Ločitve!?

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Gal1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 18. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Gal1 » 18. Avg. 2013 19:43

s0nckic4 napisal/-a:LOL,

pozabljate pa, da mama z vzgojo otroka in tudi finančno prispeva bistveno več kot pa tista boga preživnina znese. da ne govorim o tem, da jo lahko moški pač neha plačevat, pa mu nihče nič ne more. mati pa otroka ne more vržt na cesto oz se odločit, da zdaj ga pač ne bo več imela. dvomim, da je kateri normalni ženski cilj biti mami samohranilka (jaz ne poznam niti ene, ki bi si te vloge želela), ampak je to situacija, v kateri se je nekako prisiljena znajt. če si pa tipi izbirate nenormalne babe je pa vaš problem.


Dobro, malo ti nagaja pravopis. Verjetno ga kljub temu za silo dobro vlečeš.

Od kod ti ideja, da mame bolje vzgajajo otroke kot očetje? Ti sigurno nimaš otrok.

Da si tipi izbiramo nenormalne babe, kot jih ti imenuješ?
Želimo si normalnih, samo svoj pravi jaz pokažete po poroki. Saj poznaš, ali pa boš še spoznala.

Nekaj zate:

http://www.youtube.com/watch?v=9jv3EvkqJlQ&feature=plcp
alkoholik
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 18. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a alkoholik » 18. Avg. 2013 19:46

ne seri

če moški NE plača preživnine ga čaka arest! ker neplačevanje je KAZNIVO! to, da kurva da otroka mamici mirkat itd pa pač ni. itak obratno ni šans da moški dobi otroka ter da bi ženska nakazovala preživnino ki je IPAK otrokova!

aja pa preživnine so kar tam 200€ in gor na otroka. je to kar lepa renta...


in ja moški znamo otroke vzgajat.

itak pa pravi jaz kurva pokaže ko zmanjka €€€ nič prej... in takrat pol zaškriplje ornk.

kurva ostane kurva
Gal1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 18. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Gal1 » 18. Avg. 2013 19:54

alkoholik napisal/-a:ne seri

če moški NE plača preživnine ga čaka arest! ker neplačevanje je KAZNIVO! to, da kurva da otroka mamici mirkat itd pa pač ni. itak obratno ni šans da moški dobi otroka ter da bi ženska nakazovala preživnino ki je IPAK otrokova!

aja pa preživnine so kar tam 200€ in gor na otroka. je to kar lepa renta...


in ja moški znamo otroke vzgajat.

itak pa pravi jaz kurva pokaže ko zmanjka €€€ nič prej... in takrat pol zaškriplje ornk.

kurva ostane kurva


Veš kaj je eden od problemov na tem forumu - ne vem, ali si odgovarjal meni ali kuri pred mano. Predvidevam pa, da si kuri. :razz:
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 18. Avg. 2013 19:58

sploh nisme rekla, da mame otroke boljše vzgajajo kot očetje. ampak je pa še pa još fotrov, ki ne plačujejo preživnine pa se jim nič ne zgodi. nastradajo pa seveda otroci. višina preživnine se pa določi glede očetove plače in števila otrok, ker more fotru določen del plače ostat.

nič ne pokažemo pravega jaza šele po poroki. mal manj s spodnjo glavo razmišljat pa se bo prej odkril človekov karakter.

in še enkrat, glede na tvoj žaljiv odnos (do popolnoma neznanih uporabnic foruma), me sploh ne preseneča, da je šla. te pa razumem, da je nekje pač treba žolč zlivat.

večo sreče pri izbiri naslednje!
Vsak raj ima svojo kačo.
Gal1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 18. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Gal1 » 18. Avg. 2013 20:11

s0nckic4 napisal/-a:sploh nisme rekla, QUL ker more fotru določen del plače ostat. RESNA KRIVICA.

nič ne pokažemo pravega jaza šele po poroki. mal manj s spodnjo glavo razmišljat pa se bo prej odkril človekov karakter. PRAV IMAŠ

in še enkrat, glede na tvoj žaljiv odnos (do popolnoma neznanih uporabnic foruma), me sploh ne preseneča, da je šla. MOJA NE, AMPAK JAZ, te pa razumem, da je nekje pač treba žolč zlivat.

večo sreče pri izbiri naslednje!
A TEBE? :lol: :evil:
mihouca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 18. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a mihouca » 18. Avg. 2013 20:16

Slika
mihouca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 18. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a mihouca » 18. Avg. 2013 20:19

Slika
alkoholik
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 18. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a alkoholik » 18. Avg. 2013 20:19

dej to sploh ni res da more dedcu del plače ostat! plača pri preživnini nima skor nobene veze. če je kurva dost trmasta lahko doseže, da sodnik določi višjo preživnino. pač ker kao lahko toliko zaslužiš... niso prvi primeri... sploh privatniki najebejo.

pa še enkrat preživnino mora moški nakazovat drugače se kar fino usede! to je otrokova pravica NE ženska! čeprav ženske potem preživnino porabjo za svoje potrebe otroku pa najslabš. pač kurva ostane kurva...
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 18. Avg. 2013 20:21

En in isti uporabnik oz. največ dva različna, ki hočeta dokazat, da vsi moški menijo da so ženske kurve in prasice, ki izvajajo nasilje nad moškimi. Ne skenslajo ženske vseh, alo :)
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 18. Avg. 2013 20:23

Nep, ne podpiramo provokacij in svinjanja. Žal. Zaklep.
It was forever..but it didnt last long..

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov