Najbolj smešne izjave

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 25. Apr. 2009 7:30

Tema Izjava dneva s komentarji je že bila in se zaklenila, ker je postala prostor za razčiščevanje konfliktov. Ne odpiraj nove, ker nima smisla.
Uporabniški avatar
bLack&white
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 10. 7. 2008
Kraj: Koper***

Neprebrana objavaNapisal/-a bLack&white » 25. Apr. 2009 8:39

jullia_ napisal/-a:Tema Izjava dneva s komentarji je že bila in se zaklenila, ker je postala prostor za razčiščevanje konfliktov. Ne odpiraj nove, ker nima smisla.


razčiščevanje konflikotv? sei v vsaki temi se krega tko al tko. in če misliš da ob neodpiranju podobnih tem kot je izjava tedna ne bo konflikotv pol misliš narobe. naj se enkrat skregajo do konca in rešen problem. kot da smo prvi razred in vi ste učitelji in poskušate razreševat naše probleme. :roll:
Uporabniški avatar
Mrs Beauty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 1. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Mrs Beauty » 25. Apr. 2009 10:04

Jaz pa nečesa ne razumem, zato bi prosila za obrazložitev. Tema bi naj potekala na to temo:
tjaska napisal/-a:verjetno se vam je zdela izjava katere od cosmo punc/fantov ful smešna... tukaj jih lahko pokažete še ostalim, če smo jih mogoče zgrešile

Saj potem takem gre za temo z isto vsebino kot prejšnja (Izjava tedna), ali se motim? :gruebel: Pa nočem provocirat, ker to ni moj namen, ampak mi preprosto ne gre v račun zakaj se še tu komplicira. :nixweiss:
"If a guy doesn't call you, he doesn't want to call you. And if a guy treats you like he doesn't give a shit, it's because he doesn't give a shit." (He's Just Not That Into You movie)
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 25. Apr. 2009 10:18

bLack&white napisal/-a:
jullia_ napisal/-a:Tema Izjava dneva s komentarji je že bila in se zaklenila, ker je postala prostor za razčiščevanje konfliktov. Ne odpiraj nove, ker nima smisla.


razčiščevanje konflikotv? sei v vsaki temi se krega tko al tko. in če misliš da ob neodpiranju podobnih tem kot je izjava tedna ne bo konflikotv pol misliš narobe. naj se enkrat skregajo do konca in rešen problem. kot da smo prvi razred in vi ste učitelji in poskušate razreševat naše probleme. :roll:


Jaz ne poskušam nič razreševat, ker sem samo navadna uporabnica, tako kot ti. Vem pa, da je trenutna politika moderatorjev taka, da prepovedujejo komentiranje in zaklepajo teme po tekočem traku.
Zakaj se jim zdi to bolj smiselno kot pošiljanje v Banovce, ne vem, mi pa lahko verjameš, da Izjava dneva ne bo dolgo odprta.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 27. Apr. 2009 20:47

Iz teme "če bi te fant zdej zaprosil" ..
floribunda napisal/-a:Tekla bi kolikor bi me nesle noge.
:rofl:
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 27. Apr. 2009 21:07

^^ Haha, jst sem se temu tut ful nasmejala. :D

Mam včasih resne probleme, ker si vsako stvar dobesedno predstavljam in, ko neki slišim/preberem/karkoli mam v glavi že točno zmontiran prizor.

Sploh nevem kaka floribunda zgleda, ampak jo vidim kolk šprinta, tam nekje zadaj pa en tip z žametno škatlico in srčki okol ušes (z zmedenim, WTF?! pogledom).

:rofl:
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
črnamamba
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 5. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a črnamamba » 27. Apr. 2009 21:32

tysia v temi med spanjem govori
, kdaj sem trznila celo tako močno, da sem ga dejansko brcnila. Čez čas mi je to začel vračati in po njegovih besedah sploh ni vedel za to. Kot kaže si je njegova podzavest zaželela pravičnosti. biggrin

ista tema punckha

uf, jaz sem se tudi smejala prejšnji teden, ko je moj prespal pri meni. sem mu enkrat sredi noči dala (mojo) roko na prsi, pa jo on prime pa malo pošlata in reče: "kva je pa to?!! o fuj! kr ena roka!"



:D
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 28. Apr. 2009 7:45

Nove teme "izjave tedna" nima smisla odpirati, ker ji bo sledilo zaklepanje.

Za vse, ki ne ločujete te teme od klasične izjave tedna, da se ta nanaša zgolj in samo na cosmo forum in izjave, ki so se napisale na forumu.
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 28. Apr. 2009 9:03

Sunshine` napisal/-a:Nove teme "izjave tedna" nima smisla odpirati, ker ji bo sledilo zaklepanje.

Za vse, ki ne ločujete te teme od klasične izjave tedna, da se ta nanaša zgolj in samo na cosmo forum in izjave, ki so se napisale na forumu.


samo ena pripombica .. če že zahtevate da se sm not piše samo izjave iz foruma, potem bi lahko tudi spremenili naslov teme da bi blo to razvidno že iz naslova ... ker ne verjamem da gre vsak brat prvi post, pač ljudje vidijo naslov najbolj smešna izjava in smatrajo da je to ista tema kot izjava tedna ..
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
roxeanne
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 60
Na forumu od: 3. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a roxeanne » 28. Apr. 2009 15:35

mal starejša objava v temi "med spanjem govori", ampak sm komi zdej prebrala:

kAtz napisal/-a:moj je zadnjič mojo odejo ukrado, in mu jo js spipam, pa se pokrijem on je pa pol brez ostal. In začne na pou v spanju : Ubil te boom!!! Pa tišina... Pa spet : Ubil te bom!! In je kr v spanju klel na mene, tk da sm ga pol pokrila pa je blo vredo. :D


:rofl: :rofl: :rofl:
radenska
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 146
Na forumu od: 29. 3. 2008
Kraj: somewhere

Neprebrana objavaNapisal/-a radenska » 28. Apr. 2009 16:48

v temi kaj vam gre na živce pri tipih :

U troje je lepše biggrin .

Si pa ne predstaulam te scene;
- ej, han, greva jutr mal downhill furat ...
- sori, bejb, mami nima ščitnikou pa čelade ...
- well, njej boš mogu zrihtat opremo, seb pa novo punco

:rofl:
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 28. Apr. 2009 18:47

Ravnokar prebrano; Aloha v temi not to wear ob opisu grozno oblečene babe :D


Društvo Ogledalo v vsako slovensko gospodinjstvo bl švoh opraulja svoje poslantvo, c, c, c.


:lol: :lol:
hahah , legenda :D
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 29. Apr. 2009 21:11

qobit!
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 01. Dec. 2010 18:03, skupaj popravljeno 1 krat.
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 29. Apr. 2009 22:10

~NIA~ napisal/-a:jst: joj, kaj če dobim prašičjo gripo!!!!
moj predragi fant: neeeee.. baje da je kure ne morjo dobit!


:lol:
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 29. Apr. 2009 22:52

Bomo kregane, če bomo še kej druzga pisale tle notr, kokr veleva prvi post, ampak bom vseen probala...

Zadnč srečam bivšo sošolko in prjatlco, pa mi pove, da je noseča in mi pokaže trebušček (mela je eno jakno in se ni tok vidl), pa reče:"Končn mi je mal trebuh začel rast, do zdej mi je sam rit!" :D
...let's have some fun, this beat is sick, I wanna take a ride on your disco stick...

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]