, pa verjamem da je nekaj na tem, da nekateri pred smrtjo pošiljajo nekakšne signale ljubljenim osebam, tudi če so ti daleč stran... Pa mislim, da nekateri čutijo, da bodo umrli... Spomnim se, ko mi je že kar dolgo nazaj umrl stric (bil je nekaj bolan). Par dni pred tem je bil pri nas, jst pa sploh nisem hotela iti k njemu - sploh ne vem zakaj, ker drugače sem ga bila vedno vesela. Nazadnje je bil pri nas več kot pol dneva... Naslednji dan je bila nedelja, in je šel k maši pa na grob svojih staršev - pa ni bil pri maši že zelo dolgo. Tisto nedeljo je še moj oči rekel, če gremo k maši - to se je še moji mami zdelo čudno, ker včasih ga je še za 1. november težko spravila v cerkev, takrat je pa sam predlagal to... Pol čez par dni je pa stric umrl. In tisto noč se je njegovi sestri (moji teti) sanjalo nekaj o njem, da je na obisku pri njej, pa da ji nekaj razlaga, da mu naj pomaga... Zjutraj je teta takoj odšla k njemu, sploh ni vedela zakaj, kar šla je k njemu. Ko je prišla do njega, ga je našla mrtvega na postelji.... Zdravnica je rekla, da je umrl ponoči..
Uporabniški avatar
Smreka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 740
Na forumu od: 16. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Smreka » 04. Jul. 2008 18:41

Shmeky napisal/-a:jst bom samo tole reku zacel bom z daljno zogdovino kameno dobo moski so bili lovce zenske nabiralke in so doma delale in sevede ker so bile doma se jim je kasn otrok mal su zajebavat in so mislle da je nekaj kar ne obstaja to se danes widimo moski o teh vedezevalkah nismo prepricani ko pa zenske skoz hodijo h njimi halo poglejte na studenstki servis iscejo zensko ki se malo razume v astrologijo da potem ko bojo klical na 090 se bo ona javla in neki filozofirala to pa iscejo take ki znajo stvari z besedam zkomplicirat in da zdijo resnicne wedno wam bojo pa odgovoril na vasa vprasanja pozitivno ..kar boste pac hotl slisat ane:D hmm to da je bla v grciji suznja suznji so v grciji bili v antiki in to sicer vojni ujetniki ne pa zenske ....so bili predvsem moski saj grki niso bili osvajalsko naravnani kot poznejsi rimljani ....poleg tega je pa najblolje ce hocete kaj zvedt pojdite v cerkev v tistmo okraju kjer ves da je zivela tvoja prababica ali pradedek in tam vam bojo z veseljem dali pac te zapiske kdo je biu kdaj krsten v katerem casu kaji cerkev obstaja 2000 let ane in ce so dobri zapiski lahko pogledate do 500 let nazai kdo so wasi predniki in stem naredite svojo druzinsko drevo nikjer pa neboste mogl najdt da ste v prejsnem zivljenju bili suznja:D paranormalno lahko razlozimo kot normalno use se da razlozit uprasite karkol vas zanima najdu wam bom 5 dejstev ki so stem povezani in vam bom tud razlozu zakai se je to zgodilo


kdo si ti? james joyce?
Shmeky
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 110
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Shmeky » 04. Jul. 2008 18:45

jst sam recem tist kar je logicno in ne povezujem z nelogicnim!!!!
Uporabniški avatar
Smreka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 740
Na forumu od: 16. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Smreka » 04. Jul. 2008 18:54

In ta stavek je odgovor na?
Shmeky
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 110
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Shmeky » 04. Jul. 2008 18:55

kdo si ti? james joyce?

na tole prasanje .......

PS: kdo je james joyce ???? haha
Uporabniški avatar
SapraVeronika
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 28. 6. 2006
Kraj: in the fairytale

Neprebrana objavaNapisal/-a SapraVeronika » 12. Avg. 2008 9:57

KristinĆk napisal/-a:mam eno uprašanje..

pač pred nekej mesci sm sanjala, da so mi odpadli zobje..ja smešno :D ampk sm slišala da je tu kao znak, da ti bo nekdo v sorodstvu umrl..in me zdj zanima, če v knjigi sanj res to piše??

razlog: nekej dni oz mogoče 2 tedna po teh sanjah mi je umrla babica :cry:


men se je u zadnjem mescu to 5x sanjalo..
ampak je baje razlika med tem če te boli k ti odpadejo al če te ne..
kr če te ne boli naj bi bila sam spremeba u twojem lajfu..
če pa boli pa kao smrt ja.. jst nwem če bi to wrjela..
ampak ni mi lih fajn, skos ene in iste sanje in wedno se čist prepotena in boga zbudim pa tkoj z jezikom pogledam če mam use zobe.. :?
Waves of sound they move my body
Touch my body, pull me deeper into you
So hold on to me, cause we're fallin weightlessly
Gravity callin, now I'm falling through.
Uporabniški avatar
Miss September
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 346
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss September » 17. Avg. 2008 12:12

Nikoli nisem verjela v NLP, ko sem slišala kakšne zgodbice. Seveda verjamem, da so v kateri drugi galaksiji še neka druga živa bitja. Mislim, da je možno, trdila pač ne bom. Naj pa opišem mojo nedavno zgodbo (kopirana je iz bloga- no, malo sem jo morala spremenit :D ):

Ura je bila okoli enajstih zvečer. Brat je bil nekaj časa zunaj, potem je odšel gledat televizijo, nato pa me je poklical po mobitelu, kajti na nebu je opazil nekaj zares čudnega in mi je moral to povedati. Tudi mene je premagala radovednost. In res, na nebu se je pojavilo nekaj skrajno čudnega. Najprej bi si mislila, da se to vidi iz diskoteke, a nisem več tako prepričana, ker je bilo pravokotno nad hišo in nad oblaki pa tudi predaleč od diskotek. Ne bom zavlačevala: na oblakih se je premikalo več v krog razporejenih svetlobnih krogov in se krožno vrtelo. Brat je še dodal, da so se prej premikali bolj na zahodu. Vse mi je bilo tako nenavadno, da sem zbežala v hišo. Potem sem se osredotočala na vsak manjši zvok. Zaradi pomislekov sem komaj zatisnila oči. Vem, da se sliši res nemogoče in še tako nelogično ter absurdno, toda videla sem te premikajoče se kroge! Ne vem, kaj bi to lahko bilo.

Še vedno ne verjamem v to, ker mi je preveč nesmiselno in nemogoče. Samo želela bi si vedeti, kaj za vraga je to bilo?!
Worship me or walk away.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov