Motoristka?

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
¤MiSsY¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Litija

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MiSsY¤ » 11. Avg. 2005 14:44

od mojga lubita ati je tud sam trajka sestavu - in sta z njegovo zeno (od lubita mami) prou carja - se tko vozta ... k iz filma res :D

sam jz nism lih zato - dost nevarn :x
ninaf
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 12. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ninaf » 12. Avg. 2005 9:42

Sem motoristka po duši! Včasih sem non stop letala po moto zborih in bla popolnoma noter, zdaj pa se je zadeva malo ustavila.
Takrat in mislim da je še zdaj tako, da moraš najprej narest izpit za motor in potem lahko voziš 2 leti (ko si začetnik) do 350 ccm. Potem šele lahko nabaviš močnejšega in hitrejšega.
Če se želiš včlanit v klub je pa tako, da imajo ženske kot polnopravne članice dostop do MK klubov (v MC klubih so lahko iz različnih vzrokov včlanjeni le moški, ženske so support memberji). V nekaterih si lahko članica tudi brez motorja, za druge pa moraš imeti motor.
Verjetno pa je res najbolje, da poskusiš pri Furijah, kot ti je nekdo drug že predlagal in dal naslov.

Sicer pa sem mnenja, da sta motorizem in sami motoristi premalo cenjeni. Veliko ljudi misli, da so nevarni, "slabi fantje", da živijo od ničesar, mislijo samo na sex, pijačo in zabavo... Pa ni tako. Kolikor ljudi poznam, motoristi so moji najljubši, so najbolj zakon med vsemi in sem jim hvaležna za vse, kar sem od njih odnesla, ker zaradi njih sem to kar sem danes - boljši človek!
opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 12. Avg. 2005 9:59

ninaf napisal/-a:
Takrat in mislim da je še zdaj tako, da moraš najprej narest izpit za motor in potem lahko voziš 2 leti (ko si začetnik) do 350 ccm. Potem šele lahko nabaviš močnejšega in hitrejšega.

ni vec tko...
zdej ko dopolnis 16 let, lahko delas A kategorijo 125 do 11kw, ko dopolnis 18 let pa do 25kw. v obeh primerih po preteku dveh let po opravljenem izpitu dobis A kategorijo brez omejitev.
ce pa si star 21+ pa dobis direktno A kategorijo brez omejitev.

js trenutno bi bil cist zadovoln s enim cross 125 ktm :)
Uporabniški avatar
izitanči
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 680
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: bela ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a izitanči » 12. Avg. 2005 12:13

Če misliš, da je dekle na skuterčku motoristka potem nas je najbrž kr velik, bilo in jih je še.Kluba pa nobenga ne poznam,
Sončni zahod je mešanica, med pravljico in iluzijo. Ene največjih lepot, kar jih ponuja stvarstvo. Čista katarza človeškim čutom.
ninaf
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 12. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ninaf » 28. Sep. 2005 17:08

Ti, ko bi tako rada bila motoristka, in vse, ki se rezglašate za motoristke ker se vozite z motorji: biti motorist ni to, da imaš motor ali se voziš z motorjem... Biti motorist pomeni, da motor v celoti sprejmeš v svoje življenje, da postane to tvoj slog življenja, da si s srcem in dušo v zadevi, živiš z njim... v glavnem, da se ti zvrti ob misli na krom, bobnenje motorja in vse kar bajkerstvo prinese s sabo (svobodo, veter v laseh, neskončne možnosti uživanja življenja...).
Glede nevarnosti vožnje z motorjem pa lepo prosim. Če živiš z motorjem, ti več pomeni sam užitek vožnje z njim, kot pa divjanje po avtocestah ali še huje po središču mesta. Za divjanje z motorji in adrenalin so za to posebej določena mesta, kjer ne motiš nikogar in nikogar ne spravljaš v nevarnost (razen sebe seveda).
Kaj je lepšega kot veter v laseh v jasnem spomladanskem jutru, ko pozabiš na vse in te prevzame občutek svobode za vedno?! Za mene nič!!!
Sploh pa, koliko bolj nevarnih stvari, kot je vožnja z motorjem, smo že naredili v življenju, pa nikogar ni skrbelo kaj bo!!
Uporabniški avatar
kiki*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 4. 6. 2005
Kraj: na eni zvezdici

Neprebrana objavaNapisal/-a kiki* » 28. Sep. 2005 21:31

jst sm se dost s krosko vozila nek časa nazaj po njivah pa gozdu...to mi je hud filing do konca! zdej bi pa tud kakšno cestno hondico mela...
Uporabniški avatar
Dančy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 393
Na forumu od: 3. 7. 2005
Kraj: tu in tam

Neprebrana objavaNapisal/-a Dančy » 28. Sep. 2005 21:35

Mela bi Yamahco R1!! Hudo,...bivši tip jo je mel, belo-modro,...joj kaj je blo polet luštn,...hmm pa na morju...adrenalin mi je šopal 200/uro :D :D
Uporabniški avatar
Michael
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 26. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Michael » 29. Sep. 2005 5:33

kiki* napisal/-a:jst sm se dost s krosko vozila nek časa nazaj po njivah pa gozdu...to mi je hud filing do konca! zdej bi pa tud kakšno cestno hondico mela...


haha...res? :D kok prostornine?
sosed je cisti norc in ma kawasakija 250 pa se tega prrefukanga, ker ga je kupil od enga k je dirkal. Uglavnem, noro, to ni da ni, sam drzat se mores fajn gor naprej nagnt pa gasa :twisted:
Gone
ninaf
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 12. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ninaf » 27. Okt. 2005 17:10

Jst pa sanjam o trajku!!! In kako lepe sanje so to! Nekoč...
Uporabniški avatar
Lisset
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 215
Na forumu od: 6. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Lisset » 29. Okt. 2005 19:25

jaz mam Kawasaki Ninjo ZX-6R!
in sem čist nora na njo, mislim sploh ne vem kaj bi brez motorja.....
el bou
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a el bou » 30. Okt. 2005 9:44

jz mam zaenkat se skutrcka, 50 kubov, aprilia sam leti 100...


mela bi pa R1, ninjo, al paaaaa... agusto...
did i dissapoint u - or leave a bad taste in ur mouth...
Uporabniški avatar
kiki*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 4. 6. 2005
Kraj: na eni zvezdici

Neprebrana objavaNapisal/-a kiki* » 30. Okt. 2005 12:03

Michael napisal/-a:
kiki* napisal/-a:jst sm se dost s krosko vozila nek časa nazaj po njivah pa gozdu...to mi je hud filing do konca! zdej bi pa tud kakšno cestno hondico mela...


haha...res? :D kok prostornine?
sosed je cisti norc in ma kawasakija 250 pa se tega prrefukanga, ker ga je kupil od enga k je dirkal. Uglavnem, noro, to ni da ni, sam drzat se mores fajn gor naprej nagnt pa gasa :twisted:



ej sorry,prej nism vidla...

jst sm mela kr 80 kubičnega kawasakija in je blo čist dost zame... :D
Uporabniški avatar
Lisset
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 215
Na forumu od: 6. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Lisset » 30. Okt. 2005 16:01

Jaz bi pa imela Kawasaki ZX6R-636 Ninjo! sicer imam Kawasaki Ninjo ZX-6R!, samo sem se je že nekak naveličala! in bi rada nekaj novega! zaj pa ne vem, če bi bla to glih pametna izbira.....
Uporabniški avatar
Mark
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 942
Na forumu od: 24. 9. 2004
Kraj: Steiermark

Neprebrana objavaNapisal/-a Mark » 31. Okt. 2005 13:18

Saj je ful podobna, samo da je novejša se mi zdi...

Pomoje se ne splača menjat, saj je že tvoja dobra :D

Samo pa ful malokrat vidiš žensko na hitrem motorju.....

Jaz sem včasih mel skuterja, samo sem ga prodal, ker se nisem več dosti fural, mel sem 20k kilometrov...Laufam bolj z avtom okol... :D
The best way to have a good idea is to have lots of ideas.
Uporabniški avatar
Lisset
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 215
Na forumu od: 6. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Lisset » 31. Okt. 2005 15:17

ja v bistvu sta skor isti, sam, da je modra bolj novejša
http://www.motoscout24.autoscout24.de/M ... 1548_1.jpg

prb. taka pa je moja ( samo, da je kombinirana še z belim)
http://www.shrani.si/pics/ninja1119804.jpg

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]