Klepetalnica #115

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 19. Nov. 2020 15:46

po nekaterih forumih piše, da imajo na spletični in notino ponaredke? Da se ful hitreje razdišijo, kot pa tisti, ki ga v drogeriji kupiš? Ampak nimam pojma, a je to legitimna informacija ali ne, to sem zasledila, ker sem se tudi sama poglabljala v to, zakaj so njihovi parfumi toliko cenejši.
Meni je všeč Givenchy l'interdit, ampak je precej drag. mogoče si ga bom za božič kupila :mrgreen:

sem pa želela vprašat, kakšno skin-care routine imate?
Meni se tudi sedaj že kakšna gubica pozna, pa sem že kar nekaj stvari preprobala in mi nič res 100% ne odgovarja.
imam pa kombinirano kožo, T-zone je itak najbolj problematičen (tam se mi bolj pore vidijo).
Ene ful hvalijo korejsko kozmetiko (missha, mizon, holika...), druge na niveo prisegajo...itd. toliko izbire, da sploh ne vem. kaj za vas deluje?
sem marsikaj od ziaje in nivee preizkusila, od holike sem BB kremo imela, pa mi tudi ni lih najboljše... vsaj prekrivnost ni bila super.
bom hvaležna za kako priporočilo (nočna/dnevna krema, serum, bb krema...karkoli kar se kože na obrazu tiče, da vam je res super).
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Nov. 2020 16:14

WB :D

Jaz teh podatkov nimam, kako je na spletu, ampak se mi zdi čisto verjetno, da bi lahko bili ponaredki. Jaz sem vse v drogeriji kupila, večinoma/ skoraj vsi so edp in vsi zdržijo min 6 ur, nekateri 8ur, od Guerlaina Teracotta le parfum je edt pa isto drži nekje 6 - 8 ur mislim da. Najbolj obstojen, od teh, ki jih imam je Jean Paul Gaultier La Belle in mislim, da mi je držal še malo več kot 8 ur in to samo 1 špric (še ta je za v službo premočen/ ne toliko primeren)..

Vzorček, ki ga imam od Amo Ferragamo per lei zdri drži 8 ur (2 šprica) na hrbtni strani dlani ali podlahti.. Sem se zdaj spomnil, da mi ima ta Per lei totalno deluje tak Italijanski vibe in me po stilu recimo spominja na Chiaro Ferragni, tako kot bi lahko rekla, da njenemu stilu ne bi pasal Chanel, ker je preveč klasičen, zdaj nekega primera kateremu stilu ženske bi pasal Chanel se ravno ne spomnim,..

Jaz za nego kože ne uporabljam ničesar posebnega, samo kremo.. od Loreal zadnji čas, prej pa imela Afrodito.
Zadnjič spremenil hayley, dne 19. Nov. 2020 16:38, skupaj popravljeno 1 krat.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 19. Nov. 2020 16:27

Hayley, glede outfitov in priložnosti se lahko poistovetim, hehe.
Se spomnim še kateri parfum sem nosila za prvi zmenek z možem in podobne (za mnoge nepomembne) podrobnosti. :oops:


Firestorm, živjo :D
Prečekiraj The Ordinary :top:
(za daljše trenutno žal nimam časa napisat, imam pa nekaj dobrih stalnic od raznih znamk...)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Nov. 2020 16:29

Jaz se za nego kože ne spoznam kaj dosti, v bistvu imam mnenje, da bistveno pomaga samo botoks, zdaj ali imam prav ali ne, ne vem..
Sem pa edino enkrat za foro vzela namesto novega parfuma nek serum za obraz od Guerlaina, ki ima med za sestavino, ampak verjamem, da je to bolj preseravanje kot kaj drugega, še tega uporabljam redko, samo, ko grem v službo za podlago pod makeupom, tako da večino dni ga zdaj, ko sem bolj od doma ne uporabljam..
Je pa res dober filing, ko si ga dam gor in lepo diši, pa še neko mini masažo obraza naredim na koncu, kot je neko priporočilo pod navodili. :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Nov. 2020 17:09

L'interdit sem tudi že enkrat vohala, ni tak, da mi ne bi bil všeč, ma spet me ni nikoli pritegnilo, da bi ga hotela imet..
Danes sem pa kar dosti parfumov vohala, ene par na roki, največ pa na listku.. Poleg vzorčka, ki sem ga že imela, so mi najbolj bili všeč YSL -Libre (tega sem samo na listku), Gucci - Bamboo in Ariana Grande Cloud.. pa tudi Alien (mi je definitvno bolj nosljiv za čez dan od Poison girl in Mon guerlaina).

Sem dala za vohat mami na roki Poison girl - Dior, Mon Guerlain In Cloud od Ariane in ji je bil Cloud bolj všeč od prvih dveh, pa menda je tudi tisti moj tasvež (YSL Mon Paris) boljši od teh prvih dveh..
Zdej sem vohala tudi par parfumov od Valentinota in sem takoj zaznala močen vonj po irisu v Donni, ma mi ni bil tolk všeč, mi je bolj v Chanelu no. 19 in no. 19 pudree.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 20. Nov. 2020 10:28

Živjo živjo! :D
Good to be back <3 sem vas malo za nazaj šla brat. upam, da ste vsi dobro/zdravi.
ananhas, čestitke :)

ko boš mela kako minuto časa, mi lah napišeš, kateri so tvoji go-to izdelki. sicer itak štekam, da mora vsak zase najti, kar njegovi koži paše, ampak je kul iz 1. roke slišat pa poskusit :)


hayley, a si slučajno kaj opazila, da bi bil tudi l'interdit znižan?
jaz sem pa ful mahnjena na te bolj sladke orientalske vonje. za jesen/zimo seveda, ko se mi zdi, da to paše. poleti/spomladi mam kaj bolj uizi, bolj lahkotno in sadno.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 21. Nov. 2020 9:42

Mislim, da največkrat so znižani bolj samo tisti najbolj prodajani, najbolj opevani; Light blue, La vie est belle.. Mislim, da ta ni tolk razširjen L'interdit..

Zdaj ko si napisala, da lahko bi bili na netu ponaredki, je pa tudi mene odvrnilo, da ne bi slučajno dobila kakšnega s slabo obstojnostjo ali spremenjenega..
Že v trgovini sem 1x vohala tester original Chanel no. 5 edt s prozorno tekočino in potem dobila kupljeno reformuliranega z rumeno tekočino.. Ampak tester v trgovini je na meni držal neverjetno dolgo, nekje 36 ur, vsake 12 ur je bilo čutit odpiranje drugih not.. na začetku aldehidi, potem vrtnica, na koncu bolj vanilja.. in prvih nekaj ur je bilo mogoče celo premočno aldehidno.. Reformulirana verzija je pa kot da bi preskočila malo tisti močnejši aldehidni začetek, so jo malo modernizirali najbrž.. še to nisem čisto 100% ali so se mi zdeli aldehidi pri starejši verziji toliko močnejši, ker sem jih 1. poskusila na sebi in se jih potem navadila ali so bili res toliko močnejši.. Lol pri starejši verziji se mi je ravno zdelo, če se pošprica zjutraj, dobiš najbolj seksi verzijo nekje, ko se v posteljo odpravljaš, z razdišanimi aldehidi, ampak še vedno prisotnimi...

Pri L'interditu naj bi bile v bistvu prevladujoče note belega cvetja, je pa čutit tudi neko sadje na vrhu.. (je pa belo cvetje jasmin, cvet pomarančevca, ki najbrž bolj izvira iz območja orienta, zato se lahko to hkrati šteje pod orientalske note..)
Zdaj značilni parfumi z belim cvetjem so tudi Dior Pure Poison, Elie Saab Le Parfum, Armani My way, Guerlain Terracota..
Ima pa l'interdit res tako sestavo (malo sadja, belo cvetje, jasmin, pačuli..) da deluje malo temačen, da ni 100% samo dnevni, ampak tudi večerni, kakšen My way ali ostali prevladujoči iz belega cvetja so lahko bolj dnevni..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 21. Nov. 2020 12:30

Mislim jaz ne bom trdila, da so ponaredki, ker sama nimam izkušnje. Ampak dosti punc na drugih forumih je napisalo, da niso dobile originala. Pravijo, da ko se našpricaš diši identično originalu, ampak obstojnost je pa veliko slabša. Pravijo, da se po kaki uri nič več ne vonja, kar je za nek načeloma dober in drag parfum totalno nesprejemljivo.
Sem pa potem spraševala še prijateljico, za katero sem vedela, da je naročala. Sem samo vprašala, kako je zadovoljna z nakupom, nobene sugestije na to, kar sem prej prebrala in mi je sama rekla, da naj ne kupujem, da ni vredno.
Tako da jaz bom raje dala 20, 30e več za tisto verzijo v drogeriji, ker imam od tam pač dobre izkušnje.

Jaz se drugače nič kaj ne spoznam na parfume in ne kupujem ogromno, ker ponavadi ostajam s tistim, kar mi je všeč :D Že od srednje šole uporabljam Hypnotic poison, ampak sem se ga sedaj res malo naveličala. In potem sem en dan malo vohala parfume in mi je bil ta l'interdit res všeč.
Ima tudi noto ingverja, ki me res potegne. Plus je zraven sladkast, tako da sem imela občutek kot da bi neke bronhi bonbone vohala. Nekaj na tem mi sproža prijetne občutke/spomine. Neko toploto. Tako da ga še sedaj, par mesecev kasneje ne morem pozabit.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 21. Nov. 2020 13:13

Ja, jaz tudi ne bi tvegala, če je parfum edp, mora držati vsaj 6 ur, moji parfumi vsi držijo okrog 6 ur ali 6-8 ur, tudi dva ki sta edt isto. Zdaj enega imam od Naomi Campbell, tega ne štejem, ker itak je bil 15e in drži razmeroma s ceno..

Meni je ful zanimivo vohat parfume, ma sem zdaj danes šla v 2. samo vohat, ker se nočem prenaglit z nakupom nečesa, kar mi ne bi bilo všeč, ker jih imam itak že 10 vseh skupaj..
Sem tudi l'interdit vohala danes in l'interdit intense. Mi je l'interdit eden izmed bolj všečnih, samo me moti ista stvar, kot ko sem ga vohala poleti in sicer, da mi je malo preveč klasičen, premalo mladosten za moj okus, me spominja malo na Dior j'adore, ker ima isto hruško na vrhu in je bolj klasičen.. gingerja pa nisem vidla pod sestavinami na fragrantici, niti ne bi rekla da voham ginger.
Bi mi pa bil mogoče za zimo skoraj malo bolj všeč ali bolj tak razgiban in moj stil L'interdit intense, v črni steklenički (vonj ni isti kot Amo Ferragamo per li, ampak mi ima isti vibe/ občutek, tak bolj mladosten, fancy, sexy? , vsaj za moje dojemanje..). Sem pa oba samo na listku vohala, ne vem kak bi bil vonj na koži..
Kje si pa to videla, da naj bi imel Ginger noter?
Drugače bolj znan parfum, da ima noter Ginger/ ingver je Hermes Twilly d'Hermes in Versace Crystal noir.


Mislim, da danes kar sem jih poskusila so mi še najbolj všeč še vedno Amo Ferragamo per lei, Alien in Dior Poison girl, ta zadnji je pa močno gurmanski in za moje pojme primeren samo za prosti čas ali za it zvečer ven, ne za v službo..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 21. Nov. 2020 17:17

Zakaj jaz postanem lacna, ko te vase opise parfumov berem? :gruebel: :D
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 21. Nov. 2020 19:02

Ne vem zakaj, meni je ful zanimiva ta tema. :D

Drugače pa če že je kakšen vpliv, bi prej rekla, da sem manj lačna, če parfum voham, kot če nič ne voham.. ampak nekega večjega vpliva ni..

Glede Dior Hypnotic poisona ne vem, so mi postali bolj zanimivi parfumi letos poleti in ta hypnotic poison je bolj zimski. Mi je pa od Diorjevih bil najbližje J'adore dolgo časa, ker sem enkrat pred leti imela in nosila vzorček, ostalih niti nisem imela/ nosila.. ful dobro mi diši Addict od
Diorja in na sploh od vseh (mislim, da je tu mešanica vanilje in belega cvetja, neko res posebno kombinacijo ima ta parfum), samo se spet ne počutim, da bi ga nosila, niti zdaj za zvečer ne rabim posebno, ker ni kam hodit, za podnevi mi ni primeren, sploh ne za v službo.. Mislim, da če bi bil Addict outfit, bi ga jaz povezala ali z nekim črnim usnjem ali črnim lateksom in rdečo šminko ali kaj podobnega.. :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 21. Nov. 2020 20:48

(Hm, večji in manjši popusti za črni petek so sedaj itak povsod.
Za parfume in te strani pa težko komentiram, ker se nisem nikoli poglabljala. To z nabavno ceno in maržo je sicer smiselno, tako se v praksi dela. Bi bilo pa treba prav primerjat, pobrskat po več regelcih, preverit kode itd. No, so pa včasih ptički čivkali, da je za različne trge namenjena različna kvaliteta...Ne gre pa tega enačit s ponaredki (iz nereguliranih okolij.)


Pure Poison Elixir (bolj "cozy" verzija Pure Poisona) je bil meni top, ampak se ga žal ne dobi več.

Firestorm - ni problema, ti bom napisala :) (in hvala)
Sicer imam drugačen tip kože (normalna oz. nagnjena k suhosti) ampak mislim, da te moje stvari niso tako specifične, večina jih je pa primernih tudi za občutljivejšo kožo.
Sama se držim omenjenih, ker mi ustrezajo, naredijo to, kar naj bi naredili in sem jih porabila in kupila že večkrat.
(Mora pa vsak sam probat kaj paše njihovi koži - ali olja, ali razne kisline, hialuronska...)

Čistilni gel: CeraVe Hydrating cleanser oz. za mešano kožo bi bil bolj primeren CeraVe Foaming cleanser (uporabljam tudi konjac gobico).
Tonik: Pixi Glow tonic (ne lih vsak dan, na kožo deluje kot nežen piling oz. za mešano kožo lahko pogosteje)/ Klairs Supple Preparation Toner/ Melvita hidrolat damaščanske vrtnice (s tem rada pošpricam obraz čez dan, ko je bolj suh zrak pozimi, poleti pa iz hladilnika za osvežitev)
Serum: The Ordinary Buffet
Vlažilna krema: Derma E hidratantna krema s hialuronsko kislino ali CeraVe Moisturising krema ali Steamcream naravna vlažilna krema
*Kadar se mi zdi, da koža rabi malo več ljubezni pa pod kremo uporabim The Ordinary Pycnogenol ali Vichy Fresh Shot (vit.C) in se zjutraj zbudim s kožo iz dopusta. :D Všeč so mi tudi LuLuLun Moisturizing maske v sheet obliki, da mi ni treba nič pacat iz tube, samo fliknem na obraz, za tistih 15 min.*

BB kreme pa nimam, ne znam predlagat. Se spomnim par let nazaj, ko so bile nek hit in sem takrat poskusila ene dve, samo me je zmotil manjko odtenkov; ponavadi sta bila le kakšna dva - 1. oranžna bež, 2. še bolj oranžna bež, kar za nas "Sneguljke" žal ne pride v poštev. :D

Upam, da ti tole kaj pomaga...
Mislim pa, da z izborom izdelkov za svoj tip kože (malo še prečekiraj ponudbo) iz linij The Ordinary (mogoče Niacinamide, AHA/BHA), CeraVe, Derma E, ne moreš kaj dosti zgrešit. So tudi glede sestavin "požegnani" s strani tistih, ki se na te zadeve bolj spoznajo. Eni za dolgoročne učinke hvalijo tudi zadeve z retinolom.
Pri 31 sicer težko govorim o gubah v pravem pomenu besede, težko rečem, da se je moja koža v zadnjih 3 letih kaj dosti spremenila... Opazila sem edino, da se včasih opazijo pore na predelih, kjer prej niso bile vidne in koža včasih ni tako "plump" - ampak ja, tu neprespana noč pač tudi naredi svoje. :)

(Sem imela pa kakih 5 let nazaj neke popadke in navdušenje glede preučevanja, preizkušanja in menjavanja negovalne kozmetike, kar seveda ni pasalo moji koži in sem z razdraženo kožo prišla do tega, da včasih "manj je več" velja tudi pri negi kože. :roll: Dolgoročno pa itak nobena krema ne bo preprečila izraznih gubic in gub, tu ostane le botoks in filerji, komur pač to ustreza. Vedno je več faktorjev, ki skupno vplivajo poleg "logičnega časovnega staranja" in genov. Se mi zdi, da tako kot živiš in skrbiš zase v svojih dvajsetih, to se bo tudi odrazilo in pokazalo na tvoji koži v tridesetih. Če ti dvajseta za te "prekrške" še zamižijo na en uč, si pa koža zato zapomni. :D Torej razno praženje na soncu, osiromašena prehrana, neustrezna nega/droge/alko/kajenje/stres. Potem ne pomaga kaj dosti tudi, če se pred spanjem mariniraš v La Mer.
Sem pa tudi sama že dobivala veliko testerjev dražje kozmetike (npr. Avant, Elemis, La Mer) in saj ne rečem - je pri nekaterih res fajn občutek na koži, samo koliko pa dolgoročno taka krema naredi več, bolj kot neka srednje cenovna (in tudi s čisto dobrimi sestavinami) :?: . Sem z leti opazila, da se ljudje na tem trgu zelo hitro ujamejo v to zasledovanje "popolnega produkta", ki bo njihovi koži naredil nek večji čudež, jo spremenil v samem bistvu, tega pa realno ni zmožen noben produkt.)


No, ker smo že ravno pri koži... Sedaj, ko je oteklina trebuha minila, prav čutim kako mi vibrira, ko tečem po stopnicah. :|
Tako da bo to pa moj del telesa, ki mu bom zdaj lahko poočasi namenjala malo več pozornosti v nadaljnih mesecih...tako čez zimo in pomlad, preden mi mala dva začneta puzat naokoli, jest kamne in lizat mivko :D
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 21. Nov. 2020 23:02

Samo če je res kakšen parfum z oznako edp imel trajanje samo 1 uro ali 2 to res ni normalno..

Neverjetno, kaj so dali v to Ariano Grande Cloud, jo voham precej močno na roki po 12 urah.. ko so mi že vsi ostali izhlapeli.. Samo sem si premislila glede vonja in mislim, da mi ni všeč toliko, da bi kupila..

Pure poison od Diorja sem poskusila danes na roki, najprej mi je bil vonj tako kot malo po starem, kar je značilno za močnejše belo cvetje, samo mi je hkrati malo zanimiv vonj, kvaliteto je tudi čuti, čeprav ni najnovejši vonj.., bi mogla še enkrat poskusit, da bi se odločila. Belo cvetje se prenašam, medtem, ko izrazitega vonja po vrtnici se še vedno do zdaj nisem navadila/vzljubila.. (pri Chanel coco noiru takoj po špricanju tako močno voham vrtnico, da ne morem.. čeprav mi je večina ostalih Chanelov všeč..) in mi ima vonj samo po starem..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 22. Nov. 2020 14:28

Firestorm napisal/-a:Jaz se drugače nič kaj ne spoznam na parfume in ne kupujem ogromno, ker ponavadi ostajam s tistim, kar mi je všeč :D Že od srednje šole uporabljam Hypnotic poison, ampak sem se ga sedaj res malo naveličala. In potem sem en dan malo vohala parfume in mi je bil ta l'interdit res všeč.
Ima tudi noto ingverja, ki me res potegne. Plus je zraven sladkast, tako da sem imela občutek kot da bi neke bronhi bonbone vohala. Nekaj na tem mi sproža prijetne občutke/spomine. Neko toploto. Tako da ga še sedaj, par mesecev kasneje ne morem pozabit.


Mogoče si pa vohala Linterdit intense v črni steklenički in ne klasičen interdit. Meni ima taklasičen/ navaden tak bolj čist, klasičen vibe, ne sladek, mogoče tako sveže-sladek od hruške in pačuli odspodaj.

Linterdit intense je pa bolj sladek in hkrati malo začimben, ima črni poper v zgornjih notah, sezam, tuberose, orange blossom v srednjih in vaniljo (sladko), pačuli, vetiver v spodnjih notah..
S tem črnim poprom in sezamom je kar malo poseben v primerjavi z večino dizajnerskih parfumov.

Ingver v Twillyju meni izpade v kombinaciji z ostalimi sestavinami kislo vse skupaj, mi ni bil všeč, ko sem ga 1x vohala, mogoče, da sem tudi kakšne precej sladke pred njim vohala in mi je zato tako izpadel..
Crystal noir (ki tudi ima ingver) mi je osebno pa tak dolgočasen, generičen, trying to be sexy, rahlo začimben, a ne preveč, ženski parfum.. Mi je ljubši Alien v tej kategoriji.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 22. Nov. 2020 15:01

Hayley, na notino npr. piše, da ima L'interdit v zgornjih notah ingver.
Jaz sicer prav kot ingver tega ne voham, sem šla pa prav zato gledat sestavine, ker mi je nekaj dišalo po sladkasti začimbi, tako da sem potem domnevala, da je verjetno to posledica tega ingverja? :D
A veš da intense pa še nisem vohala, ampak glede na tvoj opis, bi mi to znalo dosti ustrezati. Bom počekirala naslednjič, ko bom kje okoli :)
Ja, hypnotic je zelo zelo izrazito primeren za hladne dni. Tudi sama ga začnem uporabljati šele v jeseni.
Se pa večkrat sedaj tudi kar sama zase našpricam. ker itak nikamor ne grem in se špricnem čisto samo zase, ker je meni všeč. Male radosti in to :)

Ananhas, stokrat hvala za podroben opis! Si vse shranim in pregledam :)
Drugače pa vem, da čudežna krema itak ne obstaja in mi je tudi kolegica, ki je dermatologinja, rekla, da največ kar lahko narediš je to, da zaščitiš obraz pred soncem, ker to največje gube povzroča. Menda pa v nekih učinkih med "poceni" in drago kremo niti ni neke hude razlike (verjetno je največja razlika v tem, da so pri dragi kake bolj naravne sestavine in mogoče manj kemije daješ na obraz? ne vem).

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov