Najbolj smešna/bolana stanja, opisi, komentarji na fb

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 27. Sep. 2011 21:01

Ah..spet to sranje ultra nad-ljudi, ki so izjemno ponosni na to, da nimajo fbja..Lets get this shit over with. Mi k mamo facebook smo bedni, nimamo prjatlov, ne dobivamo se z njimi v živo, ampak vsakič ko gremo scat in srat to sporočimo svojim virtualnim prijateljem, sploh ne vemo kaj je to biti na kavici z nekom al it nekam ven s kolegi..ja, patetični smo.
Moving on..
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 27. Sep. 2011 21:16

Jaz ga nimam, pa me včasih skomina :P
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 27. Sep. 2011 23:08

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 13:58, skupaj popravljeno 1 krat.
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 28. Sep. 2011 3:39

Tearjerker napisal/-a:To ni ne smešno, ne bolano, ampak jako debilno. Kot vse ostale zgodbice o plačljivosti. Očitno sem ena redkih ki ''ne lajkam'' tega šita.


+1
Ko bi Facebook vsaj zacel zaracunavat, tistim, ki objavljajo statuse o tem. $9.99/month for being stupid.
I can explain it to you. But I can't understand it for you.
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 28. Sep. 2011 10:30

CaliLove* napisal/-a:
Tearjerker napisal/-a:To ni ne smešno, ne bolano, ampak jako debilno. Kot vse ostale zgodbice o plačljivosti. Očitno sem ena redkih ki ''ne lajkam'' tega šita.


+1
Ko bi Facebook vsaj zacel zaracunavat, tistim, ki objavljajo statuse o tem. $9.99/month for being stupid.


A pa sta sploh prebrale do konca? Je smešno. Like :D
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
maybee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 2. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a maybee » 28. Sep. 2011 11:08

Tammy_De napisal/-a:
CaliLove* napisal/-a:
Tearjerker napisal/-a:To ni ne smešno, ne bolano, ampak jako debilno. Kot vse ostale zgodbice o plačljivosti. Očitno sem ena redkih ki ''ne lajkam'' tega šita.


+1
Ko bi Facebook vsaj zacel zaracunavat, tistim, ki objavljajo statuse o tem. $9.99/month for being stupid.


A pa sta sploh prebrale do konca? Je smešno. Like :D


ne niso in zato takšni komentarji
you don´t have to be crazy to be my friend...but it sure helps...
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 28. Sep. 2011 11:24

Sem prebrala do konca. Ni mi smesno, ker mi grejo na zivce statusi o tem, da bo treba FB placat. Vsak dan se najde vsaj en butelj, ki ga objavi. Sorry, ce si uzaljena, ampak mi tudi kao parodije na to niso smesne, ker so ravno tako glupe.
I can explain it to you. But I can't understand it for you.
Uporabniški avatar
DuL_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 11. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a DuL_ » 28. Sep. 2011 11:35

Toti statosi so že prav otročji :roll: vsak drugi jih že ma....
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 28. Sep. 2011 12:17

hehe, zakaj bi bla užaljena? men je smešno prav zato ker je parodija na to, ker mi je smešno da nekatari dejansko verjamejo temu. Vsakmu svoj humor :)
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 28. Sep. 2011 14:20

Jaz sem naletela in prebrala (do konca, opa!) prav vse. Od originalenga o zračunavanju, do tega, ki ga je objavila maybee, pa še dve drugi variaciji sem opazila (na isto temo - kak je folk kao butl ker verjame temu da naj bi FB ratal plačljiv, har har har) na podoben, kao zelo komičen :roll: način. Ki meni ni komičen. Zdaj ali mi je nekdo brutalno zaklal smisel za humor ali pač nam vsem niso hecni isti štosi. Še vedno se mi zdijo debilni statusi.

:keks:
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 30. Sep. 2011 11:13

Lady_Cristina napisal/-a:So stvari, ki so privatne na FB, zato mi gre na živce ko si parčki pišejo same osladne, in to celi čas! Katastrofa... pa si pišejo vsaki mesec (celo teden!) ko majo 'obletnice', pošiljajo milijon poljubčkov... Jaz temu ne pravim zveza, ampak FB-zveza. In take se slej ko prej končajo ker ni več pravega komuniciranja, vse si prek FB povejo itd.. grozno, res.


ful mi je zanimivo brat take scene, kr sama nimam niti enga prijatelja, ki bi pisal take stvari :) bi se pa pomoje kr na hard norcevala s tega in podjebavala :D

mi pa grejo na zivca stanja raznih kvazi überintelektualcev, ki kr en nesmiseln bullshit pisarijo po svojih wallih.. in izpadejo kao ful pametni. pol pa se 56 lajkov.. uau :D (no dobro, za dolocene se recem.. jim res cvetijo mozgani in jih komot poistovetim s svojimi izjavami.. ampk nekateri pa enostavno furajo nekaj, cesar sploh ne razumejo)

al pa razni sportni navdusenci, ki vsak dan ze med samo aktivnostjo prehvalijo svoje zmoznosti in uspehe :D
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
shinee
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 5. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a shinee » 30. Sep. 2011 11:50

rachka_ napisal/-a:al pa razni sportni navdusenci, ki vsak dan ze med samo aktivnostjo prehvalijo svoje zmoznosti in uspehe :D


Mhm, tekme (bodisi nogomet, košarka ali bilokaj) lahko spremljaš po facebooku, ne pred tevejom. (:
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 03. Okt. 2011 8:18

rachka_ napisal/-a:ful mi je zanimivo brat take scene, kr sama nimam niti enga prijatelja, ki bi pisal take stvari :) bi se pa pomoje kr na hard norcevala s tega in podjebavala :D


vzamem nazaj!! adijoo..zdaj sele opazla 2 bejbi, ki sta ze nekaj casa skupaj in si res taksne piseta, da bogpomagi :D ena drugo kliceta ljubkovalno muca (:D) in pol je vse na to foro.. hahahahah mucina nova torba, muca zaspana, muca bi pojedla muco :lach:
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
GnilaLimona
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 526
Na forumu od: 28. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a GnilaLimona » 06. Okt. 2011 14:08

www.lamebook.com --> tle dobite bedne/čudne/idiotske statuse na fb :D
Uporabniški avatar
GnilaLimona
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 526
Na forumu od: 28. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a GnilaLimona » 06. Okt. 2011 14:08

www.lamebook.com --> tle dobite bedne/čudne/idiotske statuse na fb :D

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov