Najbolj smešne izjave

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 17. Maj. 2009 13:54

:lol: :D umiram...
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 18. Maj. 2009 8:20

kaj? ne mi rect da to folk res verjame...ce ga pa za nogico povleces ti pa v roki ostane ne :D ?
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 18. Maj. 2009 15:01

v temi What NOT to wear :

jullia_ napisal/-a:Pomoje se bliža dan, ko se boste v tej temi zgražale nad mano, ker sem tako brez stila, da si upam v roza oblačilih vozit rdeč avto. :eek:


:D
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
Abby
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 166
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a Abby » 18. Maj. 2009 15:55

klupko v temi what not to wear:

In koji k*** ste se neki obesle na to k tele na nova vrata?
Uporabniški avatar
Picaboo
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 29. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Picaboo » 19. Maj. 2009 14:01

bubble* napisal/-a:* da sem imela danes ponoči čudne sanje. Sanjalo se mi je, da sva s sestro bluzili nekje po Ljubljani in iskali kino (?) in ga potem končno našli poleg nekega McDonaldsa. :D Pred kinom je bila gužva, jaz sem se pa slučajno zaletela v neko deklico, ki je bila v družbi prijateljic. Ko je videla, kaj imam oblečeno, se je samo zdrla: "Glej, kako se je pa ta oblekla. To je pa res not to wear!"

(očitno se preveč obremenjujem z gospodičnami v temi not to wear :eek: )


:lol:


Plus una zgornja izjava od jullie_ :lol:
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 19. Maj. 2009 14:34

Picaboo napisal/-a:
bubble* napisal/-a:* da sem imela danes ponoči čudne sanje. Sanjalo se mi je, da sva s sestro bluzili nekje po Ljubljani in iskali kino (?) in ga potem končno našli poleg nekega McDonaldsa. :D Pred kinom je bila gužva, jaz sem se pa slučajno zaletela v neko deklico, ki je bila v družbi prijateljic. Ko je videla, kaj imam oblečeno, se je samo zdrla: "Glej, kako se je pa ta oblekla. To je pa res not to wear!"

(očitno se preveč obremenjujem z gospodičnami v temi not to wear :eek: )


:lol:


Plus una zgornja izjava od jullie_ :lol:


Ko sem tole prej prebrala v temi 'Priznam, da' sem tudi jaz skoraj umrla od smeha :D :D
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 19. Maj. 2009 17:01

Jaz sem se pa pravkar nasmejala temule (namenjeno NoSex-u):

jullia_ napisal/-a:News flash, seksa se že od nekdaj in glede na to, da imajo otroke tudi ljudje, ki jim tedenski obisk solarija ni prioriteta, očitno seks ni zgolj v domeni ljubljanskih finoč, ampak je precej bolj razširjena oblika preživljanja prostega časa.

:D :D :D
Uporabniški avatar
Inčaa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 26. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Inčaa » 19. Maj. 2009 17:38

jullia_ napisal/-a:
ninni_89 napisal/-a:zmeraj bolj se mi zdi, da so tipi danes vsi isti. s tem mislim našo generacijo (okoli 20 pa tja do 25).ful se mi zdi da so neresni, da noben noče imeti nič več kot par zmenkov in mogoče ene noči skupaj. a sploh še obstaja kašn tip, ki bi bil rad sam in ne bi sam ''sral'' ?ali pa so taki tipi ki bi radi meli ''popolno'' punco, ki ima super postavo itd. mislite da še obstajajo tipi ki bi radi bili resni? in še nekaj. kje sploh danes spoznaš fanta? na faxu, na busu, na pijači... ?


Na tem forumu obstaja idealen kandidat zate. V bistvu on prav načrtno išče žensko, ki ne bo "popolna" in ne bo imela popolne postave. Edini pogoj je, da imaš en sam par čevljev.

:lol:
"Prava lepota je tako posebna, tako nova, da je človek ne spozna kot lepoto."- Marcel Proust
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 20. Maj. 2009 19:38

miikena napisal/-a:Če išče punca enga, k jo bo pedenu, razvaju, razvažu naokol, ji kupval rožice, biu na visokem položaju v službi in ji bo hkrati na voljo usak moment, k ga bo rabla, tut če bo na sestanku oz. bo gledu lih najbl zanimivo fuzbal tekmo ever, sam da ji bo lah (z nasmeškom na obrazu!) šou po lah za nohte, vozu poršeja, hodu zarad nje na depilacije pa h kozmetičarki ... njej bo pa bl pomembn, da si nohte do konca nalakira oz. do konca pogleda Joseja v tanovi mehiški žajfnci, kukr da bi mu pomagala neki prjet za sekundico, medtem ko štima super novo omaro, k jo je ona hotla met. Well, good luck with it.


Ne vem za vas, ampak mene je spravl v smeh! miikena- you made my day
:lol:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Roisin
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 329
Na forumu od: 3. 6. 2008
Kraj: ankaran

Neprebrana objavaNapisal/-a Roisin » 21. Maj. 2009 14:10

yazmeen se je pritoževala nad natakarico:
Mhm, k si boš un kol iz riti ven potegnla, pa dobiš tringlt, lubica :roll:

:lol: :lol:
Uporabniški avatar
Thaari
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 21. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Thaari » 21. Maj. 2009 14:29

Rece profesorica eni sosolki.. "a se lahko odmaknes, da bodo se drugi vidl? sej nisi iz porcelana.."

:lol:
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 21. Maj. 2009 22:25

keepsake napisal/-a:res ne štekam zakaj bi bil kdo zavisten ob kopalkah, pri katerih ti pol pizde ven štrli :gruebel:



Umrla sm :rofl:
...let's have some fun, this beat is sick, I wanna take a ride on your disco stick...
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 22. Maj. 2009 15:03

ni blo napisano na forumu, ampak vseen:
na slo1 sem čist slučajno gledala neko oddajo mislim da Prava ideja, pogovor teče o podjetju, k izdeluje hiške za pse...
in ena ženska odgovarja na vprašanja, pol pa prbije:
"danes ima skoraj vsaka hiša psička, kužka ali mucka."
me je kr s sedežne vrgl :rofl:
(baje da sta psiček in kužek različni živalci)

dodajam:

floribunda napisal/-a:lol.

a zdej bo to tko, da ce bo kera it te teme na forumu karkoli napisala bo to tkoj drugs related.

zadnjic sem se slabo poučutla....ziher zaradi droge.
shujašala za 5 kil....100% zarad iksov.
razbila zadnji blatnik.....najbrž si bla zadeta.
umrla mi je babi.....si ji že kej podtaknila.

:rofl:
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Uporabniški avatar
KiLLyKa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 735
Na forumu od: 23. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KiLLyKa » 22. Maj. 2009 18:36

^^ umrla k sm tole od floribunde prebrala :lol:
If you don't like me there's nothing I can do - NEWS FLASH BITCH, I don't live to please you.
Uporabniški avatar
Inčaa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 26. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Inčaa » 22. Maj. 2009 19:23

positive vibration napisal/-a:No, se je pa navadil, da cote obeša...sicer jih obesi tak, ta moram pol vse peglat, ampak se situacija izboljšuje, odkar je moral na eno majco čakat en mesec, da sm jo zlikala, ker je ni lepo obesil :D Veš da nem zarad ene majce celga pegleza zalaufala :D
:lach:
"Prava lepota je tako posebna, tako nova, da je človek ne spozna kot lepoto."- Marcel Proust

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov